Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32001) Kavinton75


Kavinton75
senior tag

Betelt a pohár, ez a G4 egy sz@r.
Mondom ezt azért, mert:
- akkuidőben lenyomja egy Zuk 1 is (2 nap alatt 6 óra SOT és még 24%-on van, én marha eladtam a haveromnak), ami olcsóbb is
- újra visszajött az automatikus halkítás (nem gyári cucc, hanem valami sz@r benne), így még néha azt sem hallom, hogy cseng, a navigációról, video nézésről, kihangosításról már nem is beszélek
- 4x volt hard reset és 2x raktam újra LGUP-al, ebből az egyik a V20G
- most visszem harmadszorra szervizbe, pedig már a fel2telo ki van cserélve
Tele vele a t@k@m.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#32002) SybenX válasza Kavinton75 (#32001) üzenetére


SybenX
őstag

Én pedig valahogy erősen user errornak érzem ezt az egészet,jó akkuidőben nem a legjobb,de nem is a legrosszabb,egy közepesnek mondanám.Bár aki G4-et vesz az pont nem az akksi miatt veszi...Szóval ha kevés akkor váltani kell.

[ Szerkesztve ]

(#32003) GEIL válasza Kavinton75 (#32001) üzenetére


GEIL
addikt

:Y :F :O :o

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#32004) Kavinton75 válasza SybenX (#32002) üzenetére


Kavinton75
senior tag

User error mi?
Végül is tényleg kikapcsolhatnék mindent, hogy nyerjen pár óra SOT-t, de akkor minek okostelefon?
Egy régi Nokia 30 napig elmegy :K
Már említettem parszor, hogy nem én akarok lenni a telefonért, ő legyen értem.

Most utoljára viszem szervizbe.
Ha nem lesz jó odaadom az LG-nek emlékbe, hogy lássák mit is csesztek el.

Még egy LG nem lesz mostanában az tuti.
Pedig a TV, a házimozi, mosógép és a hűtő is az.

Lehet, csak én vagyok szerencsélen ezzel, de ez nem vígasztal.

[ Szerkesztve ]

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#32005) OPiiPO válasza Kavinton75 (#32001) üzenetére


OPiiPO
addikt

Az eddig egyik legjobb telefon, ami a családban megfordult. Most rendeltünk még egyet, mert ennyire stabil, jól működő mobilunk még alig volt az elmúlt években, a kamera az pedig csúcs-szuper :)

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#32006) Kavinton75 válasza OPiiPO (#32005) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Sajnos nem tudok osztozni az örömödben.

Az elején nekem sem volt vele bajom, de mára ez megváltozott.
Haveromnak is ez van és nincs vele baja, de ez sem vigasztal :N
Még kapnak egy utolsó esélyt LG-ék hétfőn otthagyom náluk pár hétre, vagy adjanak egy újat, mert ez felb@sz.
Kicsit unalmas 2 naponta újrarakni és mindent visszapakolni.

Lenne jobb dolgom is :K

A kamerával semmi bajom azt, akkor se szidnám ha rossz lenne.
Mert akkor is jobb lenne, mint a többi :C

[ Szerkesztve ]

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#32007) Quqesz válasza Kavinton75 (#32001) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A Zuk Z1 persze hogy lenyomja akkuidőben, nagyobb aksi,kisebb felbontás. Ezek alapján alapból jobbnak kell lennie.(eustock még árulja)

A többit sajnálom....tényleg szívás. Remélem sikerül megjavíttatni.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#32008) Kavinton75 válasza Quqesz (#32007) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Nemrég azt mondták nekem, hogy nem a kijelző eszik sokat.
De tök mindegy is, egyben nézve gyalázat.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#32009) Quqesz válasza Kavinton75 (#32008) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem toom, de sztem azért fogyaszt, és az is számít mi megy rajta mekkora fényerőn.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#32010) TeeJay válasza Kavinton75 (#32008) üzenetére


TeeJay
félisten

nem is a kijelző zabál, nálam is mindenki fikáz hogy 7-8órát 4%-os kijelzővel érek el
nem én azzal érem el hogy semmi felesleges nem megy rajta
nem szinkronizálok nincs GPS Bluetooth meg semmi egyéb
wifin itthon tolom, nem hívnak napi 3órát meg ilyenek
csak használom az alkalmazásokat auto fényerőn ami átlagban 4-20%körül van nálunk a sötét szoba miatt :D

