Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:45:06

LOGOUT.hu

Megkésve bár, de törve nem végre bemutatkozott az LG várva várt zászlós hajója, az LG Optimus 4X HD.
Mint azt sokan tudjuk ebben az évben kicsit döcögősen indult el az LG hadjárata, kivételesen a HTC One X került először a piacra, ezután az Samsung csatahajója a Galaxy S3, majd ezt követően az LG 4X HD. Bár a bejelentés már ez év februárjában megtörtént, ami beszámolt a készülék specifikációiról is, és elhintett 1-2 fotót is, a megjelenésre ezúttal még sokat kellett várni.
De megtörtént, bár nem úgy ahogyan azt a Samsung tette a Galaxy S3-al, aminek persze visszhangja is volt, de lényeg hogy itt van, megvoltak az első tesztek, és már kis hazánkban is kapható.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4251) stickrs válasza toto0569 (#4250) üzenetére


stickrs
senior tag

már megvan a megoldás,a camera appnál kellett rábökni az adatok törlése opcióra és most jó :)

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#4252) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Na ma egy kicsit teszteltem a zene lejátszót mert voltak egy-két anomáliák.Az tünt fel a kocsiban BT kapcsolat közben,hogy időnként a zeneszám akadt mint egy karcos cd(fél sec kb,nem vészes,de többször) :F .Kipróbáltam fülessel is ,de ott nem ilyen formában jelentkezett a dolog,hanem szinte észrevétlenül egy-egy pattano hang formájában(mint kb bakelitek esetében),ami ha nem figyel oda az ember észrevehetetlen+ kihangosítva sem érzékelhető.Viszont BT-vel kocsiban észrevehető. :W A furcsa az,hogy nem minden számnál,és ha többször lejátszom a számot egymás után,akkor nem mindig ugyan akkor fordul elő,hanem inkább random módon.Vszinű a lejátszó az mp3 kódolásával nem tud minden esetben megbírkózni,ami mondjuk ahány forrásból letölthetőek mostanság nem is csoda(mennyire jó a kódolás,mennyire hibamentes,milyen kódoló progi).Nem ez az első széria lejátszó,ami nem tökéletes,sztem aki zenét hallgat telón az tudja miről beszélek(voodoo sound,megannyi player ami jobb a gyárinál). :K Ami még feltűnt,hogy az EQ jó benne,de ha pl mondjuk a 30HZ-et felhúzza valaki rendesen, el kezd torzítani a zene mélyek terén :Y ,ezért érdemes lassan, hallgatva állítani.A másik tulajdonsága(és szivattam is vele magam :W ),hogy amikor az ember a futó appokból kilövi mind a zene,mind a zene widget progit,akkor ha belép utánna az ember a lejátszóba és az EQ egyedi beáll.meg akarja nézni egyből lenullázza a beállítást.Viszont ha egyszer beállítottuk és nem piszkáljuk,akkor megmarad az álltalunk beállított hangkép(mind füles,mind BT esetén).
Van frissítés a playen a chrome-hoz és kicsit pörgősebb lett vele a böngető :C

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#4253) toto0569 válasza stickrs (#4251) üzenetére


toto0569
addikt

Frissítés után mindig kell egy gyári vissza állítás. Legalábbis ,nem árt...

[ Szerkesztve ]

(#4254) rgeorge válasza Quqesz (#4252) üzenetére


rgeorge
addikt

Chrome: mintha az üres lap probléma se jelentkezne.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#4255) Badboys válasza rgeorge (#4254) üzenetére


Badboys
őstag

Továbbra is pocsék regeteg ramot foglal,videó lejátszásnál pluginér könyörög. Kuka

