Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:45:06

LOGOUT.hu

Megkésve bár, de törve nem végre bemutatkozott az LG várva várt zászlós hajója, az LG Optimus 4X HD.
Mint azt sokan tudjuk ebben az évben kicsit döcögősen indult el az LG hadjárata, kivételesen a HTC One X került először a piacra, ezután az Samsung csatahajója a Galaxy S3, majd ezt követően az LG 4X HD. Bár a bejelentés már ez év februárjában megtörtént, ami beszámolt a készülék specifikációiról is, és elhintett 1-2 fotót is, a megjelenésre ezúttal még sokat kellett várni.
De megtörtént, bár nem úgy ahogyan azt a Samsung tette a Galaxy S3-al, aminek persze visszhangja is volt, de lényeg hogy itt van, megvoltak az első tesztek, és már kis hazánkban is kapható.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4151) tothl


tothl
addikt

Aha !
Stress test elkurta a default cpu frekitáblát, 1500 mhz -n maradt mindig.
Bazz.. Nem csoda, ha merült...

Tudja valaki mi a default governor és min cpu freq. ? :) Nem sok kedvem van factory resetet nyomni.. :)

(#4152) Quqesz válasza jampop (#4150) üzenetére


Quqesz
nagyúr

mondtam hogy jó hely :)
na sikerült az időjárás widgettet rendberakni,mostmár jó az óra.vszinű a hálózati pontos idő kavart be.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#4153) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Mától holland vagyok :D

Telefon lóg a töltőn :) A telón B-s szoftver van, de frissítésben csak a D-t kínálja fel... vajon ha rádugom majd gépre, akkor engedi majd az LG szoftverfrissítőjével az F-et vagy kdz-vel kell harcolnom? :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4154) jooker82 válasza DJ. Ru$y (#4153) üzenetére


jooker82
nagyúr

Grat hozzá...Állitsd a nyelvet a progiba magyarra.. Bár nem fontos,az LG telepitőjével az F is felmegy...csak ne a pcsuittal csináld..

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4157) Quqesz válasza DJ. Ru$y (#4153) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Gratula és üdv a klubban!Ha felment a D akkor először nézd meg hátha a szoftverfrissítés engedi az F-et is.párszor nyomogasd,hátha felajánlja.ha nem akkor lg support tool(az lg oldaláról letöltheted a terméktámogatásból).azzal már fel kell hogy menjen,kdz-re elvileg nincsen szükséged.látod jooker82 legalább mi tudjuk,hogy csak KDZ jó nekünk és nem aggódunk :) éljen ázsia :D

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#4158) jooker82 válasza Quqesz (#4157) üzenetére


jooker82
nagyúr

Éljen taiwan... :) ez az átalakitós töltő ne lenne... :N vki nem tud jó áron lg töltőt??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4159) n3zold3r


n3zold3r
csendes tag

Én tőlük vettem: GSM Plaza

Teljesen megvoltam elégedve velük, másnapra ittvolt, Eu-s fekete és minden tartozékot adtak hozzá azért az árért ami a linken van. :)

(#4160) DJ. Ru$y válasza jooker82 (#4158) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Köszi srácok!

Ha frissítek minden megmarad ugye? Nokiából nagyjából átvarázsoltam a névjegyeket nem kéne bukni :D

Azért címzem neked a hozzászólást jooker, mert ne spec. LG töltőt keress... hanem a töltőnek megfelelő BÁRMILYEN töltőt :) Nekem van az N97 miatt tök ugyanolyan adatokkal rendelkező töltőm, jelenleg is azzal tölt a telefon :)

Őőő hülye kérdések órája, de az aksit meddig kell tölteni? Nincs tízen X órás töltés ugye? :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4161) jooker82 válasza n3zold3r (#4159) üzenetére


jooker82
nagyúr

Úgy látszik,mi már a GSM boltok garanciatevékenységét,sosem tudjuk meg,legalábbis nem ennél a készüléknél... :D

DJ Rusy: Én töltöttem elsőnek sokáig...este rádugod és reggel lekapod,azért had szokja a rendszert... :D Töltő,az azért kellene LG,mert az eladásnál majd jól jön,ha gyári tartozékokkal tudom hirdetni...

Alapból megmarad minden a frissitésnél,csak a gyári visszaállitásnál törlődnek...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4162) pumukli23 válasza DJ. Ru$y (#4160) üzenetére


pumukli23
senior tag

Azért ajánlott a gyárihoz hasonló töltőt használni, ha jól tudom az 1,2 A-os.

