Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14251) I.papi


I.papi
tag

Üdv!
Jók ezek a ROM frissítések lehet izzadni rendesen :DDD
Hétvégén pánikszerűen zaklattam joestone-t priviben,majd lenyugodtam és röpke 1 nap alatt rájöttem mindenre,volt pár reset,rom újrarakás,ki-be kapcsolás,vagy harmadjára ment fel a gyári 2.1,majd sz..ptam a recovery menü előcsalogatásával,de végül sikerült....

(#14252) Pubszon válasza zsohu (#14249) üzenetére


Pubszon
veterán

Meg a kamera, ami azért nem apróság mint a stereo hang. :U

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#14253) Janika@ válasza joestone (#14232) üzenetére


Janika@
csendes tag

Emergency módban pedi az utolsót nem ismeri fel: LGE android usb serial port com14

(#14254) Tecsa válasza miselin (#14250) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Hát elgondolkodtató fel érdemes-e próbálni. Minden esetre elég gyors ez 1.4.2b. Addig érdemes próbálkozni míg nem pakolom tele minden értelmetlen dologgal.

Ma reggel nem ismerte fel a telefon a pdf-et, csak 2 újraindítás után.

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#14255) I.papi válasza miselin (#14247) üzenetére


I.papi
tag

Nálam az wifi bepakcs után csak restartol..eom joestone 1.03.4.a

(#14257) I.papi válasza Janika@ (#14253) üzenetére


I.papi
tag

Én legelőször újraraknám a driver pakkot,joestone blogjában ott van,majd emergency módban is ismertesd fel a telót.nekem is volt ilyen,ez megoldotta.

(#14258) Tecsa válasza Pubszon (#14252) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Azért a stereo hang sem semmi, nem azért vannak a zenéim *.flac ban hogy monot hallgassak.

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#14259) Janika@ válasza I.papi (#14257) üzenetére


Janika@
csendes tag

Az Ő bloggjából szedtem az összes drivert , először letöröltem a régieket aztán telepítettem az Ő drivereit de így sem jó! Nem értem miért

(#14260) I.papi válasza Janika@ (#14259) üzenetére


I.papi
tag

akkor passz annyira nem vágom még ezt a telót... :(

(#14261) Pubszon válasza Tecsa (#14258) üzenetére


Pubszon
veterán

Nem azt írtam hogy semmi, hanem hogy apróság.
És ezt onnan gondolom, hogy többet használja a kamerát az ember, mint hogy a zene stereoba legyen. :B
Mert ha sehogy nem lenne, megérteném, de a mono is jobb mint a semmi. ;)

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#14262) Blokkolnam0


Blokkolnam0
aktív tag

Tv.spb.com
[link]

Motorola Moto x

(#14263) Tecsa válasza Pubszon (#14261) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Akkor csak én vagyok finnyás.

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#14264) Menthirist válasza Tecsa (#14263) üzenetére


Menthirist
veterán

én is szeretem a jó minőséget, de a telefonra bármit feltehetsz, bármilyen tömörítetlen minőségben, nem érsz vele túl sokat. normális FLAC hallgatáshoz szvsz normális hangkártya és hangfal kombó dukál, nem pedig agybadugós füles + telefon...

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#14265) Blokkolnam0


Blokkolnam0
aktív tag

http://tv.spb.com/web/?jschecked=yes&tzo=-60
[link]

Motorola Moto x

(#14266) Tecsa válasza Menthirist (#14264) üzenetére


Tecsa
aktív tag

mondjuk a hangkártya rész okés a füles éppenséggel egy AKG K 450, hülye azért nem vagyok-éknál 32000Ft. Egészen szép hangja van a fülesnek.

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#14267) Tecsa válasza Blokkolnam0 (#14265) üzenetére


Tecsa
aktív tag

mindig is budapest tv-t akartam nézni telefonon :D

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#14268) Menthirist válasza Tecsa (#14266) üzenetére


Menthirist
veterán

mint említettem, agybadugósról volt szó... normális minőségű, rendes füles (én olyat szoktam venni, ami a teljes fület befedi) az más... ennek ellenére a teló hang interfésze még nem egy hifi és audiofil rendszer... pláne nem utcán...

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#14269) sanyirigo válasza Punto_HGT (#14174) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Köszönöm szépen a válaszokat!

Pixel 7

(#14270) Tecsa válasza Menthirist (#14268) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Igaz is. Mondjuk az eddigi telefonjaim közül messze ennek a legjobb a hang interface-e

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#14271) puszta123


puszta123
tag

Joe...a blogodon lévő kernel és statusupdate-et hogy kell felrakni?

Citromosh teafilter. Az ultimate.

(#14272) joestone válasza puszta123 (#14271) üzenetére


joestone
addikt

recovery menüből , install zip from sd.

