Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14551) GhostBear válasza #99499520 (#14524) üzenetére


GhostBear
csendes tag

Tesztelve. Friss telepítés után: wifi be, működik. skin túl átlátszó, a gombok nem olvashatóak. bluetooth be: instant reboot ciklus indul :(

(#14552) novoszath válasza quasimidi (#14549) üzenetére


novoszath
senior tag

udv

esetleg linket tudnal hozza adni?

szivesen be textelem

Udv

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#14553) .:Kristian:. válasza darál0w (#14535) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Múltkor leszedtem a 2.1 android os-t de mivel 100 akárhány mega volt így megszakítottam. Most fel akartam rakni azt a fájlt ami nem volt teljesen letöltve. Leszedtem újra és már jó. :)

Más: Alapból feltelepítette a Sims3-at a mobilra, de ha elindítom csak a sims 3 logója tölt be majd után vissza kilép a menübe a telefon.
Ez mitől lehet? Másnál is csinált ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#14554) robertel válasza .:Kristian:. (#14553) üzenetére


robertel
senior tag

Igen, pedig én már novemberben frissítettem, az a baj az appokat nem lehe ttörölni sajna. Legalábbis én még nem jöttem rá:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#14555) quasimidi válasza .:Kristian:. (#14553) üzenetére


quasimidi
aktív tag

Szia, keress rám a fórum topikban a sim3 szóra.
8x lett elmondva :)

(#14556) hackeeeee válasza quasimidi (#14549) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hehe.. b?

Akkor aki akarja, sztem akkor ebben benne van a kézírás... Én elvagyok az A-val. :)

(#14550) miselin :Vodás, nem vodás.. Már össze-vissza ment a frissítés itt függő, nem függő telókkal, szal sztem ez mindegy. :) Haver most vett T-nél 540-et, és tök ugyan az a szoft van a telóján mint az enyémet, tehát ugyan az a 20A... Minden adata tök egyforma.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#14557) robertel válasza quasimidi (#14555) üzenetére


robertel
senior tag

A törléssel kapcsolatban ninc sötleted? Vagy csak rootolva lehet ilyesmit?

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#14558) hackeeeee válasza robertel (#14557) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Csak rootolás után tudod törölni.. (tudtommal) De mint írták, ez is le van írva. Csak keresgélni kell egy kicsit. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#14559) quasimidi


quasimidi
aktív tag

Magyar 20B rom (KDZ):
[link]

(#14560) robertel válasza hackeeeee (#14558) üzenetére


robertel
senior tag

Biztos ami biztos lefrissítettem én is a telómat még egyszer, amúgy nekem semmi nem törlődött, midnen fentmaradt.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#14561) sanyirigo


sanyirigo
senior tag

Üdv!

A 20b soft-ban is 3gp-ben rögzít a kamera?

Pixel 7

(#14562) hackeeeee válasza quasimidi (#14559) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Király. :R

Az a baj, hogy tök jól beállítgattam már a telót, meg nekem be is vált a 20A-s szoft, nincs kedvem megint szenvedni vele. :)

(#14560) robertel: Frissítés után megmaradnak, csak előfordulhat, hogy el kezd hibákat dobni a teló, és akkor érdemes HR-t csinálni, akkor viszont veszik minden. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#14563) molbali


molbali
tag

Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm, aki kipróbálta a recoveryből, biztonsági mentés visszaállításaként telepíthető, általam beállítgatott romot. Sokan jelezték, hogy fagy, ha a bluetootht bekapcsolják. Nálam is fagyott, csak nem vettem észre idejében.

Most elkészült egy javított verzió. Éjjeltől idáig, minden szituációban vagy 200-szor be és kikapcsoltam a bluetootht és nem fagyott meg tőle.

Szeretném, hogy akinek kedve és ideje van kipróbálná és visszajelezne. Egész éjjel ezt nyüstöltem. Jó lenne, ha valaki(k) kipróbálnák, hogy náluk is működik-e.

