Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:45:06

LOGOUT.hu

Megkésve bár, de törve nem végre bemutatkozott az LG várva várt zászlós hajója, az LG Optimus 4X HD.
Mint azt sokan tudjuk ebben az évben kicsit döcögősen indult el az LG hadjárata, kivételesen a HTC One X került először a piacra, ezután az Samsung csatahajója a Galaxy S3, majd ezt követően az LG 4X HD. Bár a bejelentés már ez év februárjában megtörtént, ami beszámolt a készülék specifikációiról is, és elhintett 1-2 fotót is, a megjelenésre ezúttal még sokat kellett várni.
De megtörtént, bár nem úgy ahogyan azt a Samsung tette a Galaxy S3-al, aminek persze visszhangja is volt, de lényeg hogy itt van, megvoltak az első tesztek, és már kis hazánkban is kapható.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) Lac-coo válasza wolruf (#5300) üzenetére


Lac-coo
őstag

Hát de én a 10 %-ban vagyok ....! :P

(#5302) #84221696


#84221696
törölt tag

Nya, feltoltam a v10G-t. Most indul. Majd beszámolok őkelméről. :)
Addig is, hang terén legyen béke. :)

(#5303) wolruf válasza Lac-coo (#5301) üzenetére


wolruf
őstag

De nem biztos,hogy a korabbi kerdezo is :) Kollegam az SGS1-evel nagyon irigykedik erre (az osszhatas miatt) Kizarolag annyiban jobb az ove,hogy kihangositva hangosabb valamivel,de nem szol szebben.Fulessel meg ez is ugyanolyan jo :) Nya mindegy,megyek is Flight Simulatorozni... az ugysem fut egyik ilyen gagyi telefonon sem :-D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#5304) toto0569 válasza wolruf (#5300) üzenetére


toto0569
addikt

azt a félre olvasott 15000watt-ra írtam,nem arra,hogy kinek van nagyobb.Egyébként a Jazz zenéhez elengedhetetlen a jó high end szerelés.

(#5305) Quqesz válasza toto0569 (#5297) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Jónak hangzik,de mennyi az erőlködö teljesítmény felvétele hálózatról,mert a te esetedben ennek legalább 120w-nak kell lennie.Nekem is Onkyo volt,csak alapabb(5x100w,de hálózatról csak 210 w-ot tudott levenni) és amikor vettem egy másikat utánnanéztem nagyon.Sok erölködöre rá van írva a nemtoom hányszor 100 watt és hálózatról meg felvesz 240 wattot.Nem is lehet tekerni.Végül Cambridge Audiot vettem és az 6x80 wattot tud,de a tápja 610W! felvételére alkalmas.Na emiatt is máskép szólhat a zene,mert pl max kakaón sem torzít.(ja meg a Crystal chip miatt is,az se mindegy).Félre ne érsd nem a tiédet akartam leszólni,biztos nagyon jó,van összehasonlítási alap nálad,nálam meg sokaknál még :C

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#5306) #84221696 válasza toto0569 (#5304) üzenetére


#84221696
törölt tag

+1 :R

Nya, hát nem sok mindenben változott a V10G. Az LG UI 3.0 gördülékenyebb lett, de azon kívül, nem sok. És maradt a 4.0.3 meg a 2xxx kernel is. Nem valami eget rengető változás.

Amúgy már marhára hiányzott ez a fajta buzerálás. Ezért is várom már azt a fránya bootloader nyitást meg a cm romokat. Nagyon viszket már a tenyerem ezen dolgok után. :DDD

(#5307) toto0569 válasza Quqesz (#5305) üzenetére


toto0569
addikt

[link] ez a szett +Harman/Kardon AVR 2000 (15 kg) házimozi erősítő 5x45W. és egy Jamo 606s hangfal szett + a kábelek innentöl nem foglalkozom a dologgal többet maradjon ez a topik a 4x-nek :C :K

[ Szerkesztve ]

(#5308) Lac-coo


Lac-coo
őstag

[A Crazy Machine] miért nem kompatibilis a készülékkel ?

