Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14201) Janika@


Janika@
csendes tag

Sziasztok!

Kérnék valakit segítsen! Olvasgattam a sorok között de ilyenhez hasonló problémát nem találtam!
Elkezdtem frissíteni a telót(GT540) de az UpTestEx kiírta hogy finished all de a % 0-án áll a telefon kijelzőjén emergency mode van még mindig kb 40 perce nem merek vele semmit csinálni!

(#14202) puszta123


puszta123
tag

Na lehet ez hülye kérdés lesz, de nkm nem világos: ha a clockworkmod recoveryben csinálok egy backupot, akkor az az előző romot backupolja? Tehát ha új romot rakok fel, és restore-olom a backupot, akkor nem az eddig feltelepített programjaimat rakja vissza, hanem kompletten az előző rendszert?

Ápdét!
Próbáltam molbali romját felrakni, de azt mondja a clockwork h:
E:can't open /sdcard/Netre_Joe_1.4.1b_mentes.zip
(bad)
installation aborted.

'nyád...eddig minden rom pöccre felment...

[ Szerkesztve ]

Citromosh teafilter. Az ultimate.

(#14203) joestone válasza Janika@ (#14201) üzenetére


joestone
addikt

volt olyan hogy wparam és számlált 216 ig ?
Szerintem hibával elszállt a frissítés a dload change után valszeg nem találta meg a telefont.

(#14204) balintka


balintka
addikt

Nektek a %-os akksi kijelzés %-onként megy? Mert nekem van, amikor úgy megy, most meg 80-ról 70%-ra ugrott le. Előtte mutatott 97%-ot is (korábban nem most). Van amikor %-okat, van amikor 10%-ot ugrik le.

(#14205) Janika@ válasza joestone (#14203) üzenetére


Janika@
csendes tag

Nem nem számolt el 216-ig sőt semeddig azt írja ki hogy Port or device not found
finish all test

(#14206) joestone válasza puszta123 (#14202) üzenetére


joestone
addikt

Pontosan ugyanúgy működik mint bármilyen más biztonsági mentés. Azaz a mentés időpontjában a kijelölt meghajtók aktuális tartalmát másolja fel egy adathordozóra.
Új rom telepítése után az üres új romot fogja felkaristolni . Ha pedig az új rom telepítése előtt csinálod meg akkor a recovery indításakor meglévő rendszert fogja lementeni.

(#14207) pumszli válasza darál0w (#14200) üzenetére


pumszli
csendes tag

Szerintem praktikus dolog.
Ebay-ről még nem rendeltem. Valaki nem tervez esetleg rendelni e-bay-ről ilyen tokot? Mert ha igen akkor rendelhetne plusz egyet és átvenném tőle:) !

(#14208) joestone válasza Janika@ (#14205) üzenetére


joestone
addikt

Nem ismerte fel download(emergency) módban a telefont a windows. Megpróbálhatod úgy , hogy az updater programban a bal oldalon wcdma helyett 3gqct legyen illetve a jobb oldalon a diag helyett emergency és így indítsd újra a frissítést.
A blogomon megtalálod milyen eszközöknek kell lennie az eszközkezelőben .

(#14209) puszta123 válasza joestone (#14206) üzenetére


puszta123
tag

Ja értem...tehát azt nem tudom megcsinálni, hogy a feltelepített programjaimat a régi romról egy gombnyomással átrakjam egy új, másik romra, csak ha vmi gebasz van akkor vissza tudom állítani a régi, még működő állapotot.

Citromosh teafilter. Az ultimate.

(#14210) aPoFa válasza puszta123 (#14202) üzenetére


aPoFa
tag

Ez egy rendes ZIP, ki kell csomagolni, sd kártyára menteni, rendes recoveryből a restore menüvel kell visszaállítani.

(#14211) puszta123 válasza aPoFa (#14210) üzenetére


puszta123
tag

jaaa!!!!
Akkor már értem miért nem tudtam romként telepíteni :D
Zsír akkor csak restoreolni kell. Faja.

