Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:45:06

LOGOUT.hu

Megkésve bár, de törve nem végre bemutatkozott az LG várva várt zászlós hajója, az LG Optimus 4X HD.
Mint azt sokan tudjuk ebben az évben kicsit döcögősen indult el az LG hadjárata, kivételesen a HTC One X került először a piacra, ezután az Samsung csatahajója a Galaxy S3, majd ezt követően az LG 4X HD. Bár a bejelentés már ez év februárjában megtörtént, ami beszámolt a készülék specifikációiról is, és elhintett 1-2 fotót is, a megjelenésre ezúttal még sokat kellett várni.
De megtörtént, bár nem úgy ahogyan azt a Samsung tette a Galaxy S3-al, aminek persze visszhangja is volt, de lényeg hogy itt van, megvoltak az első tesztek, és már kis hazánkban is kapható.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4451) jooker82 válasza Patics (#4450) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ne törődj vele,frissited kdz-vel és kész,innen már nem érdemes tovább menni..
De az Újgsm-et felejtsük el szerintem.... Ha ők cseszik el és még felárat is kérnek érte,ráadásul feleslegesen...
Mondjuk annyit mindenképp megtennék,h elküldöm emailbe nekik a firmware listát és ellenőrizzék,h megint csak rossz térképet vettek elő és a 4 rugót utalják vissza.....

Amúgy arab valóban...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4452) #84221696 válasza Patics (#4450) üzenetére


#84221696
törölt tag

:DDD :DDD

jooker-re hallgass. Nyugodtan tegyél fel egy eus v10f-et kdz-vel. Ott lesz benne a magyar nyelv.
A boltot meg el kell küldeni a picsába!

[ Szerkesztve ]

(#4453) Jeanne d'Arc válasza Patics (#4450) üzenetére

Sajnállak, ha már kárt okoztak akkor legalább azt a 3 ezer forintot utalják vissza. Kardot ki!:D Viszont jó tanulság, hogy mindent meg kell nézni, le kell nyomozni utána kell informálódni, ez egy ilyen világ.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#4454) Patics


Patics
tag

Szerintetek ez EUS-s? kép

Az AS mit jelenthet? Most mit csináljak? Cseréltessem ki újra? Az a baj, hogy ha visszadom és pénzt kérem vissza, azt meg csak 30 nap mulva fizetik ki. Jó mi? Bezzeg ők azonnal kérik a pénzt ha vásárolsz.

Vagy hagyjam a fenébe és frissítsek KDZ-vel, ahogyan javasoljátok? És ha nem sikerül és ugrik a garancia?

Madaraim: Sbach 342; Double Hourse 9081; Skyartec Wasp V3; Align Trex 500; WLtoys V686G; Floureon H101; ZMR-250 FPV Racer ------- Földi ellátó: M1 Abrams

(#4455) #84221696 válasza Patics (#4454) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nyugi, ezeket a telefonokat csak úgy lehet tönkre tenni, ha agyonvered kalapáccsal.
A gari egy frissítéssel még nem ugrik. Ha valami hardveres baja van, akkor csak vissza kell rakni kdz-vel az arab romot.

Ezt a leírást kövesd. [link]

[ Szerkesztve ]

(#4456) jooker82 válasza Patics (#4454) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nem ugorhat a gari,a frissités az legális,nem jogellenes,azt meg az életbe nem mondják meg,h te miként akartad frissiteni,egyébként gond még nem volt a frissitéssel....
Mondom,emailbe rendezd velük azt a 3 rugót,a telót meg tartsd meg.... NFC-t kaptál meg eus töltőt??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4457) -Mosquito-


-Mosquito-
őstag

Sziasztok!

