Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13002) morneo.it válasza adamycls99 (#12999) üzenetére


morneo.it
senior tag

Nekem is ez a combo van fent (adamycls99 bnőm öccse) s jelentem nekem is ez a csomag a valaha leggyorsabb rendszer. Íme a rendszer: http://data.hu/get/3250948/adamycls99.zip.
Ez adamycls99 munkája! :)

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#13003) morneo.it válasza morneo.it (#13002) üzenetére


morneo.it
senior tag

Mondjuk most hogy nézem, nem enged nekem semmit sem telepíteni :(

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#13004) norbi93 válasza morneo.it (#13002) üzenetére


norbi93
senior tag

neken bekapcsolt BT, wifi, gps alatt se indul ujra, mellesleg nekem is a régi markethibás 1.4.2 van fenn:) editeltem az init.sht azt jolett:)

(#13005) istvan170


istvan170
aktív tag

Vettem egy ilyen telefont, viszonylag elégedett vagyok vele. Első okostelefonom, úgyhogy nincs igazi összehasonlítási alapom. Gyárilag független, 1.6 oprendszerrel. Nézegettem a fórumot, és ki szeretném próbálni a 2.1-et. Ezzel kapcsolatban érdeklődnék, hogy érdemes feltenni simán a flasherrel mondjuk a görögöt, vagy egyből valamelyik moddolt rommal próbálkozzak? Illetve szeretném tudni, hogy melyik rommal tudnék videomegosztókat nézni a Youtube-on kívül. Előre is köszönöm a segítséget!

(#13006) darál0w válasza istvan170 (#13005) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

probálkozz be előbb a hivatalos frissítéssel pc suiton keresztül...függetlenre már asszem gond nélkül felmegy.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13007) istvan170 válasza darál0w (#13006) üzenetére


istvan170
aktív tag

Próbáltam, de semmi. A hivatalossal mennének a videomegosztók? Van olyan egyáltalán amivel megy?

(#13008) Naras válasza istvan170 (#13007) üzenetére


Naras
őstag

Legjobb tudomásom szerint a legtöbb "egyéb" videómegosztó Flash alapú...
Azt a telefon meg nem támogatja ugye... mellesleg nem tudok róla, hogy támogatná őket.

A YouTube - hoz van benne natív kliens, azt jóvan :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#13009) morneo.it válasza norbi93 (#13004) üzenetére


morneo.it
senior tag

Nekem már az editelt init.sh van fent, s mégsem megy... megnéztem a jogokat, azok korrekten 777-esek :S Sehogy nem megy a telepítés. Leszedi, de nem telepíti.

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#13010) Menthirist válasza morneo.it (#13009) üzenetére


Menthirist
veterán

nálam egy újraindítás segített...

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#13011) istvan170 válasza Naras (#13008) üzenetére


istvan170
aktív tag

Akkor ezzel a telefonnal sosem fogok flash tartalmat látni? Mármint nincs rá se olyan böngésző, se olyan rom, ami tudná ezt? Nem mintha annyira fontos lenne, csak akkor nem próbálgatom. Mert például írták a skyfire-ről, hogy az például tudja, de nekem csak kiadta nagy nehezen a megnézendő videó első képkockáját, utána semmi...

(#13012) Menthirist


Menthirist
veterán

hát most kipróbáltam 1.4.2-vel 800 MHz-en a flash-t... gemcraft swf-jét (4 mega, és ugye pc-re írt) indítottam közvetlen az sd-ről... elindult, de kb 1-2 fps-el ha ment maga a főmenü... weboldalak nem ismerték fel, hogy lenne flash a böngészőben... lehet, hogy külön telóra készített swf-el más lenne a helyzet, de amilyen "gyors" maga a flash is (pc-n is), nem csodálnám, ha maradna a helyzet...

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#13013) darál0w válasza istvan170 (#13007) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nem fog menni...ahogy naras írja. de ezen felül is megéri a 2.1

első HSZ alapján meg is tudod cisnálni.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13014) adamycls99 válasza morneo.it (#13009) üzenetére


adamycls99
csendes tag

sztem neked azért nem megy mert nem wipe-oltál install előtt...

szerk.: ja és köszi az uploadot :D

[ Szerkesztve ]

(#13015) balintka


balintka
addikt

Sziasztok! Megvettem ma a fekete Vodás GT540-emet. Tetszik, bár elég bonyolult a kezelése a KP500 után. Gyárilag is V10c sw van rajta, úgyhogy marad is ez rajta.
Kérdésem: Beletettem a KP500-ból a 8 Gigás Nokia microSD kártyát, és arról szeretnék apk kiterjesztésű játékot feltelepíteni. De nem találok filekezelőt. Ez hol van a telefonban? Mindenképp szükségem lenne rá.

A teló eddig még nem nagyon hozott létre könyvtárszerkezetet a kártyán, ez így fog maradni? Köszi.

