Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30751) bghistvan válasza DaDa (#30749) üzenetére


bghistvan
senior tag

Én sajnos nem tudok erre válaszolni,viszont az érdekelne hogy Neked mennyi idős volt a telefon mikor észrevetted?

(#30752) -Mosquito- válasza Heisenberg69 (#30745) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Nagyon izgulsz? :U

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#30753) DaDa válasza bghistvan (#30751) üzenetére


DaDa
senior tag

Szeptemberben lesz 1 éves és azért kérdeztem mert a gari lejárta előtt úgy is beadom "kamu" újraindulásokkal, hogy cseréljék az alaplapot és akkor már a kijelzőt is cseréltetném. A párom G4-e is most kezdett beégni az övé már 1 éves múlt pár héttel.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#30754) Nagytoll válasza DaDa (#30753) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Én is ezt terveztem, csak aztán elfelejtettem, most meg már biztos lejárt a garim :D

(#30755) mivan80


mivan80
aktív tag

Sziasztok!

Elég régen voltam már itt és még régebben írtam nektek.

Az apropó, amiért írok, hogy az én telefonom (augusztus végén vásárolt) is megjárta a szervizt.

Nálam a következő hibák voltak :

- A vásárlást követően kábelen soha sem tudtam róla az elkészített képeket, videókat átmásolni, a fájlok korruptak lettek, Micro USB-s pendrive-val már több sikerem volt (50-50), de főleg felhőn keresztül mentegettem. (Ezt gyorsan megszoktam, ezért nem is foglalkoztam vele)

- Az akku az én használati szokásaim mellett kb májusig olyan kettő és fél napot bírt, mindig a harmadik napon kellett töltenem. Na ez június vége, július elejére lecsökkent először alig kettő, majd 1 napra.

- A beszédhangszóró elkezdett "nyekeregni, nyöszörögni, zörögni", elég idegesítően, változó intenzitással néha egy kis kihagyással.
Bár ez valószínű az egy éves lányom műve volt, egyszer egy óvatlan pillanatban megszerezte a telefont. (Amikor beléptem, épp a kijelzőt karmolászta, kaparászta, így lehet hogy előtte a hangszóró rács volt a soros).

Ez utóbbi volt, ami miatt beadtam a szervizbe.

Kedden délután egy körül adtam le a Váci úton személyesen. A fenti problémák felsorolását követően, még szóltam a szervizesnek, hogy aggódom, mert az alaplap a korai szériából (505) való.
Azt ígérte majd ránéznek. Teljesen korrekt volt.

Aznap szerettem volna átvenni, mondta hogy ez már esélytelen, így megadtam a szolnoki címem, és kiszállítást kértem. Sajnos cseretelefon nem volt bent.

Mindenféle értesítés nélkül ma kb. egy órája csengetett a bejáratnál futár, hozta a telót, szerencsére itthon voltam.

A garancia jegyre ennyit írtak : PCB + Akku
Hibaok: Noon (gondolom no on)

Szóval kaptam egy új alaplapot, meg új akkumulátort.

A telefon Imei és gyári száma változott, utóbbi 606-os kezdetű lett.

Most kezdem el újra belakni. Remélem, továbbra is elégedett leszek vele.

[ Szerkesztve ]

(#30756) bghistvan válasza DaDa (#30753) üzenetére


bghistvan
senior tag

Dehát 2 év garancia van az LG-nél nem,vagy csak a szolgáltatósokra vonatkozna?
Értem én a "taktikát" :C
Majd szeptemberben mindenképpen számolj be a fejleményekről!

(#30757) DaDa válasza bghistvan (#30756) üzenetére


DaDa
senior tag

Állítólag a 2 év csak hivatalos magyarországi beszerzésre vonatkozik. (szolgáltatók, Media Markt stb.) Sufni vagy "mini" Gsm-boltokra nem. Én pedig a VIPphone-tól vettem. Nem kockáztatok :) Beszámolok majd.

[ Szerkesztve ]

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#30758) bghistvan válasza mivan80 (#30755) üzenetére


bghistvan
senior tag

Ez azért eléggé korrekt szerintem.
A samu is szépen elkezdte tolni anno az ilyen-olyan garanciális marketinget a prémiummal kiegészítve,de már közel sem annyira ügyfélbarát a hozzáállásuk garancia ügyben,mint régen volt,bár én a csereutalványig egyetlen alkalommal sem álltam meg!
Igazán panaszt még nem hallottam ez ügyben,ezért sem túráztatom magam agyon hogy mi lesz ha ez lesz ,meg az lesz............,tudom hogy nagy eséllyel orvosolni fogják a problémát!

