Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:45:06

LOGOUT.hu

Megkésve bár, de törve nem végre bemutatkozott az LG várva várt zászlós hajója, az LG Optimus 4X HD.
Mint azt sokan tudjuk ebben az évben kicsit döcögősen indult el az LG hadjárata, kivételesen a HTC One X került először a piacra, ezután az Samsung csatahajója a Galaxy S3, majd ezt követően az LG 4X HD. Bár a bejelentés már ez év februárjában megtörtént, ami beszámolt a készülék specifikációiról is, és elhintett 1-2 fotót is, a megjelenésre ezúttal még sokat kellett várni.
De megtörtént, bár nem úgy ahogyan azt a Samsung tette a Galaxy S3-al, aminek persze visszhangja is volt, de lényeg hogy itt van, megvoltak az első tesztek, és már kis hazánkban is kapható.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4651) Fail3D! válasza R2D20208 (#4650) üzenetére


Fail3D!
addikt

kivancsian varom:)

(#4652) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Érdekesek a T-Mobile-os várlói szándékok... hiszen állítólag a Tré levette a kínálatából... :U

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4653) tothl válasza R2D20208 (#4648) üzenetére


tothl
addikt

Hehe....miert tertel vissza ?

(#4654) wolruf válasza DJ. Ru$y (#4652) üzenetére


wolruf
őstag

Pedig fent van és rendelhető is... már csak 1 kattintás választott el a vásárlástól... visszaléptem :) Még gondolkodom :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#4655) jooker82 válasza wolruf (#4654) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ha tetszik,ne gondolkodj rajta,mert 1 hetet nem adok neki és v nem lesz ilyen jó az ára,v végléeg leszedik...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4656) ytooc


ytooc
tag

Jaja, szerintem is le fogják szedni.

Viszont a voda meg árulni kezdi. Na arra leszek kíváncsi, hogy milyen árban :)

LG Optimus G

(#4657) airmax_2.0 válasza jooker82 (#4655) üzenetére


airmax_2.0
tag

Ezzel egyetértek, szerintem is valószinű... viszont olyankor kiírják, hogy "kifutó típus"..
No mindegy mindent nem érthetek... :)
Megnyomkodtam a t pontban, és nagyon tetszett... :) simán szépen mindent visz...
(a grand x in pont amiatt értékelődött le a szememben mert azt a 4x után tapiztam... ég és föld az érzésbeli különbség... pedig teljesítményre árra az sem olyan rossz.. )

(#4658) TrueWhitee


TrueWhitee
tag

Na, csak megrendeltem a B-tel-től, mert az ismerősöm nem tudott normális üzletet mondani, ahol olcsóbban lett volna, mint a B-telnél futárszolgálattal együtt, aztán a keretet semmiféleképpen nem akartam túllépni. Remélhetőleg szombaton lesz futár (ugye munkanap), aztán végre én is a kezembe foghatom. Fehér színű, viszont ázsiai lesz, mert az utolsót tegnap vitte el valaki (EU-sat) és fehérben, feketében már csak ilyen verzió volt. A szoftvert megoldják ők, a többire meg majd rájövök magamtól, ha már nálam lesz. :)

(#4659) DJ. Ru$y válasza TrueWhitee (#4658) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Lennie KELL futárnak... hiszen munkanap. Ismerős is dolgozik, ő is futár.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4660) laca1978


laca1978
csendes tag

Üdv Hölgyek,Urak!
Ma megrendeltem a T-től a kicsikét!A kis csajszi mondta,hogy már megint nem sok van belőle náluk.Azt nem mondta a csaj,hogy kifutó széria lenne náluk.Holnap már a kezembe lesz és hétvégén elkezdem nyúzni :)) .Életem első androidja és első Lg-je ,remélem olyan szuper lesz,mint írtátok!

(#4661) Quqesz válasza TrueWhitee (#4658) üzenetére


Quqesz
nagyúr

nekem is tőlük van és fehér ázsiai.nem lesz gondod vele!Üdv a klubban mindenki újnak!
A heti újraindítás ajánlott,de nem kötelező!Nekem is atomstabil amióta megvan és se random sem kézi újraindítás nem volt! :R :R Nem bánom azóta sem! :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#4662) siletto


siletto
tag

Valaki tud valamit custom romokról?

