Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13951) balintka válasza fabicska (#13928) üzenetére


balintka
addikt

Én ugyanúgy app2sd-vel rontottam el ugyanezt, a teló nem ismert fel semmilyen SD-t se. De én frissítés helyett visszavittem, kaptam újat. Azóta lemondtam az app2sd-ről.

(#13952) atike


atike
nagyúr

Hali! Tegnap óta én is Optimus tulaj lettem. Vodás, 1.6-os... Pff.

Nade. A kérdés a következő. 1.6 - és még nem is látok 2.1-es frissítést (sajnos). Az App Store sajnos nem megy - bármit amit megpróbálok rádobni a telóra unsuccessfull az eredmény... :( Tudom (olvastam itt is, máshol is), hogy 2.1-el majd elvileg minden ok lesz.

A kérdés.

Ha fel akarok rakni bármilyen külső programot (.APK) azt mivel tudom megtenni? Kéne filemanager (Astro vagy akármi) de ha a Market nem megy, amúgy meg nincs mód feltenni, akkor mi a megoldás? :F

Bocs ha már volt ez a kérdés / válasz korábban, de nem találtam ilyesmit...

Amúgy nagyon jó telónak tartom így egy nap után - semmit nem töltöttem, megy a Wi-Fi meg minden és alig csökkent a töltöttség. Sebesség ok, fagyás nem volt. Mondjuk Vodás - egy darab játék sincs benne...

(#13953) balintka válasza atike (#13952) üzenetére


balintka
addikt

Grat hozzá, én is alig több mint 1 hete vettem, szintén Vodás 1.6-os.
Nem tudom miért nem megy az App store.
Apk felrakásához kell mindenképp fájlkezelő.
A játékokat én is hiányolom.

(#13954) miselin válasza atike (#13952) üzenetére


miselin
tag

Valóban volt már róla szó: #11226
Tehát nem kell mindenképp fájlkezelő. Az Astro telepítőjét pedig letöltheted innen.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S - CM10.1.3 Stable

(#13955) aPoFa válasza atike (#13952) üzenetére


aPoFa
tag

Talán próbáld az android market-el. :-D Most komolyan az 1.6-al is mennie kell a marketnek, nekem sem volt vele gondol.

[ Szerkesztve ]

(#13956) atike


atike
nagyúr

Köszönöm a korán kelőknek a gyors válaszokat! :)

#13953: nem értem miért vették ki a játékokat... viszont a mobilnet és az mms is legalább be volt állítva alapból... :)

#13954: köszi, így meg is fogom próbálni... csak hát melóból nem fog menni, így majd csak este...

#13955: bejön a Market, navigálok benne gond nélkül, de ha valamit kijelölök, hogy szedje le a végén csak annyit kapok, hogy nem sikerült... :(

(#13957) Tecsa válasza atike (#13956) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Nekem egy gyári beállításokra vissza állítás és egy gmail account újra beállítás segített.

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#13958) atike válasza Tecsa (#13957) üzenetére


atike
nagyúr

Zsírúj telónál? :F Kibontottam, gmail, sync, egy pár próba telefonálás, email, web. Utána jött volna a Market és nem volt már jó... Érdemes lenne megpróbálni? :F

(#13959) kennyke


kennyke
aktív tag

Jól emlékszem, hogy 2.1-nél az itt lévö smilek nem mozognak? Ezekre gondolok: :W :R :Y

(#13960) Menthirist válasza atike (#13958) üzenetére


Menthirist
veterán

nekem igazából ment 1.6-on a market elsőre. később voltak olyanok, akiknél mintha az rémlene, hogy szar volt a market, nekik valami market frissítés oldott meg dolgokat... de ez csak a távolból rémlik...

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#13961) atike


atike
nagyúr

Amúgy az ES File Explorer is jó? Vagy az Astro a király...? Használja valaki az előbbit?

(#13962) atike válasza Menthirist (#13960) üzenetére


atike
nagyúr

Hogyan kell frissíteni a Marketet? :F Eszembe jutott nekem is, de nem találtam semmi ilyesmit...

(#13963) Menthirist válasza kennyke (#13959) üzenetére


Menthirist
veterán

nem mozognak (legalábbis sem dolphin HD-ben, sem gyáriban)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#13964) Menthirist válasza atike (#13962) üzenetére


Menthirist
veterán

hát ha lent lenne az apk, akkor a fent miselin kollega által leírt módon (adb install valami.apk)
De nem tudom, az-e a megoldás, keress rá itt a fórumban a fórumkeresővel...
Amúgy az ES file explorer is biztos jó, én konkrétan nem használtam még, de van több filekezelő is... az astro nekem azért maradt meg, mert elsőként azt használtam, és utána nem volt okom lecserélni, tudott backupolni marketről leszedett progikat sdkártyára apk-ként, stb... amióta új főzött romom van, azóta többször használom a File Manager és a Root explorer nevű progikat...

