Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:45:06

LOGOUT.hu

Megkésve bár, de törve nem végre bemutatkozott az LG várva várt zászlós hajója, az LG Optimus 4X HD.
Mint azt sokan tudjuk ebben az évben kicsit döcögősen indult el az LG hadjárata, kivételesen a HTC One X került először a piacra, ezután az Samsung csatahajója a Galaxy S3, majd ezt követően az LG 4X HD. Bár a bejelentés már ez év februárjában megtörtént, ami beszámolt a készülék specifikációiról is, és elhintett 1-2 fotót is, a megjelenésre ezúttal még sokat kellett várni.
De megtörtént, bár nem úgy ahogyan azt a Samsung tette a Galaxy S3-al, aminek persze visszhangja is volt, de lényeg hogy itt van, megvoltak az első tesztek, és már kis hazánkban is kapható.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21001) toto0569 válasza Ricsko :D (#20998) üzenetére


toto0569
addikt

Nova...Képernyő rácsot 7sor ,4oszloppal használom.Ez volt az egyetlen amit így bebírtam állítani,hogy látszódjanak a mappák alatti felíratok. Több minden elfér a lapon.Evvel röccenés nélkül megy,a CM -nél is ezt használom.

(#21002) Naras válasza toto0569 (#21001) üzenetére


Naras
őstag

ADW is nagyon jól konfigurálható, nekem eddig tökéletesen bejött, bár kicsit elfogult vagyok, mert GT540 óta ezt használom, 2X, 4X is ezzel megy, alapból megy fel, ha új a teló, akkor is, de az is tény, hogy egyik legrégebbi Home App a cucc...szal... :DDD

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#21003) toto0569 válasza sch_a (#21000) üzenetére


toto0569
addikt

(#21004) siletto


siletto
tag

Hát skacok, nem jött be az alap rom se.
Gyorsabb, smoothabb, de egyből hiányolni kezdtem a cm extrákat.
Ugyhogy megy vissza rá.
Minden esetre a tanulóőénz megvolt. Szerintem a 10.2 is menni fog a legfrissebb mindenkinek, csak egy HR-t kell tolni

(#21005) zoff76 válasza zbis (#20995) üzenetére


zoff76
csendes tag

Nekem is ad ki zizegő hangot, sőt egy régebbi LG GT540 töltője is így működött gond nélkül hosszú ideig.

(#21006) Naras válasza siletto (#21004) üzenetére


Naras
őstag

Így van, én is kipróbáltam pár napig az offit, de mentem is vissza CM - re... jobb és kész... :U

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#21007) FGyula30 válasza sch_a (#21000) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Még jó h van egy Fuji fényképezőm! A telót csak akkor használom fényképezésre, ha gyorsba kell.

(#21008) Naras válasza FGyula30 (#21007) üzenetére


Naras
őstag

Alapvetően a telefonokba integrált fényképezőgép funkció akármennyire is fejlesztik, akkor is csak egy integrált megoldás lesz, és nem egy natív eszköz, és ez, hiába a 8-10-13 Megapixel, akkor sem fog olyan képet csinálni, és kész... :U

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#21009) Quqesz válasza Naras (#21008) üzenetére


Quqesz
nagyúr

ez így van.Még a samu teló/fényképező megoldása is hagy kívánni valót.....sztem pedig vállalhatóak a vele készült képek:[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#21010) Quqesz válasza Quqesz (#21009) üzenetére


Quqesz
nagyúr

na még két új kép:[link],[link]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#21011) swordfish666 válasza Quqesz (#21010) üzenetére


swordfish666
csendes tag

Ezeket a képeket milyen beállitással csináltad? (képméret,fényerő,iso)
Előre is köszi. Amúgy jól sikerültek.