Névjegyek: tedd fel őket a Google Névjegyekbe. Utána bármilyen droidos telefont veszel, a fiókoddal együtt költöznek a névjegyek is. :)

[ Szerkesztve ]

(#4163) DJ. Ru$y válasza pumukli23 (#4162) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

5.0V 1.2A v. 1200mA

Dettó ilyen a Nokia töltőm... :)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4164) pumukli23 válasza DJ. Ru$y (#4163) üzenetére


pumukli23
senior tag

Oké, nem szóltam. :)

(#4165) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Érzem, ahogy árad belém az Android :D D fent F éppen küzd :) Jó lesz ez pajtik! :D :R

Pár ingyenes minőségi játékot mondanátok? Meg szoftvert ami mindenképpen ajánlatos?!

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4166) jooker82 válasza DJ. Ru$y (#4165) üzenetére


jooker82
nagyúr

na sikerült feltenni a v10f-et? Elsőkörben regelj a google playre,majd az ES file manegert szedd le...ebből tudsz majd telepiteni cuccokat,ha a gépről rakod rá..a többi progit a fantáziádra bizzuk :K

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4167) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Beadtam neki a gmail-es címet és egyből beengedett Playre, szedtem is mindjárt böngészőket ilyesmi. Köszönöm!

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4168) jampop


jampop
tag

Nem tudom, hogy szóbekerült-e:
Ha esetleg valakinek nem tetszik a gyári időjárás widget transzparenciájának hiánya annak ajánlom a Transparent clock & weather-t a Play-ről. A felhasználók véleménye eltérő, nekem viszont bejön.

LG G4 http://www.flickr.com/photos/zsolt_szaloki/sets/

(#4169) Quqesz válasza jampop (#4168) üzenetére


Quqesz
nagyúr

nekem nincsen gondom a gyárival(mostmár),de fent van az időkép is ami most éppen frissítési gondokkal küzd. :O

DjRu$i
ŐŐŐŐ most bajban vagyok mert a fent írt időképet és az opera mini böngetőt ajánlanán.Viszont ezek most nagyon kakik lettek.Az időkép nem frissít rendesen,az opera mini meg szarik kommunikálni a serverrel(itt nem a direktbe lépsz fel oldalakra,hanem az opera serverén keresztül egy tömöríttett verziót kapcs,így kevesebb mb-ot használ,főleg mobilnetnél).Így a nem tökéletese chrome,firefox böngetőt tudom ajánlani.Nem tudom a korosztájod,ezért lehet más az érdeklődési köröd,de nekem még bejött(és hasznos) camscanner,tunein(netrádió),tesla led,QR kód scanner,google fordító,rigo navi,TV24,est,bp menetrend,menetrend(volán busz+vasút).szemezgess csak a playben,van még ezen kívül elég progi ott.File managger meg van rajta alapból(polaris manager).

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#4170) Colani


Colani
tag

szaisztok..

ha esetleg vki megunná és cserélné lg telefonját és galaxy note-ra azt szivessen venném...
érdeklődni itt,köszi előre is
szép napot mindenkinek

(#4171) Fail3D! válasza Colani (#4170) üzenetére


Fail3D!
addikt

hat aki cserelni akarna az megvan huzatva vagy nagyon szep kps rafizetest kell hogy igerjenek ra:)

(#4172) Colani nekem a note tul nagy, de ha megnezed a parametereket mindenben oda veri szoval 5k rafizetesert en tuti nem valtanek ra:) az a baj a regi mobiloknak nem ment le az aruk az ujakhoz kepest igy viszont nem eri mar meg megvenni se az s2-t se a tobbit..

[ Szerkesztve ]

(#4172) Colani válasza Fail3D! (#4171) üzenetére


Colani
tag

elvileg mjadnem 1 árban van :)max eladom az enyém aztán veszek újjat 93 körül láttam már ...igy max 5000 lesz a nagy ráfizetés :)
amugy mindenki szereti??szép élőben??

(#4173) verser233


verser233
senior tag

Tudod, én nagyon LG ellenes voltam az LG arena telefon után, azt mondtam soha többé lg. De eeezzzzzzz tényleg jó! Ez még akkor is kiváló ha soha nem kap JB-t! Gyors, jó összeszerelés, gyönyörű kijelző, egyszerűen nem tudok rá negatívumot mondani.