(#14273) Menthirist válasza Tecsa (#14270) üzenetére


Menthirist
veterán

nekem ez az első olyan telefonom, amire végre lehet 3.5-es füleseket kötni, úgyhogy nekem nincs összehasonlítási alapom (az E250-esemhez adott gyári unique csatlakozós agybadugóshoz hiába mérem a fülesemet :D). Amúgy nem vagyok audiofil hallású, sőt úgy gondolom, egy bizonyos szint felett csak átrázás, placebo és vételi önigazolás megy már, olyan minimális, spéci műszerekkel is szinte kimutathatatlan előnyökről beszélnek, amit az emberi fül már nem hiszem, hogy képes lenne érzékelni...kedvencem ebből a készülék körül levegőt tisztító kis mütyűr alig 300 ezerért, ami nem engedi a feldolgozó chip köré kerülni azokat a szennyeződéseket, amik a kábelben lévő feszültségértékeket torzítanák :)
persze ez az AKG nem ez a kategória, szeretem a minőségi, hallhatóan jó-jobb eszközöket, de van egy határ azért, ami fölött már csak a pénz megy...

btw feltettem Joe 1.4.1-ét, és nálam eszeveszett csiga valami miatt... okés, hogy 600-on megy (a cpu tuner nem is engedi húzni, azt a kernel frissítést még nem tettem fel), de emellett minden más is valami miatt nagyon csiga... a swapper 2 felteszem a swapért felelős, app2sd van rajta gyárilag? mert mind1, nem foglalkozok ma már vele, de holnap majd kicsit rendbe hozom már a Mesterséges Intelligencia vizsgám után

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#14274) Janika@


Janika@
csendes tag

Joestone!

Nincs még valami tipped miért nem ismeri fel rendesen a telefont
a gépem,Mindent a blogod alapján csináltam mégse sikerült hogy rendesen felismerje!!!

(#14275) Tecsa válasza Menthirist (#14273) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Mondjuk én se 30+K ért vettem hardveraprón egy srác tud 10k körül. De nem is gondolná az ember mekkora különbség van füles és füles között.

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#14276) Menthirist válasza Tecsa (#14275) üzenetére


Menthirist
veterán

nekem most sajna csak egy Pannasonic RP-HT360-asom van (40mm-es neodymium mágneses fülesrész, iszonyag jó hangszigetelése van, amikor a fejemen van, és az ára is korrekt volt) Szerintem ebben az árkategóriában jó vétel volt (bár kötve volt a kezem, hogy mik közül választhattam... régebben Apám AKAI fülesét bírtam nagyon...

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#14277) puszta123 válasza Tecsa (#14275) üzenetére


puszta123
tag

Én az optimusomhoz egy Sennheiser MM50-eset használok, nem rossz, de már volt gariban cserén szeptemberben (augusztusban vettem), és sztem jövőre is csere lesz belőle...viszont normális minőségűt csak ezt találtam amin van felvevőgomb meg mikrofon, ami nkm nagyon kell mert baromi kényelmes és hozzászoktam az utóbbi 4-5 éveben :)

Citromosh teafilter. Az ultimate.

(#14278) joestone válasza Janika@ (#14274) üzenetére


joestone
addikt

Ha megvolt az összes lg szoftver uninstallja és utánna a blogon lévő verzió telepítése akkor működnie kellene. Még meg lehet csinálni , hogy a windows/inf mappából törölni kell az ide vonatkozó oem*.inf eket . Utánna fel a szoftver , legutolso legyen az androiddriver csomag.LGAndroidDriver_WHQL_ML_Ver_1.0_All_Win7.exe

(#14279) Toncos


Toncos
tag

Tiszteletem!

Még mielőtt meghozná a Jézuska az Optimust a fa alá, szeretné gyakorló felhasználók véleményét is kikérni! Légyszi, próbáljatok objektívak maradni! :)

Azt hiszem, a zene, xvid-mozi, wifis netezés feladatokra tökéletesen megfelel a készülék.
Kérdésem, hogy várhatóan 3 évig egyben marad-e a ház (valszeg tokban hordanám), valamint hogy a kamera alkalmas-e egy A4-es gépelt/kézzel írt oldalról olvasható fotókat lőni (megfelelő fények között)?

Nem szeretnék buherálni, így érdekelne, hogy hogy áll a gyári (T-s) 2.1 frissítés, esetleg azzal adják-e már? (biztos én vagyok az ezredik kérdező, sorry, egy darabig visszaolvastam a topicot, de másról volt szó) Mit lehet arról tudni, hogy későbbiekben az appok (pl egy később megvásárolt ndrive) visszafelé kompatibilisek lesznek a 2.1-gyel?

Előre is köszönöm a segítséget! :R

(#14280) Tecsa válasza puszta123 (#14277) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Pont ez a kategória az AKG K 370 ezzel is szemeztem csak inkább rendesen fület bebórítót akartam.

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#14281) Tecsa válasza Toncos (#14279) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Azt hogy 3 évig egyben marad-e azt kb 2,5 év mulva meg tudják mondani akik elsők között vették.