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#13965) ripla


ripla
őstag

akkor pls ajánljatok nekem olyan oldalt, ahonnan kismillió normális játékot lehet leszedni, de nem olyanokra gondolok, ami mellé odaírják, hogy FPS? közben meg csak annyi, hogy céllövölde és még mozogni sem lehet benne... :p

Menthirist: nem a citadel volt az.
hátulnézetből vagy egy lovaggal, akinek mindenféle lényekkel meg sárkányokkal kell megküzdenie, ilyesmi. és full 3D-s a játék, de a címét meg nem mondom most neked, mert nem tudom. :p

btw, ti sosem alszotok? :D

[ Szerkesztve ]

(#13966) Menthirist válasza ripla (#13965) üzenetére


Menthirist
veterán

pl az összes (vagy majdnem az összes) Gameloft játék CSAK az oldalukról elérhető, marketen nincsennek rajta... pl Nova... link
És persze ezek nem ingyenesek, mint ahogy IPhone-ra se... ha pedig ugye nem akarsz érte fizetni, tudod hol kell keresni...
btw alszom én is, csak most megint megyek haza 10 percen belül...

amúgy aláírom, hogy színvonalasabb játékok vannak iphone-ra, csak az épp nálam nem egy szempont... jó játékokat pedig lehet androidra is találni bőven... meg tele a net TOP felsorolásokkal (TOP 10 FPS games for android, stb...)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#13968) afro9 válasza ripla (#13965) üzenetére


afro9
tag

alapból ha játszani akarsz, akkor ülj le a Pc-hez, vagy xboxhoz. Amőgy felmész isohunt-ra, beírod hogy android game, és kb. 1000 különféle játékot tartalmazó, több gigás andorid pack-ot találsz.
Azért tényleg ne felejtsd el, hogy ha csúcs játékmobilt akarsz, akkor vegyél 100k+ -ért. Más kérdés, hogy ki vesz mobilt azért, hogy játsszon... :F

(#13969) atike válasza miselin (#13954) üzenetére


atike
nagyúr

Megvan a Java SDK, megvan az Android SDK (feltelepültek gond nélkül), megvan az astro is. USB hibaelhárítás is ok... De adb-t a toolsban sem meg sehol sem találok. Így aztán esélyem sincs, hogy kiadjam az adb install valami.apk parancsot. Mit csináltam rosszul? :F :(

[ Szerkesztve ]

(#13970) atike válasza atike (#13969) üzenetére


atike
nagyúr

Most nézem - az SDK Tools programon belül lehetne "leszedni" az adb-t, ugye? Király, mert azon a gépen pont nincs net... Bah. Nem megy ez ma... :)

(#13971) ripla


ripla
őstag

most kapásból kipróbáltam 4 címet is, és egyik sem megy. heroes of sparta, modern combat:sandstorm, ezeket nem tudta feltelepíteni. duke 3d az nem létező file-okat keres és nem megy, a quake 3 meg hibát ír ki folyamatosan....
kell ezekhez valami emulátor, vagy frissítenem kellene 2.1-re (amit nem fogok bevállalni a múltkori téglázás para miatt), vagy valamit rosszul csinálok ?

afro9: hát utazás közben néha nagyon jól jön, amikor épp nincs kedvem zenét hallgatni vagy filmet nézni. :p

[ Szerkesztve ]

(#13972) afro9 válasza ripla (#13971) üzenetére


afro9
tag

Ja hogy te 1.6-tal szenvedsz? sztem frissítsd, elég sokaknak sikerült. Utazás közben pedig én olvasok :)

(#13973) exXxer válasza ripla (#13971) üzenetére


exXxer
csendes tag

frissítés 2.1-re...

btw: érdemes lenne a frissítés egy főzött romra, márcsak a recovery mód miatt is, mert azután már pakolhatsz fel bármilyen romot para nélkül, mert ott a recovery...

(#13974) miselin válasza atike (#13969) üzenetére


miselin
tag

Az annyát, az új Android SDK-ból kifelejtették az adb-t. Töltsd le az előző verziót, csomagold ki, majd az újjal írd felül, így meglesz az adb is, és a friss SDK is. Én is így csináltam, de én nem figyeltem, hogy van-e az újban adb, csak felülírtam mindent.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S - CM10.1.3 Stable

(#13975) atike válasza miselin (#13974) üzenetére


atike
nagyúr

Ez már jobb....

