Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14351) hackeeeee válasza Janika@ (#14347) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Vpn? Nem APN? :U

Véleményem szubjektív...

(#14352) afro9


afro9
tag

Sziasztok vki játszott már gt540-en Brothers In Arms 2 -t? (3.08 vagy 3.16)
Leszedtem, de nem nagyon találja a fájlokat az sd-n. bia2 mappába raktam.

(#14353) afro9 válasza Menthirist (#14319) üzenetére


afro9
tag

BME MIT Tadeusz-nál? :) üdv kolléga :)

(#14354) Whiteshark13


Whiteshark13
tag

Sziasztok!

Bocs a kérdésért (főleg, ha már volt), de most nem tudok több ezer hozzászólást átnézni.
Az lenne a kérdésem, hogy milyen 3D-gyorsító van a GT540-ben?
Nagyon hálás lennék, ha valaki megmondaná.
Előre is köszi.

(#14356) afro9 válasza Whiteshark13 (#14354) üzenetére


afro9
tag

Sztem ez van benne: [link]

[ Szerkesztve ]

(#14357) atike


atike
nagyúr

Nem olvastam mindent vissza (amúgy kerestem, de nem találtam), így leírom ahogy nekem működött az LG PC SUITE IV nevű csoda.

Kezdem azzal, hogy kapásból nem ment - vagy azt írta, hogy az eszköz nem válaszol, vagy Air Syncre kapcsolt.

Ami nálam végül működésre bírta a dolgokat:
- Wifi-t ki kellett kapcsolni (kikapcsoltam a mobilhálózatot is)
- Háttéradatok ki (az automata szinkronizálás is kikapcs)
- nem raktam USB hibakeresési módba
- nem raktam csak adattár módba

A telefont ahogy rádugtam a drivereket feltelepítette, NEM állítottam semmit az értesítési sávon megjelent üzenetben (úgy vettem észre, hogy a SUITE magától kapcsolgatta menet közben).

Keresett frissítéseket, utána egyből rákapcsolt a telóra, és minden működött is. Szoftverfrissítést nem talált. Így (még mindig) 1.6 Vodafonos.

A másik.
Felkerült ma az LG honlapra, hogy frissítés a 2.1-re. Mivel nekem nem ment, felhívtam az ügyfélszolgálatot. Azt mondták, hogy továbbra sem működik a legtöbb embernél, de nem is baj, mert még mindig van valami hiba a frissítésben - senkinek nem javasolják a frissítést. Hát na. Elvileg év végéig megoldják. Vicc.

Amúgy a B2CAppSetup.exe nekem el sem indul, The LGMobile update program is running üzenetet ad, és leáll. Szóval minden királyul működik az LG-nél.

Részemről még várok a hivatalosra egy pár hetet - remélem meg tudják végre oldani...

Bocs, ha ezek már le voltak írva korábban, én nem találtam meg ha így is volt...

(#14358) Menthirist válasza afro9 (#14353) üzenetére


Menthirist
veterán

nem... Miskolci egyetem, Dudásnál

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#14359) norbi93


norbi93
senior tag

valaki tud adni e-bay linket egy megbízható függetlenítőhöz? függetleníteném, és váltanék vodáról tére:D

(#14360) afro9


afro9
tag

Tudja vki hogy lehet nagyobb (~ >12Mb) játékokat felrakni? Nekem mindig azt írja, hogy nincs elég memória (persze van még 5öbb mint 50,és amúgy is app2sd megy).

Rengeteg játéknál kidobja ezt, amik kb. 12Mb -nál nagyobbak... :(

(#14361) ruzsabazsa


ruzsabazsa
aktív tag

Egy kérdés... Ha jól be vannak állítva a beállítások... és ha talál 3g-t a teló.Miért nem megy a net?:)

(#14362) ruzsabazsa válasza Whiteshark13 (#14354) üzenetére


ruzsabazsa
aktív tag

Kimondottan 3d gyorsító nincs benne.

(#14363) hackeeeee válasza #99499520 (#14355) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Engem ez nem érint. :D De kösz. :)

Akkor az új market-ot senki se próbálta? :U

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#14364) Ishi


Ishi
csendes tag

Sziasztok,

Sok vélemény elhangzott, de akkor érdemes frissíteni 2.1-re? Vagy várni kell még, h biztosan stabil legyen?

Illetve az SD kártyán lévő hangokat miként lehet beállítani sms jelzésnek??? Nem bírok rájönni.

