Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49301) radamsky


radamsky
senior tag

láttom a régiek közül én vagyok talán már csak???

olvasgatok vissza
a telom lassan 3 éves és szégyen vagy nem még nem cseréltem le. Amire kell az elég ez is nincs kedvem 50-80 ezreket kidobni másik teloért
Az olcsobbak meg csak kinszenvedés, volt pár a kezem között a 20-30 ezres kategoria

a gyári 2,1-es rom van fenn

Kellene nekem valami olyan amivel a mobilnetet (ingyen kapom), meg tudom osztani a laptop között
azaz a cél ogy mobilnet bejön a telőre azt megosztom és laptopon pötyögök, azért az mindjárt más:D

van ilyen progi ami bevállt gt540-re?? vagy a cserélni kell romot akkor melyik az a rom ami stabil, jo, akksit se zabálja és minden müködik rajta, nem fagy, és meg tudom oldani a netmegosztást??

ugy akarom felpakkolni ogya nem vállik be vissza tudjak állni a gyárira

kicsit kiestem ennek menetéből ilyen romozásokbol:D kicsit nagyon kiestem

(#49302) quailstorm válasza radamsky (#49301) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Van, bele van építve az androidba. Az android számomra legkisebb létező verziószáma 2.2. Gondolom meg van a válasz. Nem kéne tovább halogatni a ROMcserét. Ez most kb olyan mintha Win98-ra kérnél blu-ray támogatást.

Ha visszanézel volt pár próbálkozásom leírni, egyet linkelek: [link]

(#49303) kzrca válasza radamsky (#49301) üzenetére


kzrca
tag

Én anno GT540-en a Barnacle Wifi Tether programot használtam, és nagyon bevállt mind a gyári 2.1 mind pedig a később frissített 2.3.7 alatt. Szükséges hozzá root.

(#49304) quailstorm válasza kzrca (#49303) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Akartam én is mondani, csak nem emlékeztem megy-e. Én csak 2.3 alatt használtam LAN létrehozásához. (quake 3 LAN WiFi-n)
Mintha ahhoz kéne valami kernelmodul. De root feltétlen.

(#49305) doomschneide


doomschneide
csendes tag

Üdv!

2 éves LG GT540 (Android 2.1, nem rootolt) eddig hibátlanul működött, de most valamilyen oknál fogva nem tetszik neki a SIM. Az értesítési területen nincs sim ikon látszik, és valamilyen SIM/RUIM kódot kér. PIN kód lett próbálva, azt nem fogadja el.
Akksi, SIM kivéve pár órára, majd visszarakva, ugyanaz a helyzet. SIM másik telefonba rakva jó. Be lett állítva, hogy PIN kód se kelljen, de így se akar működni. Reset még nem volt, az az utolsó amivel próbálkoznék. Van valakinek tippje, mi baja lehet?

(#49306) Levi123


Levi123
senior tag

Sziasztok!
Ha valaki tud, kérem segítsen!
GT540-es telefonom van, a mai napon lefagyott többször is, majd újraindítás után az istennek nem akar betölteni. Az android feliratnál nem lép tovább.
Valakinek van ötlete mit lehet ezzel kezdeni?
Nagyon nem értek a telefonokhoz, használható még ez vagy kidobjam?
Köszönöm!

Levi

(#49307) quailstorm válasza Levi123 (#49306) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ahhoz először meg kell próbálni újrarakni a szoftvert KDZ-vel. Ha nem megy, na akkor tényleg alkatrész. Érintő másnak még kellhet.

[ Szerkesztve ]

(#49308) Smoker84


Smoker84
tag

Lg Gt 540 fekete FÜGGETLEN eladó bontva több info az alábbi [linken] !!!

(#49309) csabbymtc


csabbymtc
tag

Sziasztok!
Egyik ismerősömnek van egy ilyen telefonja, és mostanában érdekes dolgokat művel. Szinte az összes gyári alkalmazás (beállítások, üzenetek, böngésző...) FC-vel leáll.
Próbáltam frissíteni a szoftvert, de a progi azt írja, hogy a legfrissebb van rajta, és még csak az újratelepítés lehetőségét sem kínálja fel...
Hogy lehetne megoldani a problémát?

