Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14951) huh87 válasza balintka (#14950) üzenetére


huh87
tag

Annak a "másik"-nak a nevét megköszönném! :-) ( Lg Update?)

[ Szerkesztve ]

"Az ételt nem szeretni kell, hanem megenni. Egymást kell szeretni, és nem megenni."

(#14952) balintka válasza huh87 (#14947) üzenetére


balintka
addikt

Nekem Win7 x64 van, rendszergazdaként futtattam, előtte minden módon felismertettem a telót a géppel. Sztem a legfontosabb az emergency driver, mert frissítéskor oda átvált a progi.

Tökéletesen megy a V20b sw.

(#14953) balintka válasza huh87 (#14951) üzenetére


balintka
addikt

az aminek az a fileneve h kdz_fw_upd, itt linkelte vki az oldalt 1-2 hsz-el lejjebb, az alapján a leírás alapján csináltam, amivel kézzel kell a kdz fájlot berakni.

Leszedtem külön hozzá a V20b sw kdz fájlját.

szerk:

http://lg-gt540.info/news/android_2_1_es_operacios_rendszer_telepitese/2010-11-20-15

ez alapján. Csak leszedtem az asszem 14559-es HSZ-ben linkelt V20B sw-t a progihoz, ez még a V20a-t mutatja.

[ Szerkesztve ]

(#14954) hackeeeee válasza balintka (#14950) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem is fent van minden. :) LG Mobile Support Tool, jam, tudom. A 20A-t én is azzal tettem fel, csak most ha nincs tényleges javulás a 20B-ben, akkor nem piszkálom. :N

Véleményem szubjektív...

(#14955) Birki válasza wwenigma (#14946) üzenetére


Birki
tag

A harmadik képen lévő értékek mitől függnek vagy mit eredményeznek?
Mi lesz, ha én is a Te értékeidet állítom be magamnak?

Szerintem...

(#14956) wwenigma válasza Birki (#14955) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

ITT van a setcpu dokumentacio.

Végulis az az, hogy milyen idokozonként csekkolja a terhelést, mekkora terhelesnel leptessen felfele egy frekiszintet. Illetve figyelembe vegye-e a nice terhelést és asszem mekkora terhelesnel leptessen lefelé frekit. (1000 - 100%, 200 - 20% , ezen meg allitgatok)

Ki kell tapasztalnom még nekem is hogy mi a jó, ez most igy annak tunik, de a powersave biast szvsz lehet magasabbra venni.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#14957) Chuck Norris válasza huh87 (#14947) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Szia,

Én több telefontra is raktam fel 2.1-et pedig XP-m van. Szerintem nem az XP-vel van a gond hanem valami driver hiányzik neki és az update közben és eldobja magát. Lehet, hogy ez a win7-ben benne van alapból, az XP-re meg fel kell tenni. Szóval szerintem amit találsz LG drivert azt pakold fel mind :D
Ezek szerintem kellenek de nem vagyok benne biztos mert már nagyon sok minden van a gépemen:

>driverquery

Andbus LGE Android Platform C Kernel
AndDiag LGE Android Platform U Kernel
AndGps LGE Android Platform U Kernel
ANDModem LGE Android Platform U Kernel
androidusb ADB Interface Driver Kernel

(#14958) huh87


huh87
tag

No sikerült. Már anno előtte feltettem egy halom drivert, töltöttem az egyesült királyság lg oldaláról is. Rendben elsőre sikerült. Megyek tesztelni.
Firmware updater prog linkje már nem él (első hozzászólás) gugli az ember barátja, van egy 4shared link.

Köszönöm a segítségeket és a munkátokat! :)) :R

(Következő frissítés vodás Galaxy 3 lesz.)

[ Szerkesztve ]

"Az ételt nem szeretni kell, hanem megenni. Egymást kell szeretni, és nem megenni."

(#14959) joestone válasza huh87 (#14958) üzenetére


joestone
addikt

a blogomon fent van a letöltési link ami él, az van a 4shareden

(#14960) darál0w válasza wwenigma (#14946) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

szép és jo. de nekem nem gyári kernellel meggajdul a memokari, ha van rajta ext2. ezért van fent egy sima 1.3.b04. meg app2sd. ma még nem kapcsolt ki a telo....nemtom tegnap este miért csinálta...ráadásul 2x...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14961) Birki válasza wwenigma (#14956) üzenetére


Birki
tag

Köszi.