(#21012) lbalog01 válasza FGyula30 (#20974) üzenetére


lbalog01
tag

ok, thnx

***ROGER***

(#21013) DJ. Ru$y válasza swordfish666 (#21011) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Miért lesz jobb ha tudod ezeket az információkat? Minden helyzet egyedi, így minden helyzet más beállítást kíván, hiába mondja meg ő miben fényképezett, lősz így 2 képet, és azt fogod mondani, hogy neked ez nem jó így.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#21014) Quqesz válasza swordfish666 (#21011) üzenetére


Quqesz
nagyúr

általában nálam az iso át van állítva 100-ra,a többi auto üzemmód,de ha nagyon kékes a fehéregyensúly,akkor szoktam változtatni rajta.A felbontás is full mindég.A Lánchidas képnél pl csak az iso volt 100-on,a többi auto....sötét helyen szoktam még a fényerőt növelni,nem az iso-t.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#21015) FGyula30


FGyula30
aktív tag

Srácok!
Cm-en az alarmmanager 350-szer ébresztette fel a telót az éjjel.(wakelockdet)
Nincs is ébresztőm bekapcsolva.
Ezzel mit tudok tenni?
Törölni gondolom nem lehet, mert ébresztőre azért szükségem lesz.

(#21016) uccso23 válasza zbis (#20995) üzenetére


uccso23
csendes tag

Szia!

A 4x-eddel kapcsolatban annyit hoy nekem is ciripel és ha kapsz egy okos tanácsot nekem is szólhatnál mert én is eléggé aggódom:) Ja és szintén nem tiszta a töltés nálam sem. Ezek szerint probléma tesók vagyunk úgyhogy ha van valami előrelépésed a dologban kérlek írj, én is így teszek.

(#21017) amduser válasza uccso23 (#21016) üzenetére


amduser
tag

Nem kell besz@rni , ez ilyen :) kihúzod a konnektor-ból kb 20secig dolgozik az ellenállás .

[ Szerkesztve ]

(#21018) HGTimber válasza uccso23 (#21016) üzenetére


HGTimber
tag

Nekem is ciripel a gyári töltő, addig míg feltöltötte a telefont, addig nem is nagyon zavart. Viszont úgy néz ki, hogy nekem elromlott a ciripelő töltőm, mert rendszeresen nem töltötte fel a telefont. Lecseréltem egy másik töltőre.

[ Szerkesztve ]

(#21019) Mark21


Mark21
tag

Sziasztok!

Ki milyen navigációt használ? Az Osmand vagy valami hasonló nevű navigációt próbáltam, de az istenért sem talál gps jelet, pedig a gps config.txt is be lett rakva a helyére (Toto kolléga javasolta). Sima google térképen pedig talál jelet, de ebben az appban nem.

Esetleg tudna valaki egy megbízható offline navigációt ajánlani?
Köszönöm!

Nice mask, they said!

(#21021) 89BDave89


89BDave89
tag

Hali!

A gyári töltő, amit adnak hozzá, annak milyenek az output adatai? 5V? hány Amper?
Köszi :)

Xiaomi Redmi Note8 PRO, iPhone 8, Xiaomi Mi A1, iPhone 5S, iPhone 5, Sony Xperia SP, Sony Xperia L, ZTE Grand X, ZTE Blade, Samsung 5230, Sony Ericsson K550i, Sagem MyX 3D

(#21022) neo-geo


neo-geo
aktív tag

Sziasztok! Valaki nem tudja hol lehet Pesten ilyen telót venni garival?

[ Szerkesztve ]

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#21024) HGTimber válasza 89BDave89 (#21021) üzenetére


HGTimber
tag

LG Travel adpter MCS-01ER. Input - 100-240V~50/60Hz 0.2V Output - 5.0V - 1.2A

(#21025) DJ. Ru$y válasza balaka81 (#21023) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Navigonnal lehet élni igo nélkül, tapasztalat. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#21026) Hajas Mao válasza DJ. Ru$y (#21025) üzenetére


Hajas Mao
tag

Nyavigony és Rigo között mi a különbség? (akkuhasználat, megbízhatóság, funkció, stb. terén)

(#21027) balaka81 válasza DJ. Ru$y (#21025) üzenetére


balaka81
újonc

A Navigon is folyamatosan elvesztette a jelet, nem volt jó a 4x HD-n.

