Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:45:06

LOGOUT.hu

Megkésve bár, de törve nem végre bemutatkozott az LG várva várt zászlós hajója, az LG Optimus 4X HD.
Mint azt sokan tudjuk ebben az évben kicsit döcögősen indult el az LG hadjárata, kivételesen a HTC One X került először a piacra, ezután az Samsung csatahajója a Galaxy S3, majd ezt követően az LG 4X HD. Bár a bejelentés már ez év februárjában megtörtént, ami beszámolt a készülék specifikációiról is, és elhintett 1-2 fotót is, a megjelenésre ezúttal még sokat kellett várni.
De megtörtént, bár nem úgy ahogyan azt a Samsung tette a Galaxy S3-al, aminek persze visszhangja is volt, de lényeg hogy itt van, megvoltak az első tesztek, és már kis hazánkban is kapható.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22001) Tombi válasza TrueWhitee (#21995) üzenetére


Tombi
senior tag

Nemcsak neked van az országgal teli a tököd, ki kell menni sajnos :(

(#22002) wolruf válasza TrueWhitee (#21995) üzenetére


wolruf
őstag

Mert a magyar LG megvesz 20 db. ilyen telefont (vagy annyit sem) továbbterítésre, így kap belőle -10%-ot, a német LG pedig vesz vagy 2000-et, így kap -30%-ot az alapárból. Egy más termék és márka forgalmazói vagyunk mi is, néha ledöbbenek, hogy Németországban vagy Franciaországban a bekerárainknál sokkal olcsóbban árulnak áruházak dolgokat. Ez van. Kis ország, kis pingpong (nem, nem írok focit... :-D )

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#22003) Qwery


Qwery
tag

általános Android kérdés,nem pont 4x, de erre kellene. :) szóval miután utálom a trükkös nyitogatós képernyőzárakat, sima húzza megoldás van. viszont tudom, hogy babrálják kollégák, egyéb személyek és azon agyaltam, hogy VOLT régen egy olyan progi, (lehet még symbianra) ami képernyő oldáskor készített egy képet az előlapi kamerával. Nem tudok ilyenről véletlen?

42

(#22004) Riuko válasza wolruf (#22002) üzenetére


Riuko
senior tag

Vagy mert nálunk nem 20 hanem 50% haszon van a terméken,
éljen a re..i csökkentés! :W

[ Szerkesztve ]

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#22005) DJ. Ru$y válasza Qwery (#22003) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Van pinkód, 4 szám, ez a "legjobb", ha nem kell a 4 alkalmazás alulra, és akkor nem kell külön progi a kollégák ellen :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#22006) FabioeM


FabioeM
csendes tag

Sziasztok.
Tegnap végre egy 4XHD tulaja lettem, telenortól.
Ma reggel viszont egyik híváskor elsötétült a képernyője, majd visszajött. Akkor azt gondoltam, elnyomhattam valamit, de nem. Pár óra múlva mikor kivettem zsebemből, abszolút nem volt kép a kijelzőn, csak a lenti 3 gomb világított.
Azóta egyszerűen csak néha jön be a kép pillanatokra, ha kicsit megmozgatom. Akksi, sim kártya ki-be se segített többszöri próbálkozás után se.
Mi lehet a gond? Tuti hogy hardveres hiba?
A telenornál voltam bent, garival kicserélik, csak kb 1,5 hét múlva jön meg. (Csak már kb 2 hónapja vártam h meglegyen a telefon, erre megint majdnem 2 hétig ne legyen? :( )

(#22007) Qwery válasza DJ. Ru$y (#22005) üzenetére


Qwery
tag

Jó az oké... De eléjük akarom tolni a meglepődött arcukat.:) van egy kezdetleges, a gotYa!, de kicsit biztosan kéne. Ami kód nélkül is készít képet.

42

(#22008) DJ. Ru$y válasza Qwery (#22007) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Próbáld meg az Androidos alkalmazások topikban, hát ott felkészültebbek a kollégák, én (sajnos) nem találkoztam még ilyen app-pal.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#22009) rgeorge válasza Qwery (#22003) üzenetére


rgeorge
addikt

Hidden Eye?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#22010) Qwery válasza rgeorge (#22009) üzenetére


Qwery
tag

érdekesnek tűnik... kipróbálom. thx!