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#4174) DJ. Ru$y válasza Colani (#4172) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Utáltam az LG-t, főleg, hogy a haverokéval mindig én szívtam, ha volt velük valami, mert én voltam a bandában az teches srác, aztán tapasztaltam 1-2 dolgot, de emiatt a teló miatt eldobtam ezt aztán most szokjuk egymást :)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4175) jooker82 válasza verser233 (#4173) üzenetére


jooker82
nagyúr

Te mikor vetted meg???pont a napokba nézegettem az arénás hsz.ainkat... :DDD. Nekem azzal se volz gond...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4176) verser233 válasza jooker82 (#4175) üzenetére


verser233
senior tag

Mármint az Arénát? Pff nem tudom, amikor megjelent majdnem rögtön, de nem volt nálam egy hétig sem és eladtam, mert a hajamat téptem tőle. Félreértés ne essék, nem volt hibás a készülék vagy ilyesmi, csak nekem baromira nem jött be az a felület az a kezelhetőség akkor. Egyedül a zenei része volt nagyon jó a telefonnak számomra, de a többi álmomban ne jöjjön elő. Persze manapság egy olyan telefon össze sem hasonlítható egy mostani Androidos telefonnal, ég és Föld a különbség.

Szerencsére a 4x hd tényleg minden tekintetben nagyon jó lett. :R

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#4177) Quqesz válasza Colani (#4172) üzenetére


Quqesz
nagyúr

én is nagyon meg vagyok elégedve vele.szép kijelző,jó összeszerelés,jó vevő képességek(wifi,gps,mobilnet). Nexus s után azt kell mondjam végre nem kell agyalnom miért nem vesz gps jelet,miért dob le folyamatosan a wifiről,miért nem akarja ezt meg azt megcsinálni vagy hogy miért minket használ tesztbábunak a gogli.A NS a GB-re lett kiadva,de pl az ICS alat lett jó a wifi és gps vétele,de még az is jóval elmarad az LG mellett.Ja és ott több akadozás volt mint ezen.Kinézet izlés dolga,de én pl már untam a szappantartó formát.Mivel nem fényes a hátlap nem fog tok nélkül karcolódni,mint a samuk pl.És itt még senkinek sem sárgult a kijelzője......nem úgy mint másutt. :C

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#4178) Colani válasza Quqesz (#4177) üzenetére


Colani
tag

KOSZI a valaszokat!!!kulsore nagyon tetszik remelem ha majd lesz nem fogok benne csalodni...

(#4179) stickrs


stickrs
senior tag

én csak a videózással nem vagyok teljesen megelégedve,főleg este,mesterséges fénynél...a héten felteszem a win 7-est,és akk fel birom kdz-vel frissiteni v10f-re,remélem azzal javul majd..

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#4180) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Forma... Úr Isten... mikor meglátta MA!TV-ben felvillant a szemem előtt a Must have! felirat... A Samsung is meg a HTC is számomra úgy néz ki, mintha nem tudtak volna valami normális formát eltalálni. A másik ami tetszett az a Nokia L. sorozat, de nem akartam, hogy WP korlátozzon... :( Így lett egy szép telefonom androiddal :DD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4181) fogtunder válasza pumukli23 (#4162) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én töltöttem már mindent mindennel, pillanatnyilag összesen 4 töltőt használok, egyetlen androidos teló se fanyalgott még egyikre se: egy gári kétrészes htc (sensation mellett volt), egy gyári kétrészes lg (e900-é volt), egy iphone 2g töltőfej és egy samsung microUSB kábel kombó, egyberészes lg töltő (valami feature phone-hoz volt). az utolsó csak 0,4 amper, de ez is töltött mindent eddig, még a note II-t is, bár azt mocsok lassan.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#4182) jooker82 válasza verser233 (#4176) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nemnem a 4x-re értettem..még nemigen láttam itt hsz-odat...azért kérdeztem.. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4183) Jeanne d'Arc

Én is 4x tulajdonos vagyok végre!:):)
Az lenne a kérdésem, hogy milyen tokba rakjam, mivel elvileg a bőrtokba kopik a teló(?) Vagy csak egy fólia az elejére és annyi? Amúgy nagyon-nagyon király telefon!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#4184) jooker82 válasza Jeanne d'Arc (#4183) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nem kell arra semmi,ügyelni kell rá és kész... ha zsebben hordod,más ne legyen mellette.. Nekem 2 hónapos,de egy pisszenés nincs rajta,tok nélküi..
Amúgy,üdv a klubban.. :K

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4185) Jeanne d'Arc válasza jooker82 (#4184) üzenetére

Köszönöm a tanácsodat!:)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#4186) #84221696 válasza Jeanne d'Arc (#4185) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ha mégis úgy gondolod, hogy kell rá valami, akkor tudok adni egy tökéletes állapotban lévő szilikontokot ingyen és bérmentve. Nem használom, nekem felesleges.