(#21028) Quqesz válasza Hajas Mao (#21026) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nyavigony-ban lehet kapcsolni screen saver-t,amikor mész mondjuk 20km-t folyamatosan,akkor lekapcsolja a kijelzőt,ezért kevesebbet fogyaszt+feltölt vele az aksi,mikor rádugod töltőre.Rigo igényesebb: 3D-ben mutat pl épületeket.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#21029) Quqesz válasza balaka81 (#21027) üzenetére


Quqesz
nagyúr

próbáld ki:[link]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#21030) gipsztigris


gipsztigris
addikt

Sziasztok!
Legyen szíves valaki a Hidden menü/GNSS beállítások adatait bemásolni nekem!
Valamit elpiszkáltam, és most nem szeretnék kísérletezni vele.
De az eredeti gyári beállításokra volna szükségem.

Köszi!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#21031) toto0569 válasza gipsztigris (#21030) üzenetére


toto0569
addikt

(#21032) gipsztigris válasza toto0569 (#21031) üzenetére


gipsztigris
addikt

Köszi szépen! :R

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#21033) balaka81 válasza Quqesz (#21029) üzenetére


balaka81
újonc

Kössz, de nem segít. Nagyon gyengén veszi a jelet. Kocsiban elveszti, ha lehúzom az ablakot és kiteszem, rögtön navigál az Igo, Furcsa. A navigációs progik fele működik kocsiban menet közben, a fele meg nem. Az egyszerű ingyenesek jók, pl. a Play áruházból az Osmand. Azt írta itt grobi007, hogy ICS-el neki jobb lett, JB miatt lenne?

(#21034) Quqesz válasza balaka81 (#21033) üzenetére


Quqesz
nagyúr

akkor az azért van mert olyan anyaggal színezték a szélvédődet,ami fémet tartalmaz és ezért árnyékol.Volt olyan is,hogy pl a Ford Mondeok első szélvédőjében is volt szálfűtés úgy mint hátúl és az is árnyékolt.A harmadik eset pedig egy BMW volt,ahol az füstüveg szintén árnyékolt(rendes gps készüléket zavarta),de volt a srácnak vmi olyan multimédiás rendszere(még a becsukódó kijelzős fajtából),ami tudot navigálni,de ha bekapcsoltad rajta a gps-t,akkor az összes többi gps-es készüléket leárnyékolta(gps,teló,bármit,direkt kipróbáltam).Jb alatt nekem a kardánboxon navigált jóval a tető alatt és nem dobott jelet(kb 3 hete).......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#21035) balaka81 válasza Quqesz (#21034) üzenetére


balaka81
újonc

Gondoltam erre is. Egyébként Peugeot 307 a kocsi. Előtte Sony Tipo, Galaxy Advance nem csinálta. Majd a következő napokban más kocsinál megnézem. Azért találtam pár sort, amit a sys-be ajánlanak, sűrű jelvesztés esetére.
[modules]
IGPS_DRIVER="ANDROID_NGPS_DRIVER"

[gps.igo_connector]
position_validity=-1
restart_listening_interval=0

Nekem semmit sem mond, azért beírtam.
Majd meglátjuk. Üdv.

(#21036) Quqesz válasza balaka81 (#21035) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha ez nem válik be csinálj egy gyári visszaállítást és ha az sem javít rajta,akkor lehet újra kellene húzni a KDZ-vel a telón a JB-t...amúgy szolgáltatós vagy gsm boltos a telefonod?Csak mert hogy mivel frissítetted a JB-t?(tools v kdz??) és csináltál-e factory resetet(gyári visszaállítás) a frissítés után,mert ha nem az is szokott gubancot csinálni.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#21037) balaka81 válasza Quqesz (#21036) üzenetére


balaka81
újonc

Jb-t újratelepíteni, ezt érted az újrahúzás alatt? Gondoltam rá, de csak ICS romokat találtam, ezzel kapcsolatban majd kérnék pár linket.
Óóó, mostanában rengeteg factory resetet csináltam, mivel naponta 2-3 navit fölpakoltam. A mostani Igo is az előzőek factory resetes kiírtása után ment fel, biztos, ami tuti:) Mennie kell ebben a kocsiban, más is ment, grrrrrrr!
A telő webshopos, független.
4.1.2
Kernel 3.1.10 ezt nem tudom mi.
Nem én frissítettem, így vettem pár hete.