Egy mailt elengedtem az általam belinkelt boltnak."Persze hogy EU-s" :((
Telefon egy másik gsm boltba.. Csak rendelésre. :U
Este még benéztem a Savoya parki T-be,nincs.
Holnap lesz egy kis időm körbenézek itt ott.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#4458) Patics válasza jooker82 (#4456) üzenetére


Patics
tag

Valszeg össze-vissza cserélgetik a tartozékokat is. Az "uj" telóval nem adtak új tartozékokat, hanem "átrakták" a régiből az uj dobozába a kibontott töltöt (gondolom eus, orosz szöveg van rajta és illik a konnektorba), a kábelt a fülest és az NFC-t is. Bár az ukkut kicserélték, mert amit leadtam azt "megjelöltem" és ezen nincs rajta a jelölés, benne volt a telóban a teló beüzemelve, már a Budapesti időjárást mutatta, a gyári védőfólia meg buborékos volt vagyis már lehúzták és visszarakták. Lehet ezt a telót meg valaki más adta vissza....

Madaraim: Sbach 342; Double Hourse 9081; Skyartec Wasp V3; Align Trex 500; WLtoys V686G; Floureon H101; ZMR-250 FPV Racer ------- Földi ellátó: M1 Abrams

(#4459) jooker82 válasza Patics (#4458) üzenetére


jooker82
nagyúr

Hát szemetek....a futárért,most másodjára kellett fizetned??,meg,h visszaküldted??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4460) DJ. Ru$y válasza -Mosquito- (#4457) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kápmegyer GSM, 97e EU 93e ázsiai... korrektek...

Patics!
A doboza ennek tuti, hogy szolgáltatós... miért mondom? A szolgáltatós dobozok kapnak egy csomó IMEI matricát a szerződések miatt. (Jobb alsó sarok)

Ja és nekem még a fehér matricán a feliratok elrendezése is más... érdekes.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4461) Patics válasza jooker82 (#4459) üzenetére


Patics
tag

A futárért nem kellett fizeni egyszer sem, az elsőnek adtam egy ezres jattot. A leadásokat meg személyesen tettem, mivel két utcányira dolgozom a "partnerboltjuktól", ezért is választottam az ujgsm-et mert "közel van". Már bánom. Személy szerint utálom a futárszolgálatot, mindenért személyesen szoktam bemenni a boltba, de nekik nincs boltjuk így a kiszállításnál mindig a futárt kellett várnom.

Már elsőre is fura volt, hofy fel sem jött a lakásba, az autóban adta át a 100 ezres árut.. mintha valami csempészárút seftelnénk.

Madaraim: Sbach 342; Double Hourse 9081; Skyartec Wasp V3; Align Trex 500; WLtoys V686G; Floureon H101; ZMR-250 FPV Racer ------- Földi ellátó: M1 Abrams

(#4462) DJ. Ru$y válasza DJ. Ru$y (#4095) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Olvassátok el azt a hozzászólást, amire most válaszolok... áldom a napot, hogy a biztos, megbízhatóra mentem! :B És nekem a mai napig nem válaszolt az ujgsm, hogy van-e nekik EU-s készülékük, pedig az e-mailt elolvasták, mert jött visszajelzés :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4463) -Mosquito- válasza DJ. Ru$y (#4460) üzenetére


-Mosquito-
őstag

:R
Találnék már egy vacak üzletet ahol kézbe vehetném már.. :U

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#4464) stickrs válasza Patics (#4461) üzenetére


stickrs
senior tag

az széép..hát nem kerül fel az ajánlott üzletek listára az biztos :) a pénzed amit ráfizettél kérd vissza,mert ez biza nem eu-s.. a gyári fólia alatt nem hogy buborék,hanem még egy bolhap..nyi porszem se lehet..ekkora összegnél nincs olyan h siet a futár,v nem siet,meg kell nézni h azt kapod-e amit kértél,és nem kell átvenni ha gond van.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#4465) DJ. Ru$y válasza -Mosquito- (#4463) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Barátom... ha szólíthatlak így... ne reménykedj nagyon. Mi lenne, ha keresnél itt fórumon/egyéb helyen valakit aki szívesen a kezedbe adja egy kicsit, amikor ő is ott van?! :)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4466) Patics válasza -Mosquito- (#4463) üzenetére


Patics
tag

Én augusztus eleje óta kerestem ilyen boltot, de nem találtam. Az LG ügyfélszolgálata is azt mondta keresem a szolgáltatóknál, de ott sincs, nagy áruházakban sincs.... így megvettem "vakon". Mondjuk a régióra rá is fáztam.. meg az ujgsm-re is, szerintem kerüljétek mint a forró kását..

