Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30051) Sanya válasza sszemtelen (#30050) üzenetére


Sanya
nagyúr

Beállítások alkalmazások. A google play áruház, összes szarjával együtt eltávolítod az összes fissítését és letiltod. A google play servicest nem bántod.
Újraindítod és engedélyezed a google play áruházat. Letiltod az automata frissítést, és az engedélyek alatt a háttérben futást.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#30052) Sanya válasza ch.lac (#30048) üzenetére


Sanya
nagyúr

Nekem augusztusi az 505

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#30053) sszemtelen válasza Sanya (#30051) üzenetére


sszemtelen
őstag

Köszönöm, de inkább visszadobbantottam az ez előtti, hivatalosan megjelent EUR ROM-ot, majd az LG Bridge backup visszaadja az adataimat..
Soha nem volt baj azzal a rommal, nem tudom miért csábultam el.. :O :D

(#30054) sszemtelen válasza sszemtelen (#30053) üzenetére


sszemtelen
őstag

"A biztonsági mentés sérült". Fasza, köszi LG, oda minden..

(#30055) Vikooo válasza sszemtelen (#30053) üzenetére


Vikooo
addikt

Nekem is ez a ROM van fent, gyari beallitasok visszaallitasa utan tokeletes.

Rakd vissza a TWN romot es probald meg ugy a restore-t.

[ Szerkesztve ]

(#30056) kisgergely80


kisgergely80
tag

Szerintetek mennyiért lehet eladni egy totál hibátlan külsejű, bőrös, bootlopba esett, alaplaphibás g4-et? Alkatrésznek gondolom még jó lehet.

(#30057) ToomyC válasza sszemtelen (#30050) üzenetére


ToomyC
aktív tag

Milyen frissítés ? OTA?

(#30058) Sanya válasza takacsbotond (#30046) üzenetére


Sanya
nagyúr

Döntően amilyenre van pénzed. Ha gyorsabbat veszel értelemszerűen gyorsabb lesz.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#30059) Laca0 válasza dkovizoli (#30036) üzenetére


Laca0
addikt

Ezt hogy érted? Beletették a qi chip-et, de az induktív tekercset meg kihagyták?
Utángyártott hátlapot kell venni hozzá vagy van valamilyen hatlap alá tehető fólia?
Használ valaki ilyet?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#30060) sszemtelen válasza Vikooo (#30055) üzenetére


sszemtelen
őstag

No Senior, most laktam be újra a telefont. Nincs kedvem még két órát ezzel elszöszölni. :) Jó lesz a 01-01-es sec.upd. is. :D

(#30057) ToomyC: Nem, Tajvani v20d új biztonsági frissítéssel. :)

(#30061) Libretom válasza Laca0 (#30059) üzenetére


Libretom
aktív tag

A dual simes változatban, a qi töltést biztosító érintkező (ami a hátlapon lévő érintkezőhöz kapcsolódik) helyén van a második sim kártya. Egy kártyás G4 esetén a hátlapot kell cserélni, mert a gyári hátlapokon nincs rajta az érintkező (tekercs), amúgy maga a telefon alkalmas a qi töltésre. Tehát ha egy simesa telefon, könnyen alkalmassá tehető a vez. nélküli töltésre.

(#30062) Tybike81 válasza kisgergely80 (#30056) üzenetére


Tybike81
őstag

Hol és hogy tudom ellenőrizni az alaplap gyártási idejét a készüléken?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#30063) sszemtelen válasza Tybike81 (#30062) üzenetére


sszemtelen
őstag

doboz: a matricán lévő S/N szám első három karaktere. Nálam pl. 601, azaz idei, januári készülék. :)

(#30064) Aryon87 válasza kisgergely80 (#30056) üzenetére


Aryon87
félisten

Gari nincs mar ra?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#30065) TeeJay


TeeJay
félisten

Teljesen jó ez a telefon.
[/IMG Vagon wifivel, Asphalt 8 max képminőség, csengőhangot vágtam drive-ra videót töltöttem fel, csomó alkalmazást telepítettem

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#30066) TeeJay


TeeJay
félisten

Teljesen jó ez a telefon.
Vagon wifivel, Asphalt 8 max képminőség, csengőhangot vágtam drive-ra videót töltöttem fel, csomó alkalmazást telepítettem
[/IMG

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#30067) Quqesz válasza TeeJay (#30066) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Te is beléptél az"ilyen akkuidő nem létezik G4-en" klubba....:DD meg a" biztos be sem kapcsolod a kijelzőt" klubba

