Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:45:06

LOGOUT.hu

Megkésve bár, de törve nem végre bemutatkozott az LG várva várt zászlós hajója, az LG Optimus 4X HD.
Mint azt sokan tudjuk ebben az évben kicsit döcögősen indult el az LG hadjárata, kivételesen a HTC One X került először a piacra, ezután az Samsung csatahajója a Galaxy S3, majd ezt követően az LG 4X HD. Bár a bejelentés már ez év februárjában megtörtént, ami beszámolt a készülék specifikációiról is, és elhintett 1-2 fotót is, a megjelenésre ezúttal még sokat kellett várni.
De megtörtént, bár nem úgy ahogyan azt a Samsung tette a Galaxy S3-al, aminek persze visszhangja is volt, de lényeg hogy itt van, megvoltak az első tesztek, és már kis hazánkban is kapható.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) Quqesz válasza stickrs (#12000) üzenetére


Quqesz
nagyúr

zsír nyomasd az infókat!

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#12002) zozyno4


zozyno4
tag

Akkor start download :DD juppiiiiii :DD

Alcatel OT 556-> Samsung D900-> Nokia 5200-> Lg Optimus Kp 502 -> Samsung S5230-> Sony Ericcson W595 -> ZTE Skate-> iPhone 3g-> Sony Ericcson Xperia X8-> Lg Optimus 4X HD- > iPhone 4-> HTC One follow

(#12003) zozyno4


zozyno4
tag

egy linket dobjatokmár pls mert a mega nemengedi (security err) ez mi háborodás?:DD

Alcatel OT 556-> Samsung D900-> Nokia 5200-> Lg Optimus Kp 502 -> Samsung S5230-> Sony Ericcson W595 -> ZTE Skate-> iPhone 3g-> Sony Ericcson Xperia X8-> Lg Optimus 4X HD- > iPhone 4-> HTC One follow

(#12004) Naras


Naras
őstag

Nah, nekem így 501 óra Up Time után lehet kap a teló egy restartot...

JB miatt... majd azzal elérem az 1000 órát... :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#12005) wolruf


wolruf
őstag

Na, majdnem hülyeséget csináltam... Véletlenül a 2x (p990) mappáját browsoltam be és nyomtam is rá a v20-as file-ra... v20s-re.... szerencsére idejében letéptem a telcsit, nem kezdte el ráerőltetni az LG 2X szoftverét :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#12006) Naras válasza wolruf (#12005) üzenetére


Naras
őstag

Toljad csak fel 2X ROM - ot, csak keményen! :DDD

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#12007) Indian74 válasza zozyno4 (#12003) üzenetére


Indian74
senior tag

Nos ezt pipáld ki,nekem így engedte letölteni.
I agree with the MEGA Terms of Service
:C :C :C

NAGYPAPA

(#12008) Sukta 95


Sukta 95
tag

Bocsi a lámer kérdésért, épp töltöm lefelé a JB-t. Ezt hogyan kell felrakni? Csak kdz-be betallózom, és már rá is húzza? Backup-ot kell csinálni előtte, vagy megmaradnak az adatok, és programok?

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#12009) Indian74


Indian74
senior tag

Nos írjon valaki mert itt verem a fejem hogy most nekikezdjek vagy se.Ja és KDZ-vel lehet megcsinálni,gondolom,meg előtte egy backup-ot csináljak??
:R :R :R

NAGYPAPA

(#12010) wolruf válasza Indian74 (#12009) üzenetére


wolruf
őstag

Nekem most megy fel :)
wparam=2005 IParam=68 meg ilyenek... még dolgozik :)

Azon agyaltam, hogy lehet, hogy van benne kis kínai kukucska program (adathalász :D ), ha már a kínaiak szivárogtatták...
Direkt nem hardreseteltem meg ilyenek, kíváncsi leszek :)
Na, most elsötétült... fingers crossed :D

Aszonnya Android frissítése folyamatban...
Alkalmazás optimalizálása: XX/41

Darabra beindult :) Csini, kíváncsi leszek. Majd jól átnézem, még dolgoznom is kell.