(#4663) Fail3D! válasza siletto (#4662) üzenetére


Fail3D!
addikt

mostanaban kezd engem is foglakoztatni a dolog... ha kicsit meglenne tisztitva a rom, gondlom az akkuidon tudna nyomni nem keveset:)

(#4664) jooker82 válasza laca1978 (#4660) üzenetére


jooker82
nagyúr

Akkor,csak kapható :F .... szerintem rohanjon,aki teheti,egyatz jó ára van,meg tényleg nem lehet tudni,h meddig lesz még...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4665) TrueWhitee válasza laca1978 (#4660) üzenetére


TrueWhitee
tag

Pár hete nem volt elérhető a telefon, mert úgy volt, hogy előfizetésesként veszek egy új előfizetéssel egyet. Viszont közben anyám rábeszélt, hogy csak pénzkidobás lenne részletre, meg plusz előfizetésre megvenni, így lett teljes összegben, igaz máshol. Amikor rákérdeztem a T-mobil-nál, hogy mikor lesz, mondták, hogy hamarosan. Egyik szombati nap kaptam az értesítést, hogy újra van, vasárnap (délután már megint nem volt).. :D Szóval szerencséd van. :)

A futárra konkrétan rákérdeztem, mire fél perc után a srác mondta, hogy a kollégái szerint nem dolgoznak (de hozzátette, hogy a múltkori szombati munkanap is melóztak), szóval bízom benne, hogy szombaton már a kezemben lesz a kicsike. :D :))

(#4666) stickrs válasza siletto (#4662) üzenetére


stickrs
senior tag

ameddig zárt marad a bootloader addig nem lehet rá tenni custom rom-ot..és még zárt.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#4667) laca1978 válasza TrueWhitee (#4665) üzenetére


laca1978
csendes tag

Hát az a helyzet,hogy a hosszú hétvégén nem volt készleten.Hétfőn néztem ismét és akkor már volt nekik.Hétfőtől meg a mai napig gondolkoztam,hogy milyen formában vegyem meg.Kijelzőre kellene majd rendelnem fóliát ill valami tokot kell néznem.

(#4668) TrueWhitee


TrueWhitee
tag

Na igen, a tok. Az nekem nem lesz egy ideig, mert a telefonszámlámat is ki kell majd pengetni..az meg nem olcsó, köszönhetően a családbarátnak..(mind az öten benne vagyunk+mozaik xs díjcsomag)..Viszont az legyen a legnagyobb probléma, a tok..A telefon legyen meg. :D A fehér kis drágaság(om).

Na bassz, egy dolgot elfelejtettem megkérdezni, hogy az ázsiai verzióban, a töltő az milyen..

[ Szerkesztve ]

(#4669) DJ. Ru$y válasza TrueWhitee (#4668) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ázsiai... és lehet, hogy átalakító sem jár hozzá...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4670) TrueWhitee


TrueWhitee
tag

Hmm..mondjuk a két öcsémnek (egy lg androidos és egy lg wines telefonjuk) van egy-egy töltője..szóval ezzel nem lesz olyan nagy probléma..Csak kicsit bosszant, hogy erre elfelejtettem rákérdezni, de vegyük annak, hogy alapból elfelejtek néha dolgokat. :P

Ééééés jöhet a kérdés, okosabb vagy mint az okos telefonod? :D Majd meglátjuk. :)

(#4671) Veetyaa válasza -Mosquito- (#4587) üzenetére


Veetyaa
csendes tag

Én is ide írok, mégse 4X-em van...

(#4672) Patics


Patics
tag

Sziasztok!

A Google Play letöltésekkel van gondom. Beléptem pc-vel a https://play.google.com/apps oldalra ahol kiválasztottam néhány letöltést telepítésre. Azt írta, hogy hamarosan letöltődik a telefonomra. De sajnos nem töltődik le, nem frisíti a telefon az ottani alkalmazásaimat.

