Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14652) darál0w válasza #99499520 (#14651) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:R

tudom...de ez a mostani kernellel is így volt :)

és akkor ezt is csak simán recoveryből?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14654) darál0w válasza #99499520 (#14653) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

most megy fel.

2.6.29. dec 13.

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14655) SektorFlop válasza huh87 (#14607) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

nah kinek hogy áll a V20B frissítés? nekem se látja az LGmobil sup... :W :W

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#14656) GhostBear


GhostBear
csendes tag

Eddig próbálgattam Beluudj romját. Annyira jutottam, hogy nem számít az órajel, az sd kártya sebessége, az sd mérete, a swap léte/nem léte.

Ha a BT és a WIFI egyszerre be van kapcsolva VAGY bármelyik már be volt és a másikat akarod bekapcsolni, a telefon pont 6 másodperc után újraindul. Ha csak egy volt bekapcsolva és újraindul, akkor onnan kezdve jól megy az az egy.

(Pl. Wifi-t használtam de kikapcsoltam és bekapcsolom a BT-t, a készülék újraindul. Újraindulás után már megy a BT.

A kettő együtt semmilyen módon nem megy.
:(

(#14657) darál0w válasza darál0w (#14654) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ugyan az.

sérült SD kártya.

tehát akkor előről a szitu :D

gyári 2.1 magyar rommal hibátlan.

akárcsak a recovery engedélyezettel.

de még 1.3.b04el is.

1.4.1bvel pedig a gyári 2 gigás szintén megy.

a 8gbos pedig csak akkor megy, ha nincs rajta ext2 partício. és most már a legujabb kernel van fent.

jöhet még 5let :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14660) darál0w válasza #99499520 (#14658) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

de 1.4.1Bvel és kernelfrissítés nélkül sem ment :U

űgy tűnik, akkor marad az 1.3.b04.

hacsak joe nem mond vmit :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14662) darál0w válasza #99499520 (#14661) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

és azzal megy a cpu huzás? :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14664) darál0w válasza #99499520 (#14663) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:DDD :DDD :DDD

remek :D

akkor várom joet :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14665) Metzger


Metzger
tag

Tudna nekem valaki segíteni? Eddig szépen használtam a telót rootolva meg app2sd-vel. Át kellett raknom egy másik kártyát a telóba mert kellett 2 fájl. Mikor visszatettem az eredeti karit,nem indult el szinte semmilyen program,újraindulgat a teló. Miért van ez? ja és ugye nem csak úgy tudom megoldani a problémát h formázom a memókártyát és kezdem elölről a rootolást?

Szerk: A superuser progi se lát semmit,astro-ba nem tudok belépni,appinstaller nem látja a feltelepített progikat. Eltűnt volna az SU jogom vagy mi a fene?

[ Szerkesztve ]

Minden jóban van valami METAL!!!!

(#14666) I.papi


I.papi
tag

Üdv!
Már nekem sem restartol kékfog bekapcsolás után és minden megy :C :)) bár flasheltem vagy 5-ször a kernelt mire jó lett...Nektek nem dobott hibát recovery módban a kernel frissítésre?valamiért nem futott le,de már jó.Köszi :R
Csináljatok 100%-os 2.2.őt. :U

(#14668) Metzger


Metzger
tag

Uff! tudatlanságom megint majdnem a vesztemet okozta

Minden jóban van valami METAL!!!!

(#14670) Metzger válasza #99499520 (#14669) üzenetére


Metzger
tag

A gond csak annyi h ha én most factory resetelek,akkor újra be kell állítanom a google accomat ami azért gázos mert tegnapelőtt halt be a wifi router :D

Minden jóban van valami METAL!!!!

(#14672) Latza válasza Latza (#14598) üzenetére


Latza
aktív tag

Az AppBrain-nel frissítettem a Maps-et, azóta megint látszanak a Marketben az installált appjaim. Yay! :DD

Mindenütt jó, de mindig elzavarnak.

(#14673) molbali válasza GhostBear (#14656) üzenetére


molbali
tag

Ez a rohadt Bt újraindulás! GhostBear megfigyelései jók, hogy együtt nem hajlandó menni a Bt-meg a Wifi csak újraindulások után, külön, külön.

Ehhez még egy megfigyelést hozzátennék. Egészen addig mindkettő be lehet kapcsolva és simán bírják egymást, míg valaha a wifi nem csatlakozott egy hálózathoz sem. Tehát maga a wifi adó-vevő be lehet kapcsolva a bt-vel együtt. Nekem tegnap így ment és ezerszer ki meg bekapcsolgattam, aztán elkészítettem a mentést felraktam a tárhelyre, hogy ti is kipróbálhassátok. Majd gondoltam hogy fent van akkor személyre szabom és bejelentkezek a marketbe. Hozzákapcsolódtam a wifimhez. Egészen a jelszó beírásáig jó volt. Egész nap látta a wifimet. Kiírta a nevét, jelezte, hogy van egy hálózat, de nem kapcsolódtam, hozzá direkt, hogy ne kerüljenek be a romba személyes adatok.