Előre is kösz!

(#49310) radamsky válasza kzrca (#49303) üzenetére


radamsky
senior tag

Helló progi fenn, de nagyon nem mukodik, mi a beallitas

(#49311) kzrca válasza radamsky (#49310) üzenetére


kzrca
tag

Nem emlékszem hogy mit kellett állítgatni, de nekem emlékeim szerint kb. semmit. Feltettem, megnyomtam a Start gombot, és már ment is.

Szerk.: Rootolt ROMot használsz? Mert az kell.

[ Szerkesztve ]

(#49312) radamsky válasza kzrca (#49311) üzenetére


radamsky
senior tag

közbe már nem lényeg. Fogtam betettem a sim kártyát a laptopba:D és müködött

természetesen rootolt a készülék:D

(#49313) radamsky válasza kzrca (#49311) üzenetére


radamsky
senior tag

bocs dupla lett

[ Szerkesztve ]

(#49314) radamsky válasza kzrca (#49311) üzenetére


radamsky
senior tag

gyári factory után már müködik szépen a progi

köszike

(#49315) kisspinyoo válasza hackeeeee (#43302) üzenetére


kisspinyoo
tag

sziasztok olyan gondom lenne hogy LG Support Tool-al frissítettem a góGT540 szoftverét és mióta meg csinálta azóta be jön az lg fel írat és onnan sehova javítható ha igen hogyan? help!

Tisztelet pénz hírnév!

(#49316) kopepe válasza kisspinyoo (#49315) üzenetére


kopepe
aktív tag

Javítható! :D
Az első oldalon van leírás.Root-olt a telód?Milyen op volt rajta amikor még ment?
Én épp a moto defy-vel küzdök.Már életképes :DD

[ Szerkesztve ]

(#49317) kisspinyoo válasza kopepe (#49316) üzenetére


kisspinyoo
tag

Sejtelmem sincsen a rootolásról :S hát valami cainogen mod 7 v mi a szösz. v20c

Tisztelet pénz hírnév!

(#49318) kopepe válasza kisspinyoo (#49317) üzenetére


kopepe
aktív tag

Ha cianogen volt rajta akkor rootolt.Ez neked jó hír.Kihagyhatod a dolog nehezét.Előkaparok neked 1 jó kis romot,aztán leírom mit csinálj.Addíg ne kínozd,mert ha lemerül az akku bajban leszel :U

(#49319) kopepe válasza kisspinyoo (#49317) üzenetére


kopepe
aktív tag

Letöltöd EZT a ROM-ot.
Felmásolod a memkari gyökerébe.
Telefont elindítod recovery módban.Home+Power (Nyomod a home gombot,közben bekapcs,a home gombot addíg nyomod amíg be nem jön a recovery menü)
Ott csinálsz 1 wipe data/factory reset,és 1 wipe cache particion útmutató
Aztán belépsz ide:install zip from sdcard.
Aztán ide:choose zip from sdcard.
Megkeresed azt a zip fájlt,amit letöltöttél.(hangerő gombokkal mész fel le,és a hívásfogadó gombbal okézol)
Telepíted.
Reboot system now
És ha minden igaz akkor örülünk :C

(#49320) retesz147 válasza kopepe (#49319) üzenetére


retesz147
addikt

menyire stabil ez a ROM? használtad is huzamosabb ideig? működik rajta minden frankón?

hányas recovery kell hozzá?

Xiaomi 13 eu dev...

(#49321) quailstorm válasza retesz147 (#49320) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Recovery 5 de én azzal a ROMmal nem foglalkoznék. SDS3 nálam egy bughalmaz volt, ráadásul sok belső memót eszik.
ez inkább

De nekem van használati utasításom 0-ról telepítéshez, csak keress vissza a nevem alapján.

(persze kipróbálhatod azt a ROMot, bajod nem lesz tőle, de a partíciókat át kell tolni, 190-es sytemre.)