30756: így egyértelmű!

[ Szerkesztve ]

(#30759) Cry0


Cry0
őstag

Sziasztok
Mivel kijelzőt cserélnek majd a G4 emen fóliát szeretnék nézni eddig mindig 800-1200ft os fóliákat vettem most viszont szeretnék nilkint venni rá kérdésem hogy megéri-e az árát illetve van e lényeges külömbség a H+ és a H Pe+ (Blue Eyes) között?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#30760) HAX


HAX
tag

Na végre visszakaptam a telefont! :C 25 nap alatt sikerült megjavítani...

(#30761) ADAM1337 válasza HAX (#30760) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Lemaradtam milyen hibával volt leadva?

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#30762) HAX válasza ADAM1337 (#30761) üzenetére


HAX
tag

Kamera nem működött, ha zseblámpát nyomtam a vakuval újraindult a készülék + félreérzékelt a kijelző.

Ezeket cserélték plusz az alaplapot, hátlapot. Újrahúzták a szoftvert is így már nincs rajta a sok szolgáltatós sallang app.

(#30763) feca81 válasza DonMaster (#30746) üzenetére


feca81
aktív tag

Szerintem a stabil bluetooth kapcsolat, és az OTG létfontosságú. BTt napi szinten használom, értsd állandóan kommunikál az okos karkötőmmel, de az OTG is jól jönne biztonsági mentésekhez.5.1-nél működött... Idegesítő, hogy nem képesek kiadni a 6.0.1-et. Az LG G5 már áprilisban megkapta...

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#30764) feca81 válasza Cry0 (#30759) üzenetére


feca81
aktív tag

saját véleményem szerint a fólia teljesen felesleges. Gorilla Glass kijelzős. Vettem rá én is üvegfóliát, 4000-ért. 1 héti bírta, felvált. Az eredeti műanyag pár hónapot. én fólia nélkül használom. Egyetlen karc sincs rajta. Ha meg lesz, akkor feltöltöm azzal a nano-folyadékkal, és kész.

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#30765) FerNandor


FerNandor
őstag

Hali, valaki fel tudná rakni az LG UP-ot valahová?

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#30766) Laca0 válasza feca81 (#30764) üzenetére


Laca0
addikt

Én nem is a karcok miatti félelem miatt vettem üvegfóliát, hanem a fizikai ütődések miatt. A családban már 2 kijelzőt védett meg az üvegfólia.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#30767) ToniSoprano válasza feca81 (#30764) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Nem kell 4000-es fólia 1500-2000 között lehet kapni már, most az első 1500 Ft-osat tettem rá, igazi üveg érzés, tapintás nagyon jó lett az érzékenység. Szerintem jobb mint az Xprotector, nekem az annyira nem jött be a tükröződés és a kicsit műanyagos érzés miatt. Ezt az áruházat nagyon ajánlom olcsók, gyorsak, megbízhatóak: [link]

A fotózáshoz a kérdéseim
1. Más a gyári fényképezőnél lehet valami fénymérési módot állítani? Eléggé pontszerűnek tűnik a mérés, jó lenne valami középre súlyozott, vagy mátrix időnként.

2. Azt vettem észre, hogy a fényeerőt maunálba felkel venni 0,3-0,4 köré különben akkor HDR nélkül elég sötét és emiatt kicsit mosottnak tűnő képeket csinál. HDR-ben már jó a fényerő általában. Csak mindig manuauban kell akkor fotózni.

3. Tényleg automata módban nagyon kevés fényél elő jön ez a un. színes zaj. Ahhoz hogy ez ne jöjjön elő 300 alá kell tenni az isot, de ekkor már 2-3 mp-es záridő kéne amit nem tudok megtartani, elmosódik. Tudtok valami olcsó állványt ajánlani?

[ Szerkesztve ]

(#30768) vigyori78 válasza FerNandor (#30765) üzenetére


vigyori78
őstag

Szia.
Utolsó kettő LINK Illetve LINK

[ Szerkesztve ]

(#30769) JMarty válasza FerNandor (#30765) üzenetére


JMarty
tag

Tessék: [link]

(#30770) Harcsai válasza vigyori78 (#30768) üzenetére


Harcsai
senior tag

A 10d az 5.1, a 20d az 6.0. Ugye?

