Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49201) Smoker84 válasza pittbaba (#49200) üzenetére


Smoker84
tag

Nálam semmivel semmi gond.minden franko

(#49202) pittbaba válasza Smoker84 (#49201) üzenetére


pittbaba
aktív tag

Tök érdekes, nekem teljesen meghal a wifi, menüben ki-be kapcsolás sem segít rajta, írtam egy appot ami nézi a wifi állapotot, és néha ki-be kapcsolja, úgy megjavul egy időre .)))

PH Konfigom: Gigabyte GA-H97M-D3H, i7 4790K,GTX 960, Seasonic SS-620GM

(#49203) Norbika88


Norbika88
senior tag

Üdv!

Egy kis segítséget kérnék, barátnőmnek van egy ilyen telója, 2.1-es gyári rom-mal, costum romot szeretnék rá rakni.
Kérdés melyiket érdemes napi használatra, lényeg, hogy ha valamit megnyom a kijelzőn akkor azt nyomja meg ne a 5mm mellette lévő betűt érzékelje.Egy sms-t se lehet vele meg írni.
Még egy kérdés, Joestone leírása használható e a recovery menü felrakáshoz.

Köszönöm előre is.

(#49204) johniee


johniee
senior tag

Mi van a telómmal, ha microSD visszarakáskor
lefagyott, és utána az istennek se akar bebootolni...
csak megy az Android felirat, hogy tölt, aztán újra
és újra ugyanazt az animációt ismétli a képernyőn :F

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#49205) quailstorm válasza Norbika88 (#49203) üzenetére


quailstorm
nagyúr

és (#49204) johniee: neked azt hogy az androidnak annyi, nyomj egy wipe-ot(jahogy nincs gyári recovery, sztem nyomj fel egy 2.3.7-et

leírásom: [link] átnézni: [link] [link]

SDSL 4.0 ROM-ban van érintő kalibráció. De az is sokadjára fogadja el a rossz kijelző eltéréseit. Sokkal jobb nem lett, pedig csak a sarkokban egy betűt tévedett. Esetedben inkább cserélni kell. Az SDSL4.0 meg csak úgy random fogja magát és újraindul, meg helyzabáló. Nem ajánlott.

(#49206) Norbika88 válasza quailstorm (#49205) üzenetére


Norbika88
senior tag

Értem, köszönöm.Akkor esetleg egy másik népszerű romot tudnál ajánlani?
Telefon csere nem mostanában lesz.

[ Szerkesztve ]

(#49207) quailstorm válasza Norbika88 (#49206) üzenetére


quailstorm
nagyúr

benne van a leírásban... az az ASIS 2.0 final...
lehet hogy régi, lehet hogy buta, de stabil és gyors alapórajelen...

(#49208) johniee válasza quailstorm (#49205) üzenetére


johniee
senior tag

WIPE-oltam, recovery menüből :C 2.3.7 volt rajta :K

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#49209) quailstorm válasza johniee (#49208) üzenetére


quailstorm
nagyúr

akkor jó, gondolom működik is
csak 2.3.7-nél ritka az android felirat, inkább swift droid szokott lenni

(#49210) Lejszi


Lejszi
senior tag

sziasztok.

hogy tudom bezarni az alkalmazasokat amik jelenleg futnak a hatterben? :R

(#49211) quailstorm válasza Lejszi (#49210) üzenetére


quailstorm
nagyúr

(#49212) pikszel válasza Lejszi (#49210) üzenetére


pikszel
őstag

Beállítások > Alkalmazások > Alkalmazások kezelése > Futó alkalmazások > Itt rányomsz a kellő programra és ott leállítás.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#49213) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Latest:

Link for ASIS
Recovery: http://depositfiles.com/files/1fgck3zvg
Fastboot: http://depositfiles.com/files/lbjtio2zc

Code:
Link for 2.0 RC5
For recovery: http://depositfiles.com/files/ggv3n4v6u
For fastboot: http://depositfiles.com/files/x5bus2rvt

forrás

Melyik az újabb?