GhostBeart kértem meg, hogy tesztelgesse nekem kicsit, mert az Ő telefonján is pont ugyan olyan tüneteket produkált mint az enyémen.

Ennek ellenére örülnék, ha más is megpróbálná, és visszajelezne.

A link:

Javított 2.1-es rom.

Figyelem! EZ NEM UPDATE:ZIP! Hanem biztonsági mentés. Kattints a Blogra, ha szeretnéd részletesen elolvasni a telepítés menetét.

Előre is köszönöm mindenkinek!

(#14564) molbali


molbali
tag

BASSZUS!

Mindenki felejtse el az előző hozzászólásomat! Ami egészen eddig működött, az most nem. Ugye, hogy mindenki be tudja állítani magának a marketet én eddig nem állítottam be, hogy úgy készüljön el a biztonsági mentés.

Miután beállítottam előjöttek a fagyások! Eddig egyszer nem fagyott meg semmitől. Feladtam. Nincs több rom állítgatás! Az aláírásomból is eltűnt a blog "reklámja". És már bánom az éjszakázást is miatta. Inkább aludtam volna!

[ Szerkesztve ]

(#14565) quasimidi válasza sanyirigo (#14561) üzenetére


quasimidi
aktív tag

Szia,

Igen, 3gp-ben vesz fel. Most voltam a lányom óvodás karácsonyi ünnepségén, csináltam videót.... hát lehangoló minőségű a 1.6-os romhoz (mp4) képest.
Hogy mi az csudáért kellett megváltoztatni az rejtély számomra.... :(((

(#14566) hackeeeee válasza quasimidi (#14565) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ajj, ez nem hangzik túl jól.. :\

Véleményem szubjektív...

(#14567) quasimidi válasza hackeeeee (#14566) üzenetére


quasimidi
aktív tag

Ja, az LG olyan szinten piszkált bele az android forrásába hogy ihaj.
Én feladtam a 2.1 (és 2.2) forrásból történő komplett rendszer építést. A LG visszatart fontos libeket (forrást) amik nélkül csak régebbi libekkel lehetne megodlani a cuccot, ha lenne annak is forrása. Ez érthető.
Kernelt lefordítani nem nagy túl nagy ördöngősség, de egy komplett android-os rendszer összerakni a GT540-re, az már csuhaj is. Nem lehetetlen though...

Egy tuti, 20B-ben is szar a videó (3gp, kockás mint az abrosz)

[ Szerkesztve ]

(#14568) hackeeeee válasza quasimidi (#14567) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát.. Valamivel butítaniuk kell.. Hogy ugye legyen mit pakolni, az újabb telókra.

Mondjuk ez a videó dolog, engem nem annyira érint, néha csak kattingatok pár képet. Azt viszont észrevettem, hogy jó fényviszonyokkal szép képeket lehet csinálni vele. :) Mondjuk tény, valami értelmes videóminőség azért lehetne, nekem, már annó mondtam is, a Nokia 6234 volt a favorit videó terén.. 3gp-be csinálta a videót 640*480-ban.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#14569) Blokkolnam0 válasza quasimidi (#14565) üzenetére


Blokkolnam0
aktív tag

így van, nagyon trágya a gyári videó minősége a 2.1-nek. Még egy indok a recovery-s Joestone féle Black ROM mellett, ebben van alapból belerakva egy lgCamera nevű progi, ez tud 640X480-ban H.264 codec-el, elvileg jobb minőségben felvenni (mp4-be is)...bár én még nem sokat teszteltem...

Motorola Moto x

(#14570) hackeeeee válasza Blokkolnam0 (#14569) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Akinek ez indok.. Pl. nekem nem annyira fontos ez..

Véleményem szubjektív...

(#14571) ironbed válasza joestone (#10736) üzenetére


ironbed
aktív tag

Szia Joe!

Milyen memóriakarid van? Class X=?

Üdv!