(#4256) ferrari1 válasza Quqesz (#4252) üzenetére


ferrari1
őstag

Ezt a hibajelenséget tapasztaltam és írtam én is régebben. Nem a kódolással van a baj, mert audio cd-ről kódoltam magamnak több programmal és több bitrátával. Teljesen mindegy volt neki mivel etetem. Az is mindegy volt, hogy milyen zenelejátszót használtam ( vagy 5 félét ), mindegyiknél megvolt a hiba. Szervíz sem tudott vele mit kezdeni sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#4257) jooker82 válasza Badboys (#4255) üzenetére


jooker82
nagyúr

nEKEM A DOLPHIN A NYERŐ,OTT,MINDEN ADOTT..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4258) amduser


amduser
tag

Próbálta már valaki a - Need for Speed™ Most Wanted - et , nekem néha úgy beszaggat hogy az már őrület :W
Galaxy s+ - on + folyékonyan fut :F

Kipróbáltam szomszédom 4x-én , azon is szaggat :W akkor ezek szerint bugos lenne a gama Tegrára , passz.

[ Szerkesztve ]

(#4259) #84221696 válasza ferrari1 (#4256) üzenetére


#84221696
törölt tag

Én poweramp-ot használok már egy jó ideje, de ilyen hibajelenséggel még nem találkoztam.

(#4260) jooker82 válasza amduser (#4258) üzenetére


jooker82
nagyúr

megfelelő forrásból való??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4261) ferrari1 válasza #84221696 (#4259) üzenetére


ferrari1
őstag

Sajnos én nem voltam ilyen szerencsés :( De megoldottam a problémát :B

(#4262) amduser válasza jooker82 (#4260) üzenetére


amduser
tag

Direkt Tegrára való :D - de a nem tegrás is szaggat :DD

(#4263) Quqesz válasza ferrari1 (#4261) üzenetére


Quqesz
nagyúr

És hogy sikerült?

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#4264) #84221696 válasza ferrari1 (#4261) üzenetére


#84221696
törölt tag

Hogy sikerült megoldanod?

Upsz, Quqesz már kérdezte... :)

[ Szerkesztve ]

(#4265) jooker82 válasza amduser (#4262) üzenetére


jooker82
nagyúr

Leszedtem,nekem egy szaggatás nem volt rajta...elküldöm a verziómat... :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4266) ferrari1 válasza Quqesz (#4263) üzenetére


ferrari1
őstag

Quqesz és meunier: Ott az aláírásom :B :B :B

Meg más gondjaim is voltak sajnos. Merült mint a fej nélküli balta. Amíg nem nyúltam hozzá jó volt, utána ajjajj :(

Nem szapulni jöttem, hanem a hang probélmára reagáltam és szomorúan olvastam, hogy nem csak nekem voltak ilyen gondjaim :(

[ Szerkesztve ]

(#4267) amduser válasza jooker82 (#4265) üzenetére


amduser
tag

Köszi ez van nekem is :D na akkor este csinálok egy gyári visszaállitást a telon , hátha valami bekavar neki .

(#4268) stickrs válasza jooker82 (#4257) üzenetére


stickrs
senior tag

na letöltöttem én is a dolphint...és tényleg jó,jobban bejön mint a chrome :) kösz a tippet.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#4269) jooker82 válasza amduser (#4267) üzenetére


jooker82
nagyúr

1.46 .76-ot mentem,tessék megdönteni... :DD

Stricks: nincs mit,a HD-t használd...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4270) amduser válasza jooker82 (#4269) üzenetére


amduser
tag

Megpróbálok 1-perc alá menni , úgy jó lesz :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#4271) jooker82 válasza amduser (#4270) üzenetére


jooker82
nagyúr

Levágni nem ér..... :N Van ettől jobb autoversenyes játék amúgy??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4272) DJ. Ru$y válasza jooker82 (#4265) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nekem is légy oly kedves :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4273) Badboys válasza jooker82 (#4257) üzenetére


Badboys
őstag

Nekem a boat van. Az szerintem jobb mint a delfin és kevesebb ramot eszik úgy rémlik.
Valami normális autóstartó létezik hozzá? Nem ez a vékony mert az rezeg menetközben.