[ Szerkesztve ]

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#30771) Laca0 válasza ToniSoprano (#30767) üzenetére


Laca0
addikt

Én is Xprotector-t vettem (2* annyiért, mint ott lehet kapni), de ennek nincs műanyag hatása, nagyon szépen áll a telefonon...
Nem lehet, hogy az valami kamu fólia volt?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#30772) SybenX válasza Laca0 (#30771) üzenetére


SybenX
őstag

+1
Én is xpro-t használok már évek óta,sosem jött fel és üveghatása van nem műanyag.Pont olyan a tapintása mint a gorillaglass-nak.

(#30773) vigyori78 válasza Harcsai (#30770) üzenetére


vigyori78
őstag

:K

(#30774) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Én is sokáig használtam Xprotectort, de most Nilkin van a telefonomon. Amiben a Nilkin jobb, hogy fele olyan vékony, és jobb a fényáteresztése, nem csillog annyira, ami direkt napfényben előny. :)

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#30775) deny330 válasza takacsbotond (#30774) üzenetére


deny330
aktív tag

Pontosan melyiket a Nilkinből? Én jelen pillanatban ezzel és ezzel szemezek, de javítsatok ki, ha rossz helyről rendelném és rosszat. :D

Valaki rendelkezik itt ilyen tokkal egyébként? Tervezek venni a G4-re, úgy hallottam, hogy aktív (az az, ha kinyitom, a képernyő elkezd világítani?!), és igen elegáns, jól véd.

(#30776) takacsbotond válasza deny330 (#30775) üzenetére


takacsbotond
őstag

Sima Nilkin 9h+-t használok. Ebayről lett rendelve, kb 2000Ft-omba került.

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#30777) Laca0 válasza takacsbotond (#30774) üzenetére


Laca0
addikt

Nem tudom, hogy miről beszélsz... Az Xprotectornak nálam tökéletes a fényáteresztő képessége. 0 tompítása van!
Csillogni sem csillog jobban, mint maga a kijelző tette.
Továbbra is azt hiszem, hogy többen hamisított Xprotektort vettetek. Az enyém 3000 ft volt itthon vásárolva.
Vettem már többször Kínából sokféle fóliát, meg sem közelítették ezt a minőséget.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#30778) FerNandor


FerNandor
őstag

Köszi a linkeket. Basszus nem sikerül. Mindent felrakok a leírás alapján, úgy is csinálom. Rá van dugva, elindítom az LG UP-ot és kiírja, hogy there is no handset connected. Mi a franc lehet a baj?

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#30779) Vikooo válasza FerNandor (#30778) üzenetére


Vikooo
addikt

Rakd fel az LG Bridge sw -t, az elmeletileg telepiti a szukseges drivereket.

(#30780) FerNandor válasza Vikooo (#30779) üzenetére


FerNandor
őstag

Most újra telepitgettem azokat, amiket már megcsináltam, LG user support toolt nyitva hagytam és most jó lett az LG UP. Most 20d van rajta de folyamatosan a Google play szolgáltatások eszik az első helyen meg sokat is merül stand by módban. Úgyhogy most megprobalom a 20C-t

Komolyan ez hihetetlen, nem tudom letölteni a v20c-t. Azt írja, hogy kvóta túllépve. Honnan tudom még letölteni? Lassan ledobom az ékszíjat

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#30781) ADAM1337 válasza Laca0 (#30777) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem a kínai 400ft osbol van most femt es teljesen jo tapintasa es feny ateresztese van. Elotte utana a gyari videot megnezve semmi kulonbseg.
Szerencsere ez mar nem gagyi mint az elso szeria, igaz ez gearbest rol lett rendelve ahol vannak velemenyek es ertekelesek is a termekekrol.
De ha megmutatnam elobe nem mondana meg senki hogy nemegy 2-4ezres folia-e, és a tok se 5-10 ezer csak 1200ft.

Persze megeri minoseget venni, de ne essunk at a lo tuloldalara.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#30782) FerNandor


FerNandor
őstag

Srácok sos honnan tudom leszedni a v20c-t?

