Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14101) Tecsa


Tecsa
aktív tag

1.4.2b vel quadrantban hány pont körül illenet kapni?

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#14102) Pubszon válasza Naras (#14097) üzenetére


Pubszon
veterán

Nekem akkor szálltak el így az appok mikor próbaképp beraktam egy másik sd-t.
Újra raktam miatta a romot. :(

Nekem meg joestone egyik romja sem megy.
Vagy is az 1.4.2-ből mindet próbáltam.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#14103) retesz147


retesz147
addikt

hát lg-nek ez a frissítéses kalamajkája ez gyász...de ezt már leírták már sokan...csak most h én is fél napja ezzel szopok és tényleg nincs semmi eredménye...már engem is felidegesített...SK-ban is ugyan az a helyzet mind MO-n...szóval...hihetetlen...

Xiaomi 13 eu dev...

(#14104) ittahelye


ittahelye
csendes tag

Most olyan bajom van, hogy feltelepítettem a Shiftet, Gangstart és elis indult csak fekete a kép. Pl shiftnél a féklámpát látom menübe a feliratot és ennyi. gangstar is fekete néhány részlet jó de am fekete az is. hogy lehetne megcsinálni? olyan mintha nem bírná a teló és csak így engedné, de láttam több videót is, hogy működik optimussal.

(#14105) norbi93 válasza retesz147 (#14103) üzenetére


norbi93
senior tag

az durva :Y

(#14106) norbi93 válasza ittahelye (#14104) üzenetére


norbi93
senior tag

gangstar az engem is érdekelne, szóval ha vki tud egy működő verziót az szoljon má':D

(#14107) viktória4


viktória4
csendes tag

helo
pár hete vettem meg az lg optimust raktam rá filmet és nem játsza le. (nem programmal raktam ráá lehet hogy az volt a probléma?)
az sms csengőhanggal is problémám van. most akkor azt hogy kell? mer csináltam plusz mappát de semmi..

(#14108) Takhanto válasza viktória4 (#14107) üzenetére


Takhanto
őstag

Marketről szedd le a tone picker progit,feltelepíted és utána meg próbáld meg még egyszer beállítani az sms-t csengőhangként. (lesz ott tone picker menü is)

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#14109) lolo29


lolo29
csendes tag

Sziasztok !!!
Nem tudok 1.6-ról 2.1-re frissíteni
Ezt a hibát írja ki. Kérlek segítsetek. Köszönöm !!!!

(#14110) molbali


molbali
tag

Egész hétvégén egy stabilan működő, tuningolható prociórajeles rom beállításával kűzdöttem. Sokat kipróbáltam, rengetegszer belebuktam, fagyások, stb... Nem volt stabil sosem.

Mostanáig......

Ha nem szeretsz szenvedni és te is telepítenél egyszerűen egy ilyet recovery menüből, akkor kattints a nevem alatti logout blogra, mert onnan letölthető a Joestone féle 1.4.1b black beállított változatának recoverys biztonsági mentése.

Ha ez Joe-t zavarja, rögtön szóljon és eltávolítom.

Ha eddig Te is szenvedtél, akkor estleg tegyél egy próbát, hátha neked is beválik. Remélem segíthetek vele másnak is.

A blogon van egy részletesebb leírás.

[ Szerkesztve ]

(#14112) Menthirist válasza norbi93 (#14096) üzenetére


Menthirist
veterán

énisénisénis :D

szerk: jah dungeon hunter... azt hittem maga a diablo :D

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#14113) joestone válasza molbali (#14110) üzenetére


joestone
addikt

Szia !

Jó lett a blog .

Azt meg tudom csinálni , hogy az 1.4.2 be ne legyen 800 -ra húzva alapból csak 768-ra.
Az alsó frekvenciát is feljebb kell húzni , mert ahogy észrevettem a 122,8 MHz is okoz problémákat.(ez lehet az oka annak , hogy nem kel fel a telefon). Mondjuk nekem stabilan megy , igaz most egy gyári kinézetű jites magyar rom van fent.