Hy

[ Szerkesztve ]

(#21038) Quqesz válasza balaka81 (#21037) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A rom-okat innen töltheted le:[link] HUN és az Europe Open is jó(ugyan az) és fel tudod rakni kdz-vel.KDZ-t az első hozzászólásban találsz v itt is van egy:KDZ

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#21039) lilla8625


lilla8625
csendes tag

Sziasztok!

Még új vagyok itt nálatok, és segítséget szeretnék kérni!
Most készülök telefont venni és 2 kiszemelt típusom van.
Az egyik az Lg 4x hd a másik pedig egy concorde smartphone 5700.
Szerintetek melyik lenne az ideális választás, mert nem lenne nagy árkülönbség.
Nekem csak telefonálni kellene meg a szokásos napi dolgok.
Ha lehet elfogultságok nélkül, mert tényleg a jobbikat szeretném megvenni és hát nem 2 ft ról van szó!
Segítségeteket előre is köszönöm!

(#21040) sch_a válasza lilla8625 (#21039) üzenetére


sch_a
addikt

Ha kell a nagy kijelző, akkor a Concorde. De a 4X erősebb és ránézésre minőségibb is.

(#21041) Quqesz válasza lilla8625 (#21039) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hogy lásd nem vagyok elfogult elolvastam ezt:[link] és ezt:[link]....szóval olyan mint a többi:mtech,myaudio,akai,prestigio,stb amik kínai mobilok és nagyon hasonlítanak mindég vmilyen márkásra.Ha rám hallgatsz én az LG-t venném,mert ha nem is tökéletes,akkor is jobb minőségű mint ezek.Itt nálunk alig volt hibás,míg az ilyen telóknál sorra bele lehet futni(olvasd csak el a linkelt oldalt).Azt nem értem,hogy pl a media miért árúl ilyeneket,mert az olcsó nagy kijelzőn kívűl sok mindenben alsókategóriásak ezek a telók.Persze jó specifikációnak tűnik a proci,ram,vga ha megy........ :O Egyik ismerősőm vett egy ilyet és a gps meg se mozdult,és nem is tudták megcsinálni neki(állítólag sw hiba volt,de azt sem tudták javítani).Szóval LG...... :K

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#21042) ateszm válasza lilla8625 (#21039) üzenetére


ateszm
senior tag

Én speciel concorde-ban max botmixert,vagy ventillátort vennék...

(#21043) Zsolto válasza lilla8625 (#21039) üzenetére


Zsolto
őstag

Azért a pár milliméterrel nagyobb kijelzőért kár lemondani a 4XHD egyéb előnyeiről.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#21044) Zsolto válasza Zsolto (#21043) üzenetére


Zsolto
őstag

Bocs a dupláért, közben megnéztem azokat a "fotókat", amiket a Concorde készít...
Jéééézusom... :Y

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#21045) lbalog01 válasza lilla8625 (#21039) üzenetére


lbalog01
tag

nem értem, ha csak telefonálni kell, akkor hogy jön ide ez a 2 versenyző?? Legyen inkább Nokia 100 :DD :DD
Egyébként a mérete már messze nem ideális a telefonként való használatra a csájníz tepsinek, ellenben ha a user támogatás az LG-nél mondjuk úgy, hogy gyengécske (lásd 2x) akkor a Conkinál a Kína lélekszámának a reciprokához konvergál....
Mind1: egy normális kapitalista piacon edződött terméket hasonlítunk a kommunista piacgazdaság gyöngyszeméhez, 1xrűbben, melyiket vennéd VW vs Trabant (még ha az a nagy szélvédős edition is :DDD )??

[ Szerkesztve ]

***ROGER***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.