42

(#22011) JulesC válasza FabioeM (#22006) üzenetére


JulesC
tag

Ha 3 munkanapon belül vagy, kérd a cserét. Ki _kell_ cserélniük. Valószínünek tartom a fényérzékelő probléma. Telefonálás közbe, ha arcodhoz teszed a készüléket, kikapcsol a képernyő, ha elveszed, vissza jön.

(#22012) Lacika0002 válasza FabioeM (#22006) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Fólia van rajta?
Ha igen, lehet hogy kosz van a folia kivágásában. Barátnőmével is az volt. :C

(#22013) Riuko válasza Lacika0002 (#22012) üzenetére


Riuko
senior tag

Úgy legyen!

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#22014) tfery válasza FabioeM (#22006) üzenetére


tfery
tag

Ragaszkodj a 72 órás cseréhez. Ha kétely merül fel a hiba okát illetően, akkor az eladó kérheti a szakszerviz véleményét, de a szerviznek is 72 órán belül nyilatkozni kell a hiba jellegéről. Ha nincs külsérelmi nyom akkor a hiba gyártási eredetű, és cserélniük kell. Nekem a Telenor a vásárláskor szó nélkül felajánlotta a 72 órás cserét, ha meghibásodik a készülék.
Üdv mindenkinek

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életem hátra levő része.

(#22015) berbatov2


berbatov2
senior tag

Ez nem a klasszikus hidden menus kalibràcios hiba? Az is megerne egy probat.

(#22016) kirusz1


kirusz1
őstag

Hello hozzám került valoszinüleg ázsiai telefon mert lefrissitették és nincs benne magyar nyelv 4.1.a topik elején olvastam hogy kdz vel lehet magyarra frissiteni tudnátok linkelni magyar nyelvü romot mert a linken nem igazodok el előre is köszi a segitséget

(#22017) toto0569 válasza kirusz1 (#22016) üzenetére


toto0569
addikt

(#22018) Qwery


Qwery
tag

Egy pár napja a telefonom olyat csinál hívás közben, egy két perc múltán nem hallanak engem. Már több esetben előfordult, hogy nagyban osztom az észt, erre elkezdenek a túloldalon hallózni. Valamint hívás közben, ha elemelem a készüléket a fejemtől, nem ébred a kijelző, így a letevő gombot sem látom. Ezt okozhatja-e külső program? Nem akarom resetelni. :/

42

(#22019) Quqesz válasza Qwery (#22018) üzenetére


Quqesz
nagyúr

indítsd újra,majd 3845#*880# ez a hidden menü/device test/all device test(3-ik)/alc test

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#22020) kirusz1 válasza toto0569 (#22017) üzenetére


kirusz1
őstag

Köszi a linket sajnos extract file errort kapok mikor elinditom a progit mi lehet a gond?

(#22021) toto0569 válasza kirusz1 (#22020) üzenetére


toto0569
addikt

(#22022) kirusz1 válasza toto0569 (#22021) üzenetére


kirusz1
őstag

köszi már sikerült az elöször letöltött file rosszul töltödött le mert 80 mb al kevesebb volt jó lett minden köszi mégegyszer :R

(#22023) JulesC


JulesC
tag

Hali!

Most rootoltam ezzel a telefont, szerintetek tönkre teszi? :D

[link]

Szerk.: Ott a Superuser.. (1 klikkes root!!)

[ Szerkesztve ]

(#22024) hanics válasza JulesC (#22023) üzenetére


hanics
aktív tag

Csak akkor ha közben rácsapsz kalapáccsal a telefonra, vagy meggyújtod.... :)
De lehetséges ha leöntöd root közben akkor is beállhat az agyhalál....

Amúgy Root tól nem megy tönkre... Habár ez a telefon szinte semmitől se, mert az agyhalott állapotból is vissza lehet hozni :)

---Nem leszel modder attól, hogy ki tudod cserélni a kész romban a háttérképet, a forráskód a lényeg! --- PS3 ID : hanics1985

(#22025) Lacika0002


Lacika0002
aktív tag

Üdv.
Ki akartam nyitni a bootloadert a All-In-One toollal, de valamiért nem jött össze . Pirosan kiírta a teló hogy Unlock Permission Denied :F Mi lehet a baj?

(#22026) Lacika0002 válasza Lacika0002 (#22025) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Megoldva :C
A bat fájlos megoldás segített :R
Élőbb olvasnom kellett volna a forumot :B

(#22027) princesama2


princesama2
tag

Sziasztok lenne egy kérdésem a root terén...
Szal ha én rootolni akarom a telót akkor a Bootloadert ki kell nyitnom (honnan tudom hogy zárva van vagy nyitva?)
Vagy roothoz nem kell nyitva lennie csak ha más romot akarok rátenni?