[ Szerkesztve ]

(#49322) retesz147 válasza quailstorm (#49321) üzenetére


retesz147
addikt

tudom ezt használom,amit te ajánlottál....de olyat csinál vele a teló,hogy fogja magát és kikapcsol, majd visszakapcsolni se lehet, csak ha kiveszem az akksit....ezért érdeklődtem, hogy milyen ROM az amit a kolléga ajánlott......

Xiaomi 13 eu dev...

(#49323) kopepe válasza retesz147 (#49322) üzenetére


kopepe
aktív tag

Sajnos(vagy nem sajnos) már rég nincs ilyen telóm.
Csak a segítő szándék vezérelt.Ha döglött a telcsi,már az is felér 1 csodával ha bebútol az OP rendszer.
Én motorola defy-vel operálok régóta,bár az is elég elavult.Azért még megállja a helyét a mai napig :)
Nem ismerem azt a romot,vélemény nyista.Csak oprendszer legyen + egészség :)

(#49324) quailstorm válasza retesz147 (#49322) üzenetére


quailstorm
nagyúr

LOL, az dúúrva.
2 telón megy még ismeretségi körömben általam felhányt CM7. Az egyik az ASIS, majd 2,5 éve. A másik az SDSL1.1, ami ugyan lassú, de lecserélve nem lett (elbaszták az ASIS-t, gondoltam teszt).

Szal vagy te állítottál el valamit, vagy HW hiba.

(#49325) kisspinyoo válasza kopepe (#49319) üzenetére


kisspinyoo
tag

Egy a baj hiába nyomkodm ez a menü dolog nem akar be jönni :S

Tisztelet pénz hírnév!

(#49326) kisspinyoo


kisspinyoo
tag

A következőt csinálja Nyomom a Power gombot rezeg be jön a LG felírat áll egy kicsit aztán ilyen animációs LG felirat jön be az sima LG felírat lesz és ott meg áll a telefon vártam kb 20 percet és semmi sehova csak akor tom ki kapcsolni ha ki veszem az akkut.

Tisztelet pénz hírnév!

(#49327) kopepe válasza kisspinyoo (#49326) üzenetére


kopepe
aktív tag

Akkor a frissítésednek köszönhetően eltűnt a root-olás,és vele együtt a recovery menü :(((
Mégsem úsztad meg a dolog nehezét :U
Nem sokáig vagyok már itthon,addíg használd a GOOGLE keresőt :D
Addíg is sok sikert.A telefonod :K NEM halott !!!

(#49328) kisspinyoo válasza kopepe (#49327) üzenetére


kisspinyoo
tag

És ez a root dolgot meg a recoveryt hogyan tudom vissza tenni rá? :S

Tisztelet pénz hírnév!

(#49329) quailstorm válasza kisspinyoo (#49328) üzenetére


quailstorm
nagyúr

[link] [link]
olvass, és szólj ha így se világos

[ Szerkesztve ]

(#49330) smog86


smog86
senior tag

Sziasztok!

Kérdésem az lenne, hogy van egy LG540 ami frissítve lett a gyári 2.1-re, de marha lassú.
Melyik a legfrissebb ROM amit érdemes felrakni? Froyo-t olvastam külföldi oldalakon, de gondolom még azon belül is van több rootolt verzió. :F

(#49331) quailstorm válasza smog86 (#49330) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nézz egy hsz-szel feljebb. Énnálam az ASIS volt jó, havernak megy 2+éve. És az 2.3.7.

(#49332) bzoley válasza quailstorm (#49331) üzenetére


bzoley
veterán

Sziasztok!
Lenne olyan szíves valaki, hogy megnézi a hw gombok eredeti kódjait cwm-ben? Elég lehet a vuldown, és a home. Nálam mindkettőre 212-t ír.
Bekapcsolva nem lehet hangerőt lefelé állítani, néha mintha a kamerát akarná indítani, ami természetesen nem működik. Cwm-be csak a restart menün keresztül tudok belépni, gombokkal bekapcsolva nem, valamint cwm-ben a menüben csak felfelé tudok lépkedni, a lefelé gomb aktiválja a menüpontot.
Amúgy a cwm is folyton hibákat ír ki, hiába töröltem jópárszor mindent,próbáltam több fajtát. Elég gázos lehet a telefon.
Frissíteni vittem haza, nem az enyém.
Egyébként az normális, hogy az itt linkelt romok nagy része oroszul indul?(2.3.7)
Kíváncsiságból végül 4.1.2 CM10 maradt fönn, legalább modernnek néz ki, viszont kicsit lassabb.