Aztán mikor kapcsolódni akartam hozzá, jelszó beír, még el is fogadta, ip címet kért....... attól kezdve folyamatos restartok.

Ennek ellenére ezt a romot nyüstölöm most. Szépen gyorsan megy, és ha jól belegondolok, fél éve mióta megvan a teló kb. kétszer volt bekapcsolva a BT. Szóval talán ez a legnélkülözhetőbb funkciója. A sebességnövekedést amit az új kernel kínál, pedig a telefon minden pillanatában élvezem.

Talán a bt elvesztése a legkisebb fájdalom. A Wifi, vagy a GPS fájóbban érintene.

De akkor is idegesíti az embert, hiszen az elvek. Az elvek makacs dolgok. Ha van egy telóm, akkor minden részét szeretném használni.

[ Szerkesztve ]

(#14674) darál0w


darál0w
Jómunkásember

joe...ha vagy...és ha esetleg van még 5leted az SD problémámra...:)

mert ha semmi, akkor megy vissza az 1.3b04 gyári kernellel és elkezdem belakni. :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14675) kingpython


kingpython
aktív tag

Most próbálok, frissíteni potom 50 percet ír mire letölti a frimet ez komoly 100Mb-os net mellett :)
Szuper az LG oldala ezek szerint...

[ Szerkesztve ]

ASUS ZenFone 2 ZE551ML 4/32GB WW

(#14676) I.papi válasza molbali (#14673) üzenetére


I.papi
tag

Ha linkeltek képlopót felrakom,nekem megy mindkettő egyszerre restart nélkül,bár meg nem mondom milyen kernellel mert rakosgattam párszor...

na meg azt hozzáteszem karit kivettem full format,3 partíció mrgcsinálva 2 factory reset,recovery mod update,na ekkor nem volt csak fastboot-om,alapból csak az jött be,majd ráflasheltem azt hiszem joestone boot.img-ét(de erre már nem esküszök,mert zöldültem a méregtől),majd 2 factory reset megint és megy minden,swap,ext2,amit akarsz,bár 840-en kifagy. csináltam is egy full backupot.

[ Szerkesztve ]

(#14677) darál0w


darál0w
Jómunkásember

beugrott 1 dolog...

lehet a telon keresztül kellene formáznom? :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14678) molbali válasza I.papi (#14676) üzenetére


molbali
tag

A gyári kernelekkel nekünk is megy. Ez az értelemszerűen nem moddolt romok, illetve joe 1.3b04 romjáig bezárólag igaz. Ennek gyári a kernele. Az újabb romokban lévő kernelek a mi telefonjainkban nem kezelik jól ezt a részt. Valószínű aki készítette a kernelt annak is olyan telója van, min pl. Belunak és neked. Látta, hogy jó és kitette. De némelyek telefonján köztük Ghostbear-én vagy pl. az enyémen sz@rt sem ér. Hogy ro....on meg! :)

Azt hiszem ez a dolog feszültté tesz.

Emlékszem már volt ilyen a moddolt rom utáni, gyári rom visszatételénél. Belunak pl simán ment sokaknak meg nem. Ha recoverys romod van akkor az is marad. Akkor is arra a következtetésre jutottunk, hogy ez telefon függő. Van akinél megy a dolog, van akinél nem.

Csináltál full backupot? Tedd már fel valahová! Kipróbáljuk. Mondjuk ne hajtsd meg nagyon a mentéskor a procit, mert pl az enyém 768 felett mindig kifagy. Még az új V0.3-as kernellel is.
Megígérjük, nem hívogatjuk a családodat, nem olvasunk bele a leveleidbe. :) :) :) Csak viccc volt!

Nem ígérjük meg. Hi-Hi-Hi! :)

[ Szerkesztve ]

(#14679) joestone válasza darál0w (#14674) üzenetére


joestone
addikt

Próbáld meg adb -n a következőket :

su
mount -t ext2 /dev/block/vold/179:2 /data/local/tmp

sérült sd kártya üzeneted van ?
ha igen akkor még próbálhatod a következőt :

adb shell
su
busybox fsck /dev/block/mmcblk0p1

Mindkét particiód primary ?
A fat az 4 gb méret felett az FAT32 ugye ?

(#14680) joestone válasza I.papi (#14676) üzenetére


joestone
addikt

beállítások , telefonbeállítások , alapverzió.