Szerintem...

(#14962) molbali


molbali
tag

"Hé Joe!" :)

(Azért idézőjelben, mert azt hiszem ez egy Hobo szám címe, onnan jutott eszembe.)

Akkor szerinted majd tudsz valamikor ebből a 20b romból update zip-et csinálni? Az sem baj, ha a black kinézettel. Bár, gondolom most, hogy számítógép gondjaid vannak nem holnapra lesz, meg. Az se baj, ha black is lesz belőle. A blackbe is a gyári kernelt hagyhatnád, aztán ha valakinek bírja (bluetooth gondok) akkor külön is felteheti mellé a recoveryből a Quarx féle kernelt utólag is. Bár abból, ha jól látom még csak fastbootos verzió van linkelve és update.zip-es nincs. Mármint a 0.3.1-ből.

(#14963) ruzsabazsa válasza huh87 (#14947) üzenetére


ruzsabazsa
aktív tag

Én nem bírtam tovább várni.Vodás 1.6ra nem dobott ki frissítést egyik se,ezért leszedtem a v20a-t majd ugyanúgy ráfrissítettem a b-t... Hibátlanul müködik és XP-vel csináltam ! :) ... pedig a masinám egy régi f*s

(#14964) Birki


Birki
tag

Ha már kívánságok napja van :)) , én fastboot és recovery engedélyezett V20BHUN_MOD-ot szeretnék, és 3.1 kerneles Joestone 1.5 update.zip-et, stabil 850-es órajellel! :R :DDD

Szerintem...

(#14965) Newt77 válasza I.papi (#14948) üzenetére


Newt77
csendes tag

Így van! Xp-vel neki se állj frissíteni!
A tegnapi frissítésem elszállt.
Most értem haza szervizből!
qrva nagyot csalódtam az LG-n, maradtam volna a Sony Ericsson mellett....

Bár olvasom minden nap a fórumot, van aki fel tudta tenni az Xp-vel a frissítést, de van egy NAGY DE....
Eléggé elkeserítő így, visszavittem a telefont a vodának, elpanaszoltam gondom bajom, miért hogyan, mire kell a telefon, erre adtak egy Samsung F480 telefont :DDD
....hát mondom ez röhej!
Ez az egész egy nagy átverés szerintem....szolgáltató részéről...
Majd csak jövőre lesz-ha lesz, telefonom.
Hagytam volna a ..csába az 1.6-t a telefonon, -csak egyre több gond volt a telefonnal...
Szégyen hogy egy hónapos telefont ami tönkrement, nem cserélnek ki!
...hát ezt megszívtam...

(#14968) joestone válasza Birki (#14964) üzenetére


joestone
addikt

Már készül a v20bhunmod.kdz. Ha megvan akkor lesz egy update.zip is aztán mennek fel a fájlok.

(#14969) ben11 válasza Newt77 (#14965) üzenetére


ben11
őstag

Tönkrement, miközben otthon buheráltad magadnak.. Mégis miért cserélték volna ki?
Egyébként is ott a figyelmeztetés, hogy mindenki saját felelősségére csinálja mert téglázhat..
Plusz a fórumon is írták, hogy xp-vel nem ajánlott és mindenezek ellenére te nekiálltál.
Szerintem légy hálás, hogy (ha) garanciálisan megcsinálják neked.

(#14970) joestone válasza ben11 (#14969) üzenetére


joestone
addikt

Az a baj , hogy ez a telefon hibája , illetve az LG -é , hogy így oldották meg a frissitést. Ez a gyári PC-suite-os módszerrel éppúgy megtörténhet akár XP akár win7 alatt. Ha már így oldották meg a frissítést LG -ék akkor igenis cseréljék gariba az alaplapot. Azt senki nem fogja megmondani , hogy ez most a pcsuite vagy a manuális frissítés közben szállt el.
A pulse minimen érdekes módon a huawei meg tudta oldani , hogy sdről menjen fel az oprendszerfrissítés és ha beledől akkor sem lesz tégla a telefon.Ezt recovery móddal tudja az lg is , de ők nem így gondolják , akkor pedig marad nekik az alaplapcsere.