A szokásos évvégi bolondokháza van , most tudtam egy kicsit gt540 -el foglalkozni. A notebookom alaplapos , az asztali gépre meg kellett csinálnom a winndows mögé egy 64 bites ubuntut , hogy tudjak a 2.2 vel foglalkozni.
Az alaprendszerek lejöttek , az lg forráskód is fent van , ezekből próbálok elsőnek egy működő 2.1 -et csinálni. Aztán utánna lehet protolni a 2.2 -re.Ahogy látom már csak a karácsonyi szünetben lesz előrelépés , de ha sikerül akkor foglalkozom a gt540 -el is esténként.

Aki linuxon szeretné használni a telefont annak miselin kolléga írása használható , de az udev fájlokban nem jó a hardver azonosító :
SUBSYSTEM=="usb",SYSFS{idVendor}=="0bb4",ATTR{idProduct}=="0c02",MODE="0666"
SUBSYSTEM=="usb",SYSFS{idVendor}=="0bb4",ATTR{idProduct}=="0c01",MODE="0666"

SUBSYSTEM=="usb",SYSFS{idVendor}=="1004",ATTR{idProduct}=="618e",MODE="0666" Ez a normál módban rádugott telefon (adb, mass storage).
SUBSYSTEM=="usb",SYSFS{idVendor}=="1004",ATTR{idProduct}=="61b4",MODE="0666" (ez elvileg a csak adattár üzemmód)
SUBSYSTEM=="usb",SYSFS{idVendor}=="1004",MODE="0666" ez a teljes LG által gyártott eszközt engedélyezi.
SUBSYSTEM=="usb",SYSFS{idVendor}=="18d1",ATTR{idProduct}=="d00d",MODE="0666" (Ez pedig a google fastboot interface)

A vastagon szedett részek miselin kollégától származnak.
Ezeket mindenki az lsusb parancs terminálban való futtatásával tudja ellenőrizni.

[ Szerkesztve ]

(#14114) Menthirist válasza joestone (#14113) üzenetére


Menthirist
veterán

sajna nálam is egyre gyakrabban bejön, hogy nem hajlandó felkelni csak akksikivétel után...

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#14115) joestone válasza Menthirist (#14114) üzenetére


joestone
addikt

setcpuval húzd felljebb az alsó frekit .
Aztán megcsinálom majd végre az 1.4.2 hibajavítását és abban alapból 245 lesz az alsófrekvencia.

(#14116) molbali


molbali
tag

Szia Joe, és Beluu! (És mindenki persze!)

Már ezért megérte megírni a blogot, hogy bejelentkeztetek! Jó, hogy semmi KGB és Semmi FBI. :)

Köszi a dicséretet srácok. Bár most ahogy láttam, megpróbáltam vigyázni, hogy ne legyen még beírva a gmail azonosító, hogy mindenki be tudja írni a sajátját. Ez sikerült is, csak lehet, hogy az összes telefonszám, és ismerősök adatai benne vannak a kapcsolatokban. :( Pedig azt hittem a mentés előtt még nem másoltam át az sd kártyáról.

Már 16-an le is töltötték a fájlt. Remélem szerencséjük lesz vele.

(#14117) norbi93 válasza joestone (#14113) üzenetére


norbi93
senior tag

nálam az osszes rom825ig stabil:D

(#14118) molbali válasza norbi93 (#14117) üzenetére


molbali
tag

Ez furcsa, hogy mindenkinek más a stabil. Igazából gondolom a microsd lehet a ludas.Abból gondolom, hogy az asztali pc-m is DDR ram csere után sokkal jobban tuningolható lett. Az 1.8-as core2 duo 2.87-en megy stabilan.

Szóval gondolom az alaphardware mindenkinél ugyanaz, csak a memokártya lehet az eltérés.