Ott mit látsz ?
ez mondja meg a kernel verzióját.

(#14681) I.papi válasza molbali (#14678) üzenetére


I.papi
tag

Ok,csak próbáltkoztam :N
a SETCPU kiírja a kernel verzíót.ez az ugye?
LINUX VERSION 2.6.29(Quarx@agent007-desktop)(gcc version 4.40(GCC) #310 PREEMPT MON Dec 13 18:05:36 OMST 2010

akkor én örülök és marad egyenlőre ez a rom. :R

(#14682) I.papi válasza joestone (#14680) üzenetére


I.papi
tag

Firmware 2.1-Kernel v0.3/JiT/
Alap verzió
2.69.29 ja ezt írtam be előbb :DDD

(#14683) molbali válasza I.papi (#14681) üzenetére


molbali
tag

Ugyanez van nekem is.

(#14684) I.papi


I.papi
tag

Ha már itt tartunk áruljátok el légyszi mi az a JiT? :F

(#14685) I.papi válasza I.papi (#14684) üzenetére


I.papi
tag

Kell a backup?

(#14686) darál0w válasza joestone (#14679) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

adbvel most probálok változtatni az ora színén de az se megy :D

sérült sd kártya üzenet van ja...

primary mindkettő. 4gb felett nem is enged sima FATot. :N

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14687) molbali válasza I.papi (#14684) üzenetére


molbali
tag

Just in time szavak rövidítése. A programok gyorsabb futását teszi lehetővé bytecode-ok natív gépi kóddá alakításával.

Ennyit értek belőle. A Procinak könnyebb ezeket az adatokat gyorsabban feldolgozni.

Aki sokkal jobban érti ne hurrogjon le nagyon, hogy milyen hülye vagyok, de valami ilyesmit jelent ez.

Ha jól nyomod az angolt akkor itt van róla valami röviden. Nekem annyira jól nem megy ennyit értek belőle.

"Google has assembled their own team of engineers that is working on a Dalvik JIT Compiler for Android. JITstands for “just in time” compilation, and allows software to run faster by “compiling bytecode into native machine code at runtime which substantially increases performance”. I’m not going to pretend that I’m an expert on JIT, so I’ll defer to Wikipedia if you want the full scoop."

[ Szerkesztve ]

(#14688) molbali válasza I.papi (#14685) üzenetére


molbali
tag

Átküldhetnéd valamilyen módon. Fájlmegosztó, vagy priviben megadom az msn vagy skype címemet és ott is küldheted közvetlenül. ha tényleg nem sajnálod. :)

(#14689) I.papi válasza molbali (#14688) üzenetére


I.papi
tag

feltolom zshare-re pillanat,vagy nekem jó az msn is,vegyél fel gangsta@hotmail.hu

(#14690) molbali válasza I.papi (#14689) üzenetére


molbali
tag

Felvettelek

(#14691) darál0w válasza darál0w (#14686) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

telorol formázás sem jött be.

marad az amit te írsz. megprobálom.

mellesleg 2 hibát dobál. vagy sérült sd. vagy üres sd , vagy nem támogatott fájlrendszer.

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14693) darál0w


darál0w
Jómunkásember

na lol...

most meg egyszercsak felismerte. így magátol :U

de most akkor félhetek, h mikor dobja el magát ejjjj :o :O :DDD

és el is dobta sérült sd problémával, amikor rányomtam az usb hibaelhárítás modra... :U

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14694) molbali válasza #99499520 (#14692) üzenetére


molbali
tag

Már belehülyültem :)

Majd iszunk rá egy sört együtt. , hátha rendbe jövök tőle. Hétvégén valamikor este felé nem jársz veszprémben?

(#14696) molbali válasza #99499520 (#14695) üzenetére


molbali
tag

Páromat be kellett vinni ma a veszprémi kórházba, mert csak nem akar a gyerek előjönni belőle, pedig egy ideje már elő kellett volna hivatalosan. :) úgyhogy most minden nap megyek látogatni. Az egyik látogatás után összefuthatunk a szokott helyen. :)

[ Szerkesztve ]

(#14698) molbali válasza #99499520 (#14697) üzenetére


molbali
tag

Ok a többit majd valamikor priviben. Megyek aludni, mert kinyiffanok, ha nem. Jó éjt mindenkinek!

(#14699) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

Remélem él még a topik és tudtok válaszolni. Holnap szeretnék telefont venni T-mobilnál. Jelenleg két készülék között vacillálok. Az egyik az LG Optimus GT540, a másik a Sony Ericsson X8.

Melyiket lenne érdemes megvenni?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#14700) felixo


felixo
őstag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.