(#14972) I.papi


I.papi
tag

Kedves Fórumtársak!

Egy egyszerű kérdésre keresnék választ,több helyen olvastam,hogy a fastboot módban a képernyő tök fekete. akkor az enyém miért ilyen?
Működik minden,csak kíváncsi vagyok. :))

(#14973) joestone válasza I.papi (#14972) üzenetére


joestone
addikt

Ez az új verzió. A régi verzió volt fekete. A moddolt magyar romban már az van.

(#14974) I.papi válasza joestone (#14973) üzenetére


I.papi
tag

Köszönöm:) a tiedről frissítettem,akkor megnyugodtam :DDD

(#14975) Birki válasza joestone (#14968) üzenetére


Birki
tag

Te egy Isten vagy! :R
Tudom, hogy sokat szarakodtál vele, de az akksikijelzést nem lehet megoldani, hogy ne ilyen pontatlanul mutassa az állapotot?

Szerintem...

(#14976) thebeegee


thebeegee
tag

Sziasztok!

Az miért van, hogy a divx (vagy xvid) filmet lejátssza a készülék, de hang nincs hozzá??
Regelni kéne a divx-et rajta, vagy mi lehet a gond? Hang van rajta, a telóval felvett videónak van hangja....

(#14977) balintka


balintka
addikt

V20B-ben be lehet állítani különböző hátteret az 5 készenléti képernyőnek? Ha igen, hogyan?

(#14978) Blokkolnam0 válasza thebeegee (#14976) üzenetére


Blokkolnam0
aktív tag

a divx regelés nem fogja ezt neked megoldani, a DivX VOD az olyasmi, mint a DRM védett audiók....([link])
DivX Video on Demand

DivX Video on Demand (DivX VOD) is DivX's version of digital rights management (DRM), which allows content owners to control distribution in an effort to thwart piracy. DivX, Inc. has received format approval from major Hollywood studios including Sony, Paramount and Lionsgate, which has allowed content retailers to sell protected videos that will play on current and previous generations of DivX certified devices.

Tehát a divx VOD ha jól értem olyasmi, hogy ha veszel egy copyright-os védett filmet a neten, akkor ott megadva a mobilod egyedi reg kódját, csak ezen a készüléken tudod lejátszni az adott videót...

Valami audio codec hiányzik, gondolom van olyan divx videód is, amit le tudsz játszani...mert az avi csak a konténer file, van olyan avi, ami nekem megypl., de van olyan is ami nem...
próbáld ki a Rockplayer-t androidra, ezzel én le tudtam olyan divx-eket is játszani, ami nem ment a beépítettel. Ja, és válaszd a szoftveres dekódert, ha kérdezni a szoft futtatáskor....

[ Szerkesztve ]

Motorola Moto x

(#14979) Blokkolnam0 válasza balintka (#14977) üzenetére


Blokkolnam0
aktív tag

szerintem nem, mivel uaz a háttér van kiterjesztve mind az 5 képernyőre...
valami app-al azonban biztos meg lehet oldani, adw-t próbáltad már?

Motorola Moto x

(#14980) balintka válasza Blokkolnam0 (#14979) üzenetére


balintka
addikt

És ha saját képet rakok be, hogy lehet megoldani, h amikor fordítok a készenléti képernyőn, ne húzza el a saját berakott képet? Tehát h az fixen rögzüljön?

Feltelepítettem az Astro-t, de az SD kártyára másolt apk programokat nem telepíti fel, azt írja ki, h could not open apk file. Ez miért lehet? Miért nem lehet SD-ről programokat feltelepíteni?