(#5309) #84221696 válasza Lac-coo (#5308) üzenetére


#84221696
törölt tag

Próbáltam és nekem sem sikerült. :(
Ellenben a powerAmp nálam nem fagy. :)

(#5310) Quqesz válasza toto0569 (#5307) üzenetére


Quqesz
nagyúr

megdumáltuk:)
aksi tapasztalat a g verzió alatt van már vkinek?

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#5311) Fail3D!


Fail3D!
addikt

1 db pixel hiba miatt lehet gariztatni? nemtudom mitol jott elo de nagyon zavar:)

(#5312) toto0569 válasza Quqesz (#5310) üzenetére


toto0569
addikt

erröl van szó,peace... :K

(#5313) Badboys válasza Fail3D! (#5311) üzenetére


Badboys
őstag

1 pixel miatt nem cserélik, de próba cseresznye. A jogállás szerint 5 pixel hiba fölött cserélik, de írtam próbáld meg mert lehet,hogy normális a hozzá állásuk.

(#5314) Muki94


Muki94
aktív tag

Sziasztok!
A telefonomon jelenleg V10f (aug. 17) build fut, még nem tettem fel semmilyen modot, és nem is rootoltam.
Az aksija borzalmasan merül ( eddigi droidos telefonjaimhoz képest mindenképen: (defy, S, S2 usa..), a kamerája egyszerűen pocsék, zajos, a villanófény túl erős... lényegtelen.

V10G
A "g" végződésű romokban van magyar, vagy legalább angol?

Érdemes már foglalkozni különféle gyári verziójú romokkal, vagy várjak főzött romokra?
Egyáltalán lesznek hozzá? Már pár hónapja kijött a készülék, és még egy darab sincsen hozzá. Várnak a bootloader nyitásra?

(#5315) DJ. Ru$y válasza Muki94 (#5314) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem valószínű, hogy lesz bootloader nyitás! A G egy sima európai szoft. minden európai nyelvet tud... Az aksidat meg dobd ki akkor... olvass vissza pár hozzászólást van aki 2 napig nyüstölte... :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5316) Muki94 válasza DJ. Ru$y (#5315) üzenetére


Muki94
aktív tag

Nos, jelenleg milyen tweakeket érdemes alkalmazni, melyik romot, ami jó hatással van az aksira és a telefon egyéb funkcióira? Zárt bootloader mellett esélyes, hogy lesznek főzött romok?
Ezeket szemeltem ki, de azt nem tudom, hogy deodexet romot hol találok, pl. V10G-ből:
1
2
3

Valódi megoldás van a beszélgetés hangerő növelésére?

(#5317) Kinder válasza DJ. Ru$y (#5315) üzenetére


Kinder
senior tag

Enyém is elmenne 2 napot, mivel egy nap alatt kb éjfélre merül le 50% alá, ha ezt nézem, és nem tölteném éjjel, akkor másnap délután hat óra körül, mikor hazaérek, még lenne benne 15-20%.
De mivel nem kockáztatunk, így minden éjjel töltöm, akárhogy áll, mert ki tudja, mit hoz a holnap.
Viszont szerintem ezt mindegyik mai érintőképernyős okostelefonnal így érdemes csinálni, ha nem akar bajba jutni az ember a 2. napon. ( és nincs plusz töltője )

(#5318) Lac-coo


Lac-coo
őstag

4 óra alatt lazán le lehet meríteni, igazi nyüstöléssel :))
De ez ilyen, Tegra3 eszi az áramot rendesen, viszont télen tök jó kézmelegítőnek :D

(#5319) szilu7 válasza Kinder (#5317) üzenetére


szilu7
senior tag

+1
Máskülönben ezt a hangerő problémát nem értem. A hallás rendben mindenkinél? Eddig soha nem kellett max.-ra állítanom, utcán sem.