A "latest" recoveryből nem akar települni, "installation aborted" van... miért vajon? :Y

(#49214) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

megoldottam...

most viszont nagy gondom van: hogy kell USB háttértárra rábírni ezt a romot?? :Y

(#49215) quailstorm válasza CoolBoy323 (#49214) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Emlékeim szerint simán ment.
USB hibakeresés ki, telefont rádugod, állapotsáv le, tárhely mód aktiválása.

(#49216) CoolBoy323 válasza quailstorm (#49215) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

köszi, az usb hibakeresés kikapcs megoldotta :R

(#49217) wwenigma válasza coyote55 (#49151) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

szerk: eltévedtem nemide. :)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#49218) FuckeR19


FuckeR19
senior tag

Szevasztok

Került hozzám egy GT540 amire az alap gyári ROMot szeretném visszarakni, de nem találok hozzá. Tudnátok segíteni ebben?

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#49220) FuckeR19 válasza quailstorm (#49219) üzenetére


FuckeR19
senior tag

Köszönöm a gyors választ!
a 2 linkeden lévő (recoveryel telepítendő) letöltött ZIP-et csak feltolom SD-re, recovery-t indítom, wipe data, wipe cache és install zip from sd? Ennyi lenne a menete? Mindegy hogy jelenleg milyen ROM van rajta, lehet downgradelni? Vagy itt nincs ilyen játék mint iPhone-oknál?
Bocs de először csinálom ezt :DDD

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#49221) quailstorm válasza FuckeR19 (#49220) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nincs gáz, a jelenlegi bootloaderrel 2.1-4.1.2-ig bármi telepíthető. Úgy ahogy leírtad. De egyébként nem javaslom mert szar. Inkább egy Swift droid ASIS 2.0 finalt tegyél fel, mert azzal tudod is valamire használni a telót. A 2.1-es droid olyan mint a Win98. Van de minek. Nincs benne JIT ezért gecilassú, nomeg már semmilyen appot nem készítenek rá.

(#49222) Smoker84


Smoker84
tag

Feltoltam a telomra a OXYGENforGT540.FINAL verzoját,jelenleg tesztelés alatt.elvileg hibátlan a leírás alapján.

Download: [OXYGENforGT540.FINAL.zip ]

(#49223) Pityu62 válasza Smoker84 (#49222) üzenetére


Pityu62
tag

Sziasztok!
segítsetek légyszí mert valamit eltoltam!
Vettem anyunak egy gt540 et kéz alól, cyanogenmód 7 volt rajta, hazahoztam pc suit fel a gépre és telepítek mint az őrült,,,,közben felugrik a frissités ablak persze rátoltam!!Nem kellett volna,már látom.Telefon újra indúl de csak az android kiírásig jut ott pörög és ennyi.Most addig jutottam,hogy kdz updater rel telepítí a romot ki írja hogy kész és megint csak android logó.kipróbáltam az eredeti francia romot is az sem.Most olvasom itt az oxigén romot de nem tom hogy kell telepíteni,Boot gond vagy mi lehet a baj?

(#49224) quailstorm válasza Pityu62 (#49223) üzenetére


quailstorm
nagyúr

ha az androidig eljut az már jó jel...
Rakj fel egy recovery engedélyezettet KDZ-vel, fentebb megtalálod, vagy van egy hosszú leírásom a custom ROM telepítésről régebbről. Gyárit felejtsd el, az se biztos hogy fog még működni egyáltalán, de nem is kell, mert fos.

(#49225) Pityu62 válasza quailstorm (#49224) üzenetére


Pityu62
tag

köszönöm a válaszod!
a recoverys romot hogy tudom onnan leszedni ?tudnál linket ami működik is?a swift már jön

(#49226) quailstorm válasza Pityu62 (#49225) üzenetére


quailstorm
nagyúr

csak pár hsz-szel volt fentebb egy ROMlista
Itt a recovery engedélyezett az azt jelenti, hogy van benne fastboot és KDZ-vel felmegy, aztán ha recovery nem indul, fastboot módban adb-vel felrakod mint az a leírásomban szerepel.