(#49333) quailstorm válasza bzoley (#49332) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az orosz indulás normális, 4.1-et meg napi használatra nem javaslom, egy-két hét és kuka (annyira belassul)...
Telefon hiányában CWM kódot nem tudok nézni, de jó kis hardverhiba lesz.

(#49334) coyote55 válasza quailstorm (#49333) üzenetére


coyote55
őstag

A belassuláson lehet segíteni egy restarttal. Kéthetente egy újraindítás szerintem belefér ;)

Memento Mori!

(#49335) quailstorm válasza coyote55 (#49334) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Maradjunk annyiban hogy 256MB RAM+android 4, az nem működik. Legalábbis nekem nincs hozzá idegzetem. Sokkal nagyobb stabilitást és teljesítményt nyújt a 2.3.

(#49336) bzoley válasza quailstorm (#49335) üzenetére


bzoley
veterán

Igen, először fel sem akartam rakni a 4.1-et, nem igazán erre való, de aztán győzött a kíváncsiság, és végülis nem az enyém. Egyelőre nem vészes, a tulaj meg valószínűleg nem fogja teleszemetelni. Azonkívül, valószínűleg egy rakás hulladék az a telefon, bár ezek a hibák a tulajt nem zavarják.

(#49337) quailstorm válasza bzoley (#49336) üzenetére


quailstorm
nagyúr

X8-on engem az zavart, hogy nem mentek a megszokott játékok, kifagyott a böngésző... Alapfeladatokra jó volt, de akkor meg minek az okosteló? Ha kevés a RAM akkor ígyjárás esete áll fenn. Ez a nem fogja teleszemetelni, amiben meg nem bízok. Android, ráadásul kísérleti verzió. 1-2 hónapot adok neki. Inkább rakj rá egy 2.3-mat, nincs az az előnye azon a telón a 4.1-nek amiért megérné.
(tekintve hogy saját GT540-et sose moddoltam, nem is raktam rá 4.1-et sose)

De nem akarok beleszólni, nyugodtan próbáld ki, csak a véleményem és tapasztalatom amit olvashattál.

[ Szerkesztve ]

(#49338) bzoley válasza quailstorm (#49337) üzenetére


bzoley
veterán

Annyira azért nem tűnik kísérletinek ha már v2. Ettől még persze lehet az. Amúgy sem vettem figyelembe a partíció, és beállítás előírásokat. Annak már lusta voltam utánajárni, hogy mivel lehet átméretezni a nandot. Mondjuk a billentyűzet kapásból nem működött, csak FC-zett, másikat kellett feltenni. De JB-hez képest egész jól működött a rendszer, a gazdája meg nem nagyon fog telepítgetni semmit. Aztán lehet, hogy visszalököm a GB-t, néha a sajátomon is eltöprengek(HTC HD2), hogy szerencsésebb lenne egy régebbi, egyszerűbb.
Amúgy nem baj, ha beleszólsz, én csak két napja "ismerem" a telefont, és valószínűleg jobban nem is nagyon fogom, nem az enyém.

[ Szerkesztve ]

(#49339) quailstorm válasza bzoley (#49338) üzenetére


quailstorm
nagyúr

HD2-őn szerintem jó a JB. Én elégedett voltam vele. Játékok is megfelelően futottak: pl NFS most wanted elég komoly, és konstans framerate mellett max grafon olyan 20 FPS-t hozott. Azzal el lehetett lenni, gyengébb játék meg hibátlan. (4.1.2 pacman JB)

De a GT540 sokkal gyengébb ennél.