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#14282) Met30 válasza Janika@ (#14274) üzenetére


Met30
tag

Én minden esetben amikor frissítettem telefont, bekapcsoltam az usb hibaelhárítást. Az rakott még fel drivert.

(#14283) Toncos válasza Tecsa (#14281) üzenetére


Toncos
tag

Jogos, módosítom: eddigi tapasztalatok alapján masszívnak tűnik a szerkezet?

(#14284) Tecsa válasza Toncos (#14283) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Mivel gyakorlatilag műanyag az egész 3 évet csak nagyon kimélő üzemmódban ha megér. De inkább tévedjek.

[ Szerkesztve ]

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#14285) darál0w válasza Blokkolnam0 (#14265) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

és ez megy bármilyen netkapcsolattal?

bár lehet kicsit megküldi a számlát :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14286) darál0w válasza Toncos (#14279) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

2.1ről annyit, h vagy azzal jön ki, vagy nem :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14287) Tecsa válasza Toncos (#14283) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Másik kérdésedre válaszolva. Ezt a képet tegnap este csináltam a telefonnal. Igaz gyenge volt a fény.Klikk

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#14288) I.papi válasza Tecsa (#14284) üzenetére


I.papi
tag

Ez igaz :DDD hd2 után nekem elsőre gagyinak tűnt,de már megbarátkoztunk :)) nálam az előlapi gombok nem de a hátlap recseg,és nagyon könnyűnek éreztem elsőre.ja,hozzáteszem első nap kitörtem az usb takaró résznél a belső műanyag keretet,ami körbeveszi az usb csati takarót,pedig csak az usb takarót akartam kifordítani.azóta egy picit púpos az a rész,valamiért nem pattant vissza rendesen,kb.1 mm.szerintem ennyiért megéri,vigyázni kell rá,szoftveresen meg mindenki maga dönti el mit vállal be én pl.már szétmoddoltam :DDD

(#14289) darál0w válasza I.papi (#14288) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nem is egy kategoria egy HD2vel...:)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14290) Tecsa válasza I.papi (#14288) üzenetére


Tecsa
aktív tag

HD2 után optimus?

Én Diamond után vettem ezt mondjuk az egy betört kijelzős készülék volt de megvették alkatrésznek kiegészítőkkel, ami pont betakarta ennek az árát.

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#14291) darál0w válasza Tecsa (#14290) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

sztm én viszek mindent...

iphonerol álltam át :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14292) I.papi válasza Tecsa (#14290) üzenetére


I.papi
tag

vannak szarabb anyagi helyzetek :DDD

(#14293) I.papi válasza Tecsa (#14290) üzenetére


I.papi
tag

ócsó de elfogadható okostelót akartam,nokia nálam nem játszik az n95 8gb fénykora óta,a htc überbrutál volt,de könnyes búcsút vettünk,próbáltam samsung omnia 2-őt,megutáltam,így árkategóriában maradt az optimus,spica,zte...optimus lett :DDD

(#14294) darál0w válasza I.papi (#14292) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

na nekem nem ez volt a gond. engem az itunes a világbol kiűzött volna, ha még1x nullázza a telot. meguntam :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14295) I.papi válasza darál0w (#14291) üzenetére


I.papi
tag

az se rossz :DD remélem nem OFF,de a szifon számomra nagyon nem gyere be 3g-st használtam,lehet az a baj,még az s60-as időkben megszoktam,a másolás,rendszerösszeomlás,különböző buherákat,így a winmo 6.5 "nagyon bejött".. :DD

(#14296) darál0w válasza I.papi (#14295) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

érintőképernyőből nekem ez a 3. és oprendszerből is...

5230- s60.

3g- ios.

most meg ez. és eddig nekem ez a legjobb...:)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14297) I.papi válasza darál0w (#14296) üzenetére


I.papi
tag

Kicsit OFF :DDD
3650
6600
6680
n70
n80
n95 8gb nokia széria,korszak lezárva:D
Toshiba tg 01
samsung omnia 2
iphone 3g
HTC HD2
és most OPTIMUS: :C

(#14298) darál0w válasza I.papi (#14297) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

előtte nekem is rengeteg nokia...kezdve a 3210től :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14299) Tecsa válasza I.papi (#14297) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Azért azt a hd2őt becserélném most is egy optimusra, valahogy nagyon szimpatikus telefon az.

[ Szerkesztve ]

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#14300) I.papi válasza Tecsa (#14299) üzenetére


I.papi
tag

OFF.a hd2 szerintem a piacon lévő legjobb készülék(hardverszoftver),az eu verzió rom hackkel,főzött rommal,atom..na meg az android is megy frankón..még az fpsce emut is megvettem :D Bár ott is vannak rom flash okosságok,annó majdnem tégláztam :C
én kényszerből cseréltem,de amint lesz rá kavics ismét azt veszek,nem wp7-et :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.