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#32011) Kavinton75 válasza TeeJay (#32010) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Ha ezt mind nem csinálod, akkor minek a telefon?
Arra ott a tablet 2x ekkora akkuval, mellé meg egy Nokia.
Lehet nekem is ezt kellene csinálni :C

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#32012) brd válasza Quqesz (#32009) üzenetére


brd
nagyúr

Ha nem tood', minek írsz tanácsot? ;) Ott a teszt, bárki megismételheti. Ráadásul nekem már 1+ éves a battery is, a napokban mértem le, már csak max. ~2400-2500 mAh-s. Nagyon úgy néz ki, hogy a chipset fogyaszt túlságosan sokat (esetleg az energiagazdálkodás gyökér, de erre kevesebb az esély, hiszen számottevően nem módosul más rendszer software-rel sem).

The only real valuable thing is intuition.

(#32013) Quqesz válasza brd (#32012) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem szándékozom a tesztet megcáfolni, mert nem is tudom. Az a baj nem igazán tudtunk jó tanácsot adni a srácnak, mivel tudná jobbá tenni a telójának az üzemidejét. Persze lehet egyedi hiba van nála a készülékben.....a tesztben viszont statikus képet hagytál kint a kijelzőn ha jól értem és ha mozgó képet/változó tartalmat teszel ki mi a helyzet? A másik meg az 50% fényerő, ami sokaknál nincs manuálisan beállítva(srácnál sem). Szóval van még azért kérdés....de félre ne érts, nem azt mondtam, hogy nem tettél meg mindent a dolog tisztázására.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#32014) Quqesz válasza brd (#32012) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Tanácsot meg amúgy gps terén tettem ;)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#32015) Busterftw válasza Kavinton75 (#32008) üzenetére


Busterftw
veterán

Igen nem a kijelző fogyaszt, azért van az akku statban mindig az utolsó helyen..

(#32016) brd válasza Quqesz (#32013) üzenetére


brd
nagyúr

Tudsz olyan tesztet mutatni, ami nem használ CPU/GPU-t? Mert ha nincs ilyen, akkor megint ott vagyunk, hogy nem csak a kijelző fogyasztását mérjük. ;)

The only real valuable thing is intuition.

(#32017) ToniSoprano válasza Kavinton75 (#32011) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Esetleg próbáld meg 5.1-gyel, nekem nincsenek nyűgjeim, dual simmel nem rossz az uzemidőm. Töltésnél hagyd rajt még 1 órát. Mondjuk kár a QHDért, full hd val talán jobb lenne volna az uzemidő. De szerintem nem rossz így sem.

(#32018) Sanya válasza Kavinton75 (#32008) üzenetére


Sanya
nagyúr

De. A kijelző fogyasztja a legtöbbet.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#32019) #86973952 válasza brd (#32016) üzenetére


#86973952
törölt tag

Szerintem arra gondolt, hogy a nagyobb felbontás miatt nagyobb az erőforrás igény. Ami igaz is, tehát közvetett módon kijelző fogyaszt többet, csak ez a CPU/GPU -nál fog megjelenni, mert ő erőlködik többet. Már a natív felbontás csökkentés is alacsonyabb fogyasztást eredményez. Pl. Huawei -nél is, meg ahol állítható.

(#32020) Quqesz válasza #86973952 (#32019) üzenetére


Quqesz
nagyúr

:K

Nem véletlen kezd terjedni ez a nativ változtatási lehetőség. Igazából a QHD-nak csak VR-ban van előnye, minden másban bőven elég a fullhd. Erre kezdenek ráérezni ao gyártók(a nagyok natívoznak, a tôbbi meg marad kisebb felbontásnál)

brd
Lehetne ilyen tesztet csinálni egy be nem szerelt kijelzővel, de nem hiszem, hogy vki ilyennel fog babrálni ;)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#32021) Kavinton75


Kavinton75
senior tag

Köszi mindenkinek az ötleteket, de ha nem tudja a szervíz orvosolni a problémát, akkor megy a levesbe.
Genyo haverom küldözgeti a képernyő képeket 48 órás működéséről és 7 óra 25 perces SOT-ról (Zuk Z1) és semmit sem állít el, semmit sem kapcsol ki....csak használja.
Na ezt szeretném én is.
Anno a G2 tudott ilyet (lehet kicsit kevesebbet), de azóta valami el lett rontva....de nagyon.
Most 30 perce netezek és 12%-ot merült, 28%-os fényerőn (tegnap este raktam újra).
Amíg aludtam 2%-ot merült, így nem hinném hogy bármi be lenne ragadva.
Legnagyobb fogyasztó a kijelző 36%-al.
Amíg ezt megirtam, megint esett 2%-ot, szánalmas.