(#14981) laci23-1


laci23-1
tag

nekem is talált frissítést a pc suite, el is indítottam
Meglátjuk mi lesz!
Gyári 2.1-em van kiváncsi vagyok rendben felrakja e az újat?
Majd megírom pár perc múlva!

még csak most szeretgetem...tanígatom

(#14982) Blokkolnam0 válasza laci23-1 (#14981) üzenetére


Blokkolnam0
aktív tag

ha gyári 2.1-ed van, minek raksz fel másik 2.1-et, mármint a PC suite-al, nem értem benne a logikát? lol (még ha arról lenne szó hogy felteszel egy pucolt egyedi ROM-ot hogy legyen recovery menüd, de hogy az egyik gyári szar helyett felteszel egy másik gyári szart a PC suite-al, az fura számomra...) imádkozz hogy ne téglázzon...

Motorola Moto x

(#14983) huh87


huh87
tag

Friss tapasztalat v10c -> v20b : az eddig stabil wifit sorra dobja el.

"Az ételt nem szeretni kell, hanem megenni. Egymást kell szeretni, és nem megenni."

(#14984) laci23-1 válasza Blokkolnam0 (#14982) üzenetére


laci23-1
tag

kiváncsiság....

még csak most szeretgetem...tanígatom

(#14985) Blokkolnam0 válasza laci23-1 (#14984) üzenetére


Blokkolnam0
aktív tag

de mire? :) hogy miben különbözik a két gyári 2.1-es? hát nem sokban :))
de te tudod, mondjuk én a semmiért nem kockáztatnék egy téglázást, csak ha kapok valami jobb gyorsabb rendszert cserébe...

Motorola Moto x

(#14986) Blokkolnam0


Blokkolnam0
aktív tag

Kérdés azok felé, akiknek van tapasztalat a 2.2-es verzóval kapcsolatban mostanában:
mi az ami még nem muxik benne jelenlegi állás szerint? Kamera meg bluetooth nekem nem kell...tethering illetve ad-hoc csatlakozás megy már?
Gondolom az app2SD-t alapból tudja, mivel 2.2. Stabilitással, sebességgel kapcsolatban mik a tapasztalatok?
köszi!

Motorola Moto x

(#14987) laci23-1 válasza Blokkolnam0 (#14986) üzenetére


laci23-1
tag

de van egy kis problémám a mostanival: nem minden wifire akar csatlakozni ami idegesít...pl: a melómban is mindenkinek a telója csatlakozik a wifire csak az enyém nem! hátha ez kijavítja!

még csak most szeretgetem...tanígatom

(#14988) darál0w


darál0w
Jómunkásember

megint kaptam egy full lefagyást, illetve kikapcsolást :D

nemtudom mi okozhatja...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14989) huh87 válasza huh87 (#14983) üzenetére


huh87
tag

Nyuztam tobb modban. Lekopog 3x,most oke.

"Az ételt nem szeretni kell, hanem megenni. Egymást kell szeretni, és nem megenni."

(#14990) Blokkolnam0 válasza laci23-1 (#14987) üzenetére


Blokkolnam0
aktív tag

értem, hát sok sikert, hátha tényleg megoldja a wifi problémád.

Motorola Moto x

(#14991) Blokkolnam0 válasza Blokkolnam0 (#14986) üzenetére


Blokkolnam0
aktív tag

ez a legfrissebb szitu? :
[link]

Motorola Moto x

(#14992) Blokkolnam0 válasza darál0w (#14988) üzenetére


Blokkolnam0
aktív tag

nekem olyan 2 hetente szintén előfordul fagyás, vagy kifagy a képernyő, vagy pedig nem akar felébredni. Akku kivétel gyógyítja...szóval nem vészes, de én sem értem az okát...nos, úgy gondolok rá, mint a régi asztali gépemre windows-al, "szeret fagyni" :D

minél több a fícsör, annál több a bug...egy dolog van, ami sose fagy le: a kalapács...mondjuk nincs is rá FW update :)

1.4.1b Black ROM by Joestone, nincs app2SD, nincs setCPU. Egyedül a Swapper megy alapbeállításokon hagyva. (+ADW launcher default)

[ Szerkesztve ]

Motorola Moto x

(#14993) darál0w válasza Blokkolnam0 (#14992) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

gáz.

nekem naponta többször.