Madaraim: Sbach 342; Double Hourse 9081; Skyartec Wasp V3; Align Trex 500; WLtoys V686G; Floureon H101; ZMR-250 FPV Racer ------- Földi ellátó: M1 Abrams

(#4467) -Mosquito- válasza DJ. Ru$y (#4465) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Hallgatlak "Cimbi" ;) Az a baj,hogy vagy dolgozom egész nap vagy dolgaimat intézem ( rohanás ide/oda) :F
Megpróbálok T-s,vagy gsm boltban megnézni. Ha ez nem sikerál akkor kérném a "közönség" segítségét. :K

"..egyéb helyen valakit aki szívesen a kezedbe adja egy kicsit.." :Y :C Remélem Hölgy tulaj is van. :DD :DD

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#4468) DJ. Ru$y válasza Patics (#4466) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az a baj, hogy én nem vagyok beletörődős típus és addig rángatnám a töküket amíg nem lenne meg az EU-s... amúgy ha megtartod tutira akkor először lőj el egy sima szoftverfrissítést (gyári frissítővel), mert ha cserélgetik a dobozokat, tartozékokat, akkor lehet, hogy mégis EU-s... próba szerencse...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4469) RufuszX válasza Quqesz (#4442) üzenetére


RufuszX
senior tag

Köszi az infot. Akkor lehet körülnézek a szolgáltatóknál, de lehet marad a vakon rendelés. :)

Mondjuk ahogy nézem S3 hasonló dimenziókkal bír csak más dizájnnal, így marad az viszonyítási alapnak.

[ Szerkesztve ]

(#4470) Remiel válasza kenwood3 (#4449) üzenetére


Remiel
őstag

A Vodafonnál csak most jön be és csak a smartstorban lesz... oda se neki kissé lemaradva ugyan de a részvétel a fontos :C

és egyszer fel is hívtam őket, ha jól emlékszem azt mondták, hogy még nem kapható, de van egy amit meg lehet fogdosni (azért érdemed telefonálni, mert hetekkel ezelőtt volt és nem vagyok benne biztos, csak így rémlik)

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#4471) Remiel válasza Patics (#4461) üzenetére


Remiel
őstag

Patics nyugodtan fenyegesd be őket a fogyasztóvédelemmel... mi az hogy 30 nap míg visszaadják a pénzed? És nem azt kaptad amit rendeltél... én nem hagynám ennyiben, mert úgy érzik bármit megtehetnek büntetlenül...

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#4472) nikkor


nikkor
aktív tag

Már két és fél hete használom, de még vannak alap-kérdéseim.
Mi a különbség widget és ikon között?
Hagyományos telefonon volt gyors hívás (gyors billentyű), amit gyakran hívott telefonszámhoz lehetett hozzárendelni. Androidon ez működik valahogy?
Nem tudok sms-t küldeni. Illetve elküldöm, de nem érkezik meg a feleségem solá-jára. Neki dettó. Pedig a szolgáltatótól már jött sms.
A telefon továbbra is tetszik (formaterv, kijelző, szövegbevitel, akkumulátor), kamerával is elégedett vagyok. Már az usb csatlakozót is megszoktam, tényleg kicsit lefelé kell irányítani.

(#4473) Patics válasza DJ. Ru$y (#4468) üzenetére


Patics
tag

Én sem vagyok beletörődős, írtam nekik, még nem fenyegetős inkább egyezkedős levelet. majd kiderül...