(#5320) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Beszélgetés ,füles hangerejével nekem sincs nagy bajom, bár füles lehetne hangosabb, de elmegy. külső hangszórónál viszont sokszor kevés az ami van .

(#5321) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Upsz...sorry .

[ Szerkesztve ]

(#5322) Muki94 válasza Lac-coo (#5320) üzenetére


Muki94
aktív tag

Barátnőm neméből adódóan ugye magasabb frekvencián ( hu, de hülyén hangzik :DDD ), más hanglejtéssel beszél, nagyjából hallom, bár egy csendesebb vonaton/ buszon többször visszakérdezek.
Faterom hangja nagyon mély, halkabban is beszél, komplett mondatokat újra kell mondania...
Jó a hallásom, 18 évesen ne is legyen ez másképpen!
Előző készülékeimnél ez nem okozott problémát, most viszont...

(#5323) stickrs válasza szilu7 (#5319) üzenetére


stickrs
senior tag

mondjuk ezen én is gondolkodtam már :D nekem több mint elég a hangerő..persze autóban aux-ra kötöm ha hallgatni akarok vmit,telefonáláshoz meg elég..

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#5324) toto0569


toto0569
addikt

Ez a telefon így jó ahogy van. Az a pár hiba pedig olyan kicsi,hogy nem érdemes vele foglalkozni. SII után nem érzem hiányát a rommolásnak. Haveromnak HOX-a van,néha látom az arcán milyen irigykedve nézi a gördülékeny "szar" ELGÉMET,mert ők csak így hívják... :C

(#5325) DJ. Ru$y válasza Muki94 (#5322) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Pedig akkor barátom valami baj van a hallásoddal... :F

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5326) Muki94 válasza DJ. Ru$y (#5325) üzenetére


Muki94
aktív tag

Miért kell bizonygatni, hogy sérült a hallásom?
Nem bonyolodok bele, hogy milyen hifista cuccaim vannak, mert nem felvágni akarok, szerintem a hibátlan hallásvizsgálatom igazol a legjobban engem.
Körülbelül egy hónapja voltam, 19kHz-es hangot még észleltem, és a többi frekvenciatartományban is kifogástalan a fülem.
No offense, nem kötekedni akarok...de ha egyedi probléma lenne, akkor nem jött volna elő többeknek ez a gond, ugye?

SZERK:

jooker82:
Nem azt mondom, hogy használhatatlan a hengereje, csak szükségem lenne egy jó 10% plusz hangerőre, torzítás nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#5327) jooker82 válasza Muki94 (#5322) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ugyancsak hangos,amúgy ott a kihangositó és azon belül is lehet módositani...De alapból is ,szép tisztán hallani,mindent..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#5328) toto0569 válasza Muki94 (#5326) üzenetére


toto0569
addikt

Volume+ (sound boost) v1.8.0.5. akor ez a te app-od. :C

(#5329) Muki94 válasza toto0569 (#5328) üzenetére


Muki94
aktív tag

Köszönöm, még az este folyamán kipróbálom!

Más kérdés:
Hogyan jutok DEODEXED romhoz? Ez odexed, ugye

Szerk:
Nincs még frissebbre deoxed...

[ Szerkesztve ]

(#5330) DJ. Ru$y válasza Muki94 (#5326) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Valamit nagyon félreolvastál... az első hangszóróval eddig senkinek nem volt problémája szó szerint kib*szott hangos... a hátsó hangszórónak a hangja nem felel meg egyeseknek... nem lehet, hogy a telefonodban van a hiba? :U

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5331) Muki94 válasza DJ. Ru$y (#5330) üzenetére


Muki94
aktív tag

A hátsóval nekem sincsen semmiféle gondom...
Az első nem túl hangos. No, sikeresen elbeszéltünk egymás mellett :C

Lehet, akikkel beszélek, túlságosan motyogósak

(#5332) jooker82 válasza Muki94 (#5331) üzenetére


jooker82
nagyúr

Vagy nem a hallóbejárathoz rakod a hangszórót..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#5333) Quqesz válasza Muki94 (#5331) üzenetére


