Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Naras válasza kingpython (#1000) üzenetére


Naras
őstag

Nah, nyitom a z újabb ezret :DD

Milyen betűméretet akarsz állítani? Az ikonok alatt, vagy hol?

Másik kérdésedre a válasz:
Minden megy rajta, ami Androidra és erre a felbontásra van írva, csak az iGO pl nincs hozzá hivatalosan... de attól még menni megy...

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#1002) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

Sziasztok win7nél hogyan kell beállítani hogy tudjak USB-n keresztül fájlokat másolni a telefonra?
Érzékeli a telefon cserélhető lemez H néven de nem engedi megnyitni mert azt írja:Helyezzen be egy lemezt a következő meghajtóba :H

(#1003) bobace válasza LifeSpirit (#1002) üzenetére


bobace
őstag

Váltsd át a telefont Adattár ( Mass storage) üzemmódba. Vagy a gépeden az LG Suite progijában lehet, úgy hogy rákattolsz a képekre, videókra, vagy a telón átváltod. Hirtelen meg nem mondom, hogy kell a menüben, én kiraktam widgetben, mert sűrűn használom. Extended Controls-t használok ezekre.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1004) Naras válasza LifeSpirit (#1002) üzenetére


Naras
őstag

Lehúzod a felső tálcát, ott katt az USB-s kiírásra, majd a feljövő ablaknál csatlakozás...

(vagy valami hasonló, a pontos szövegekre nem emléxem)

Az a lényeg, hogy át kell kapcsolni USB fájlátviteli módba... mielőtt lehúzod az USBről, természetesen úgyanígy vissza...

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#1005) Chuck Norris válasza Naras (#998) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Nem emlékszem, hogy töröltem volna de csak ezért nem fogom ujrarakni megint, hogy biztosan tudjam a választ :)

(#1006) Chuck Norris válasza Naras (#1001) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Na nee, nem is lehetne megvenni, amikor a szpikához meg árulják?

Grat az 1000-hez :D

[ Szerkesztve ]

(#1007) Naras válasza Chuck Norris (#1006) üzenetére


Naras
őstag

Nos, nem tudom pontosan hogy lehet megvásárolni az iGO-t...

Itt van leírás róla, s bár a kompatibilitási listában nem írják, de megy az Optimuson is:
http://www.igomyway.com/android/hu/overview.html

Keresgélj egy kicsit, biztos megtalálod, hogy hol/hogy lehet beszerezni.

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#1008) kingpython válasza Naras (#1001) üzenetére


kingpython
aktív tag

Hát hogy pl. a neveket nagyobb betűkkel írja ki meg az SMS írásnál meg mindenhol  a barátnőmnek LG KP500 teloja van azon van ilyen betűméret állítás 4-5 méret tök jó de ezen úgy látom sajnos nincs.
Erre gondoltam mert ilyen tudom hogy van: iGO.My.Way.2009.for.Android

ASUS ZenFone 2 ZE551ML 4/32GB WW

(#1009) Inarus válasza Chuck Norris (#1006) üzenetére


Inarus
addikt

Az igo hivatalosan nem kapható erre. A Spicához is csak ajándékba kapod. :))

(#1010) Naras válasza kingpython (#1008) üzenetére


Naras
őstag

Én annyit tudok mondani, hogy iGO megy az Optimuson, de konkrétabbat nem tudok, meg nem is szabad warezolni itten... :DDD

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#1011) kingpython válasza Naras (#1010) üzenetére


kingpython
aktív tag

Oké értem persze tudom. :)
És a betűméretre esetleg van vajon valami külön progi vagy megoldás? mert úgy tudom hogy az új 2.1-es Android verzióban sincs ilyen lehetőség

ASUS ZenFone 2 ZE551ML 4/32GB WW

(#1012) Naras válasza kingpython (#1011) üzenetére


Naras
őstag

Nos, én sem találtam ilyen beállítást, meg Market - ben sem nagyon progit, bár lehet, hogy rossz szavakra kerestem, érdemes azért körülnézni, kb. mindenre írnak valami kis hasznos appot... ;)

Bár, ha az Androidban egyáltalán nem létezik ilyen funkció, akkor lehet, hogy appot sem lehet rá írni? :F

Létezik valami Open Home / aHome app, illetve hozzá egy rakás Skin, illetve Font pack, ezzel biztos lehet kezdeni valamit

Illetve itt egy fórum a témában (angolul érdemes tudni hozzá:):
http://androidforums.com/android-applications/5106-increasing-font-size.html

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#1013) kingpython válasza Naras (#1012) üzenetére


kingpython
aktív tag

Oké köszi szépen!