Citromosh teafilter. Az ultimate.

(#14212) molbali válasza puszta123 (#14202) üzenetére


molbali
tag

Szia!

Nem lehet, hogy te az update.zip menüponttal, vagy az install zip from sd crd menüponttal szeretted volna feltenni a romot?

A helyesen formázott sd kártyára nem a letöltött zip-et kell másolni, hanem a letöltött zip-et ki kell csomagolni még a számítógépeden valahová, és azt a pár könyvtárat és fájlt ami az általad letöltött zipben volt, rámásolni a memóriakártyára. Ezután pedig a recovery menü bacup / restore menüjének a restore parancsát kell választani. Így felmegy. Már van akiknek sikerült tehát jó lett a mentés.

(Köszi FAPOFA, hogy te is segítettél.) És mennyivel gyorsabban! :)

[ Szerkesztve ]

(#14213) joestone válasza puszta123 (#14209) üzenetére


joestone
addikt

Az advanced restore menüben ki lehet választani , hogy mit állíts vissza . De mivel az appok a /data partición laknak azt visszaállítva visszaállíttódik a dalvik-cacheés a /data/data tartlama is ami aztán fc -ket dobálhat.Arra nincs lehetőség , hogy kiválaszd a /data/app mappát és csak azt álítsd vissza. Ami egyébbként jogos is , mivel az így visszarakott app vagy működik vagy nem , de inkább nem. , mert a másik rész ahová az appok adatai kerülnek az a /data/data. Ide viszont szintén kerülnek rom specifikus adatok is.

(#14214) puszta123 válasza joestone (#14213) üzenetére


puszta123
tag

Ahham, hát akkor evvan..köszi mindenkinek a segítséget :)
Jah...és gondolom a fc az a force close?

[ Szerkesztve ]

Citromosh teafilter. Az ultimate.

(#14215) Janika@ válasza joestone (#14208) üzenetére


Janika@
csendes tag

Szia átállítottam mindent úgy ahogy írtad de így se ismeri fel a készüléket!Most olvasom a blogod hátha rájövök valamire

(#14216) darál0w válasza pumszli (#14207) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

kicsit olvass vissza. van olyan, akinél lehet leadni rendelést.

hétvégi események között keresd.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14217) Janika@ válasza joestone (#14208) üzenetére


Janika@
csendes tag

Amúgy teljesen új vagyok ebben a témában ezért köszönöm előre is a segítséged!!!

(#14218) molbali


molbali
tag

Hivatalos sajtóhelyesbítés. Apofától sűrű elnézéseket kérek, nem gúnyolódásból írtam néhány hozzászólással ezelőtt a nevét fapofának, csak rosszul olvastam.

Szánom-bánom.

(#14219) joestone


joestone
addikt

Na megvolt az első kernelfordítási kisérlet , bekapcsoltam egy csomó mindent (ntfs support,hfs support, stb) látszólag rendben is van kernel aztán az android logónál (itt már túl van a kernelen) dob egy szép karakteres kernelpanicot ahol a hangerő le gombbal el lehet menteni a logot.
Mondjuk láttam már novellen , linuxon, unixon, windowson, macintoshon is ilyet de androidon még nem. :DD

(#14220) ittahelye


ittahelye
csendes tag

Senki semmi?!4:

"Olyan kérdésem lenne, hogy engem nagyon idegesít, hogy lehalkítva is adja a kamera hangot az ellen mit lehetne tenni. Töltöttem le több kamera progit, de azoknál is adja a hangot, de lehet hogy csak rosszat töltöttem"

(#14221) Janika@ válasza joestone (#14208) üzenetére


Janika@
csendes tag

Na átolvastam a blogodat de nem tudom mi lehet a probléma! valszeg a tudatlanság!

(#14222) molbali válasza joestone (#14219) üzenetére


molbali
tag

Szóval akkor lassacskán újraindul a meló a romokkal? Ez most még az 1.4.2 javítási projekt igaz?