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#30068) bghistvan


bghistvan
senior tag

Pár mondatban foglalom össze az eddigi tapasztalataim a készülékről.( T-os,gyári 5.1 , S/N:511)
Másfél hónapja használom, ennyi idő alatt úgy gondolom az üzemidő a felhasználói szokásoktól is függetlenül bőven kirajzolódik.
Az első pár napban belaktam a telefont,pucoltam minden szolgáltató által telerakott szeméttől,tiltottam a G+ , hangouts stb amiket soha nem használok,és felraktam a szokásos Mxplayer,Poweramp, Viber,és pár db prémium játékot, Facebook,Messenger hidegen hagy(ha lehetne be is tiltanám :) ).Microsd
-t formáztam mert a kamera app leállt,azóta hibátlanul teszi a dolgát!
Szóval reggel 7-től kb éjfélig 50:50 arányban wifi-lte , éjszakára kikapcs,napközben 1-1,5 óra hívás,böngészés zenehallgatás vagy youtube is mindennapos,mindez55%-os fényerő mellett. Igaz hogy minden este töltőre rakom 10-15%-nál, viszont a kijelző időm általában 4,5-5 óra!
A Z2-em is kb ugyanígy muzsikált előtte.
Szeretem eddig ezt a telefont, ha mellettem van nem is kelek fel a távirányítókért, de még mindig azt mondom jó lenne egyszer ha az LG lecserélné az infrát egy stereo előlapi hangszóróra,akkor nem érdekelnének a konkurencia specifikációi többé :)
Szép képeket tudok vele lőni,viszont vaku vagy automata vaku módnál azt vettem észre , hogy mielőtt fókuszál a kamera már világít a led és abban a pillanatban sötétül el mikor kattan a fotó hang majd újra világít a vaku.
Ez vajon nálatok is így van?
Frissíteni nem is szándékozom egyelőre, mert nem mutatkozott még röccenés,bug,vagy bármilyen negatívum.
Sajnos muszáj volt váltanom egy baleset miatt Z2-ről,de azt kell mondjam nem bántam meg!
Ya még annyi hogy S/N:511-es bootloop volt már itt a topikban?

[ Szerkesztve ]

(#30069) sszemtelen válasza Quqesz (#30067) üzenetére


sszemtelen
őstag

Vagy csak közben töltögette, mert 95%-ig nem nullázza :DD

(#30070) sszemtelen válasza bghistvan (#30068) üzenetére


sszemtelen
őstag

"vaku vagy automata vaku módnál azt vettem észre , hogy mielőtt fókuszál a kamera már világít a led és abban a pillanatban sötétül el mikor kattan a fotó hang majd újra világít a vaku

Igen, ez a fókuszfény. Segít a telefonnak sötétben fókuszt találni. :)

bocsánat, dupla. de kifutottam az időből.

[ Szerkesztve ]

(#30071) natë válasza bghistvan (#30068) üzenetére


natë
nagyúr

Engem az 5 12 érdekelne, mert semmi problémám a telefonommal, legalább bootloopolna. :DDD

(#30072) bghistvan válasza sszemtelen (#30070) üzenetére


bghistvan
senior tag

Igen,idáig rendben, viszont abban a pillanatban amikor készül a kép és ezt kíséri a hang, akkor abban a 10-ed másodpercben sötétül el,majd újra villan. Ez lenne a dupla? :)

(#30073) bghistvan válasza natë (#30071) üzenetére


bghistvan
senior tag

Ennek örvendek,Te mióta használod?

(#30074) Aryon87 válasza sszemtelen (#30069) üzenetére


Aryon87
félisten

90%-nal ahogy lehuzod a toltorol nullazza.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#30075) dkovizoli válasza Laca0 (#30059) üzenetére


dkovizoli
addikt

Pontosan. Létezik matrica is, de én utángyártott qc tokot használok amiben van nfc és qi tekercs is. De létezik ilyen tokban gyári is.

(#30076) sszemtelen válasza Aryon87 (#30074) üzenetére


sszemtelen
őstag

Akkor annyi. Nem volt benne biztos. :)

(#30072) bghistvan: :K

[ Szerkesztve ]

(#30077) kisgergely80 válasza Aryon87 (#30064) üzenetére


kisgergely80
tag

Nincs, ki lett nyitva a bootloader. :-/

(#30078) Aryon87 válasza kisgergely80 (#30077) üzenetére


Aryon87
félisten

Nagy hiba :(
Na ezert nem szabad nyitni, nem er annyit a root.
Nemtom mennyit erhet igy a telefon, de sokat nem ha "tegla".