ASUS ZenFone 2 ZE551ML 4/32GB WW

(#1014) kingpython válasza Naras (#1012) üzenetére


kingpython
aktív tag

Ja még annyit hogy ez az Open Home mit takar milyen program? Csak mert nem igen tudok Angolul sajna :(

ASUS ZenFone 2 ZE551ML 4/32GB WW

(#1015) Naras válasza kingpython (#1014) üzenetére


Naras
őstag

Nem néztem meg jobban, nekem úgy tűnik, hogy egy keret, amihez rengeteg Skin, és egyéb kiegészítő van (köztük fontok is), s ezzel tudod használni, illetve beállítani őket...

Tedd fel, nézegesd meg jobban...
Angolul meg tanulj meg, mer az kell :DDD

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#1016) Chuck Norris válasza Naras (#1007) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Ja nem, csak azt furcsállottam, hogy miért nem árulják ha már megjelent, amúgy már én is láttam valahol ilyen készüléken futni :)

[ Szerkesztve ]

(#1017) Naras válasza Chuck Norris (#1016) üzenetére


Naras
őstag

Hát, nemtom... lehet érdemes lenne írni a supportjuknak...

Vagy kölcsönkérni valakinek a galaxy spica - ját... :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#1018) bobace válasza Naras (#995) üzenetére


bobace
őstag

Most találtam meg a SlideITban a navigációs gombokat. Virulok, mint a vadalma :D

Nem tudom, nekem nem kellett szokni, a csuszkázást kell, de ha csak simán írom a betűket Slide funkcióban, akkor sokkal gyorsabb, mint a gyári, a t9-e nagyon ügyes.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1019) robertel


robertel
senior tag

Kipróbáltam a Nimbuzz-t, az msn tökéletesen megy rajta, viszont a skype felhasználóimat hiába adtam hozzá, nem jelenek meg a skype partnereim, másnak hasonló gondja van? Skype-ra mit tudtok ajánlani telefonra, mert ne msok midnent találtam eddig..

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1020) Naras válasza bobace (#1018) üzenetére


Naras
őstag

Én már leszedtem a SlideIT - et, nekem valahogy nem sikerült megbarátkoznom vele :(

Persze lehet, hogy csak én vagyok a béna...

A csúszkázás nem jött be... azalatt mit értesz, hogy csak simán írod a betűket slide funkcióban? Pötyögöt egyesével? De akkor minek a SlideIT?

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#1021) Naras válasza robertel (#1019) üzenetére


Naras
őstag

Én MSN - re az MSN Talk nevű appot használom, elég jó progi...

Skype - ra még nem találtam semmi igazán jót, van 1-2 cucc, de amennyire a leírásában olvastam, nem kifejezettem az, ami nekem kell... remélem van valakinek valamilye :)

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#1022) robertel válasza Naras (#1021) üzenetére


robertel
senior tag

Miért, hanghívást nem lehet azokkal amiket néztél? Vagy mi volt a gond velük? Nekem már az se lenne rossz ha chat menne..

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1023) Naras válasza robertel (#1022) üzenetére


Naras
őstag

Nah, feltettem ezt a Nimbuzz - t... beállítottam az MSN, Skype és Facebook fiókokat (utóbbit is épp most regisztráltam), majd Done...

Úgy működik, ahogy gondoltam: a program lefrissíti magát a rendszerből, az összes MSN/Skype/Facebook kapcsolatomat kilistázza automatikusan, nem kell hozzáadni...

Nem tudom mit csináltál, de úgy tűnik, valamit elronthattál... :F

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#1024) robertel válasza Naras (#1023) üzenetére


robertel
senior tag

Nekem skype partnerből csak a próbahívás van fent..:(

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1025) Naras válasza robertel (#1024) üzenetére


Naras
őstag

Mondom, valamit rosszul állítottál be... Az elején beírtad a skype-hoz az accodat, és meg is kaptad rá a pipát???

Én kipróbáltam vele a hívást, működik faszán... mondjuk úgy tűnik, hogy valamiért szar a noti mikrofonja, vagy valami beállítás, úgyhogy hallani nem hallottam a telóban semmit, de attól még ment, sztem nem a Nimbuzz jó...

Úgyhogy fasza :C

Asszem törlöm is az MSN Talk - ot :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#1026) robertel válasza Naras (#1025) üzenetére


robertel
senior tag

Már jó nekem is, valamit elcsesztem elöször, most már jó!

Igen, ez a legjobb és csak egy alkalmazást kel ltelepíteni, meg úgyis midnenki msn-t meg skype-ot használ, na jó meg facebookot, de azonnali üzenetküldésre msn meg skype.