1.3.b04. 1es app2sd. swapper nincs. magam sem értem. most ráengedek egy másik app2sdt. ha még csinálja, akkor ujratolom a rendszert...ha marad a hiba, akkor megy vissza a hunmod vagy az uj B, ha addigra kész.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14994) Newt77 válasza #99499520 (#14966) üzenetére


Newt77
csendes tag

azt mondták, jó ha három hét....

:(
csak tudod, a telefon nélkül nem megy a meló, mert rajta volt a telefonon minden névjegy, telefonszám email-, és ezzel a sz@r Samsunggal nem tudok mást csak telefonálni.
Állandóan ide kell érnem az asztali PC-hez...

pfffff
:U

ui:
na mindegy, ez legyen életem legnagyobb gondja, más meg az utcán alszik....
:(((

(#14995) laci23-1


laci23-1
tag

ok megvan felrakta a v20b-t majd akadás nélkül a pc suite, melóban kiderül hogy jobb lett e a wifi.
eddig jól működik :C :C :C

még csak most szeretgetem...tanígatom

(#14996) Blokkolnam0 válasza darál0w (#14993) üzenetére


Blokkolnam0
aktív tag

hm... Joestone-t kéne megkérdezni, ő egyszer itt a fórumon leírt egy debug-olós módszert.....ha neked naponta többször kifagy, akkor meg kéne próbálkozni kideríteni ezt mi okozza...most lusta vagyok visszakeresni a fórumban.

Elvileg linux alatt az az egyik debug módszer egy komolyan fagyó rendszer esetében (kernel panic, stb.), hogy egy másik gépről be kell lépni, és a másik gép naplózza a dolgokat. De persze nem vagyok expert, alap linux user vagyok csak...

Joestone, gondolom ha a teló rá van kötve a PC-re, akkor van lehetőség parancssorból indítani egy scrip-et, ami naplózza hogy mitől fagy ki az android? Így hátha rájönne darál0w mi a baj, meg én is okosabb lennék :) Nekem nagyon ritkán jön elő a hiba, de hátha darál0w kolléga reprodukálni tudná debug közben a hibát?

Motorola Moto x

(#14997) darál0w válasza Blokkolnam0 (#14996) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

életemben nem használtam linuxot...:D

viszont most meguntam. ujrahuzom az egész rendszert. és nem rakok rá semmit egyelőre. meglátom ugy fagy e. ha nem, akkor vmelyik app, vagy app2sd okozta a galibát. vagy kitudja...mert már annyi minden rajta van...

ugye statusbarupdate...nameg a színek is megváltoztatva... :U

de belegondolva a fagyást csak az okozhatja, ami aktívan működik. szal jo pár app kilőve.

maradt a statusbar (+ színek). fancy widget. system info. snow flakes háttérkép...:D

app2sd miatt esetleg...vagy maga a rendszer gané :D

most mindegyikkel várjak x időt, h tegyem a következőt?! :D

a gáz az, h nem tudom mennyi az x. este 1 orán belül volt 2 fagyás. ma eddig megint 2, de már elment szinte az egész nap...teljesen rendszertelenül jönnek elő a fagyások.

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14998) joestone válasza Birki (#14975) üzenetére


joestone
addikt

Fent van a blogon a recovery engedélyezett V20B magyar rom letöltési linkje. Egyenlőre csak a kdz verzió , de még ma fent lesz az update zipes verzió is.

(#14999) darál0w válasza darál0w (#14997) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

leállítottam minden widgetet, alkalmazást. ha most fagy, akkor 3 lehetőség marad.

-statusbar

-app2sd

-rendszer

most várok. ha fagy, akkor ujrahuzás.

fagyi :DDD

feltolom ezt az uj v20Bt.

aztán hagyom a picsába az egész black dolgot. majd max az ujat feltolom ha lesz :D

a féjlmegoszot server szünetel...szal azzal gazdálkodom, amim van. v20A :D

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#15000) Blokkolnam0


Blokkolnam0
aktív tag

tyű, sose veszem észre hogy privát üzenetet kapok, bocs azoktól akiknek nem válaszoltam, találtam 3 heteseket is az előbb :)
most már beállítottam hogy kapjak email figyelmeztetést ha privi jön...

Motorola Moto x

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.