Nem akartam felkavarni a csontig lerágott akku dolgot, de kiakaszt ez a sz@r.
Gondoltam, hátha van még egy ilyen szerencsétlen és megosztja mi volt a megoldás, de látom, hogy csak én vagyok a kiválasztott.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#32022) Quqesz válasza Kavinton75 (#32021) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Sztem volt itt már ilyen eset, de már nincs itt az illető. Hát igen, a ZUK 4000mAh aksija nagyon jó lépés volt tőlük. Lassan ennek kellene lennie a minimumnak. Anno a G2-ben jó volt a 3000mAh, de azóta változott a hw igény így kevés lett. Talán a V20-al az LG tesz egy megfelelő lépést a jó irányba.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#32023) bigrock válasza Kavinton75 (#32021) üzenetére


bigrock
addikt

Ha csak akkustat képeket akarsz neki küldeni, csinálok párat fotosoppal neked... :)

(#32024) Kavinton75 válasza bigrock (#32023) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Ahhoz nem kell photoshop, ehhez igen.
De köszi.
Azt még Paint-be is megcsinálom.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#32025) vigyori78 válasza Kavinton75 (#32024) üzenetére


vigyori78
őstag

Ezért vannak a fórumok, hogy mielött vásárolsz váltasz telefont gyűjts egy kis infót.
Az átlagos képernyőidő 3,5-4 óra ennél a telefonnál ha használva van ez 10 perc olvasás után kiderűl.
Ha ennél nagyobb az igény mást kell nézni.
Ha úgy látod tudna többet is valami nem jó akkor szervíz.

Igaz éjszakás voltam és nem hajszoltam szét a telefont de nekem ez tökéletes :

Ez nem photoshop, ilyet kell venni :)

(#32026) SharpSA válasza Kavinton75 (#32021) üzenetére


SharpSA
veterán

Az a baj a "nagyobb" gyártókkal, hogy egyszerűen nem foglalkoztak az üzemidő kérdéssel, mostanában már talán némileg kezdenek. A "kis" gyártók készülékei meg jól bírják, de mindig van valami, amivel elrontják az összképet, ez például legtöbbször a kamera. Mert milyen jó is lenne mondjuk egy majdnem LG G4 tudású kamerát látni mondjuk a Zuk Z1-ben vagy az Ulefone Powerben. Utóbbinak jóval hosszabb az üzemideje, mint a G4-nek és egyáltalán nem lassabb (játékok biztos, de az meg nem érdekel). Talán lesz egyszer ilyen készülék is...

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#32027) Kavinton75 válasza vigyori78 (#32025) üzenetére


Kavinton75
senior tag

6 nap alatt 3 óra SOT? :Y :Y :Y
Ezt akkor sem tudná, ha nem is használnám.
Szerintem klónozd a telefonod, mindenki megvenné.
Ha gondolod, akkor odaadom az enyémet, hátha ezzel is összejön.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#32028) GoneTom válasza -Mosquito- (#31975) üzenetére


GoneTom
tag

Szia!

Ne is mond... Mikor megjelent a G4, úgy éreztem, hogy az lesz a következő telefonom. De akkor még rendesen működött az Optimus G-m....

Az utóbbi pár hónapban folyamatosan romlik... lassan 3 éves lesz és megérett a cserére.
Elkezdtem olvasni a G4 fórumát és rengeteg hibáról lehet olvasni, de a legsúlyosabb a bootloop, meg a kijelző beégése.

Mivel vidéki vagyok, Egertől nem messze egy kis faluban lakok, az utazás meg nem olcsó Bp-re, így jól meg kell gondolnom, hogy mit és mennyiért választok és az megéri-e annyiért...

Pesten olcsóbbak az árak, de ha oda fel kell vinnem 1-2-szer, akkor mindjárt kevésbé éri meg. Meg, hogy egyáltalán megéri-e egy olyan telefont venni, ami hiába tetszik (nagyon tetszik), de feketében, ami leginkább illik hozzám nem tudnak itt rendelni, mert elfogyott a nagykerben, illetve "gyárilag is hibás már" nagy valószínűséggel....