Quqesz
nagyúr

félreértés ne essék megértem a problémád,se sok ismerősömre rá kell szólnom,hogy rakja a szájához a mikrofont és ne tartsa el a telót az arcától(tudod most van divat tartás,ami az arctól kb 10 cm-re van).Gyakran belefutok én is és nem hallani semmit abból amit mond.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#5334) Muki94 válasza Quqesz (#5333) üzenetére


Muki94
aktív tag

Tisztában vagyok vele, hogyan kell telefonálni.
a hangszóró nyílását egyszerűen a hallójáratomhoz nyomom, erősen. Egy ilyen kaliberű telefonnál számomra ez nem elfogadható. Nem divatolok a telefon tartásával...

A készülékház masszívitásáról mi a véleményetek? Ha emberesebben megfogom, recseg-ropog. Picit javítottam rajta azzal, hogy az akksi mellé beraktam egy félbehajtott papírlapot, így az mereven áll a házban, stabilitást biztosítva

(#5335) DJ. Ru$y válasza Muki94 (#5334) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem nálad van a lényeg a tartás szempontjából, hanem a másik félnél... ha ő eltartja a szájától a mikrofont akkor .... milyen jó a te telefonod... :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5336) toto0569 válasza DJ. Ru$y (#5335) üzenetére


toto0569
addikt

vagy az ujjukkal befogják az alján a mikrofont...

(#5337) Quqesz válasza Muki94 (#5334) üzenetére


Quqesz
nagyúr

nem rág gondoltam,hanem arra akivel beszélsz.nekem ismerőseim szinte vízszintesen tartják a telót hívás közben,rá kell hogy szóljak mert így nagyon messze kerül a mikrofon a szájuktól.Nem recseg-ropog,de nálam is van némi mocorgás nyomásra. vszínű az nfc antenna meg az aksi között kicsit nagyobb a hézag,de nem vészes.csak ott tapasztaltam,pl hangszórónál nem .plasztik.....
upsz beelőztek :))

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#5338) -Mosquito- válasza Muki94 (#5314) üzenetére


-Mosquito-
őstag

3nap 22óra van ébren úgy,hogy az aksi 33%-on van most.
Tény és való 1nap alatt is sikerül lemeriteni.

Készülék háza nem recseg nem ropog.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#5339) babosf


babosf
aktív tag

sziasztok, használja valaki az origo app.-ot? 2x-en simán ment itt meg egyszerűen indítás után leáll az app. már töröltem, újraraktam és még mindig
köszi

Galaxy S23 Ultra

(#5340) Vityahu


Vityahu
csendes tag

Sziasztok. Olvasgattam a fórumot már egy ideje. Telefon vásárlás előtt állok, és egy kis infót szeretnék tőletek mint aktív optimus 4x hd felhasználók. Egy árban van a készülék a Galaxy S2-vel. Tudom egy lapon említhető a két készülék, csak furcsa hogy egy ilyen jó készülék ilyen áron van.

Használtam már Androidos készüléket, még anno egy Galax 3-at, de a hajam kihullott a "sebességétől" ezért elhatároztam hogy addig nem veszek androidos készüléket amíg normális sebességet nem tud produkálni (persze ár/érték arányban)

Aksi teljesítményről is jókat olvastam, az ára is jó, ezért került nekem most a dobogó első fokára, de előtte azért kikére a véleményeteket.

Még annyi hogy lesz rá előreláthatólag 4.1?

Válaszotokat előre is megköszönve, Tisztelettel: Vitya

[ Szerkesztve ]

(#5341) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Soundboost- ot többfélét is kipróbáltam, nem működött egyik nem, semmi nem változott....
Hangerő. igazából nem az a lényeg kinek jó a hallása kinek nem, vagy kinek mi a komfortos, pontosan ezért szokás valami tartalékot hagyni a hangerőn, hogy akinek mégis több kell, tudjon még ráadni, nem is értem mit nem lehet ezen fölfogni !Nem egy telefonom volt, meg nem egyet próbáltam már ki, a legtöbb azért hangosabb ennél , tehát ez mindenképpen negatívum ha jól hallja az egyén ha nem. És mi van akkor ha valakinek nem 100-as már a hallása, mert ilyen is van...?Szóval kicsit rosszul van kalibrálva szerintem is a hangerő ....