[ Szerkesztve ]

(#4274) Quqesz válasza stickrs (#4268) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Most frissült a chrome és jobb.nincsen fehér lap és gyorsabb.flasht nem toom
Ferrari1
Telon nem látszik mobil verzios lapokon.ja mostmár látom.szappant is vettél a tartóba :DD

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#4275) jooker82 válasza Badboys (#4273) üzenetére


jooker82
nagyúr

Miben jobb?? a ram az itt mit is számit??ez nem 512mega.. :DDD

DJRusy: a küldetést,teljesitettem.. ;)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4276) Badboys válasza jooker82 (#4275) üzenetére


Badboys
őstag

Nekem gyorsabbnak tűnik és nem szaggat. A delfin beszaggatott. Azért jó,ha van több ram. Nem kipucolt a rom meg nem is rootolt. Gondolkodom a rooton meg akkor egy kis takarításon is. Most csak letiltás van.

(#4277) DJ. Ru$y válasza jooker82 (#4275) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Köszönöm ismét... lehet hülye kérdés, de az a bizonyos oldal csak mobilról érhető el? Win alatt sehogy nem akart megnyílni... :U

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4278) jooker82 válasza DJ. Ru$y (#4277) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nemnem,win7 alól is megnyilik,egy orosz oldal..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4279) DJ. Ru$y válasza jooker82 (#4278) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Akkor csak XP-n nem szereti se a chrome-ot sem a firefox-ot... Ja múltkor is megnyílt Dolphinban a 4X-en, de gépen nem akart... nem értem :)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4280) jooker82 válasza DJ. Ru$y (#4279) üzenetére


jooker82
nagyúr

Mért nem raksz fel win7-et??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4281) DJ. Ru$y válasza jooker82 (#4280) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

"Nem kell", nincs szükségem még rá... :) 1.46:42 elsőre :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4282) jooker82 válasza DJ. Ru$y (#4281) üzenetére


jooker82
nagyúr

Én ám tankolni is elmentem közbe.... :D Igaz,h neked se szaggat??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4283) DJ. Ru$y válasza jooker82 (#4282) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az elején szokatlan volt a játék, de nem szaggat... :)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4284) #84221696 válasza ferrari1 (#4266) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ó! Most már látom! :DDD

(#4285) Dozer válasza Dozer (#3728) üzenetére


Dozer
tag

Akinél jelentkezett Chrome használatakor az "üres oldalak" probléma, az frissítsen a legfrissebb verzióra (18.0.1025464), mert a problémát megoldották! :)

(#4286) Jeanne d'Arc válasza amduser (#4258) üzenetére

Nálam fut rendesen és abszolút nem szaggat.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#4287) Jeanne d'Arc

Bocsi a duplázásért. Tegnap láttam h linkeltetek Nilkin tokot, csak most jutottam el oda hogy megnézzem. Nekem is nagyon tetszik, szóval hogyha valaki rendel akkor írjatok privit és megbeszéljük a többit.:)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#4288) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Tovább toltam az NFS-t, tapasztalatok: Szereti kajázni az aksit és néha tényleg megdöccen, amikor mondjuk rendőr villog mellettem és neki durrantok és szikrázni kéne ott egy kicsit gondolkodik néha... de nekem bejön és nem annyira zavaró. Éjszaka kemény 3%-ot merült az aksim, most odavertem neki rendesen :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4289) balintXD


balintXD
tag

Sziasztok!

Most tervezek ilyen telefont venni, de még nem döntöttem véglegesen e között és az Xperia S között. Leírnátok h meg vagytok-e vele elégedve? Én leginkább a gyorsaságára, a melegedés mértékére, a fényképezőjére, és a zenelejátszási minőségére lennék kíváncsi, na meg minden másra is ami esetleg a tesztben nincs benne :) , illetve h ajánljátok ezt a telefont vagy sem. Eddig nem volt képben nálam a 4X de most a T-nél 2 éves előfizuval 100 alatt van, ami nagyon jó ár szerintem, mert az xperia S is annyiba kerül.

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#4290) Badboys válasza balintXD (#4289) üzenetére


Badboys
őstag

100 alatt függetlent is vehetsz és nincs hűség. Ez a kérdés napi szinten föltéve kicsit olvass vissza biztosan megtalálod a választ.