(#14223) molbali válasza ittahelye (#14220) üzenetére


molbali
tag

Van olyan soft ami nem ad kamera hangot. Pl én ezt használtam és néma volt.

Katt ide és meglátod a nevét és tulajdonságait.

Meg lehet találni máshol, csak keresni kell. Segíteni itt nem tudok. Ez nem az a fórum. csak hogy tudd mit keress. :)

(#14224) joestone válasza Janika@ (#14221) üzenetére


joestone
addikt

nincsenek fent a driverek.
Próbáld meg a blogomon lévő leírásban szereplő lg r&d test toollal is.

(#14225) aPoFa válasza molbali (#14218) üzenetére


aPoFa
tag

Ok. Észre se vettem, úgyhogy nem volt időm megsértődni :DD :DD :DD :DDD

(#14226) joestone válasza molbali (#14222) üzenetére


joestone
addikt

Igen ez most még a 2.1 -es rendszer . Elsőként ebből szeretnék egy működő verziót csinálni forráskódból , hogy aztán a megfelelő részeket implementálva a 2.2 alá lehessen egy működő 2.2 is.

(#14227) pumszli válasza darál0w (#14216) üzenetére


pumszli
csendes tag

Köszi szépen sikerült megtalálni!

(#14228) balintka


balintka
addikt

Nektek a %-os akksi kijelzés %-onként megy? Mert nekem van, amikor úgy megy, most meg 80-ról 70%-ra ugrott le. Előtte mutatott 97%-ot is (korábban nem most). Van amikor %-okat, van amikor 10%-ot ugrik le.

Segít vki? Nálatok h megy ez?

(#14229) molbali válasza joestone (#14226) üzenetére


molbali
tag

Sok sikert hozzá. Már nagyon várom. Remélem az én telómon is működik majd. Éppen az előbb derítettük, ki, hogy aki feltette a mentésemet recoveryből néhánynak a bekapcsolt bluetooth folyamatos újraindulásokat generál. Az én telóm meg simán bírja. De ezt a bluetooth problémát olvastam valahol már a 4.1-es romodról. Szerencsére nálam jó. :)

Más: (Apofa! Köszi, hogy nincs harag. :) )

[ Szerkesztve ]

(#14230) Janika@ válasza joestone (#14224) üzenetére


Janika@
csendes tag

Nem akarlak idegesíteni de ezt az lg R&D tool programot nem találom a blogodon lehet azért mert már egy kicsit ideges vagyok!!!

(#14231) puszta123 válasza molbali (#14229) üzenetére


puszta123
tag

Nkm más problémám lenne, miszerint a marketről nem akar letölteni. Ilyet tapasztalt más is?

Citromosh teafilter. Az ultimate.

(#14232) joestone válasza Janika@ (#14230) üzenetére


joestone
addikt

A frissítéshez készítettem egy képes útmutatót , mely lépésről lépésre vezeti végig a kevésbé hozzáértőket a folyamaton.
Ezt a részd keresd a blogon.gt540fwupg2.pdf a neve. Magában a pdf-ben van benne a letöltési link .
Kár idegeskedni , amíg van lg logó vagy bekapcsol a telefon addíg menthető.
A blogon megtalálod a drivereket is amiket használtam azokkal korrektül emergency/download módban is felismeri a telefont a gép.

(#14233) joestone válasza molbali (#14229) üzenetére


joestone
addikt

Az új kernel okozza a BT újraindulásokat .
Biztosan bennem van a hiba , de az lg által kiadott forráskódból a benne foglalt leírásnak megfelelően lefordítva még nem sikerült működő rendszert faragni belőle.

(#14234) molbali válasza puszta123 (#14231) üzenetére


molbali
tag

Most is kipróbáltam. Nálam jelen pillanatban is frankón tölt a marketről. Mástól sem hallottam még ezt a problémát.