Így már operation not permitted és permission denied hibaüzenetekkel fut le. :(

A számítógépen rendszergazda vagyok.

A telón kéne annak lennem...?

(#13976) miselin válasza atike (#13975) üzenetére


miselin
tag

SDK-s telepítéshez nem kell rootolni a telót! De mint kiderült, a gépen sem kell rendszergazda joggal futtatni a parancssort, megy anélkül is.
Először írd be, hogy: adb devices, Enter
Kiderül, hogy látja-e a telót. Ha igen, akkor adb install com.metago.astro.apk.
Oszt csókolom

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S - CM10.1.3 Stable

(#13977) atike válasza atike (#13975) üzenetére


atike
nagyúr

Ez kész. Mármint adta a hibákat, de közben felrakta... :)

Szóval van már Astro-m... Meg tudásom, hogy mit hogyan kell a jövőben.

Köszönöm a segítséget! :R :R :R

(#13978) freeapro válasza miselin (#13974) üzenetére


freeapro
senior tag

adb nem része az sdk-nak, külön kell letölteni

http://android-developers.blogspot.com/2010/12/android-23-platform-and-updated-sdk.html
( Android 2.3 platform, SDK Tools(adb), ADT Plugin )

[ Szerkesztve ]

(#13979) miselin válasza freeapro (#13978) üzenetére


miselin
tag

Az adb az android-sdk_r06-windows.zip-ben, és android-sdk_r07-windows.zip-ben benne van, a android-sdk_r08-windows.zip-ből "felejtették" ki.

Samsung Galaxy S - CM10.1.3 Stable

(#13980) atike


atike
nagyúr

Az r07-es SDK-t elég letölteni, kitömöríteni - ott van benne az adb. Telefon USB hibaelhárításba, "összedug" :), mehet az "apk install valami.apk" parancs, és kész. Működik.

(#13981) miselin válasza atike (#13980) üzenetére


miselin
tag

Az r08-as annyival újabb, hogy 2.3-as Androidot is lehet vele emulálni.

Samsung Galaxy S - CM10.1.3 Stable

(#13982) flatus


flatus
csendes tag

Sziasztok!! A ZTE Blade és e között a telefon között őrlődök h melyiket kellene venni. Ti melyiket ajánljátok?? Választ előre is köszönöm.

(#13983) Menthirist válasza ripla (#13971) üzenetére


Menthirist
veterán

ebbol a spartasat kiveve mindet gond nelkul futtattam mar. a duke eseten nem az eredeti fajlokat keresi?

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#13984) Menthirist válasza flatus (#13982) üzenetére


Menthirist
veterán

itt valszeg kicsit elfogult embereket talalsz
en speciel ezt, ha custom romot teszel ra. amugy is kicsit erre hajlanek gyarival is

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#13985) RamboII


RamboII
tag

sziasztok

csak egy olyan kérdésem lenne, hogy tudok sms-t irni nagyobb billen? mint pl tárcsázás közben van. ott nagy gombok vannak, nem nyomok le egyszerre 2-t. sms irás közben nagyon kicsi a gyári billje.

előr is köszi a válaszokat

(#13986) zoldidili


zoldidili
csendes tag

udv

LG GT540 - 2 hetes,elol-hatul meg folias, 2ev garis, anyagi okok miatt surgosen eladó
doboz, tartozekok, 2gb memkartya stb

erdeklodni:
70-9338656
vagy mailben: zoldi@ejszarny.hu

NE privit irj...

a teló zalaegerszegen van.

(#13987) norbi93 válasza flatus (#13982) üzenetére


norbi93
senior tag

ha játszani is akarsz rajta akkor a zte-t felejtsd el:D lehet hogy szép meg jó kijelzője van, de sebességre ne várj tőle=)

(#13988) Newt77


Newt77
csendes tag

Sziasztok!

Találtam a gépen egy mappát, ennek a neve B2C_Client,ebben pedig kettő darab fájl, RA.kdz(123 Mb.) illetve egy RC.kdz fájlt
mindez a gépen egy LGMOBILEAX mappában.
Megtudná valaki mondani hogy a nagyobb méretű fájl(kdz) mi célt szolgál?