Az előző, (még ázsiai) frissült és letöltötte az alkalmazásokat, a mostani (az eus-) meg nem. Bár bizonyára nem a régió a gond, hanem valami beállítás, de nem tudom, hogy mi?

A másik kérdésem, hol tudom megadni atelónak a saját telefonszámomat, mert mindíg azt írja ki, hogy a saját telefonszám ismeretlen.

Egyébként szuper a teló, örömmel használom. :))

Madaraim: Sbach 342; Double Hourse 9081; Skyartec Wasp V3; Align Trex 500; WLtoys V686G; Floureon H101; ZMR-250 FPV Racer ------- Földi ellátó: M1 Abrams

(#4673) Patics válasza Patics (#4672) üzenetére


Patics
tag

A GogglePlay megoldva ... még a régi telefon volt "beregisztrálva", kellett egy letöltés a telcsivel, utána már betette a listába. :)

Madaraim: Sbach 342; Double Hourse 9081; Skyartec Wasp V3; Align Trex 500; WLtoys V686G; Floureon H101; ZMR-250 FPV Racer ------- Földi ellátó: M1 Abrams

(#4674) dodicsaba válasza TrueWhitee (#4658) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

én hoztam el az utolsót tegnap tőlük.

BlackBerry Passport

(#4675) dodicsaba


dodicsaba
aktív tag

Holnap visszaveszem az S 3-at. Hihetetlen de vodás kártyával nem müködik azt irja nincs sim. Minden más kártyával mükszik legyen német vagy tés vagy telenor de voda az nem. még jó hogy gyári független. szerintem nem egyezik a csip a simnél. mindegy ez van.

BlackBerry Passport

(#4676) TrueWhitee válasza dodicsaba (#4674) üzenetére


TrueWhitee
tag

Khmm.... :D

(#4677) -Mosquito- válasza Veetyaa (#4671) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Most már tudod.. :D

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#4678) jooker82 válasza dodicsaba (#4675) üzenetére


jooker82
nagyúr

nekem vodás és,minden ok...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4679) Quqesz válasza dodicsaba (#4675) üzenetére


Quqesz
nagyúr

ha régi a simed,akkor lehet olyan,hogy nem ismeri fel.lehet egy csere megoldaná a problémád.Én is lenni voda(v vodka :D ),de hát az S3-ak márcsak ilyenek :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#4680) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Na hölgyeim és uraim itt egy kis kegyetlen infó:
[link]
und [link]
viszont állítólag SÁRGUL A KIJELZŐ!!!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#4681) Fail3D! válasza Quqesz (#4680) üzenetére


Fail3D!
addikt

jo ar, de kinezetre anyira nem tetszik mint a tobbi nexus igy nem.alternativa ez...

(#4682) ak76 válasza Quqesz (#4680) üzenetére


ak76
senior tag

Ez a cucc semmifele birtoklasi vagyat nem gerjeszt bennem,ha olcso ha nem,en bizony nem adnam erte oda a 4X et.
Milyen baromsag mar a bovithetetlen memoria???

(#4683) Quqesz válasza ak76 (#4682) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Fail3D és AK76
ÚGY ÚGY Egyetértek veletek,nem alternatíva ez a telefon.Amikor megláttam a media marktos fotót.....mintha a nexsus s-emet láttam volna. Nein,danke!A 4X sztem sokkal jobb kinézetre+ snapdragon is melegszik rendesen az gáz.Akkor inkább a tegra,amit már beszabájoztak(bár mintha a chrome pörgetné jobban a procit és melegszik).Állítólag még annyi baja van a telónak(N4),hogy a vaku mellett reped az üveg hátlap!

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#4684) ak76 válasza Quqesz (#4683) üzenetére


ak76
senior tag

Uveg hatlap :Y
Na akkor vegkepp kizart hogy ilyet vegyek,az I4 hatlapja is uveg volt,soha tobbe ilyet,nehogy mar azon parazzak folyton hogy mikor reped el a telefonom... :(

(#4685) dodicsaba


dodicsaba
aktív tag

Megjavult az S 3. Bakker egy ragasztó szalaggal leragasztottuk a sim hátulját és mindjárt be is olvasta. Ugy tűnik a voda kártya hajszállal vékonyabb mint a többi. Na mindegy most már nem kell visszavenem. Vicc.