(#13016) Menthirist válasza balintka (#13015) üzenetére


Menthirist
veterán

gyárilag nincs rajta, marketről kell leszedni egyet neten át (vagy sdk-val pusholni egyet rá usb-n). javasolt pl astro

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#13017) adamycls99 válasza balintka (#13015) üzenetére


adamycls99
csendes tag

market-ről szedj egyet...
pl ezt írd be: ASTRO
szedd le, telepítí magát...utána azzal felrakhatod őket...

szerk.: úgy látszik megelőztek :D

[ Szerkesztve ]

(#13018) balintka válasza Menthirist (#13016) üzenetére


balintka
addikt

OK, a mobilnetet kb holnapra aktiválják. Mi a pontos neve a fájlkezelőnek?

(#13019) adamycls99 válasza #99499520 (#13001) üzenetére


adamycls99
csendes tag

am nem cseréltem a framework apkját....csak belenyulkáltam

(#13020) balintka válasza adamycls99 (#13017) üzenetére


balintka
addikt

Köszönöm, amint lesz net, ki is próbálom.

(#13021) adamycls99 válasza balintka (#13018) üzenetére


adamycls99
csendes tag

ASTRO File Manager

(#13022) keeo


keeo
tag

nekem az újabb 1.4.2b van fent, a BT probléma nálam is jelentkezik. illetve a need for speed ami 1.4.1b-n működött, az 1.4.2b-n helyhiányra hivatkozva nem telepszik fel.
egyéb, eget verő problémáról nem tudok egyelőre beszámolni, de igyekszem találni! :)

(#13023) Crob válasza istvan170 (#13007) üzenetére


Crob
tag

Flash videók nézegetésére szoftveres megoldás: http://www.skyfire.com/product/android
alul a Donut verzió.

(#13024) darál0w válasza keeo (#13022) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ajjjajjajjj :N

na majd javítja joe...én akkor nem is tesztelgetek...látom ez a probléma mindenkinél ott van. nekem meg kell a BT.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13025) miselin válasza #09908736 (#12958) üzenetére


miselin
tag

A hiba nálad van, a link ugyanis él. Honnan netezel? Valami kolihálóról, vagy router mögül? Valószínű, hogy le van tiltva a 9002-es port, ezért nem tudod leszedni. Na mindegy, felraktam ide az 1.6-os vodás romot.

Samsung Galaxy S - CM10.1.3 Stable

(#13026) miselin válasza Crob (#13023) üzenetére


miselin
tag

Itt meg a 3.0-ás működő Skyfire! 2.1-kell neki.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S - CM10.1.3 Stable

(#13027) norbi93 válasza miselin (#13026) üzenetére


norbi93
senior tag

skyfire lejátssza a flash videokat:) nekem is a 3.0van fenn:) amugy akárhogy probáltam ujraindtást vagy fagyást generálni, nekem nem sikerultxd mostis telorol irok, wifi, autosync, bt, gps bekapcsolva, megy az iglo a háttérben, és szol a zene kulső hangszorokra:D kozbe meg facebook+youtube:) előző rom ami fennvolt az beluudj romja, és class4es 4gigás sdm van:)

(#13028) darál0w válasza norbi93 (#13027) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

és ez az 1.4.2? :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13030) molbali válasza #99499520 (#13029) üzenetére


molbali
tag

Valami másra gondoltam, valami olyanra amin később is tarthatjuk a kapcsolatot, ha véletlenül eszünkbe jut.

Ez a fórum óhatatlanul el fog laposodni mikor mondjuk kihozzák az okosok a telefonból a maximumot. Legjobb esetben elkészül az orosz 2.2 aztán 1-2 hét és vége a társaságnak. Mondjuk ez egy borúlátó elképzelés, de előfordulhat.

Én egy facebook oldalra gondoltam. Amit csak like-olni kell. Mint a híres amerikai sorozatoknak vagy cégeknek van. Ilyet asszem ingyenesen létre lehet hozni. Mert mondjuk eszembe jut 1 év múlva, hogy de kérdeznék ettől a Belu-tól valamit, de lehet akkor már Iphone 6-od lesz (Még az ebédet is megfőzi) és sosem nézel be a gt540 fórumba.

De egy ilyen facebook oldal talán tartósabban megőrizné a közösséget.