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#12011) Naras válasza Sukta 95 (#12008) üzenetére


Naras
őstag

Adatok elvileg nem vesznek el, de egy Backup - ot azért lehet érdemes csinálni, KDZ frissítés menetéről első hozzászólásban találsz linket a leíráshoz... (nah, ezt de szépen megfogalmaztam)
wolruf: Ez a vírus téma nekem is eszembe jutott... jó lenne megnézni a CheckSUM - ot, ami az LG oldalán van file, meg ez...

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#12012) Naras válasza Naras (#12011) üzenetére


Naras
őstag

Nah, ahogy nézem XDA - n, úgy tűnik, hogy hiába engedi a Bootloader nyitás parancsot, de beakad, úgyhogy nem tudom, mi lesz vele, kíváncsi vagyok... plusz, már a rootolással vacakolnak... :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#12013) Sukta 95


Sukta 95
tag

na lenn van, backup megvan, a kérdés lássak-e hozzá. :D azt mondod, hogy rootolni nem lehet utána?:D ..lehet várni kellene még mások véleményére is. :(

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#12014) wolruf


wolruf
őstag

Na, meg volt az első telefonom JB alatt :) Működött :) Nagyon smooth a rendszer, miután kb. 5-6 percet akadozott az elején, amíg ezt-azt be/letöltött.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#12015) Naras válasza Sukta 95 (#12013) üzenetére


Naras
őstag

Hát, attól függ, hogy mire kell a root... pl. valaki írt olyat XDA - n, hogy LED Notification, vagy valami hasonlüó, arra tudok következtetni, hogy az pl. alapból benne van, nekem máshoz nagyon nem kellett root...

wolruf: Mi ez a múltidő? Meghalt? Felrobbant? Elhagytad? Esetleg ellopták? :F

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#12016) tothl


tothl
addikt

No, még SD karit szkennel médiák után, meg frissítget, de jelentem, az upgrade megtörtént, működik a JB.

(#12017) aTe014 válasza tothl (#12016) üzenetére


aTe014
aktív tag

100%-os magyar a menü ? tudnál kirakni pár quickmemo-s képet? :D

szerintem többen is kíváncsiak lennének rá, azok közül, akik hezitálnak a frissítéssel :D

i14Pro

(#12018) stickrs válasza aTe014 (#12017) üzenetére


stickrs
senior tag

nem nagyon értem h miért is hezitáltok..minden pöpec. még a programokat se kell ujra felrakosgatni,szval azzal se kell tökölni utána. magyar nyelvvel indul,minden ugy indul,ahogy kikapcsoltad a telefont.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#12019) stickrs válasza stickrs (#12018) üzenetére


stickrs
senior tag

hogy lehet kikapcsolni h ne olvassa a betüket amiket irok smsbe?? ujj de idegesit :DDD

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#12020) wolruf válasza aTe014 (#12017) üzenetére


wolruf
őstag

100% magyar menü, képeket most nem tudok kitolni, megy minden eddig rajta.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#12021) #84221696 válasza wolruf (#12020) üzenetére


#84221696
törölt tag

Miben van változás?

(#12022) Naras


Naras
őstag

com.lge.lgworld alkalmazás sajnos leállt... :(((

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#12023) wolruf válasza #84221696 (#12021) üzenetére


wolruf
őstag

Hátőőő, mindenben :) más betűk, más menük, más elrendezés, gyorsabb, bár amíg cachel (szerintem még ez van), addig meg-megakadt. Ha később is így lesz, megyek vissza ICS-re, ott sosem röccent :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#12024) pumukli23 válasza #84221696 (#12021) üzenetére


pumukli23
senior tag

improved speed
improved camera quality
Headphones volume increased a lot!
Eco mode button added
Less battery drain using internet!
No in call lag!
Better network range and hsdpa speed