BlackBerry Passport

(#4686) zotyesz66 válasza Quqesz (#4683) üzenetére


zotyesz66
őstag

Hál' istennek, ennyivel kevesebben állnak sorba érte! :D Nekem ez az első telefon ami az iphone 3G óta birtoklási vágyat keltett bennem (azt 3 évig nyúztam) és őszintén szólva szarok a nem bővíthető memóriára, ellenben a kivitel minősége, a frissítések és az alap droid mind sokkal fontosabb nekem. Az üveg hátlap tetszik, és tetszik az iphone-ban is.

[ Szerkesztve ]

(#4687) Quqesz válasza zotyesz66 (#4686) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Egészségedre!De majd fog hullani a hajad a gogli frissítései miatt...volt benne részem

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#4688) wolruf


wolruf
őstag

Megrendeltem a 4X-et én is. Remélem nem bánom meg :-)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#4689) zotyesz66 válasza Quqesz (#4687) üzenetére


zotyesz66
őstag

Lehetséges... De én nem használok annyiféle alkalmazást, hogy folyton attól rettegjek hogy nem fog működni a frissítés után, másrészt meg az a fejlesztő, aki pont erre nem optimalizál... inkább nem folytatom

(#4690) wolruf válasza wolruf (#4688) üzenetére


wolruf
őstag

No, holnap délelőtt már kézbe is kapom elvileg :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#4691) jooker82 válasza wolruf (#4688) üzenetére


jooker82
nagyúr

A tétől???milyen áron kapod??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4692) -Mosquito- válasza Quqesz (#4680) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Én erre tuti nem cserélném a 4X-t! :P
Se nem szép,se nem bővíthető.. :F

[ Szerkesztve ]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#4693) wolruf válasza jooker82 (#4691) üzenetére


wolruf
őstag

Részletre veszem (úgyis ott maradok 2 évig...), így 18000 párszázat kell befizetni azonnal, aztán 12x6000
Szerintem így megéri. Remélem én is olyan boldogan használom majd, mint ti :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#4694) Bossi


Bossi
őstag

Sziasztok,

tudnátok mondani valami normális levelező progit androidra?

köszi

(#4695) tothl válasza wolruf (#4693) üzenetére


tothl
addikt

Ne parázz... Én is 2x -ről váltottam, nem fogod megbánni !
Hacsak a frissítések és a zárt bootloader miatt nem... :)

(#4696) laca1978


laca1978
csendes tag

Sziasztok!
Most ment el a futár.Meghozta a drágaságot.Nagyon szép,bár bekapcsolni még nem mertem.Egyenlőre szétpakoltam,hogy szokja a klímát.Megpróbálok szunyálni egyet ( éjszakás vagyok :(( ),de biztos nem lesz könnyű tudatában,hogy itt van a teló.Amit felébredek aktiválom a kicsikét.

(#4697) stickrs válasza laca1978 (#4696) üzenetére


stickrs
senior tag

uj telefont és nem bekapcsolni?? :Y pisztollyal nem birnának tőle távol tartani :DD

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#4698) tothl válasza stickrs (#4697) üzenetére


tothl
addikt

Hát kb. :)

(#4699) laca1978 válasza stickrs (#4697) üzenetére


laca1978
csendes tag

Hidd el nagyon nehéz megállni,de ha nem veszek erőt magamon és nem alszok még 1-2 órát akkor nem fogom bírni az éjszakázást!Meg tudom magamról,ha kezembe veszem akkor kitépni se lehet a kezemből. :)

(#4700) wolruf válasza stickrs (#4697) üzenetére


wolruf
őstag

Pont emiatt lesz a holnapi napom nyüzsi :) Délelőttől fogva pezsgek majd a cuccon. A frissítés ezzel kapcsolatban nem érdekel, ha megy a gyárival, én baromira boldog leszek :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.