(#13031) adamycls99


adamycls99
csendes tag

bgergely installhibájának megoldása megvolt....nem a rom hibája volt.
csak wipe-olni kellett...

de ha már felraktad és nem akarod újrarakni:
1. backupold
2. partíciókezelővel formázd az ext2es partíciót (recoveryn mountold az usb-t)
3. recovery
4. restart

(#13032) Pubszon válasza #99499520 (#13029) üzenetére


Pubszon
veterán

Én ennek nagyon örülnék, jó lenne ha kezdeményeznél. :K

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#13034) molbali válasza #99499520 (#13033) üzenetére


molbali
tag

Láttam. Várom már. Vettem egy gyors sd kártyát. Class 6-os. Ma jött meg. Feltettem próbaképpen a beta állapotú 1.4.2-őt, de szinte minden program leáll kilép. Lehet nem bírja a túlhajtást a telóm? ezdek megijedni. A root explorer is folyton kilépegetett. Meg akartam csinálni azta kettős kereszt kiszedéseket a gyors kártyákhoz ami kell de folyton kilépett az is a home screen-re. Az angry birds seasons-is letötltöttem a marketről. Karácsonyi feeling meg minden, de az is állandóan kinyomult a home screenre.

Ha kész a romod jöhet próbálom. :)

(#13035) joestone válasza molbali (#13034) üzenetére


joestone
addikt

nem volt az install előtt wipe/factory reset a recovery menüből.

(#13036) pöttty válasza molbali (#13034) üzenetére


pöttty
tag

Ha már angry birds. Az új season nektek is igényli a net kapcsolatot? Nálam sipolt, hogy nincs bekacsolva a wifi... A klasszikot meg a sok romteszt miatt most hanyagolom, egyszer már úgyis végigtoltam.

(#13037) darál0w válasza #99499520 (#13029) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hogy még bonyolultabb legyen figyelemmel követni mindent? :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13038) pöttty válasza joestone (#13035) üzenetére


pöttty
tag

Nekem a leírtásnál volt gondom. Fel akartam rakni egy régebbi romot, de factory reset után, recovery menüből sűrűn dobálta a hibaüzeneteket, hogy nincs mountolva az sd kártyám. ekkor recoveryből formáztam minden meghajtót (a bootot is, okosan :Y ), na innentől már csak fastbootom maradt. Győztem letölteni hozzá az eredeti black romból a system.img-t, hogy valahogy életre keltsem. Ezt feltoltam fastbootból, de nem indult, viszont így már engedett felrakni a recovery egy biztonsági mentést ami működött. Közben egy párszor azért levert a víz...

(#13039) molbali válasza joestone (#13035) üzenetére


molbali
tag

De volt. Erre nagyon figyeltem. Valami mást cseszhettem el. De tutira én rontom el a dolgokat. Bár a telepítés előtt még a partíciókezelővel is ledaráltam és újraépítettem a kártyát. Szóval annyira szűz volt, mint én 20 évvel ezelőtt.

Nagyon várom, hogy ez a gyors kártyákat kihasználó romod stabil legyen. Így visszatettem az 1.3b-t recoveryből.

Ezt nagyon szégyellem, de nem biztos, hogy meg tudtam volna csinálni azt a gyors kártyákra engedélyezett script dolgot a blogos leírás alapján. Ha később aktuális lesz, mert stabil a romod, akkor azt a részt egy kicsit bolondkompatibilisen, szájbarágósabban is leírhatnád nekem. A fájlon belül pontosan honnan is kellene törölni a két #-et?

(#13040) GhostBear


GhostBear
csendes tag

Hogy jó hírt is mondjak, nekem a jelek szerint a gyári kártya igen combos, 14mb olvasás és 12mb írás. A fincsi class 6-os 8gb-s kártyám a közelébe sem ér (8 mb/sec és 6 mb/sec)

(#13041) Menthirist válasza joestone (#13035) üzenetére


Menthirist
veterán

én is már telepítés előtt androidból is tolom a wipe-ot, majd reboot után clockworkből is, majd amikor clockworkből felteszem az újat, megint vagy 1-2 wipe :D csak biztos ami biztos :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#13043) molbali válasza GhostBear (#13040) üzenetére


molbali
tag

Az már szép!

(#13044) darál0w válasza #99499520 (#13042) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

az teljesen más...:D

de én nem megyek az 100:)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13045) Menthirist válasza #99499520 (#13042) üzenetére


Menthirist
veterán

várjuk... majd a tiédet átszkinezem, ha lesz időm :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#13047) darál0w válasza #99499520 (#13046) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

visszatérve a chatre...szvsz felesleges...ritkán van olyan, amikor mindenki egyszeere van fent.

ha van olyan mondanivalo is, ami itt nem fér el, akkor nyitni kell neki egy közösségi topikot vhol a fáradt gőzön belül...sokszor volt már ilyen...ezért van pl Intel Dual Core 2000 felhasználók barátságos offolós topikja is :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13048) Menthirist


Menthirist
veterán

ezt nem értem beluudj... a rom főleg magamnak készülne, de amúgy sem tudom, milyen html-ről beszélsz (a 404-es html-re? :D)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#13050) Menthirist válasza #99499520 (#13049) üzenetére


Menthirist
veterán

binary xmlt hogy szerkesztessz? van már rá progi, vagy még mindig a hexás megoldás van, amiről olvastam?

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.