Most egy kingmax class 6-os van, ami a tesztprogram szerint a gyárinál ötször gyorsabban írható, és majdnem kétszer olyan gyorsan lehet róla adatot olvasni, és még így sem bírja pl. egyetlen rommal sem a 3-as app2sd sort.

(#14119) wwenigma válasza molbali (#14116) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Holnapra tükrözöm a routeremre. megosztom a linkeket.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#14120) molbali válasza wwenigma (#14119) üzenetére


molbali
tag

Köszi!

(#14121) Tecsa válasza molbali (#14120) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Helló!

Nekem 1.4.2b 830Hz-en stabil így egy nap után 850 nem tetszett neki, de 830-on linpack 8,3MSFLOP-ot mért.

Quadrantban megverte a Nexus one-t de a Galaxy S még messze van sajnos. Egy gyorsabb memória kártya hozna még pontot?

[ Szerkesztve ]

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#14122) molbali válasza Tecsa (#14121) üzenetére


molbali
tag

Mázlista! :)

(#14123) Tecsa válasza molbali (#14122) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Az!

Be kéne lőni a stabil pontot 830-850 között

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#14124) darál0w válasza nemtom85 (#14083) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nincsmit :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14125) darál0w válasza joestone (#14113) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

lényeg, h végre stabil legyen :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14126) aPoFa válasza molbali (#14116) üzenetére


aPoFa
tag

Sajnos nekem nem ment. :(

(#14127) Pubszon válasza molbali (#14118) üzenetére


Pubszon
veterán

Ne aggódj, nincs megmaradt névjegyzék. :D
Amúgy köszi, megy jól. :R

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#14128) wwenigma válasza molbali (#14120) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Tükör: [link] Nezd meg mukodik-e.

Holnap v holnaputan lehet kiesés, memó bővítés lesz a routeren. :DDD

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#14129) norbi93 válasza Tecsa (#14121) üzenetére


norbi93
senior tag

nekem 825-on 2.2 alatt 1200pont:D azaz verem a galaxyt, és a droid x el vagyok egy vonalbAn

(#14130) Tecsa válasza norbi93 (#14129) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Hol az a 2.2? Felpróbálnám én is.

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#14131) molbali válasza wwenigma (#14128) üzenetére


molbali
tag

Ok működött, a letöltés. Köszi még egyszer!

(#14132) molbali válasza aPoFa (#14126) üzenetére


molbali
tag

Szia!

Nem sikerült feltenni, vagy felment, de nem működött a teló?

(#14133) lolo29


lolo29
csendes tag

Hi!!!!
Sztem az LG updater nem látja a telomat.........lassan megőrülök de akkor se megy fel a 2.1...............................................................

(#14134) Samus


Samus
addikt

Na, eljött az idő. Vettem egy ilyen csodát a T-nél. Alapból 2.1el jön (dobozon matrica is hirdeti). Első benyomások? Gyerekek, ez retkesül gyors. Bár még mindig félek a droidtól, mert ugye Linux alapú, anno ott pedig semmi sem jött össze úgy, ahogy akartam. De itt brutálisan gördülékenyen megy minden. Zenelejátszó lejátszás közben is felismerte, hogy új számokat pakoltam fel, és egyet visszalépve már szóltak is. A SwiFTP és TC rövidke beállítás után megszerette egymást, és bár egyenlőre nem sikerült túllépnem az 1.4MB/s sebességet, azért még így is bőven gyorsabb, mint BT-n. Már csak az a bajom, hogy a telefon a névjegyeket fordítva kezeli. Elől van a keresztnév, utána a vezeték. N82-ről küldtem át őket, vcf-ben csinálta. Körülbelül 2 óra után rájöttem, hogy lehet őket importálni, minden adat bent van, ahogy Nokián is (még a hívóképek is, munkahelyi címek, telefonszámok, minden), csak nem értem a kijelzés miért fordított. N82-nél is volt ilyen problémám, de ott be tudtam állítani, hogy hogy jelenjenek meg a nevek (keresztnév-vezetéknév, vagy vezetéknév-keresztnév). Itt viszont nem találtam ilyen opciót.