(#14235) molbali válasza joestone (#14233) üzenetére


molbali
tag

Lehet az LG direkt rossz leírást adott ki. :)

A BT újraidulást ok, hogy az új kernel okozza, de nálam miért nem, másnál meg miért igen, ugyanazon a harveren, ugyanazzal a szoftal???

Ehhez képest a Bermuda-háromszög rejtélye, csak találós kérdés. :)

(#14236) joestone válasza molbali (#14235) üzenetére


joestone
addikt

Nálam is működött a BT , a bekapcsolásnál volt , hogy újraindult de utánna működött .
Nem teljesen egyformák a telefonok .

(#14237) Tecsa válasza joestone (#14236) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Ez most a 2.2-es android? Nincs valakinek egy linke hozzá megpróbálnám feltenni.

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#14238) joestone válasza Tecsa (#14237) üzenetére


joestone
addikt

ez még az 1.4.1 illetve az 1.4.2

(#14239) darál0w válasza joestone (#14219) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

akkor elkezdődött :D

1.4.2 hogy áll?

ja hogy ez még az :D

szal az elejéről felépíted megint a 2.1et és az lesz az 1.4.2...értem :D

14227) pumszli nincsmit ;)

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14240) joestone válasza darál0w (#14239) üzenetére


joestone
addikt

Elkezdtem ,de ezek egyenlőre még csak éjszaka felügyelet nélkül futtatható folyamatok.
Az 1.4.2 vel még sok mindent nem csináltam. Újragondoltam a koncepciót , és arra jutottam , hogy beáldozok egy kis belső tárhelyet a tempó oltárán.

(#14241) molbali


molbali
tag

Az előbb kérdezte valaki, néhány órája, hogy mi van a market frissítésel. Akkor, írtam, hogy valahol olvastam, hogy mikor és mik az újdonságok. Most meg is találtam a cikket.

Link a cikkhez.

(#14242) darál0w válasza joestone (#14240) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

belső tárhely...felőlem lehet 0is...ott az SD...és sztm mindenki így van vele :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14243) puszta123


puszta123
tag

Mi a retek miatt dobál még HR után is fcket????????

Citromosh teafilter. Az ultimate.

(#14244) Tecsa válasza joestone (#14238) üzenetére


Tecsa
aktív tag

1.4.2 830 MHz-n eddig stabil illetve egy elalvása volt amiből nem kelt fel. Pont Automatika pótzh-n, de akksi ki be restart és meglett az aláírás.
Linpack 8,3-8,4 MSFLOPS értékkel.

BT-re se indul újra.

[ Szerkesztve ]

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#14245) joestone válasza puszta123 (#14243) üzenetére


joestone
addikt

Ha 3-as menüponttal lett app2sd csinálva akkor az első indításkor lehet fc , de ha a várakozásra böksz akkor utánna elmúlik .Ha nem akkor kapcsold ki az app2sd-t és csinálj standard app2sd -t. (1 menüpont)

(#14246) Janika@ válasza joestone (#14232) üzenetére


Janika@
csendes tag

Szia most már mindent úgy csinálok ahogy leírtad mégis mikor rádugom felismertetni a telót nekem nem írja a 7-ből az egyiket méghozzá az android sooner single adb interface-t!

(#14247) miselin


miselin
tag

Próbálta már valaki Quarx új kernelét?

4pda.ru #2093

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S - CM10.1.3 Stable

(#14248) Pubszon


Pubszon
veterán

122 és 245 közötti minimum frekit nem lehet beállítani?
122-vel néha kifagy, 245 lehet sok kicsit, olyan 150-180 jó lenne.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#14249) zsohu válasza Tecsa (#14237) üzenetére


zsohu
tag

Csabi itt a 2.2.1 cyanogen mod: [link] azt írják hogy elég jó már, csak a bt, a rádió meg a sztereo hang nem jó

(#14250) miselin válasza zsohu (#14249) üzenetére


miselin
tag

És egyelőre a kamera sem... :(

Samsung Galaxy S - CM10.1.3 Stable

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.