Madaraim: Sbach 342; Double Hourse 9081; Skyartec Wasp V3; Align Trex 500; WLtoys V686G; Floureon H101; ZMR-250 FPV Racer ------- Földi ellátó: M1 Abrams

(#4474) nikkor


nikkor
aktív tag

És végre harmadik nekifutásra megtörtént a számhordozás (T-mobiltól Telenorhoz).

(#4475) ytooc válasza Remiel (#4470) üzenetére


ytooc
tag

Múlt héten voltam vodánál (nem a 4x miatt), de ha már ott voltam kérdeztem tőlük, hogy neme lesz véletlenül.

Aszondta az ember, hogy csak pár nappal előre értesülnek az ilyenről, és szerinte nem....

Remélem jóárasítva adják ki, és megyek is érte :)

LG Optimus G

(#4476) Quqesz válasza Patics (#4466) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Tényleg sajnállak pajtás,ez nem egy korrekt bolt.Én is ragaszkodtam a személyes átvételhez(ez természetes volt náluk),ezért a b-telnél személyesen vettem át és az orrom előtt csomagolták ki.A szemétség az,hogy kétszer csinálták meg veled,pedig tuti tisztában vannak vele hogy eus v nem.Ha van erről leveled(mail),akkor nyugottan szólj nekik,hogy bizony szándékos félrevezetés miatt feljelented őket a felettes szerveknél(ez kötelesek megadni,de álltalában az önkormányzat v a gvh)+ ha jól tudom kell nekik lenni panaszkönyvnek is,ami a szervízben ott kell hogy fityegjen.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#4477) nikkor


nikkor
aktív tag

QR kódot hogyan kell mobillal olvasni?

(#4478) Quqesz válasza nikkor (#4477) üzenetére


Quqesz
nagyúr

tanulj tesó,tanulj :)
QR
letöltesz egy QR kód progit és ha elindítod lessz középen keresztbe egy piros csík a kijelzőn,na azt úgy használod mint mondjuk a tecsóban a kézi leolvasót:vízszintesen ráhelyezed a kódra,hogy beleférjen az egész a kijelzőbe.a kriksz-krakszos is így mükszik...
ikon
olyan mint a windowsban,egy program indító ikonja
widget
egyszer ugyan azt tudja mint az ikon+ha win7-en szoktál használni mondjuk mini alkapmazásokat,akkor olyan.egy futó program kicsi ablakban kihelyezve a főablakban(v mint a tv-nél kép a képben)
gyorsbillentyű
aszzem itt nincsen,csak olyan van ha a tárcsázóban megnyomod vmelyik számot,akkor a számhoz tartozó betüket használó neveket feldobja.pl 1 - ABC - andrás,antal stb........

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#4479) kenwood3 válasza Remiel (#4470) üzenetére


kenwood3
őstag

na zsír :C Csak jó áron adják :K

Mi is ez a smart store?

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#4480) nikkor válasza Quqesz (#4478) üzenetére


nikkor
aktív tag

4472 hsz-ban feltett kérdéseimre tudnál válaszolni?

(#4481) ytooc válasza nikkor (#4477) üzenetére


ytooc
tag

[Ezzel.]

Kell hozzá internet kapcsolat. Asszem. (Soha nem használtam.)

Google Play-ből le tudod tölteni.

LG Optimus G

(#4482) Quqesz válasza nikkor (#4480) üzenetére


Quqesz
nagyúr

4478
+
SMS
ellenőrizd az sms kiszolgálót v az sms beállításoknál(üzenetek/menü gomb) v a beállításokban/hálózati beáll.DE a te esetedben a számhordozás miatt is lehet,hogy jegelve volt a szolgáltatás(főleg ha mindkettőtök ott van és nem ment).Számhordozás alatt kb 4 óra,amíg nem működnek a funkciók.Ha ezután sem megy kikapcs/bekapcs(mert ilyenkor adatokat tölt le a sim) és ha ez sem segít hívd a szolgáltatót.
gyorshívás
eszembe jutott,hogy ha megnézed van olyan,hogy kedvencek(négy ablak van tárcsázó/hívásnapló/névjegyek/kedvencek-gyakran hívottak).ha megnézed a widgetteket találsz ott olyat ami a kedvenceket v a gyakran hívottakat tartalmazza és ezt kirakhatod főlapra és ott csak katt oszt hívod....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#4483) Remiel válasza ytooc (#4475) üzenetére


