Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14301) I.papi


I.papi
tag

De térjünk vissza szeretett optimus készülékünkhöz :))
Remélem lesz hozzá 100%-os android 2.2.. :U

(#14302) darál0w válasza I.papi (#14301) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

asszem ez joen mulik :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14303) Menthirist


Menthirist
veterán

azért hogy én se maradjak ki :D :

életem első mobilja (kaptam)

második mobilom (kaptam)

harmadik mobilom, saját magam választottam

és most az optimus...

minden telefonom kitartott legalább 2-4 évig (középsuliban 3. körül kaptam az elsőt, tehát durván 17 évesen). Az LG az ölembe hullott 1-2 évvel később (az alcatel megölhetetlen volt), majd meghalt az aksika (felpúpozódott, de annyira, hogy már nem lehetett felfogatni sem a telóra :) Abból lett E250 durván 22 évesen, ami még mindig működik gond nélkül, de mivel nyáron adódott egy lehetőség, hogy lecseréljem (és vagy voda 845-re vagy ugye GT540-re), így végülis szerencsémre sikerült utóbbira :) Most 26 vagyok :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#14304) darál0w válasza Menthirist (#14303) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hát nem volt tul sok :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14305) Menthirist válasza darál0w (#14304) üzenetére


Menthirist
veterán

nem is volt többre szükség... mindig inkább a gépre költöttem, mint a telefonra, és amít elérhető voltam, addig nem érdekelt, hogy min vagyok elérhető. cserébe azért a gépem fejlődött (8MHz-es 8088-assal kezdtem, majd 286 12MHz, 286 16MHz, 486 SX25 (25MHz), 5k86 160 MHz, CeleronA 300, 2000+ Athlon XP (1600 MHz), 3200+ Athlon64 (2GHz), 4000+ Athlon X2 (2,1 GHz) )

bennük a vga is volt hercules-től kezdve, s3 trio, trio3d, savage4, gef 2mx 400, Radeon 9600XT, NV 8600GT, és most a 4670

ezért nem futotta telefonra :) de az időm java részét úgysem a mobil előtt töltöttem, hanem a gép előtt :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#14306) bobace válasza darál0w (#14304) üzenetére


bobace
őstag

Én is az utóbbi 5 évben állapodtam meg, mióta telik drágább telókra és nem a kompromisszum az elsődleges szempont, azóta nekem is kb 2 év egy teló :D Azelőtt kb 1-6 hónap/tella 4 évig :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#14307) Menthirist válasza bobace (#14306) üzenetére


Menthirist
veterán

nekem az E250 sok szempontból elég volt... videózni nem túl jól lehetett rajta (bélyegkép, de tudta :) ), de microsd-vel bővíthető volt, utazásnál ugyanúgy tudtam zenét hallgatni rajta, netre nem volt túl nagy igény, a programok hiányába meg beletörődtem (telepíteni is bonyolult volt rá, egy progival kellett elhitetnem, hogy a kapott adat a szolgáltatótól jön bluetooth-on át). Ezért is szolgált vagy 4 évig... egyedül a g510-esemet cseréltem eszközhalál miatt, anélkül az is megmaradt volna egy ideig...

amúgy nem vagyok háklis a telefonomra, nem voltam soha a cserélgetős típus. és mindig a relatíve olcsókat választottam, mint a gépem esetén is (első két mobilt kaptam, az e250-ért telóbeszámítással 20k-t fizettem, ezért meg ugye mindennel együtt 38k-t)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#14308) tutis


tutis
őstag

Sziasztok!

olyan app-ot tudtok mondani amelyik nézi a vodás net forgalmat mennyi mb-ot használtam fel?

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#14309) darál0w válasza Menthirist (#14305) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hat nekem az is cserelodott rendesen...~marciusban allapodott meg,addig meg szinte 2 havonta uj :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14310) novoszath


novoszath
senior tag

az LG nek a honlapjan kint van a 2.1 frissites menete

de perxe a romot nem rakatak fel :(((

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#14311) ERPY válasza tutis (#14308) üzenetére


ERPY
őstag

Én a NetCountert ajánlanám, nézi a telós és a wifis forgalmat. Kicsi, ingyenes, jól műxik.

(#14312) tutis válasza ERPY (#14311) üzenetére


tutis
őstag

köszönöm, már töltöm is

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#14313) Janika@ válasza joestone (#14278) üzenetére


Janika@
csendes tag

Joestone köszönöm!!!!!
Sikerült ahogy leírtad!
Megy a 2.1
Mégegyszer köszönöm! :C

(#14314) symona


symona
csendes tag

valaki meg tudná mondani,hogy mi szemetel eszetlenül a telón?? gt540 2.1 ujrainditottam,majd autorootapp ott a kettest csináltam meg rootolás után. az 1-es megoldásnál is sokat hagyott maga után! a fullosnál mindig fagyott.most a kettes van,de pár alkalmazással már csak 30mb a szabad hely! az a legnagyobb gáz,ha leszedek valamit akkor is ez marad,gyakorlatilag csak lefelé tudom harcolni az app memoriát.mi a megoldás? ill mit lehet/szabad törölni,mivel? ti hogyan oldjátok meg?