(#14572) quasimidi


quasimidi
aktív tag

Uraim,

Ezt tesztelte már vki?
LG GT540 Camera Updated APK

(#14573) H2o-pok


H2o-pok
senior tag

20B Rom-ra való frissítés után az app2sd-t már nem kell használni, és lehet a m.kártyát 1 particiónak formázni?
Amúgy működik rajta rendesen minden, gps,wifi?
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#14574) MikroTikker válasza Blokkolnam0 (#14569) üzenetére


MikroTikker
tag

A video minősége ennyire kapcsolatban van az operációs rendszerrel? Vagy csak nincs rá megfelelő szoftver? Nem mintha azzal akarnám leforgatni a Harry Potter XII-t, de azért nem árt tisztában lenni az ilyen apróságokkal sem... :))
Akkor 2.2-vel már jobb(lenne)? Bár gondolom erre már nem jön 2.2, főleg, hogy a 2.1 is csak nemrég jött... :(

(#14575) .:Kristian:. válasza quasimidi (#14555) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Jogos, meglett. Kösz. :)

(#14576) sanyirigo válasza H2o-pok (#14573) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Ott is kell a progi, mert csak 2.2-től lehet kártyára telepíteni

Pixel 7

(#14577) sanyirigo válasza quasimidi (#14572) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Igen, és nagyon jó holmi. Rengeteg beállítással, és szerintem jó minőséggel dolgozik. Érdemes kipróbálni.

Pixel 7

(#14578) darál0w válasza .:Kristian:. (#14553) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

az komoly huzás. :DDD

sims3al az a helyzet, h fel van telepítve, de még mappákat kell másolgatni. anno ez ingyen volt. most nemtudom...

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14579) hackeeeee válasza sanyirigo (#14577) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez eddig 1, mások nem próbálták? :U

Véleményem szubjektív...

(#14580) darál0w válasza hackeeeee (#14579) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

tedd fel és lesz 2 :D

btw nyeremlnyjátékot tolod? :D

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14581) samu74


samu74
addikt

Ha még nem volt meg akkor szerintem lehet próbálkozni a Pc Suite frissítéssel. :K

Letöltött egy 132 mb-os fájlt,majd elkezdte a frissítést.Ami nálam érdekes mert a görög 2.1 volt fent,de kíváncsi voltam mi lesz.A 2010.október 5-ös fájlt frissítette december 3-ra.Minden telepített programom és beállításom megmaradt.

2.6.29 lg-electronics@si-rd10-ubld01 #1
Thu Dec 2 17:06:24 EST 2010

[ Szerkesztve ]

-----------

(#14582) norbi93


norbi93
senior tag

a 2.2-re ha felpakolnám quarx új kernelét az nem működne mi?:D

(#14583) hackeeeee válasza darál0w (#14580) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem. :D

Véleményem szubjektív...

(#14584) darál0w válasza hackeeeee (#14583) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

mé'? :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14585) lolo29


lolo29
csendes tag

Sziasztok !!!!
Usb -n keresztül lehet netezni a számítógép netjével (szaraxik a ruterem )???????

(#14586) darál0w válasza lolo29 (#14585) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nemhiszem.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14587) Stevee83 válasza samu74 (#14581) üzenetére


Stevee83
aktív tag

És vettél észre valami változást a 2ö között?

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

(#14588) Stevee83


Stevee83
aktív tag

Már elég régóta használom a telefont de 2 dolog van benne amiről fogalmam sincs hogy mire jó vagy hogyan használható, remélem valaki tud róluk valamit.
1. A beállításokban van egy olyan menü hogy hozzáférés amibe be lehet lépni de bent a hozzáférés felirat szürke, és nem lehet mellette pipálni. Ez miez és mire jó?
2.Ezt a beszédszintézist hogy lehet aktivizálni? Ezeket a hangadatokat csak marketről lehet leszedni? Konkrétan mire használható? (hangvezérelhető a telefon? )

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

(#14589) Menthirist válasza Stevee83 (#14588) üzenetére


Menthirist
veterán

mivel az android általános operációs rendszer, ezért a hozzáférés részben valószínűleg csak bizonyos eszközöknél tartalmaz anyagot...

a beszédszintézis pedig beszéd generálása, ergo felolvas szöveget...