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1027) bobace válasza Naras (#1020) üzenetére


bobace
őstag

Egyesével az jött be, hogy simán melléüthetem a karaktert, akkor is kitalálja mit akartam beírni:pl beírtam hanyagul a nagy ujjaim miatt, hogy zerméstwr és rájött, hogy természet-et akartam írni.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1028) bobace


bobace
őstag

Connectify-t használ valaki? Aki nem ismerné arra való, hogy a laptpounkat wifi access point-tá alakítja, így kapcsolódhat hozzá a teló. A HSDPA netem akarom így használni ami nem Vodás..
Találtam egy oldalt ahol leírja, hogyan kell beállítani androidra, csatlakozik is, de a net nem megy, valakinek volt hasonló baja?

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1029) Naras válasza bobace (#1028) üzenetére


Naras
őstag

Sajna nem ismerem, de egy kérdés felmerült bennem:

Így a net laptophoz lenne kötve, de ha ott a laptop, akkor minek akarsz a telóra netet?
Miért nem használod a laptopot netezésre?

Ennek fordítva lenne értelme, ha a telóról osztanád a netet a notinak...

Sztem érdemes lenne a jelenlegi helyett egy Vodás mobilnetet venned...

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#1030) bobace válasza Naras (#1029) üzenetére


bobace
őstag

Éreztem, hogy ez a kérdés elhangzik. A marketet nem tudom elérni laptopról.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1031) Naras válasza bobace (#1030) üzenetére


Naras
őstag

Van erre is valami megoldás asszem, a gépedre tudod tölteni az appokat, és onnan feltoln a telóra, vagy mi... bár lehet, hogy csak félreértettem, pár napja volt ezzel kapcsolatban egy hozzászólás itt a fórumban...

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#1032) Naras válasza bobace (#1030) üzenetére


Naras
őstag

Föltettem a Connectify - t, de sajna nem megy fel rá a teló, nem kap IP címet... :(

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#1033) bobace válasza Naras (#1032) üzenetére


bobace
őstag

A leírás szerint csináltad amit linkeltem? Mert nekem sem kapott IP-t, amíg nem csináltam meg aszerint. Most kap IP-t, kiírja, hogy csatlakoztatva, de nincs net..

Én is próbálkozok minden szarral már, hogy ne csak munkahelyen legyen net a telón, mert csak itt van wifi router, amire csatlakozni tudok, otthon mobilnet van.... Ha root-ot vissza lehetne csinálni nyom nélkül, már belevágtam volna, mert simán engedélyezném az ad-hoc hálót és akkor az E51-esemet hot spotnak használva bárhol lehetne netezni. Így meg megy a szívás halomra.

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1034) szilfu


szilfu
csendes tag

Valaki, akinek be van kapcsolva a hívásértesítő szolgáltatás, legyen szíves kipróbálni, hogy megkapja e az SMS-t, ha nem volt elérhető! Nekem sehogy nem jön össze..

(#1035) Naras válasza bobace (#1033) üzenetére


Naras
őstag

Jah, hogy ez a vacak nem tud DHCP - t... de rossz :(((

Egyébként asszem rájöttem mi a baj:

- Jobb klikk a Connectify systray ikonjára -> Support -> Network Connection
- Jobb klikk a Wireless Network Connection 2 - re -> Properties -> Sharing fül
- Itt aktiváld az internetmegosztást, majd válaszd ki a másik kapcsolatot a listából, amelyiken keresztül az interneted jön...

Majd OK

...sztem így már menni fog...:)

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#1036) Naras válasza szilfu (#1034) üzenetére


Naras
őstag

Többen írták már, hogy nem megy, szal lehet, hogy ez tényleg nem müxik...:S

Nem kell kikapcsolni a telót :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#1037) bobace válasza Naras (#1035) üzenetére


bobace
őstag

Így meg a WIn7 is eldobja a netet.. Próbáltam már korábban is megosztani, csak pont fordítva.. Na jó, azt hiszem ezt is feladom..

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1038) Naras válasza bobace (#1037) üzenetére


Naras
őstag

Mennie kell ennek, ne add fel!!! :W

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#1039) Naras válasza Naras (#1038) üzenetére


Naras
őstag

Lehet, hogy Bridge Conection-t kéne létrehozni... :F

Amikor beállítod a megosztást, persze, hogy ledobja a netet, de ha utána visszajelentkezel, akkor mi történik?

Egyébként tényleg igazad lehet, és a másikat kell megosztani...