(#14315) ben11


ben11
őstag

Felvették a Telenor kínálatába a gt540-et!
Gondoltam szólok..:)

(#14316) d-red


d-red
csendes tag

Új vagyok a témában, de az normális hogy néha fél perc is eltellik mire betölti a névjegyzéket a teló? Eredeti vodafone 1.6-os androiddal.

(#14317) Menthirist válasza d-red (#14316) üzenetére


Menthirist
veterán

sajnos igen, Joestone javított ezen az egyik custom főzött romjában, hogy optimalizált rajta, utána már pár sec alatt bejött

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#14318) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Az új market-ot sikerült már valakinek telepíteni? Nekem valahogy nem jött össze, azt írta az Astro, hogy nem tudja megnyitni a file-t...

Véleményem szubjektív...

(#14319) Menthirist


Menthirist
veterán

én még egyenlőre Mesterséges Intelligencia vizsgát írtam, 2-re megyek eredményért... utána bíbelődök a telóval, mert lassú nagyon Joe 1.4.1-ével (1.4.2-vel meg ugye mint említettem, összedőlt)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#14320) kirkamka


kirkamka
csendes tag

Sziasztok,

Mai nappal a baratnom es en tulajodonosai lettunk 1-1 GT540 keszuleknek.
Olvasas szintjen mar ~2honapja kovetem a forumot (bar hazudnek ha azt mondanam, hogy mind a ~13 ezer hozzaszolast teljesen vegigolvastam), remelhetoleg most majd sikerul hasznositani is a sok "felszedett" tudast.
Elso korben (mivel a hivatalos tool nem adott fel frissitesi lehetoseget), mar frissitettem is 2.1-re mindket keszuleket az itt olvasottak alapjan.
Minden rendben ment! Mindenkinek csak ajanlani tudom ezt a modszert akinek automatikusan nem frissul. A ket telefonra nem volt tobb mint 10perc a muvelet (elotte plusz LG suite es driver telepitesek).
Most jon szepen a market felfedezese, a mem.kartyara valo telepites beallitasa, stb. Igyekszem elobb olvasni es ha nem megy csak akkor kerezni toletek :)

Emlitettem, hogy eddig csak olvastam a hozzaszolasokat, de le a kalappal a forum tagjai elott! Sokfele problema/kerdes (vagy esetleg ugyanaz) felmerult mar, de ahogy latom, mindig akad segitseg mindenki szamara es ez szuper dolog. Plusz van itt 4-5olyan tag (respect!!), aki eleg kemenyen belemaszott az android temaba es ezzel nagyon sokunknak konnyiti meg ugyes/bajos dolgat.

Szoval csak igy tovabb!
Mindenkinek szep napot!

kirkamka

(#14321) norbi93 válasza d-red (#14316) üzenetére


norbi93
senior tag

nekem 2 hete van 2.2-m, és ott kb mire megnyomom a névjegyzéket, azmár ezeréve betöltött:D

(#14322) puszta123 válasza norbi93 (#14321) üzenetére


puszta123
tag

Mellesleg a 2.2-t is ugyanúgy recoveryből kell feltenni mint bármilyen modot, vagy annál trükközni kell máshogy?

Citromosh teafilter. Az ultimate.

(#14323) tesopapa válasza norbi93 (#14321) üzenetére


tesopapa
aktív tag

Szia. Melyik 2.2 ver van fenn?

(#14324) Janika@


Janika@
csendes tag

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni?
Nincs a telefonomon Internet csak wifi-n keresztül pedig a Vodafone szerint aktiválva van nekem ez az opció! A vpn beállítás : Internet.vodafone.net!
Ha esetleg valaki találkozott már ezzel a hibával kérem segítsen!!!!
Ja és 2.1

(#14325) Menthirist


Menthirist
veterán

amit sejtettem... nem csoda, hogy döglődik a telefon... 122 MHz-ről nem hajlandó feljemm menni :D kénytelen leszek rátenni a kernel update-et, meg rendesen átmenni az 1.4.1 leírásán :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#14326) zsohu válasza norbi93 (#14321) üzenetére


zsohu
tag

A cyanogen-t fastboot-ból, vagy recovery restoreból raktad föl?

(#14327) Blokkolnam0 válasza Janika@ (#14324) üzenetére


Blokkolnam0
aktív tag

rossz helyen van neked beállítva, nem a VPN, hanem az APN-nél kell legyen a cím beírva!
Tehát így:
Wireless beállítások --> Hálózati beállítások --> Hozzáférési pontok -->
itt kell bejelölni vagy azt hogy internet.vodafone.net,
vagy azt hogy vitamax.internet.vodafone.net (nekem ez van bejelölve, vitamaxos vagyok.)