(#5342) DJ. Ru$y válasza Vityahu (#5340) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Senki nem tudja, hogy lesz-e JB, szerintem még az LG sem...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5343) Lac-coo válasza Vityahu (#5340) üzenetére


Lac-coo
őstag

_Sebeséggel nincs gond a tegra3 szedi a lábait rendesen ! :P

Akksi az már megint jó kérdés, első nap mikor sokat taperoltam fél napot nem bírt....Azért a tegra szívja rendesen+nagy a kijelző. Ha sokat netezel rajta, esetleg játszol két-háromszor negyed órát, akkor én úgy tapasztaltam, este felé már izgulás van :) Persze ez nem hiba a teljesítménynek ára van ....

(#5344) Kinder válasza szilu7 (#5319) üzenetére


Kinder
senior tag

Nekem elég a külső hangerő is, én meg vagyok elégedve.

(#5345) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Én elő nap melóhelyen totál beégtem vele. telefon elő, nézzétek milyen szép a kijelző film elindít ( Ted....)...és hang maxon is alig hallható, mivel filmeken általában jóval halkabb a beszéd sáv :) ciki volt, rögtön meg is kaptam, hogy 100 ropiért ennyit tud ? :)

(#5346) #84221696 válasza DJ. Ru$y (#5342) üzenetére


#84221696
törölt tag

:DDD Ez sajna így van.
Bár, csak valami 30 euro hiányzik, hogy a developer felnyissa nekünk a bootloadert. Aztán jöhetnek a cm romok. Vagy nem, de az biztos. :)

Vagy most gazdagszik valaki éppen... :DD

[link]

[ Szerkesztve ]

(#5347) Kinder válasza Lac-coo (#5318) üzenetére


Kinder
senior tag

:DDD

Egyértelmű, bármelyik telefon lemeríthető 4-5 óra alatt is, ha meg nem használom ki ( akkor meg minek van ), kibírja a 2, esetleg 3 napot is.

Én amondó vagyok, ha már tegra3, akkor hadd szóljon. :DD
Most hétvégén az enyém is mindkét estére 20% alá ment, mert buzeráltam rendesen.

(#5348) Kinder válasza Lac-coo (#5345) üzenetére


Kinder
senior tag

Előtte éjjel kellett volna egy tesztvideót keresned. :DDD

(#5349) Muki94 válasza #84221696 (#5346) üzenetére


Muki94
aktív tag

Na, már túl is fizették :C
Nagyon remélem, hogy özönleni fog a sok főzött rom!
Amint van megfelelő build, nem érdekel, mit szenved ki magából az LG hivatalos frissítés gyanánt.
JB-re vannak megfelelő driverek a Tegra 3-hoz, ne legyen már más akadály :K

Kinder:
Holnap jön az első éles bevetés, ha egy átlagos napomon veszélyesen jobban merül, mint egy Qualcomm S3 1850-es akksival, akkor mérges leszek.

(#5350) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Amúgy miért várja mindenki ennyire JB-t ?:) Igazat megvallva, engem ugyan hidegen hagy ez az egész telefon tuning frissítés, de ha jól olvastam valamikor a Jb legnagyobb újítása az lesz , hogy a kezelőfelület animálása folyamatosabb lesz, mert teljesítmény csoportosít át más alkalmazásoktól, mint ahogy a szifon már rég csinálja...Na most 4X-nél sok mindent lehet mondani de azt nem , hogy akár csak megröccene valami animáció :DD

Én jobban örülnék egy átdolgozott kamera szoftvernek, mert a mostani hajlamos mosni a részleteket és nagyon rosszul dolgozik magasabb ISO-n .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.