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#30783) Vikooo válasza FerNandor (#30782) üzenetére


Vikooo
addikt

Maradjon a 20d de legyen FR.

Amugy meg ellenorizd azokat a beallitasokat amik a Google Play Services-en keresztul mukodnek, ugymint helyelozmenyek, google asszisztens, hely stb.

Nincs baj a 20d-vel.

[ Szerkesztve ]

(#30784) FerNandor válasza Vikooo (#30783) üzenetére


FerNandor
őstag

közben megtaláltam nagy nehezen egy helyet, ahonnan le lehet szedni. [link]

felraktam a 20c-t, most meg nem tölti fel. Töltőn van már egy ideje és 95%-on áll... most újraindítottam, már 96%.. fuu.

picit hagyom most ezt, meglátom mi lesz. a szokásos play filmek és társait most ugyanúgy letiltom mindjárt. facebookot kell még felraknom, csak most a jelszót nem tudom, aztán meglátom. Az LG UP szerencsére jó lett.

francokat... felrakom vissza a 20d-t mintha akadozna, meg valami nem stimmel...

egy kérdés, ezt a sz@rt, hogy folyamatosan engedélyezni kell mindent a telefonon, hol lehet kikapcsolni? Rohadt idegesítő.

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#30785) TeeJay


TeeJay
félisten

AIDA64 alkalmazás nekem azt írja JDI panel van a telefonomban. Vajon valós infó lehet?

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#30786) SybenX válasza TeeJay (#30785) üzenetére


SybenX
őstag

Nekem is JDI.Szerintem valós.

(#30787) #86973952 válasza TeeJay (#30785) üzenetére


#86973952
törölt tag

Valós. Nálam például LGD van.

(#30788) hard74 válasza TeeJay (#30785) üzenetére


hard74
senior tag

Nálam szintén LGD.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#30789) Ferenc


Ferenc
csendes újonc

Mi a különbség a kettő között(lgd,jdi)?
Nálam jdi. :)

[ Szerkesztve ]

(#30790) Viktor0610 válasza Ferenc (#30789) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Más a gyártó.
Az LGD az LG sajátja, a a JDI egy külső beszállító neve.

A jgd az egy harmadik? :P :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#30791) bghistvan


bghistvan
senior tag

SN/511 JDI

A beégés mindkét displaynél előfordult?

[ Szerkesztve ]

(#30792) Ferenc válasza Viktor0610 (#30790) üzenetére


Ferenc
csendes újonc

Köszi. :)
Igen a jgd az majd saját gyártás lesz. :)))

(#30793) dkovizoli válasza bghistvan (#30791) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nekem is 5/11 jdi

(#30794) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

jdi nálam 605 S/n

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#30795) Vikooo válasza Ferenc (#30789) üzenetére


Vikooo
addikt

Ugy ahogy irjak, a JDI aka Japan Display. Az egyik legnagyobb kis kijelzoket gyarto cege. Iphone elsoszamu kijelzo beszallitoja a Sharp es LG mellett.

507, LGD van beeges es egy pixelhiba, fekete megjelenitesnel.

Amugy az INCELL technologia is a JDI tol szarmazik:)

[ Szerkesztve ]

(#30796) Nagytoll


Nagytoll
senior tag

505 LGD Incell, ég mint a tűz

[ Szerkesztve ]

(#30797) TeeJay


TeeJay
félisten

Nálam tökéletes a JDI kijelző csak nem tudtam valós infót ír e. Gondolom ez is IPS panel csak a japánok gyártják

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#30798) satz18


satz18
őstag

Olyan ügyben fordulnék hozzátok, hogy onedrive-ra szeretném a fotóimat automatikusan feltölteni, ami működik is, de a wp8.1-es verziótól eltérően itt nem tömöríti a képeket. Így 4 MB-ot foglal egy kép és félek, hogy túl hamar betelik a tárhelyem. Megoldható lenne, hogy tömörített kép kerüljön automatikusan feltöltésre a felhőbe?

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#30799) HAX válasza TeeJay (#30785) üzenetére


HAX
tag

Nekem most cserélték a kijelzőt ez JDI INCELL.

(#30800) SkiDev


SkiDev
senior tag

Sziasztok!

Már vagy 1000+ hsz óta nem láttam a fórumot, mert kissé el voltam havazva. :)
Történt az elmúlt két hétben valami? :)

Köszi a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.