Ha nem látsz ilyen sorokat, akkor "Új APN" és itt beállítod.
De egyébként egy google-zással két perc alatt megszerezted volna ezeket az infókat :P

[ Szerkesztve ]

Motorola Moto x

(#14329) AcélAgyar


AcélAgyar
tag

Lenne egy érdekes kérdésem: van egy Toshiba Satellite Pro L300-22P laptopom, és elvileg nincs benne memóriakártya olvasó. Ez gond lehet, ha az optimusban lévő memóriakártyára akarok zenéket, képeket, videókat rakni? :F

(#14330) hackeeeee válasza hackeeeee (#14318) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Valaki? :)

Véleményem szubjektív...

(#14331) hackeeeee válasza AcélAgyar (#14329) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elvileg nem... Csak ha belerakod a kártyát, akkor valszeg meg kell formázni a telóval, hogy működjön rendesen.. Így létrehozza a saját file-rendszerét a kártyára.

Véleményem szubjektív...

(#14332) balintka


balintka
addikt

Nektek a %-os akksi kijelzés %-onként megy? Mert nekem van, amikor úgy megy, most meg 80-ról 70%-ra ugrott le. Előtte mutatott 97%-ot is (korábban nem most). Van amikor %-okat, van amikor 10%-ot ugrik le. 70-ről is 60-ra ment le egyből.

(#14333) AcélAgyar válasza hackeeeee (#14331) üzenetére


AcélAgyar
tag

Köszi. Nem tudsz a formázásról valami segédletet linkelni? :R

(#14334) Janika@ válasza Blokkolnam0 (#14327) üzenetére


Janika@
csendes tag

Bocsi elírtam APN-t akartam írni é így van beállítva nekem is de még :O sincs NET

(#14335) darál0w válasza hackeeeee (#14318) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

még nem csak 1.6ra van?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14336) Tecsa válasza AcélAgyar (#14329) üzenetére


Tecsa
aktív tag

keress korábbi hozzászólásomat ott le van irva hogy is működik a swiftp nevű progi

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#14337) darál0w válasza Menthirist (#14325) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

akkor azért volt lassu.csodálkoztam is mondom...eddig nem olvastam senkinél lassulást. te meg összeszedsz midnent :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14338) radamsky válasza Janika@ (#14334) üzenetére


radamsky
senior tag

nekem is volt egyszer ilyen az egyik kapcsolo okozta

az Internet mobilnetnél pörgesd alulra a menüt és az utsonak az kell hogy beirva legyen DEFAULT

(#14339) AcélAgyar válasza Tecsa (#14336) üzenetére


AcélAgyar
tag

Több, mint 14 ezer hozzászólásban öröm lesz keresni. :D De amúgy köszi. :)

(#14340) Janika@ válasza radamsky (#14338) üzenetére


Janika@
csendes tag

Ez hol van a GT 540-ben?

(#14341) darál0w válasza AcélAgyar (#14339) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

beírod a részletes keresőbe a nevét. biztos vagyok benne, h 100 sem lesz :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14342) Tecsa válasza AcélAgyar (#14339) üzenetére


Tecsa
aktív tag

utóbbi 4 nap keresd: swiftp

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#14343) aPoFa válasza AcélAgyar (#14339) üzenetére


aPoFa
tag

http://mobilarena.hu/tema/re_lg_optimus_gt540_android_olcson_gyorsan/hsz_2487-2487.html
10 másodperc tokkal-vonóval. :F

(#14344) AcélAgyar


AcélAgyar
tag

Hálám üldözzön titeket. :R (Vagy inkább ne... :DDD ) De tényleg köszi, mobilarénán mindig van mindenre megoldás. :C

(#14345) AcélAgyar


AcélAgyar
tag

De ezzel, hogy lehet egyébként memóriakártyát formázni? :F

(#14346) norbi93 válasza zsohu (#14326) üzenetére


norbi93
senior tag

recovery restore-bol=) miselin linkelte be anno=)

(#14347) Janika@


Janika@
csendes tag

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni?
Nincs a telefonomon Internet csak wifi-n keresztül pedig a Vodafone szerint aktiválva van nekem ez az opció! A vpn beállítás : Internet.vodafone.net!
Ha esetleg valaki találkozott már ezzel a hibával kérem segítsen!!!!
Ja és 2.1

(#14348) aPoFa válasza Janika@ (#14347) üzenetére


aPoFa
tag

Újraindítás volt? Ha ez sem segít akkor HR.

(#14349) puszta123 válasza Janika@ (#14347) üzenetére


puszta123
tag

Mióta nincs?
Nekem volt párszor olyan, hogy minden okésnak tűnt csak épp adatkapcsolat nem volt,de pár óra múlva lett...egy vodafone-nál dolgozó ismerősöm azt mondta, h mivel itthon még csak most kezdik bevezetni a 3g-t, ezért néha lekapcsolnak 1-1 átjátszó állomást amíg vmit szerelnek rajta. De persze nem biztos h ez a hiba nálad is :D

Citromosh teafilter. Az ultimate.

(#14350) hackeeeee válasza darál0w (#14335) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

1.6, vagy újabb..

"A Google nemrég bejelentette, hogy az elkövetkezendő két hétben egy Market frissítést tesz majd közzé az 1.6 és utána következő Android verziókra."
[link]

Véleményem szubjektív...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.