(#49227) Pityu62 válasza quailstorm (#49226) üzenetére


Pityu62
tag

Pill,pár perc és lent van aztán próbálom telepíteni:)

(#49228) Pityu62 válasza Pityu62 (#49227) üzenetére


Pityu62
tag

Hát nem akarja az igazat!A magyar reowerys romot nem is tudom leszedni.A francia felmegy kdz vel de csak az android kiírásig jut ott pörög.Van valami ötlet?légyszíí:)

(#49229) Pityu62 válasza Pityu62 (#49228) üzenetére


Pityu62
tag

Addig eljutottam végre,hogy egy másik francia V20c fastboot rommal már végre hogy bár a telón nem indúl el csak a logóig meg az androidig,de ha rádugom a gépre bekapcs+camera akkor sötét képernyő van de világítfent,adb-t feltette a gép de parancssorban nem látja.hogyan tovább?

(#49230) quailstorm válasza Pityu62 (#49229) üzenetére


quailstorm
nagyúr

itt mindent belinkeltem, amíg nem olvasod el, vagy konkrétumot nem írsz, nem különösebben izgat mi van a telefonnal...
tippem az hogy béna vagy a CMD shellhez
a 4shared meg működik, csak esetleg be kéne lépni a tagok közé. Annak hogy nem törlik le 5percenként a fájljaidat van egy kis ára.

(#49231) Pityu62 válasza quailstorm (#49230) üzenetére


Pityu62
tag

Köszönöm:)Igen ott "bénázok" mert nem így születtem,de most belemászok,,,de legalább eddig eljutottam:)

(#49232) quailstorm válasza Pityu62 (#49231) üzenetére


quailstorm
nagyúr

ahhoz meg ott volt a kép mint segédlet mert ismerlek már benneteket... Lehet hogy én vagyok a fiatalabb, de az is biztos hogy én használtam DOS-t aktívabban...
Ez egyébként nem baj, csak van egy fajta hozzáállásotok a CMD-hez. Miszerint "nem értek hozzá, de leírtak pár parancsot, be ctrl+v-zel aztán hátha történik valami".
Pedig marha egyszerű a logika. Csak meg kell adni a munkakönyvtárat, ahol lefuttatja a parancsot. Ha az állomány nem ott van ahol parancsolgatsz, jó hogy nem csinál semmit. Aztán meg ott a tab, azt se ismeri mindenki, pedig nem kell ám mindent begépelni, elég csak addig amíg nem egyértelmű neki...
Utána meg vannak a paraméterek, de azt se a levegőből szedjük...
app --help vagy tab lelkes nyomogatása előhozza a lehetőségeket.

(#49233) Pityu62 válasza Pityu62 (#49231) üzenetére


Pityu62
tag

cmd ben már látja a telót ,device után kérdőjel. NA itt volt a kutya elásva,sikerült köszi a türelmet!!

(#49234) Pityu62 válasza Pityu62 (#49233) üzenetére


Pityu62
tag

Elöször is köszi a tanácsokat!
Sikerült életre keltenem a telót.
Firmware:2.1 update 1. alap:2.6.29. software:gt540 V20c 2011.02.22. ez egy francia orange rom.
De van egy pici bibi mert nincs net. kicsit másabb a menü .De egyébként működik csak nem tuti:)Van erre valami ötlet?

(#49235) Pityu62 válasza Pityu62 (#49234) üzenetére


Pityu62
tag

Azt szeretném kérdezni,hogy erre a romra fel lehet tenni kdz vel a V20bhunmod-ot?Most már szedem lefele azt is:)Vagyis,hogy ilyen cumi után hogy álljak neki?!

(#49236) quailstorm válasza Pityu62 (#49235) üzenetére


quailstorm
nagyúr

ja, nyugodtan húzd rá, aztán onnan fastboot módban feltolsz egy recoveryt, abból meg az ASIS-t

(#49237) 5150head


5150head
senior tag

Sziasztok! Miroslav 2.3.7 van fent a telómon. (2.6.35.10-AOSP kernel) Volt hardreset is telepítés előtt/után, de azt csinálja a teló, hha újraindítom az összes beállítást elfelejti. Visszaáll gyári launcherre, a widgetek eltűnnek. Elég uncsi h mindent újra be kell állítani újraindítás után. Ez mitől van? Hívás után szokott még "hangyafocit" mutatni 1-2 mp-ig, de van úgy h programból kilépve is ez fogad. Programok random szoktak hibaüzenettel leállni... :O
Mi a megoldás? Ajánlanátok vmi stabil romot, ami nem csinál ilyeneket?