A GPS 2 perc alatt pozicionál, csillagos ég alatt (nem rekorder..., nem tudom van-e köze az APNdroidnak ehhez...), iGo-t tettem fel elsőként. Szaggatott. De működik. Alapból egyébként Ndrive ül a készüléken, persze a magyar térkép lemaradt, ellenben vagy 6 környező ország benne van (a maps mappát elnézegetve, ami vagy 600 mega), bár az alkalmazást még el sem indítottam...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#14135) lolo29 válasza Samus (#14134) üzenetére


lolo29
csendes tag

Én is 4 napja vettem T-mobilnál és 1.6 van rajta............a k ...... anyjukat és baszik frissülni.... :W

(#14136) quasimidi


quasimidi
aktív tag

Most nézem hogy az LG szórja kifelé a 20B/C/D romokat a GT540-hez.
Quarx az XDA-n megerősítette, hogy az orosz 20D és 20A között 0 különbség van (kernel build, driverek azonosak).

(#14137) sanyirigo válasza lolo29 (#14135) üzenetére


sanyirigo
senior tag

1 hete én is 1.6-al vettem Győrben, és még sokan vannak így.

Pixel 7

(#14138) lolo29 válasza sanyirigo (#14137) üzenetére


lolo29
csendes tag

Tudtad 2.1-re frissiteni?????

(#14139) morneo.it


morneo.it
senior tag

Na EZEN besz@rtam... LG Star... dualcore-os cpu benne, 2300 pont felett teljesít...

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#14140) sanyirigo válasza lolo29 (#14138) üzenetére


sanyirigo
senior tag

legálisan nem, csak az itt leírt módon.

De igazán szerintem a 2.2 lenne a lényeg már. Videót már láttam róla, de nem tudom hol lenne elérhető.

[ Szerkesztve ]

Pixel 7

(#14141) Menthirist válasza morneo.it (#14139) üzenetére


Menthirist
veterán

noha a teszt sem teljesen megbízható, azért cselesen a standard változattal mérték le... így nem látszik, hogy melyik alrendszernek is köszönhető ez az erő... ez látszik nálunk is, a gyors SD-től megugrik az IO alrendszer, de pontban a cpu azért még mindig jócskán elmarad egy cortex-től :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#14142) lolo29 válasza sanyirigo (#14140) üzenetére


lolo29
csendes tag

Én is próbáltam igy is de ua upgrade error......... :W

(#14143) sanyirigo válasza lolo29 (#14142) üzenetére


sanyirigo
senior tag

De azért még megy a telefon, vagy teljesen kilőtte magát?

Pixel 7

(#14144) molbali válasza Pubszon (#14127) üzenetére


molbali
tag

Ez király! két jó hír egyszerre. valaki tudja használni a munkám gyümölcsét, és még a névjegyzék sem maradt benne. :)

(#14145) robertel


robertel
senior tag

Szeritnetek class 2es 16 GB-os memóriakártya elégséges mp3nak és navigációnak?

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#14146) aPoFa válasza molbali (#14132) üzenetére


aPoFa
tag

Felment, de már pin bekérése előtt kiakadt és végtelen újraindításba kezdett.

(#14147) quasimidi válasza aPoFa (#14146) üzenetére


quasimidi
aktív tag

Adj neki egy hard resetet, meg cache-delete-t.

(#14148) Pubszon válasza molbali (#14144) üzenetére


Pubszon
veterán

Jah, csak a gond az, hogy a telefonom nem egy tuningbarát.
740Mhz-en megy stabilan, de afelett újraindul vagy lefagy.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#14149) bobace válasza robertel (#14145) üzenetére


bobace
őstag

Ha már 16 gigás kártyára áldozol, vegyél valami gyorsabbat. Szerintem..

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#14150) lolo29 válasza sanyirigo (#14143) üzenetére


lolo29
csendes tag

Müködik.........
Lehet hogy a Win 7 kavar be ?????

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.