Köszi

(#14365) darál0w válasza hackeeeee (#14350) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

akkor félreértelmeztem. vagy lehet, h nem? :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14366) Tecsa válasza Ishi (#14364) üzenetére


Tecsa
aktív tag

marketban: rigntone selector

3perc alatt találtam, már én is kerestem

[ Szerkesztve ]

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#14368) hackeeeee válasza darál0w (#14365) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát ez szerint 1.6-tól felfelé mindhez jó... Nem? :U

Véleményem szubjektív...

(#14369) Menthirist válasza #99499520 (#14367) üzenetére


Menthirist
veterán

jah... de egyenlőre a tiéddel nincsennek :) most tettem fel még persze, de már most látom, le kell majd cserélnem némi grafikát belőle :D Viszont legalább 600-on megy, nem 122-őn, mint még délelőtt :D
btw ezen van app2sd gyárilag?

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#14370) darál0w válasza hackeeeee (#14368) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

jah.

csak nemtudom mikor jön.

sztm előbb 1.6ra. aztán 2.1.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14371) Menthirist válasza Menthirist (#14369) üzenetére


Menthirist
veterán

yeehaa... erre fejleszteni is lehet! :D (ergo nem restartol, ha eclipse-ből futtatni akarok rajta valami kódot :D)
Szóval ha kapok választ az app2sd-re (bár terminal emulatorban futtatott df nem mutatott rá bizonyítékot), elkezdem belakni a telót :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#14373) Menthirist válasza #99499520 (#14372) üzenetére


Menthirist
veterán

amint lesz rá időm, összehozom :) csak sajna nyakamon vizsga, munka, stb... de próbálom beleszuszakolni a héten az időmbe :) nincs elfelejtve :)

a v3 kernel miben nyújt mást? app2sd-ből melyik megoldás elérhető erre? csak a flash-ről kell lemondani perpill? mert azt nem bánom :) jit legyen, mer' az jó :D

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#14375) norbi93 válasza #99499520 (#14372) üzenetére


norbi93
senior tag

szép munka:D kérnék egy tesztpéldányt beluu:)

(#14376) Asmodeus01


Asmodeus01
tag

Üdv urak!
Ma meghozta a futár a Voda online shop-ból vásárolt telómat,és a Firmware verzio-hoz ez van irva: 2.1-update1...
akkor ez már a 2.1-es android?
A software verzio : GT540-V20a-OCT-28-2010...

)()--Ne feledd! Attól, hogy valakinek baja van veled, az attól még mindig csak az Ő baja.... .--()(

(#14377) darál0w válasza Asmodeus01 (#14376) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ez biza 2.1 a vodátol. LOL :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14378) Naras válasza Asmodeus01 (#14376) üzenetére


Naras
őstag

Az :K

...és ez ráadásul a magyar Open ROM (nak tűnik), mi is ugyanezt tettük föl anno, ez az, amit valaki vagy lát, vagy nem lát... nincs semmilyen hivatalos Voda ROm, nem is lesz...
Aki eddig nem látta, az sztem nem is fogja, ha a hivatalosra vár, akkor a nagy semmire vár.

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#14379) Asmodeus01 válasza darál0w (#14377) üzenetére


Asmodeus01
tag

akkor meg mit süketelnek hogy semmit nem tudnak a frissitésröl??? :F

)()--Ne feledd! Attól, hogy valakinek baja van veled, az attól még mindig csak az Ő baja.... .--()(

(#14380) Naras válasza Asmodeus01 (#14379) üzenetére


Naras
őstag

Mert balfszok, mert a szerencsétlen Help Deskes, aki a válaszokat küldi, annyi infóval nincs ellátva, mint mezei gyom műtrágyával... :U

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#14381) darál0w válasza Asmodeus01 (#14379) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

azt senki sem érti. ők sem. mi sem :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14382) Asmodeus01 válasza darál0w (#14381) üzenetére


Asmodeus01
tag

Akkor lehet ez az első hivatalos 2.1 ??
Amit nem a szerviz hanem ők adtak ki?? :C

)()--Ne feledd! Attól, hogy valakinek baja van veled, az attól még mindig csak az Ő baja.... .--()(

(#14383) darál0w válasza Asmodeus01 (#14382) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nemhiszem....

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14384) Menthirist


Menthirist
veterán

akit érdekel:
HumbleBundle

A lényege az, hogy 5 indie játékot vehetsz meg egy pakkban, amiért annyit fizetsz, amennyit akarsz. A pakkban ezek vannak:
Braid
Cortex Command
Machinarium
Osmos
Revenge of the titans

Amennyit adakozol a játékért, te határozhatod meg, hogy mekkora része menjen a fejlesztőknek, és mekkora a megadott 3 segélyszervezet számára. Az előző program során 1,2 millió dollár gyűlt össze 135 ezer vásárlótól, amiből 400 ezer ment jótékonyságra. Én beletoltam 10 dollárt, 2 dollár egy játékért nem sok, én is jól jártam, és az átlagot is emeltem :) Fizetni PayPal-lal, Google Checkouttal vagy Amazon-os accal lehet...