EZT kerested.

HD2 kikapcs gomb alatti digitizer szalagkábellel hogy állsz? Nálam átlátszóra kopott, nem megy...

[ Szerkesztve ]

(#49340) bzoley válasza quailstorm (#49339) üzenetére


bzoley
veterán

Köszi, még jól jöhet. Főleg, hogy talán lesz gombokért egy másik GT540 is, aminek a kijelzője rossz. A kettőből talán össze lehet hegeszteni egy jót, és akkor talán visszakapja a 2.3.7-et.

HD2-n a Tytung-féle NexusHD2 romokat használom, aránylag jól teljesít, de Nexus7 mellett érezni a sebesség különbséget. Gombok még működnek,szét még nem szedtem, de lehet, hogy lassan nyugdíjazom. Még megjelenésekor vettem, szóval párszor már megnyomtam a kikapcs gombot.

[ Szerkesztve ]

(#49341) petyametyo


petyametyo
aktív tag

Érdeklődnék hogy erre a készülékre milyen 3 betűs navigációt lehet fel tenni ami működik rajta rendesen ? :R

[ Szerkesztve ]

(#49342) kopepe válasza petyametyo (#49341) üzenetére


kopepe
aktív tag

Igen az megy rajta :DD

(#49343) petyametyo válasza kopepe (#49342) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Esetleg abba tudnál segíteni akár privátba hogy azokból is pontosan melyik kéne Nekem ? :R

(#49344) Scooter86101


Scooter86101
tag

Sziasztok lenne egy olyan kérdésem, hogy uncsim ideadott nekem egy LG GT540 -es telefont, nem tudja hogyan de nem akar sehogy sem bekapcsolni .. :( nem tudja mit csinált vele .:) :) nekem annyi jelenik meg hogy ha normálisan bekapcsolom hogy az LG logó és sehová tovább, de van egy olyan hogy DOWNLOADER MODE , abban be tudom kapcsolni a telefont , a gép is jelzi hogy új eszköz van .. :( és még ha jól látom fel is ismeri de nem tudom mit tegyek pontosan ezután ilyenkor , ha lehet vele amúgy mit csinálni .. ?
Köszönöm előre is
Üdv.

(#49345) quailstorm válasza Scooter86101 (#49344) üzenetére


quailstorm
nagyúr

jajóvan, itt is, már ment pü de akkor hogy más is lássa:
[link] [link]

(#49346) kisspinyoo válasza quailstorm (#49345) üzenetére


kisspinyoo
tag

2.1 updatert hogyan tudok újra telepiteni sikeresen el baszta a szerviz a szoftver fel helyezést és kes ellenében hajlandóak csak meg csinálni na hát én meg egy fillért sem fizetek fölleg hogy el baszták....... Valaki tud segiteni?

[ Szerkesztve ]

Tisztelet pénz hírnév!

(#49347) quailstorm válasza kisspinyoo (#49346) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Konkrétan arra válaszoltál. Ha visszakeresed az itteni posztjaim, linkeltem párszor LG drivereket, KDZ-t. Több nem is kell hozzá.
Legalábbis amíg bejön a download mode, és felismeri a gép a telót. Egyébként mert verd ki belőlük a szart is. Mi az hogy elrontja egy szerviz?

(#49348) petyametyo


petyametyo
aktív tag

Az 1 es hsz-be gyakorlatilag egyetlen link se jo:(

(#49349) quailstorm válasza petyametyo (#49348) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Hát ja, az én hsz-emiet keresd vissza.
Az LG megszüntette a támogatást és törölt mindent. Ha ráengeded a gyári frissítőt az csak formáz...

(#49350) kopepe válasza petyametyo (#49348) üzenetére


kopepe
aktív tag

A Google a te barátod :D
És amit a neten nem találsz meg,az lehet,hogy nem is létezik ... ?
Megnézted a linkek dátumát?Nem akarom elvenni a kedved,sőt !
Remélem ösztönzően hat rád ez a hozzászólás!!!
De a google tényleg a te legjobb barátod ... :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.