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#14592) androidLG540


androidLG540
csendes tag

Már vagy 100x felraktam, töröltem a telefont, működik is minden, de a recovery képernyőt sehogyan sem tudom előcsalogatni. bekapcs+home gomb és megáll az LG feliratnál és onnan sehova tovább, akksi ki csak ugy tudom ujra inditani. mi lehet a baj, ROm manager-ben current recovery clockworkmod 2.5.0.5. rányomok az install rom from sd card, megjelennek a kártya adatok, ott pl. rámegyek az update.zip-re felugrik egy ablak ROM pre-installation. itt kell pipa? mi történik ebben a fázisban ha leokézom? valaki segitsen már legyen olyan szives!!! :((

(#14595) barnaki


barnaki
aktív tag

beluudj elküldöd nekem a kernelt amit tegnap msn-en, feldobom a telóra, megnézem hogy mit csinál vele a bt. Csak nem vagyok otthon melozok :R :R

csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#14596) samu74 válasza Stevee83 (#14587) üzenetére


samu74
addikt

Elèg friss mèg a dolog,talán a Market felülete dizájnosabb...
Igazábòl azoknak hívnám fel a figyelmèt a frissítèsre akinek mèg 1.6 van fent. :)

-----------

(#14597) borkarico


borkarico
aktív tag

sziasztok!

tudna valaki egy olyan linket adni ahonnan letölthetem a gyári V20A.kdz magyar romot?

szerk: és még 1 kérdés: Magyarországon nem jelent még meg a hivatalos V20B esetleg V20C rom? mert egy pár országban már elérhető.

köszike

[ Szerkesztve ]

Powered by iPhone 14 Pro Max

(#14598) Latza válasza quasimidi (#14572) üzenetére


Latza
aktív tag

Én feltettem, működik is, de közel sem tökéletes.
A videót ~17fps-sel vette fel (pedig 30 volt beállítva) H264 .mp4-ben, a hang 8KHz- AMR kódolású. A hangbeállításoknál hiába állítgattam, ettől különböző minőségben egyszerűen nem volt hajlandó elindítani a felvételt. A videó méretnél van fullhd is, csak nem értem, hogy egy konkrétan GT540-hez írt szoftba minek? (Természetesen nem használhatók a 640-nél nagyobb felbontások)
A fényképek minősége olyan mint az alap kamera szoftverének, de gyanítom a videofelvételé is, legfeljebb a kódolást lehet átállítani, hogy ne 3gp-legyen, hanem H264.

A nekem meglévő előzőt változathoz képest itt már többféle beállítási lehetőség van, nem próbáltam végig mindet, igazából csak a jó minőségű videofelvételre lettem volna kíváncsi. Lehet, hogy kisebb felbontású videónál lehet jobb minőségű hangot beállítani, de egyelőre hanyagolom.

Ami viszont érdekes kellemetlen, hogy a Marketből a telepítés után eltűnt az összes eddig feltett alkalmazásom, úgyhogy az update-ek problémásak lesznek a jövőben... Egyedül az lgCamera app látszik. Nem tudom, hogy az új verzió megér-e ennyi macerát, mint amit okozott, mindenki maga döntse el. :F

Mindenütt jó, de mindig elzavarnak.

(#14599) darál0w


darál0w
Jómunkásember

nem az én gépemen probálok megcsinálni egy optimust blackre.

de akadályba ütköztem.

[link]

vmit rosszul telepíthettem? :D

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14600) Birki válasza borkarico (#14597) üzenetére


Birki
tag

A V20B magyar nem jó?
#14559 hozzászólásban quasimidi linkelte.

Szerintem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.