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#14385) joestone


joestone
addikt

A telenor is 2.1 -el adja a telefont. Ma kezdték forgalmazni és a ma vásárolt készüléken már 2.1 van.

(#14386) hackeeeee válasza darál0w (#14370) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát én találtam 1 apk-t hozzá már, de nekem az nem ment fel. A mobilarénás hírnél volt linkelve.

Véleményem szubjektív...

(#14387) hackeeeee válasza Menthirist (#14384) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hehe, ezt épp most küldte el haverom is. :)
Elvileg annyi, hogy, 2 alapítvány van, a 3. az arra van, hogy az legyen-e. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#14388) darál0w válasza hackeeeee (#14386) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hátha frissül egyszercsak magátol...:D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14389) pikszel válasza Menthirist (#14384) üzenetére


pikszel
őstag

A Machinarium zseniális darab.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#14391) joestone válasza #99499520 (#14390) üzenetére


joestone
addikt

Szia !

Nem nagyon volt időm gt540 -ezni . Esténként felnézek ide aztán kész.
Olvastam, hogy van új kernele quarxnak .
Biztos vagy a flash lejátszó problémájában ?
Mert az elvileg csak flash lejátszáskor szól bele a történetbe . Viszont a jit művel érdekes dolgokat. Full alap magyar 2.1 csak quarx kernele(régebbi) és jit . Az alapbeállítás során olyan simán újraindul a telefon mint a pinty . Utánna nincsen vele gond , szépen működik , de jit nélkül nincs ez az effekt.
Az app2sd -t próbáltad jittel ? A dalvik-cache másolása során hibát kellene okozzon , mert a másolás közben változik a dalvik-cache tartalma a jit miatt . Nekem vmi nfs error vagy mi jött elő annak idején. Több kisérletből előfordult olyan , hogy a hiba miatt nem működött a telefon , vagy fc -t dobott.
Elvileg egyébbként 1 GHz -ig lehet húzni az új kernellel.

(#14392) afro9


afro9
tag

Még 1x megkérdem, van megoldás a nagy játékok telepítésére?

(#14393) Tecsa válasza #99499520 (#14390) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Miféle rom az?

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#14396) varesz11


varesz11
tag

Valaki tudna segiteni?:S
Szoval joe 1.4.2es romját használom és ugy döntöttem megnézem a sebességet procihuzás után. Feltettem 800rol setcpuval 825re majd restartoltam. ezután minden olyan mint volt szoval beállitások megmaradtak (mondjuk kicsit sokatbootolt) de a menüből eltüntek az ikonok:S a memoria foglalt meg az alkalmazáskezelőben is ott vannak de nem látom őket a menüben csak az alap appokat:S
kérdésem hogy mindent rakhatok ujra vagyvan valamig megoldás az appok visszanyerésére??

(#14397) joestone válasza #99499520 (#14394) üzenetére


joestone
addikt

Gratula !

Ez jó hír , mert akkor nekem sem kell teljesen átdolgozni az egész 1.4.2 -őt.
Az biztos hogy alsó frekvenciának a 122 kevés.Viszont a felső határ továbbra is telefonfüggő.Meg a swappelés paramétereit kell átdolgozni , mert az okozhat behalásokat.

(#14398) joestone válasza varesz11 (#14396) üzenetére


joestone
addikt

Volt app2sd a művelet előtt ?
Ha igen akkor nézd meg az autorootapp2sd -vel az ellenörzés menüben , hogy fel van-e mountolva a /data/app.

(#14400) joestone válasza #99499520 (#14399) üzenetére


joestone
addikt

4pda.ru -n is volt a fórumban , hogy kevés neki a 122 , ez is lehet telefonfüggő illetve az új kernelben ez is javítva lehet. Nekem sosem volt bajom a felkeléssel 122 alsó és 800 felső frekivel 1.4.2 alatt.De itt is biztonságossabb tartományra kell határolni, hogy minden telón jó legyen .

Próbálok eggyütt élni az ubuntu 10.10 -el 64 biten az asztali gépen , mert a notebook alaplapján a bga chip bekakált , újra kellene forrasztani , mert idönként megáll , kicsit megmozgatom aztán mintha mi sem történt volna folytatja a munkát ott ahol abbahagyta. De ezt ugye messze nem lehet stabil működésnek nevezni.
Mondjuk szinkronizálást még nem mókoltam ki az ubuntun , viszont minden más működik . Lehet , hogy megpróbálom wine alatt. A fejlesztéshez meg úgyis 64bites ubuntu javallott.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.