(#49238) quailstorm válasza 5150head (#49237) üzenetére


quailstorm
nagyúr

csak a régi ASIS-t tudom mondani ami nem indult újra random, és nem okozott kárt a telóban... Miroslav ROMjaihoz NEKEM sose volt szerencsém. A régiek lassúak, az újak bugosak. De mostanában is a ROMtelepítésről volt szó.

(#49239) #04441088


#04441088
törölt tag

hali.
adott egy gt540. olyan probléma van vele, hogy mostanában hülyül. nem érzékeli az érintést, vagy érzékeli de rossz helyen. bekapcsolni se tudom, mert lehetetlen beírni a pin kódot, ezért az usb-s hibakeresést se tudom benyomni, hogy új romot tudjak rá tenni. hard reset se megy, mert bárhova nyomort úgy érzékeli, mintha abortolnám. mit tudok csinálni? :R

(#49240) coyote55 válasza #04441088 (#49239) üzenetére


coyote55
őstag

Tedd át a kártyádat másik telefonba, és kapcsold ki a PIN kérést. Ha kész, visszateheted, már nem fogja kérni a PIN-t.

Memento Mori!

(#49241) quailstorm válasza #04441088 (#49239) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ne vesződj a ROMmal, sajnos eddig tartott az érintő, venned kell másikat ha még akarod használni a telót.

(#49242) evko


evko
aktív tag

Van nekem egy ilyen csodám... Azaz lett pár napja.
Hogy jó döntés volt-e, nem tudom...
A gond az, hogy érintőt kell benne cserélni és jó áron tudnék is rendelni UK-ból vagy Kínából...
Valakinek van valami tapasztalata ilyen érintő téren? Mennyire jó, mennyire megbízható egy ilyen érintő?

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#49243) Smoker84 válasza evko (#49242) üzenetére


Smoker84
tag

én használtan vettem ezt a tzipust,már egy éve nyuzom eddig hibátlan minden része.

(#49244) Smoker84


Smoker84
tag

Akit érdekel van egy tökéletes 2.3.5 ös rom,

[Letöltés]

Fastboot ból telepithető.

Amit tartalmaz a zip.

Jelenleg én is ezt használom eddig semmi hibát nem tapasztaltam,minden fut eddig frankon,nem indulgat ujra stb.

[ Szerkesztve ]

(#49245) quailstorm válasza Smoker84 (#49244) üzenetére


quailstorm
nagyúr

CM7? AOSP? Milyen?

(#49246) Smoker84 válasza quailstorm (#49245) üzenetére


Smoker84
tag

Swiftdroid

(#49247) quailstorm válasza Smoker84 (#49246) üzenetére


quailstorm
nagyúr

tehát kvázi annak az elődjét dicséred ami már lassan 3 éves és én is nagy megelégedéssel használtam...
hihetetlen hogy a maiak nem tudnak rendeset összerakni, az is Mur4ik műve elvileg amit böködsz.

(#49248) SüdiLaller


SüdiLaller
aktív tag

Valljátok be hogy az 50K hsz-re gyúrtok :D
Amúgy meg öröm látni hogy még él a topik, már a cseretelefon is megérett egy cserére ami a magok számát illeti... Viszont kollégámnak még ez a jó öreg GT540-e van, és szépen teszi a dolgát, ha lesz valami kóser rom még bevállalom simán a cserét neki :)

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#49249) quailstorm válasza SüdiLaller (#49248) üzenetére


quailstorm
nagyúr

mert most mi van rajta?

(#49250) SüdiLaller válasza quailstorm (#49249) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

Holnap melóban megnézem, de a pakkomban benne van azt tudom, amit itt is megosztottam az újrakezdők számára.

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.