Remiel
őstag

Kizárólag a Smartstore - ban lesz kapható, más Voda üzletben nem... így volt náluk az Xperia S is azt hiszem, ha akarod be kell menni érte a Váci utcába (illetve mellé), de nem sietik el az tuti... nem is ezért vagyok még a Vodánál, hanem az extra percek miatt :U

(#4479) kenwood3 a Smartstore egy kiemelt Voda üzlet, tudod amolyan nézzétek milyen f@szák vagyunk kirakat, de egyes készülékek csak ott érhetők el... a címe Budapest V. kerület, Deák Ferenc utca 19. (Fashion Street), de itt a link nézelődj.

Szvsz ultragagyi a weboldaluk ahhoz képest, hogy kiemelt, extra és juj de exkluzív boltnak tartják...

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#4484) ytooc válasza Remiel (#4483) üzenetére


ytooc
tag

Hát nehezen mászkálok én a váci utcába.

Csak elküldik postán :D

LG Optimus G

(#4485) nikkor válasza Quqesz (#4482) üzenetére


nikkor
aktív tag

Az üzeneteim között 2009.07. és 08. keltezésűek vajon miért jelentek meg? A telefont 2012.08.17-én vettem át. Tudtommal csak a telefonszámok lettek SIM-ről SIM-re másolva. A régi telefonon sem voltak ilyen régiek tárolva.

(#4486) Remiel válasza ytooc (#4484) üzenetére


Remiel
őstag

Én nem találtam az oldalon onlány rendelési lehetőséget, szerintem ez olyan ahova bizony be kell fáradnod :D

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#4487) Quqesz válasza nikkor (#4485) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha a te sms-eid,akkor bizony mégis csak felkerült a simre.A szolgáltató nem tárolja,tehát utólag nem tudod lehívni,csak a simre tudod menteni és utólag visszanézni más telón.Én nekem mindég ezért tüntek el a régi sms-eim,mert nem mentettem le....
Ha jól emlékszem neked volt nokiád előtte?nos az olyan telefonok csak akkor töltöttek le a simről bármit is,ha kiadtad rá a parancsot,ergó ha te ezt nem tetted meg akkor bár ott voltak az sms-ek mégsem láttad.Az okostelefonok viszont amint beraksz egy simet és bekapcsolod azonnal letölt minden adatot a simről(telefonszá/sms).

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#4488) nikkor válasza Quqesz (#4487) üzenetére


nikkor
aktív tag

Köszönöm a segítségedet és a türelmedet. :R

(#4489) Quqesz válasza nikkor (#4488) üzenetére


Quqesz
nagyúr

szívesen :K

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#4490) stickrs válasza nikkor (#4472) üzenetére


stickrs
senior tag

gyors tárcsázáshoz tipp: főképernyőn a "+" fent a sarokba- widgetek - közvetlen tárcsázás - kiválasztod a nevet,és már birod is keresgetés nélkül hivni.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#4491) nikkor válasza stickrs (#4490) üzenetére


nikkor
aktív tag

Köszönöm.
Hogy itt mennyi mindent lehet felfedezni. :C

(#4492) OII


OII
csendes tag

Sziasztok!