Alternatívát kell keresnem, de vannak kikötéseim:
- cserélhető akksi
- nagyon jó kamera
- stabil rendszer
- jó RAM kezelés
- microSD bővíthetőség
- még megfizethető ár

Ami ezeket tudja a G4-en kívül az sztem csak a V10...
Írtam is a topikjába, válaszoltak is, és jobb ajánlatnak tűnik a G4-nél, de drágább is, meg ritkább is, főleg feketében.

Mivel benne vagyok a telefon témában, a szakdolgozatom is részben erről szólt (rootolni, meg ilyen dolgokat nem tudok... :)) ), de tisztában vagyok a dolgokkal, úgy nagyjából. Csak a döntés nehéz, illetve a pénz kérdése, mert nem tudok túl sokból gazdálkodni...

Próbálok infókat gyűjteni a megfelelő döntés érdekében, hogy a következő mobilom is kibírjon kb 2-3 évet.

A segítségeteket pedig köszönöm :R és higgyétek el, ez amit Ti kaptok a döcögős mobilvásárlásomból az semmi ahhoz képest amit itthon hallanak a szüleim, akiket totál hidegen hagy a mobilos téma.... :K

[ Szerkesztve ]

(#32029) szaszaboy0


szaszaboy0
tag

5.1 nél hol lehet kikapcsolni az alkalmazás engedélyeket?

Üdv Szabi

(#32030) dewill79 válasza GoneTom (#32028) üzenetére


dewill79
tag

Szia!
Esetleg Samsung Galaxy Note 4 vagy 5?
Vagy csak LG vonalon maradsz?
Kijelző időben többet tud, mint az LG G4, a rendszert ki kell gyomlálni a felesleges Samsung appoktól, de meg lehet szokni azokat is. Igaz nem olyan "kecses" készülék,mint az LG, a bőr hátlap kényelmesen használható.
SD bővíthetőség, akku csere lehetséges, kamera kitűnő, az ár nem anyira....
Csak egy felvetés volt részemről, mint alternatíva, érdemes kézben kipróbálni a mérete miatt!

(#32031) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Üdv! Hogy lehet lezárt képernyőnel az órát előhozni?

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#32032) vigyori78 válasza Heisenberg69 (#32031) üzenetére


vigyori78
őstag

A kijelzőre rakod az újjad felűlre és rajtahagyod elkezded lefelé húzni.

(#32033) ToniSoprano válasza Kavinton75 (#32021) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Mondjuk annyira nem értem a 2 nap alatt 7 óra SOT-ot tud dolgot,miért fontos annyira? Én minden este töltőre teszem a telót, mindegy mennyin áll . Ha nem elég óra a 4 óra sot akkor viszek külső akkut, de ilyen ritkán fordul elő. 3:43 sotot csináltam melyből 3:13 volt Real Racing 3. Folyamatosan online vagyok kb 5-6 program szinkronizál pl. Whatsapp, skype, messenger, Gmail, naptár,stb és két kártya van benne Telekom és Telenor. 2 GB a havi mobilnet kereten amit le is fogyasztok. Egyébként a szinkronizálás szív sokat minél több ilyen program megy online annál jobban szívja az akkut.

[ Szerkesztve ]

(#32034) Kavinton75 válasza ToniSoprano (#32033) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Nekem a napi egy töltés elég lenne, hidd el.
De sajnos nem mindig bírja ki és nem jön össze csak 2 óra SOT.
Hidd el ha jó lenne, akkor nem írogatnék feleslegesen.
Vezetékmentes töltés hátlap és power bank is van, de ne máááár.

[ Szerkesztve ]

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#32035) ToniSoprano válasza Kavinton75 (#32034) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Akkor valami nagy gáz van nálad, bard reset után megvan a kb 1%-ra való lemerítés? Ez után lesz pontos a mérés. Nekem kb 5%-ról 1%-ra fél óra alatt megy le at elején.

[ Szerkesztve ]

(#32036) dkovizoli válasza Kavinton75 (#32027) üzenetére


dkovizoli
addikt

Pedig nem lehetetlen. Nálam a 110-120 óra szokott meglenni a 3-3.5 óra sot mellett. Úgy, hogy nem kapcsolgatok ki semmi szinkront stb. Most járok 70%- on 48 óra után, közel 900 óra futásidővel 40 perc sot mellett.

[ Szerkesztve ]

(#32037) ToniSoprano válasza Kavinton75 (#32034) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Egyébként milyen programokat használsz ami szinkronizál pl. messenger idokép, élő widgetek, ilyesmi?

