Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49451) Kisfundy válasza quailstorm (#49450) üzenetére


Kisfundy
aktív tag

Igen közben elolvastam,de sajnos download módban sem indul a telcsi :(

(#49452) quailstorm válasza Kisfundy (#49451) üzenetére


quailstorm
nagyúr

És ha kiveszed az akkut, és hangerő-le közben bédugod az USB kábelt?
Ha akkor se, akkor kuka. Legalábbis a javítás költsége egy másik GT540 ára.

(#49453) Kisfundy válasza quailstorm (#49452) üzenetére


Kisfundy
aktív tag

Sajna ez sem vezetett eredményre,azért köszi a segítséget! :R

(#49454) quailstorm válasza Kisfundy (#49453) üzenetére


quailstorm
nagyúr

akkor eladod donornak
sajna gyorsulásmérőhibát nem lehet alaplapcserén kívül orvosolni, nekem meg az kéne :(

[ Szerkesztve ]

(#49455) wwenigma válasza quailstorm (#49454) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem birja a szenzor a meleget hogy atfujd hőléggel?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#49456) quailstorm válasza wwenigma (#49455) üzenetére


quailstorm
nagyúr

nem az enyém, ilyennel hozzá nem nyúlok

(#49457) #65388800


#65388800
törölt tag

Látom nagyon lehalt a fórum. Jó kis 540 :)

(#49458) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

Sziasztok!
Több, mint két éve vettem egy érintőhibás GT540-et potom pénzért, mert ez volt az első droidom.
Idáig a fiókban volt, mellette az új érintővel. Tegnap előszedtem, nem töltött, de sikerült "rábikázni" az akksira, utána már felvette a töltést.
A képernyőcsere a kissebbik gond.
A nagyobb az, hogy szoftverbaja is van. Amikor bekapcsolom és feloldom a képernyőzárat(nagynehezen a hibás panellel) akkor folyamatos hibaüzenetek jelennek meg, hogy leállt a Messaging, az Android rendszer stb. Semmit nem lehet rajta elindítani. Nem tudom az android verziószámot és azt sem, hogy rootolt e.
Helyre hozható még? Mit tegyek?

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#49459) quailstorm válasza Sanzaa (#49458) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Legjobb ha felteszel egy 2.3-at. De hogy mi elérhető még azt nem tudom. Keress rá az én hozzászólásaimra itt a topicban mert szerintem linkeltem ár cuccot saját tárhelyről.

(#49460) Sanzaa válasza quailstorm (#49459) üzenetére


Sanzaa
senior tag

Így első körben nem találtam a hsz-eid közt linkeket. A kezdő bejegyzésben lévő linkek meg már nem élnek.
Azt tapasztalom még rajta, hogy a bekapcsoló gomb nem reagál. Lehet ezért nem is tudok belépni a recoverybe. Ehhez milyen alkatrészt kéne néznem ebayről, ha ki akarom cserélni?

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#49461) quailstorm válasza Sanzaa (#49460) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Akkor hogy oldod fel?
Gyárilag nincs rajta semmilyen recovery.

Azt meg elsőre megállapítottam hogy meg se próbáltál visszakeresni mert én bezzeg megtaláltam 2 perc alatt:
[link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#49462) Sanzaa válasza quailstorm (#49461) üzenetére


Sanzaa
senior tag

Rákerestem a nevedre a jobb felső sarokban lévő keresővel. De csak hálákodó hsz-eket találtam, amibe beleírták a neved. Bár igazad van, azt megnézhettem volna, hogy mire is válaszoltak.
Feloldani nehézkes, de bármelyik másik gombbal feléled a kijelző (home, hívásindító), utána a képernyőzár elhúzása sikerül kb 5 perc alatt. Bekapcsolni nehezebb, mivel azt csak úgy tudom, hogy rádugom töltőre és akkor bekapcsol magától.
Szeretnék ebből egy használható készüléket varázsolni, nem is adnám el, hanem megtartanám, wifi routernek jó lesz pl.
Köszönöm szépen a segítséged! Átnyálazom és belevágok.

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#49463) quailstorm válasza Sanzaa (#49462) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Hát ööö, az nehéz lesz. A gombsor asszem külön fóliapanel SMD ledekkel. De rég volt már.
Nem úgy kell keresni, hanem van egy olyan rovat a részletes keresésnél, hogy "Szűrés felhasználó szerint".

Ha valami link nem megy szólj, mert tegnap óta újra van gépem, feldobom mediafire-re.

Röviden:
v20bhunmod fastboothoz
fastbootból recovery
onnan wipe és 2.3.7

Ja és az XP-t szereti...

[ Szerkesztve ]

(#49464) Sanzaa válasza quailstorm (#49463) üzenetére


Sanzaa
senior tag

Ahogy nézem ebayen, csak egy csatlakozó megy a nyákra. Nem kell forrasztgatni. De rájöttem, hogy néha működik. :D

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#49472) morneo.it


morneo.it
senior tag

Kíváncsiságból: valaki használja még a nevezett telekommunikációs eszközt? :)

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#49473) Stevee83 válasza morneo.it (#49472) üzenetére


Stevee83
aktív tag

Használni nem használom, de még megvan. Épp amikor kijött a hír, hogy az LG abba hagyja a mobil gyártást jutott eszembe, hogy elő veszem és kipróbálom, hogy még működik-e... :DD

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.