(#22028) DJ. Ru$y válasza princesama2 (#22027) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Pont fordítva, a BL nyitáshoz kell a root. Szóval a root az első.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#22029) Naras válasza princesama2 (#22027) üzenetére


Naras
őstag

Igen...

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#22030) olahroberto


olahroberto
tag

Sziasztok!Van Ubuntu Lg 4x hd ra?

(#22031) Zsoltszaba


Zsoltszaba
csendes tag

Sziasztok!

Meg tudja valaki nekem azt mondani, hogy hol kell ezen az elátkozott készüléken a kamera zárhangot kikapcsolni? :)) :W :W :W :W :W :W :W
Én 4 hang közül tudok választani....

Esetleg találkozott vagy hallott már valaki olyanról hogy a mozgásérzékelőt nem lehet kalibrálni? (nem fordul el a kép). Lg szerviznek első próbálkozásra beletört a bicskája. (állítólag komplett belsőség csere)

Előre is köszönöm.

Üdv.: Zsolt

(#22032) princesama2 válasza DJ. Ru$y (#22028) üzenetére


princesama2
tag

És mire kell ez a Bootloader nyitás? (szal ha zárva van pl de root van nem lesz teljes értékű root?)
[illetve hol lehet csekkolni h nyitva van v zárva?]

(#22033) Naras válasza princesama2 (#22032) üzenetére


Naras
őstag

Ember, de most komolyan... miért akarsz root - olni, meg bootloadert nyitni, ha azt sem tudod mi az, meg mire jó??? :W

Zsoltszaba: talán külön kamera appal meg tudod oldani, a gyáriban ha jól emléxem, csak olyanok vannak, ami hangos, kikapcsolási lehetőség meg nincs. Vagy talán JB - s appban volt... nem emléxem már... :U Esetleg Focal - t lesd meg a Play - en, bár nem tudom hányas Androidtól megy, lehet 4.1 még nem eszi meg... :F

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#22034) Zsolto válasza Zsoltszaba (#22031) üzenetére


Zsolto
őstag

Ha lenémítod, nem csattog a zár.
Bónusz tipp: a hangerő-gombokkal is lehet exponálni ;)

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#22035) Naras válasza Zsolto (#22034) üzenetére


Naras
őstag

Jah, tényleg, már rémlik, hogy némítva sem volt hangja... régen használtam már official ROM - ot... :DDD

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#22036) princesama2 válasza Naras (#22033) üzenetére


princesama2
tag

Ha nem adsz értelmes választ minek írsz egyáltalán? -_-
Rootoltam már telót de htc és Lg között szerintem van különbség szal azért érdeklődök ...

Illetve mert megcsináltam attól még nem tudom mire jó a bl nyitás szal...

(#22037) DJ. Ru$y válasza princesama2 (#22036) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Root ugyanarra jó mindenhol, a root az root, a BL nyitástól nem lesz "rootabb"

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#22038) princesama2 válasza DJ. Ru$y (#22037) üzenetére


princesama2
tag

Tehát akkor nekem nem is kell a bl nyitás?
Mire jó az egyáltalán?

Jah és köszi az eddigi válaszokat :D

(#22039) Naras válasza princesama2 (#22038) üzenetére


Naras
őstag

Hát, én addig nem nyitogattam volna, amíg nem tudom mire jó, főleg, hogy így buktad a telefon garanciáját, node nem baj, nyomogassuk a gombokat, ha már úgyis van All-in-one tool - unk (gondolom azzal, vagy valami hasonlóval ügyködtél)... egyébként, a BL nyitás ahhoz szükséges, hogy fel tudj tenni CWM (Recovery) - t, amivel pedig 3rd party ROM - okat, és egyebeket tudsz installálni, pl. CyanogenMod - ot... :U
Vagy, ha félreértettem, és még nem nyitottál BL - t, akkor eldöntheted, hogy szeretnél-e külső ROM - ot - mert akkor ki kell nyitni - vagy nem, mert akkor jobb az zárva... :K

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#22040) toto0569 válasza princesama2 (#22036) üzenetére


toto0569
addikt

Ha nem tudod,hogy mire való a BL nyitás akkor inkább ne is csinálj vele semmit.+ ha Root fogalmáról sem tudsz semmit akkor tényleg felesleges bármi féle belenyúlkálás.Legalább olvass utána,vagy itt a részletes kereső...Mi is először olvasgattunk aztán kérdeztünk...De te még nem is olvastál utána mert az sem tudod mi az.Nem akartalak megbántani a hozzászólásommal. :N