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#1040) DLDKox válasza bobace (#1033) üzenetére


DLDKox
aktív tag

Vissza lehet csinálni a root-ot nyom nélkül ettől ne parázz, csak mentsd le a gyári su-t mielőtt felülírod vagy nevezd át oldsu ra :DD Illetve ha feltolod újra a rom-ot rá akkor megint minden gyári rajta.

[ Szerkesztve ]

(#1041) bobace válasza DLDKox (#1040) üzenetére


bobace
őstag

Azt tudom, hogy gyári lesz, de a bekapcsolásnál vagy nem is tudom hol pontosan kiírja hogy nyitott a teló, hiába rakom vissza, legalábbis ezt olvastam.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1042) pampika válasza bobace (#1041) üzenetére


pampika
őstag

elvileg ha csinálsz egy komplett rom mentést és azt visszatolod, akkor utólag semmi nem látszódik belőle, hisz 1:1-ben azt rakod vissza, amivel gyárilag kijött.

(#1043) Balinov válasza Naras (#1032) üzenetére


Balinov
félisten

sztem ennek van egy olyan pc-s hw elofeltetele,hogy a wifi adapter tudjon netet osztani.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1044) robertel


robertel
senior tag

Közben, hogy töröltem sok alkalmazést, a cpu 245 Mhz-en müködik már 60%ban, nem tartom elképzelhetetlennek, hogy pár nap és 98% lesz, szóval tényleg úgy van ami éppen nem kell ,azt lehet törölni, telepíteni úgyis pár perc csak szinte bármit. A fólia lejövés meg szerencsére megállt, remélem bírja még egy darabig:))

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1045) ruzsabazsa


ruzsabazsa
aktív tag

Spica vs Optimus párbaj eldőlt már?:) ... szeptemberben venném meg az első okostelóm és nem tudom melyiket válasszam.Inkább az Optimus felé hajlok az ára miatt,bár a Spica 800as procija és a picivel nagyobb kijelzője csábít:D

(#1046) bobace válasza ruzsabazsa (#1045) üzenetére


bobace
őstag

Az a 800 mhz egy szállal sem gyorsabb mint ez a 600-as. A kijelző tényleg nagyobb :) Én ezt választanám. ;]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1047) ruzsabazsa válasza bobace (#1046) üzenetére


ruzsabazsa
aktív tag

Melyik az ez? :DDD

(#1048) bobace válasza ruzsabazsa (#1047) üzenetére


bobace
őstag

Ami az Optimusban van, de más gyártja, ezért nem mérvadó az órakel..

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1049) ruzsabazsa


ruzsabazsa
aktív tag

Jó lenne ha lenne itt olyan aki Spica-t és Optimus-t is használt már :)

(#1050) Destr4ct


Destr4ct
aktív tag

Ha valaki nem akar mobilnetezni, akkor nemigen van más választása, mint wifi hotspotra csatlakozni.

De ha az sincs, akkor igaz, hogy ilyen-olyan helyeken meg lehet találni egyes appok telepítőjét, de a Markethez képest elég kínszenvedés.
Plusz ha még nincsen a telón fájlkezelő, akkor még a telepítésükkel is el lehet bűvészkedni egy sort. Mivel mobilnetet nem akartam használni, és a WiFi-t sem sikerült belőni itthon, utánakerestem hogyan lehet net nélkül USB-n keresztül appot telepíteni. Ha van igény rá akkor leírom.

Szóval ezzel a connectify-s témával én is szerencsétlenkedtem nem keveset.
Ugye a lényeg az lenne, hogy hotspot módban kell létrehozni egy wifi hálózatot, és nem ad-hoc módban, mert azt a teló nem tudja. (mintha olvastam volna, hogy a 2.1 vagy a 2.2 már támogatja, de most az istenért sem találok erről konkrét infót)

Ezt a hotspotos dolgot Win7 egyébként alapból tudja, a connectify csak megkönnyíti a kezelését.
A laptopom WiFi kártyája elvileg támogatott, szal mennie kellett volna, de akármit varázsoltam nem akart jó lenni. (valami Virtual Miniport Adapter kellene hozzá, ami automatikusan létrejönne a hálózati kapcsolatok között, de nálam annak se híre se hamva) Az ad-hoc hálózat létrehozásával nem volt semmi gondja, de hotspotnál egyszerűen dobott egy unknown error-t, és hello.
Végül a megoldás az lett, hogy letöltöttem egy vezetékes és WiFi routerként működő live cd-s Linux disztribúciót (Zeroshell), és bekonfigoltam a régi laptopomra.

[ Szerkesztve ]

What can change the nature of a man?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.