[ Szerkesztve ]

(#32038) SharpSA válasza GoneTom (#32028) üzenetére


SharpSA
veterán

Nos én még merem ajánlani a OnePlus 3-at. Az akku nem cserélhető (amúgy szerszámmal viszonylag könnyen és különben is ahhoz kell pár év mire valóban ki kell cserélni), nincs sd kártya bővítés (én ezt egy usb/usb-c duo pendrive-val oldottam meg, egyébként 6GB RAM és 64GB a belső tárhely), de a többi kiváló. Jó a rendszer, háztól-házig javítás van 2 évig. G4 után azt mondom kiváló készülék, a kamerája is nagyon jó. Az üzemidő meg kb. a duplája... Viszont van szeptemberben lehet majd rendelni, most szünet van.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#32039) Heisenberg69 válasza vigyori78 (#32032) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Köszönöm szépen! :R

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#32040) neo_xperia válasza SharpSA (#32038) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Valóban f@sza készülék lett. Én is erősen szemezek vele, talán még jó is hogy most nem rendelhető. :) Azért a v20at mindenképpen megvárom, meg egyébként sem most aktuális még a telefon csere. Majd valamikor év végén. Amúgy a G4 - el is maximálisan elégedett vagyok, csak hát az újdonság utáni vágy. :)

(#32041) akos727 válasza SharpSA (#32038) üzenetére


akos727
senior tag

Nalunk is van egy a csaladban. Nagyon jó telefon, bár az enyémhez viszonyítva, nekem nem erte volna meg a 65 ezres kulonbseget.

(#32042) magus217


magus217
tag

Beázott a G4 - em olyannyira, hogy a fénymérő szenzor nem reagál. Tehát nincs automata fényerő sem hívás közbeni elsötétülés. Ötletek mennyiért cserélik szervízben?

(#32043) Balance23


Balance23
csendes újonc

Sziasztok,

f*szomba, elnézést, Bootloop probléma előjött nálam is.Kérdésem lenne, hogy kapcsoljam ki, hogy ne legyen rosszabb? Van itt olyan aki Partneró gsmtől vette, és előjött a gond, hova vitte és hogyan álltak hozzá? Köszönöm a válaszokat!

(#32044) brd válasza #86973952 (#32019) üzenetére


brd
nagyúr

Persze, nyilván nagyobb az erőforrásigénye, ez engem is sokszor felbasz, amikor ránézek a battery töltöttségi állapotára, hogy hogy lehettem ilyen hülye, hogy ezt a szart vettem, simán lehetne FullHD kijelző benne, direkt keresni kell a különbséget a látványban (és még akkor sem találom sokszor) ha átállítom (sajnos állandóra nem lehet beállítani, mert a beépített szarok egyrészt szétfagynak, ha nem a natív van beállítva - "köszi'" LG -, másrészt rengeteg megjelenítési dolog szétcsúszik felbontásváltásnál, ami ugyan csak ronda és a használhatóságot nem érinti túlzottan, ellenben csak reboot-tal jön helyre - "köszi'" Google -).

The only real valuable thing is intuition.

(#32045) Quqesz válasza Balance23 (#32043) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ennél rosszabb nem lehet sajnos. Ha van tőlük számlád imei számmal, akkor mehetsz lg szervízbe.

V20g
Nekem egy picit darabosnak tűnik az üzenet app. Asszonyén van még d és mintha azon gyorsabban betöltené az sms-eket. Volt akira 2x kellett rányomnom, hogy bejöjjön az általa küldött üzik. Ami még tipp, hogy backup-ból lettek visszarakva az sms-ek és lehet az kavar be. Mindég tiszta újrarakást szoktam csinálni.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#32046) Vikooo válasza Quqesz (#32045) üzenetére


Vikooo
addikt

V20g, semmi gond az sms appal. Backupbol mentek vissza az sms -ek.

(#32047) Quqesz válasza Vikooo (#32046) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Aztán lehet placebó lesz nálam is a végén.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#32048) Balus


Balus
tag

A telefon OTA frissítés után nem indult el. Az LG logonál nem jut tovább. 505-ös széria.

Biztosan bootloop lesz?

(#32049) GEIL válasza Quqesz (#32022) üzenetére


GEIL
addikt

G4 kéne FullHD kijelzővel és 4000-es akksival :P :C :Y

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#32050) SharpSA válasza GEIL (#32049) üzenetére


SharpSA
veterán

És a 820-as procival...

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.