(#13989) darál0w válasza wwenigma (#13949) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

2010 decemberben? ki van zárva! :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13990) darál0w válasza zoldidili (#13986) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

szakmaiban, sőt közösségiben sem hírdetünk...vetesd le egy modival, mert kikapsz.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13991) afro9


afro9
tag

Hi,
GT540-ben van alapból stopper és időzítő? Nagyon nem találom...

(#13992) afro9 válasza afro9 (#13991) üzenetére


afro9
tag

Jólvan, hülye vagyok :W app van hozzá appstore-ban, csak stopper-re nem dobta ki, mert stopwatch a neve

(#13993) ripla válasza Menthirist (#13983) üzenetére


ripla
őstag

szerintem igen, de mindegy, már töröltem.

többieknek:
egy telót már sikerült tégláznom, úgyhogy nem fogom bevállalni még egyszer a 2.1-s frissítést. :)
majd ha egyszer, valamikor, eljutok egy té szervízbe, akkor majd megkérem őket, hogy csinálják meg. addig meg így marad.

[ Szerkesztve ]

(#13994) Arcoss


Arcoss
csendes tag

Nektek nem pattog a kijelző ahogy hozzáértek? (megnyomáskor az elengendés fázisba)
Nekem csak a érintőgomboknál de elég idegesítő...
Persze a kijelzővédőt már leszedtem

[ Szerkesztve ]

(#13995) Tecsa válasza Arcoss (#13994) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Akkor tegyél rá másik kijelző védőt, mert úgy is meg tudod karcolni, hogy abban pontban nem fog érzékelni. Nem a fólia miatt recseg ropog, az összeszerelés miatt, előbb utóbb megszűnik. Bejáratódik a rendszer.

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#13996) benee23


benee23
csendes tag

Nekem olyan problémám lenne a telefonnal, 2.1-s androidot ma raktuk rá és nem érzékeli a sim kártyát kb. 4éves a sim, de probáltuk egy 1évessel azt se ismerte fel. Mit csináljak valaki ötlet?

(#13997) puszta123


puszta123
tag

Én joestone 1.4.1b romját használom, és csinál érdekes dolgokat...az esetek 95%-ában baromi gyors és semmi baja, viszont néha tök érthetetlen okokból úgy belassul, hogy kb fél percig csak áll...aztán kb 10ből 1 feloldásnál hiába nyomom meg a gombot, nem világosodik ki a kijelző...kövinél viszont már semmi baja...aztán múltkor pl elindítottam a zenelejátszót (mixzing), erre totál lefagyott...de ami engem a legjobban zavart, és már a hivatalos 2.1-nél is csinálta az a híváskezelés...elkezd zizegni a telefon, de még nem csöng, és nem is írja ki h ki hív, aztán kb 2-3 mp múlva már elkezdi a csengőhangot játszani, aztán rá kb 4-5 mp-re hozza be h ki hív, ami elég zavaró. Ez másnál is így van? Quadrantban (egyébként 750 mhz-re felhúzott procival, 800nál kifagy) asszem 770 pontot értem el, ezzel gyakorlatilag a progi szerint a desire meg a nexus one-nal van egy kategóriában, de valahogy nem túl stabil ez az egész...és általában pont akkor lassul be amikor vmit gyorsan meg kéne nézzek :D

Jah és még vmi, bár ez nem vészes csak furcsa: amikor leveszem a gépről, és mountolja az sd kártyát azt írja ki h sérült, és formázni kell. Rányomok h formázzon, természetesen nem csinál *****t se, csak ott van a notification baron a felkiáltójeles sd kártya ikon. Újraindítom és hüpp hüpp barbatrükk eltűnik...érdekes, sztem ez az app2sd-vel van összefüggésban.

[ Szerkesztve ]

Citromosh teafilter. Az ultimate.

(#13998) balintka válasza Arcoss (#13994) üzenetére


balintka
addikt

Nekem most nem annyira, az előző, első GT540-es a kijelzőnél is pattogott, nemcsak a gomboknál.
Tegyél rá fóliát mindenképp.

(#13999) Tecsa


Tecsa
aktív tag

Csináltam recoveryben egy backupot a telóról, de semmiféle .zip-et nem csinált csak pár .img fájlt.

Próbálkoztam a titanium backup progival is az csinált update.zip et de csal 1.1megás

Így nem merek neki menni joeféle romot feltenni amíg a monstani rendszerről nincs normális backupom

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#14000) Newt77


Newt77
csendes tag

Valami elkezdődött!!
De még semmit el nem kiabálni a vodásoknak!
Frissítette magát a PC Suite:
4.2.46.20101118
az új verzió!
de még "Niuncs" 2.1...
:DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.