(#4291) jooker82 válasza balintXD (#4289) üzenetére


jooker82
nagyúr

mindenképp megéri,volt már aki s-ről váltott 4x-re.... szerintem,ha 100 alatt van,hozzad el... a telefonnak nincs konkrét hibajelensége...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4292) Jeanne d'Arc válasza balintXD (#4289) üzenetére

Nekem volt Xperia S t. telefonom, nem rossz de a 4x fényévekkel jobb mind külsőre mind belsőre. Nem kérdés hogy melyiket vedd meg.:)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#4293) balintXD válasza Badboys (#4290) üzenetére


balintXD
tag

Nem gond a hűség, úgyis maradok a T-nél nincs szükségem független telefonra, ráadásul a Mozaik S díjcsomagom meg aranypontjaim, szóval még 90E sem lesz.

jooker82, laleh

Értem, akkor ez eldőlni látszik. Köszönöm a válaszaitokat. :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#4294) jooker82


jooker82
nagyúr

Mit tudtok erről az Újmobilok.hu-ról?? Mert 106-ért irja 2 év gyártói garanciával.. Ennyiért megérheti,de én pl.úgy tudom,h az LG,csak 1 évet ad...Valaki érdeklődött már ott??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4295) lkasza válasza jooker82 (#4294) üzenetére


lkasza
csendes tag

Hol írja, hogy gyártói garancia? Én csak azt látom hogy 2 év HU garancia.

(#4296) jooker82 válasza lkasza (#4295) üzenetére


jooker82
nagyúr

d) A javítás helyéről:
Az 1 év Akciós árú és 1 év EU garanciás termékeknél a jótállási (és szavatossági) igény üzletünkben 1203.Bp. Kossuth Lajos utca 89. érvényesíthető nyitvatartási időben, hétfőtől - péntekig 10h-17h-ig. Kérjük, egyeztessen időpontot. Tel.: +36-1-284-05-75, +36-70-314-67-45, +36-30-896-74-14 E-mail: infokukacujmobilok.hu>. A futárszolgálattal illetve postával érkezett készülékeket abban az esetben vesszük át, ha a csomagolás sérülésmentes. A termék oda- visszaszállításáról a vásárlónak kell gondoskodni. A futárszolgálat illetve postai költségek minden esetben a vásárlót terhelik utánvétes csomagot, nem veszünk át! A HU gyártói garanciát a mobil telefont meghibásodása esetén a mobil gyártó országos hálózatában lehet érvényesíteni.

Rákkattolsz a garancia szóra és ott behozza a feltételeket..

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4297) lkasza válasza jooker82 (#4296) üzenetére


lkasza
csendes tag

Nem rossz ha igaz!

(#4298) laca1978


laca1978
csendes tag

Sziasztok!
A "T" elég rendesen levitte a 4x árait. :C
Ha így halad szerintem hamarosan én is megveszem a kicsikét!

(#4299) DJ. Ru$y válasza jooker82 (#4294) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

1 évet ad hardveresen + 1 évet ad szoftveresen azt hiszem régen a Nokia is így csinálta, csak náluk 1+ 2 volt...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4300) jooker82 válasza lkasza (#4297) üzenetére


jooker82
nagyúr

Most kérdeztem meg telefonon...Úgy működik,hogy 2 évet adnak rá,és a telefont,hozzájuk kell visszaküldeni,ők küldik tovább az LG-hez...
mondta,hogy külföldről hozzák.
Szerintem ők kintről megveszik hivatalosan,kapnak hozzá 2 év garanciát és azt érvényesitik itthon,az LG-nél,ha mi vissza visszük....
Gyanús amúgy,a legjobb lenne megkérdezni az LG-t,hogy létezik e ilyen és valóban beviszik e a gsm üzletek...
Rákérdeztem amúgy,hogy tényleg beviszik az LG-hez,azt mondta persze,beviszik...

DJrusy: Nem itt 2 év teljeskörű..

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.