Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31112) joekajoeka


joekajoeka
tag

Sajnos az én telefonomon is előjött a beégés, H815 international 507-es.
Nem hittem volna, hogy ez tényleg létezik az LCD panelnáll. Amikor vásároltam a G4-et akkor néztem a Samsung S6-ost is és a fő ok amiért nem vettem azt az az volt hogy az AMOLED beéghet és be is ég. Erre-fel mi fogad 8 hónap után? Beég a G4 LCD.

Ez borzalom, ilyen nincs...

Szemeztem a Note 4-el és az S6-al is és mindkettőt az AMOLED miatt nem vettem meg, inkább azt mondtam hogy akarok egy megbízható LCD panellt amin akar hosszabb ideig is statikus lehet, egy fénykép, weboldal, navigáló gombok, akármi.
Mielőtt megvettem volna a G4-et utána olvastam hogy a G2 és akar a G3-as sárgásan beégett azt hiszem, hogy a ragasztótól.

Az LG nálam leszerepelt képtelen normális LCD-et gyártani, ismerősömnek van LG 22" monitora és annak is 1 ev után ilyen fura beégesek jelenek meg, majdnem ugyanaz a probléma, saját szememmel láttam. Az egy monitor egy meg egy telefon de mégis van összefüggés: LG :(( .

Teljesen meglopva érzem magam, 140.000 forintért 8!!! hónapot tartson egy csúcs telefon?
Soha soha nem játszódtam vele, leejtve 1x sem volt, úgy vigyáztam rá mind a tökeimre.
És akkor most vigyem el javítani, hat én biztos hogy nem.
A 140.000 forintos telefonom most egy javított telefon lesz? Szerintem képtelen egy szervizes úgy összerakni mint a gyárba, azért vigyem javítani hogy szedjek szét, megkarcolják (alap dolog) , és bónuszba kapok ujjlenyomatot a lencsékre is!
Meg azt is olvastam (külföldi fórumon), hogy mar nem olyan jó minőségű a csere LCD, sárgásabb a fehér stb.
Bar megvettem volna a Note 4-et vagy az S6-ost ha beégtek volna ennyire rosszul nem esne.
Egy kalap fos a G2, G3,G4,V10 és a G5-is LCD szempontból, hiába szép ha meg 1 evet sem megy rendesen.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.