Nemrég vettem egy ilyen telefont, eddig nagyon tetszik. A szögletes forma ízlés dolga, mivel vékony a telefon, így egész elegáns a kinézete. A melegedés nem vészes, az akksi üzemidő egész tűrhető, ellentétben ahogy tesztekben lehúzták. (ha nem b@sztatom feleslegesen, nekem bőven megvan a 3 nap is, bár ez erősen szubjektív ugye)

Viszont ami még mindig érthetettlen, hogy sok play-ről letölthető app durván szívja az akksit (2.1-es android óta nem volt ilyen telóm), azt hittem ez már rég elfelejtett dolog, ezek szerint mégse, na mindegy. :W

Jófajta app vagy widget nincs véletlenül, amivel adatforgalmat tudok tiltani/engedélyezni és ami nem mellesleg az akksit sem szívja le?

958 nap után lelkes újonc lettem

(#4493) Quqesz válasza OII (#4492) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Lehúzod az értesítő sávot,ott a kapcsolókat elhúzod balra és lesz egy szerkesztési lehetőség.bemész és jobb felső sarokban lesz egy + jeles ikon.azt nyomd meg és ott ki tudsz rakni adatforgalmas kapcsolót is,ami sztem nem fogyaszt.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#4494) OII válasza Quqesz (#4493) üzenetére


OII
csendes tag

:R nagyon köszi!

958 nap után lelkes újonc lettem

(#4495) migabi24 válasza RufuszX (#4469) üzenetére


migabi24
nagyúr

Az S3 a lekerekített sarkai miatt jobban kézreáll, ahhoz ne hasonlítsd

(#4496) RufuszX válasza migabi24 (#4495) üzenetére


RufuszX
senior tag

Mint írtam nem is a dizájnt hasonlítom, csak még soha nem volt 4 hüvelyknél nagyobb teló a kezemben. Így csak viszonyítási alapnak veszem kézbe.

(#4497) Badboys


Badboys
őstag

A saját véleményem a szolgáltatói hozzá állásról a készülék kapcsán. Nincsenek ösztönözve, hogy reklámozzák, ez az LG hibája is. Mennyivel korrektebb a samu garanciális megoldása? Fényévekkel jobb kinek a hibája? Elbaltázták az egészet volt reklám kampány? Enélkül ma nehéz eladni valamit. Nincsenek tartozék vásárlási lehetőségek. Nézd az SGS 3 at autóstartótól kezdve minden van hozzá. No és nem utolsó sorban a magyar bunkóság, náluk csak úgy mint autóban a golf és audi és más nincs, itt meg csak nokia és samu az isten.

(#4498) p06 válasza Badboys (#4497) üzenetére


p06
senior tag

Szerintem meg az LG Europát mint piacot nem akarja vagy nem tudja komolyan venni, a Telefonok tekintetében. Nézd a TV-ket és társait reklámok, F1 hirdetések.....

Gondolom Ázsiában máshogy vannak. + Mi elég kis ország vagyunk, hogy feleslegesen tiporják magukat a nevetséges eladások miatt, sajnos ez van. :(

A másik két gyártó akit leírtál meg veszi a fáradságot és kisebb nagyobb hibákkal de minket is elérnek. Bár mondom ezt csak az LG mobile termékeknél figyeltem meg. Más eszközöknél van legalább valami.

(#4499) DJ. Ru$y válasza migabi24 (#4495) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az a szappantartó? :))

OII!
Te pedig hallgass Quqeszra, mert ha ott kinyomod tényleg nem forgalmaz adatot (tudom, mert használom :) ).

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4500) Quqesz válasza Badboys (#4497) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A stereotipikus kereskedelemről teljesen igazad van.én pl hányok az olyan emberektől akik szerint autó: opel,műszaki cikk: sony,telo: szifon v samu.és rengeteg ilyen ember van.....na ezért vetten lg telót+meg azért,hogy ne kelljen szervízbe hordani mint a samut(havernak ace van,hát kalap szar,pl sd-t fel sem ismeri,ami fotózáskor ciki).amúgy rengeteg zte,huawei reklámot sem látsz,pedig pl a bladet sokan vették.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.