XDA-n ezt találtam

Ezen felül változott a galéria megjelenése, lehet új modon képeket törölni és van fekvő homescreen is (nem csak tv-re kötve)

[ Szerkesztve ]

(#12025) wolruf válasza pumukli23 (#12024) üzenetére


wolruf
őstag

Ja, kamera nekem elsőre minden exponálás után kb. 3-5 mp várással készített képet. Most jobb, de furi volt.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#12026) Quqesz válasza stickrs (#12019) üzenetére


Quqesz
nagyúr

beáll/nyelv és bevitel/google hangalapu gépelés v szöveg beszéddé alakítása ott nézz körbe

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#12027) stickrs válasza Quqesz (#12026) üzenetére


stickrs
senior tag

ja,csak a szöveg beszéddé alakitásánál hiába nyomok rá,nem lehet kikapcsolni..

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#12028) Mitics


Mitics
tag

jesszusom mi van itt?? :D Nem is a végleges és már is orgazmus közelébe került mindenki :D Hajrá!

Más: este nem adtam enni a telónak, úgy néz ki 2 napot kibírja 42%-on vagyok :DD Tegnap reggel 6:20-kor húztam le, ma reggel 58%-on ébredtünk :D Nagyon fasza! Csak az a baj, hogy 50-60% alatt már pszhihésen nem bírom elviselni, hogy fogy az akku és alig bírom megállni, hogy rádugjam tölteni :DDD

(#12029) Quqesz válasza Mitics (#12028) üzenetére


Quqesz
nagyúr

nekem 50% alatt szokott belassulni a merülés.....teszteld!

stickrs
Szövegfelolvasás
vmi rémlik nexuson is volt aki ezzel szenvedett,majd megnézem hátha van róla infó.esetleg indítsd újra a telót,hátha kilövi v nézd meg a futók között nincsen olyan app ami ráutal.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#12030) zozyno4


zozyno4
tag

letöltés megszakadt :W mi a picsa? azta kinais lekvár szedtem . mi történt? valaki valami normális linked dobjon már vagy inkább megvárom a hivatalosat :DD

Alcatel OT 556-> Samsung D900-> Nokia 5200-> Lg Optimus Kp 502 -> Samsung S5230-> Sony Ericcson W595 -> ZTE Skate-> iPhone 3g-> Sony Ericcson Xperia X8-> Lg Optimus 4X HD- > iPhone 4-> HTC One follow

(#12031) Indian74


Indian74
senior tag

Szerintetek mehet új V20a ,bajom nem lesz belöle??Csináltam backup-ot.
:R :R :R :R
Akkor indintom a kdz-t.

NAGYPAPA

(#12032) Quqesz válasza zozyno4 (#12030) üzenetére


Quqesz
nagyúr

nekem is megszakadt,de folytatta a letöltést....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#12033) Indian74 válasza zozyno4 (#12030) üzenetére


Indian74
senior tag

[link]
Ezt probáld meg talán sikerül.
:DD :DD :DD

NAGYPAPA

(#12034) gadna


gadna
csendes tag

Kijött az új webkit alapú Opera Béta, nekem sötét, mint az éjszaka, ha egy oldalt akarok betölteni. Másvalaki?

(#12035) Alias LaLee


Alias LaLee
tag

Hi!
Tudnàtok segíteni...
Tvvel szeretném össze kötni,de nem tudom hogyan kell.
Hallottam már az mhl kábelröl de nem tudom milyet kell beszerezni,meg h
honnan,meg kell-e mèg màs...