(#4187) Quqesz válasza Jeanne d'Arc (#4183) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Üdv a klubban!
Csatlakozok jooker82 véleményéhez,mivel nem fényes műanyag a hátlap nem kell agódnod miatta(ha meg sérül,akkor meg veszel új hátlapot).Van szilikon meg kemény tok is hozzá,de a szilikon elveszi a szépségét(kicsit gagyin néz ki benne),a kemény meg nem biztos hogy jól illeszkedik ezért én sem vettem.A kijelző meg gorilla glass.....de egy fóliát megér rátenni(nekem is van rajta 1500,- volt és teljesen jó).

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#4188) DJ. Ru$y válasza #84221696 (#4186) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Fekete vagy kék? Azt elfogadtam volna én is :)

Ja, én most OTG kábelt hajkurászok... voltam Tescoban bevásárolni, kérdeztem az elektros eladót, hogy OTG kábel esetleg valahol? Azt mondja: "Az mi?" Elmagyaráztam, persze nincs... :(

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4189) #84221696 válasza DJ. Ru$y (#4188) üzenetére


#84221696
törölt tag

Átlátszó. :)
Ha nem kell a fórumtársnak, akkor neked adom. :)

(#4190) DJ. Ru$y válasza #84221696 (#4189) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Messze vagyok én tőletek :))

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4191) Jeanne d'Arc válasza #84221696 (#4189) üzenetére

Van esetleg róla képed? Kíváncsi vagyok hogy néz ki, természetesen valamit adnék cserébe, de lehet tényleg marad csak natúr a telefon+ fólia.:)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#4192) #84221696 válasza DJ. Ru$y (#4190) üzenetére


#84221696
törölt tag

Miért, merre vagy? Namíbiában? :D

[ Szerkesztve ]

(#4193) Quqesz válasza #84221696 (#4192) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Valószínű inkább Kamcsatkán :DD :DD :DD :DD

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#4194) jooker82 válasza #84221696 (#4192) üzenetére


jooker82
nagyúr

Na,ilyennel nem csúnyitanám el a gyönyörű 4x-em....Akkor minek 120 ezres teló,ha egy 2 rugós tokkal elcsesszük...Inkáb veszek fél év múlva egy hátlapot,ha gond lenne vele,mintsem elcsúnyitsam,..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4195) #84221696 válasza jooker82 (#4194) üzenetére


#84221696
törölt tag

Én sem raktam rá. :)
Jobb ez így, csupaszon... :DDD

(#4196) Jeanne d'Arc válasza #84221696 (#4195) üzenetére

Remélem nem haragszol meg, de nem jön be annyira.:S Azért köszönöm. :)) :))

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#4197) jooker82 válasza #84221696 (#4195) üzenetére


jooker82
nagyúr

viszont,ha találtok gyári LG tokot,amiből kicsúsztatható azt linkeljétek.. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4198) Cruiserke


Cruiserke
tag

Tudtok olyan helyet ahol lehet rá venni fóliát, és fel is rakják rá helyben? Főleg a belvárosban érdekelne.

Aorus Z590 Ultra, i9 10900, RTX2080, GSkill trident Z NEO 32GB, Samsung S21, Iphone 12 Mini

(#4199) #84221696 válasza Jeanne d'Arc (#4196) üzenetére


#84221696
törölt tag

Semmi gond! Amúgy is, suvenyír nyihuhu, ne kukucsku protku.... :DDD :DDD

(#4200) -Mosquito-


-Mosquito-
őstag

Sziasztok!

Gondolkodom telefon cserén. Ami eddig felvetődött az a SGS2-3,SG Note,ill. szerényebb kivitelek.. Mígnem megtaláltam eme remek darabot. :C Mondhatni nagyon bejövős! :)) Lenne pár kérdésem.
Mennyi az átlagos üzemideje a gyári verziónak,ami nincs megpiszkálva? Illetve van-e olyan hibája ami kellemetlen,esetleg zavaró a kicsikének? Nagy méretet ne mondjátok. Tepsi nagy kezem van! :DDD

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.