[ Szerkesztve ]

(#22041) princesama2 válasza Naras (#22039) üzenetére


princesama2
tag

Köszi tökéletes válasz a kérdésemre :D
Még nem tettem fel semmit nem is rootoltam mert még 2év gari van a telóra...és nem vagyok biztos benne hogy csináljam vagy ne
De köszi a választ még 1x ha elszánom magam akkor elég lesz csak a root
[Htc re annó volt rakat jó rom itt meg mindenki csak CyanogenMod-ot rakta nekem annyira az nem jön be inkább a gyári akkor]

@toto0569-nak meg azért mert nem tudom mire jó a Bl csak sejtésem volt (ami helyes lett végül) root fogalmát tudom illetve azért akarnám rootolni mert rengeteg játék van már ami módosított google play-t igényel de ugye hogy chelpus-t feltegyem kell a root jog neki

BTW thx még1x mindenkinek aki segített okosabb lettem ma is valamivel :D

(#22042) toto0569 válasza princesama2 (#22041) üzenetére


toto0569
addikt

BL-t ne nyiss ,szerintem felesleges, a root pedig egy frissítés alkalmával eltűnik,nem marad nyoma.A ROOT legfőbb tulajdonsága pedig,hogy onnantól te viseled a nadrágot. :D ;) kordában tudod tartani a rendszert.Ha a részletes keresésben rákeresel a nevemre akkor megtalálod az ajánlott beállításokat a rendszerhez.

(#22043) princesama2 válasza toto0569 (#22042) üzenetére


princesama2
tag

Rá kerestem a nevedre de vagy 1200 üzenet XD
Kül én ilyen beállításokra nem használtam még rootot mit lehet átállítani?

(#22044) Riuko válasza princesama2 (#22043) üzenetére


Riuko
senior tag

Mire jó a rootolás.

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#22045) JulesC válasza Riuko (#22044) üzenetére


JulesC
tag

Tudja valaki, hogy a gyári LG értesítősávot és a státusz csíkot, le tudom e cserélni alap Jelly Bean-re? root van..

(#22046) Lacika0002 válasza JulesC (#22045) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Én ezt használom. 26. kommentben van :R

(#22047) Alg


Alg
veterán

Sziasztok!

Az normális, hogy legújabb gyári rommal néha veszettül belassul a telefon? Szinte minden, a lezáró/nyitó képernyőtől az alkalmazásváltásig borzalmasan akad, csak memória tisztítás/futó programok bezárása segít rajta. Szerintem ennek automatikusan kellene mennie, ne nekem kelljen már naponta ezt megcsinálni... (Desire HD nem csinált ilyet)

Még két hülye kérdés:

Meg tudom oldani valahogy hogy csengés és rezgő hívásjelzés is legyen? Mert jelenleg vagy egyik vagy másik van.

Bejövő hívásnál ha felveszem, van 1-2 mp késés a vonal felépüléséig, ez pont arra elég, hogy a másik fél nem hallja amikor először beleszólok. Ez normális, vagy nálam nem kerek valami?

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#22048) Zavo válasza Alg (#22047) üzenetére


Zavo
tag

Hali!

A rezgést külön ki kell pipálni az ide vonatkozó beállításoknál....

Én root-oltam és egy titanium backuppal lefagyasztottam a szerintem nem szükséges alkalmazásokat. Viszont tettem fel skype-ot, facebookot, K-9 mailt meg mittudoménmiket. Így 7-800MB a foglalt, amit a gyárilag feltett widget párszori megnyomásával olyan 650-700 MB közé tudok levinni. Általában használható, ritkán vannak egy-két másodperces akadások, vagy inkább csak enyhe belassulások.

A hívás felépülésénél ilyen hibát nem tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

(#22049) tfery


tfery
tag

Szevasztok!
Ez a telefon (4x HD) nem támogatja az app2sd funkciót. Van erre valami megoldás, vagy csak a rom csere?
Üdv mindenkinek

Ma kezdődik életem hátra levő része.

(#22050) hablatyka


hablatyka
csendes tag

Valaki tapasztalt már olyat, hogy nagyon visszhangzik a teló, ha telefonál valakivel? Többek panaszkodtak, hogy nagyon visszhangzok, én jól hallok mindenkit.
Stabil CM 10.1.3.-at használok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.