(#12036) Quqesz


Quqesz
nagyúr

és le is jött......v20a.infókat dobjatok,hogy milyen.
alias
2-3 oldalt ha visszaolvasol pumukli23 éppen erről írt.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#12037) pumukli23 válasza Alias LaLee (#12035) üzenetére


pumukli23
senior tag

Kicsit fentebb linkeltem egy ebayes kábelt, ha tudsz rá várni 1-3 hetet, akkor azzal. :)
Quqesz megelőzött. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12038) Quqesz válasza zozyno4 (#12030) üzenetére


Quqesz
nagyúr

van 2 új link letöltéshez

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#12039) zozyno4


zozyno4
tag

nah hátha valéamék működik :DD

Alcatel OT 556-> Samsung D900-> Nokia 5200-> Lg Optimus Kp 502 -> Samsung S5230-> Sony Ericcson W595 -> ZTE Skate-> iPhone 3g-> Sony Ericcson Xperia X8-> Lg Optimus 4X HD- > iPhone 4-> HTC One follow

(#12040) wolruf


wolruf
őstag

Mit szenvedtek itt?! Nekem már órák óta JB van fent :D
Ha mást nem, annyit tudok hirtelen mondani, hogy eddig megy, nem döglött meg :) Fájlok, beállítások megmaradtak, megy minden. Eddig. Kezdtem is, fogadtam is hívást, néztem wifin és mobilneten is. Mindegyik ment eddig megfelelően.
Csak annyi, hogy mintha nem lenne olyan smooth mindenhol, mint az ICS. Picit itt-ott beröcög.

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#12041) pumukli23 válasza wolruf (#12040) üzenetére


pumukli23
senior tag

Lehet azért akad egy kicsit néha, mert nem volt factory reset? Este lehet beleolvasok az XDA-s topikba.
Meg tudod nézni, hogy van-e OTG?

[ Szerkesztve ]

(#12042) TTTotya válasza pumukli23 (#12041) üzenetére


TTTotya
senior tag

Valószínűnek tartom, és az XDA-n is írják, hogy aki csinált hard resetet annak hasít....

(#12043) wolruf válasza pumukli23 (#12041) üzenetére


wolruf
őstag

nincs sajna OTG kábelem, hard resetet pedig én valóban nem csináltam. Felsyncelem a dolgaimat gmailre, aztán lehet, hogy tolok egy törlést. Végülis a fájlok megmaradnak és az inkább fontosabb, mint néhány SMS.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#12044) pumukli23 válasza wolruf (#12043) üzenetére


pumukli23
senior tag

SMS-ekhez ezt szoktam használni. Nem szép, de a jogosultságok alapján nem is nyúlja le az üzeneteidet.

(#12045) zozyno4


zozyno4
tag

ha tolok egy gyári beállítást akkor elszánlak az appok? meg minden? most csinálom a backupot azzal visszahozom a adatokat a jb re?

Alcatel OT 556-> Samsung D900-> Nokia 5200-> Lg Optimus Kp 502 -> Samsung S5230-> Sony Ericcson W595 -> ZTE Skate-> iPhone 3g-> Sony Ericcson Xperia X8-> Lg Optimus 4X HD- > iPhone 4-> HTC One follow

(#12046) Naras válasza wolruf (#12040) üzenetére


Naras
őstag

:U Nekem is döcögős kicsit, lehet csinálok egy HRt mindjárt...

Még nem nagyon mélyedtem el benne, de egyelőre semm extra, nagyobb újdonságot nem találtam a JBben... beállítások, funkciók...

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#12047) wolruf válasza Naras (#12046) üzenetére


wolruf
őstag

Akkor megvárlak, mielőtt kiderül, hogy úgysem változik semmi a törléssel :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#12048) Donfuli78 válasza wolruf (#12047) üzenetére


Donfuli78
tag

Mondtam hogy nem végleges ez még néha döcög sajnos :N
El sem merem mondani, hogy mióta használom már a jb-t ;] ;] ;]
Kíváncsi leszek mennyi hibát találtok benne :DD

(#12049) dozsabalint


dozsabalint
senior tag

Nekem factory reset után úgy hasít mint a villám. Persze én eleve így raktam fel. Sokkal gyorsabb az ICS-nél.

[ Szerkesztve ]

(#12050) toto0569


toto0569
addikt

most tolom fel... :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.