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#30079) natë válasza bghistvan (#30073) üzenetére


natë
nagyúr

Márciusban vettem, újonnan.

(#30080) Tybike81


Tybike81
őstag

Melyik romot érdemes feltenni amit elég sűrűn frissítenek?
És még mindig vízálló tok érdekelne ha valaki vett már és használta is....

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#30081) Zizmand


Zizmand
aktív tag

sziasztok :)
Most szándékozok G4-et venni a napokban mire figyeljek oda vásárlásnál? Mit érdemes kipróbálni rajta mindenképpen? Szeptemberig garis a mobilkereskedés.hu-hoz. :)
Köszönöm a segítséget!

(#30082) ctvagyok válasza Aryon87 (#30042) üzenetére


ctvagyok
őstag

Nekem 505 és 10,5 hónapos. Még semmi gond vele.

(#30066) TeeJay
Fogyasztásból látszik, hogy extra kicsi fényerőn használod. Így nem releváns.

[ Szerkesztve ]

(#30083) hard74 válasza ctvagyok (#30082) üzenetére


hard74
senior tag

Az enyém is 505, és 20 nap múlva 1évesek vagyunk,hiba nélkül.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#30084) TeeJay válasza Aryon87 (#30074) üzenetére


TeeJay
félisten

Irigykedsz hogy nálam ennyit bír? Megsúgom nem volt töltve, a titok h a fényerő alacsony illetve nem rajtam fel minden vackot és nem engedem hogy folyamatosan neten lógjanak az alkalmazások

Etvagyok : auto fényerő van, telefon méri azt h ennyi elég neki

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#30085) Aryon87 válasza TeeJay (#30084) üzenetére


Aryon87
félisten

Dehogy irigykedek, mire irigykedjek? :)
Utolso idokben 50% fenyeron hasznaltam, ugy volt meg a 4ora kijelzoido. Nalam aktiv volt minden, csak a hulyesegeket kapcsoltam ki.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#30086) bghistvan


bghistvan
senior tag

Akkor beszállok én is :)
Ahogyan az előbb is írtam 55%-os fényerőn nap végére átlag 4,5-5 óra kijelző idő jön össze. Most itt tart a kisütés :)

(#30087) fornettisuti


fornettisuti
veterán

apa kezdodik...😐

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#30090) sid87


sid87
senior tag

Hát nekem átlagos használattal 2,5 óra kijelző időt képes produkálni, úgy, hogy ugyan ilyen használattal az elején megvolt a 4 óra is. Ez elég szomorú. De nem fogok kikapcsolni dolgokat, nem azért vettem okostelefont, hogy kapcsolgassak, meg tiltsak.

Üzemidőn kívül amúgy mindennel meg vagyok elégedve.

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#30091) TeeJay válasza sid87 (#30090) üzenetére


TeeJay
félisten

valami user hiba az
sem az enyém sem páromé nem megy 5,5óra SOT alá pedig azért nem csak netezünk rajta hanem megy a zene is, meg fájl küldés oda vissza és hasonlók
a fényerő automata a felesleges cuccok meg le vannak tiltva
a DOZE izét meg még nem jöttem rá hogy kell de majd kitapasztalok mindent

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#30092) sszemtelen válasza TeeJay (#30091) üzenetére


sszemtelen
őstag

A Dóz' izé megy magától. Az szépen automatikusan leállít mindent egy idő után.

(#30093) szaszaboy0


szaszaboy0
tag

Már kicsit unalmas hogy akinek jobban merül máris le van szólva 'user error'. Akinek 5 óra sot van örüljön neki.

Üdv Szabi

(#30094) ADAM1337 válasza TeeJay (#30091) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

55% fényerőn, eléggé használhatatlan napon, és navigációként.
Én kb 70-80% fix fényerőn használom, úgy van 3,5óra SoT-m.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#30095) fornettisuti válasza ADAM1337 (#30094) üzenetére


fornettisuti
veterán

napon 55%-on hasznalni az epic fail kategoria, nem veletlenul van 100-ig skalazva

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#30096) inthro


inthro
aktív tag

Volt-e már valakinek gondja a kijelző elszineződésével gondja?
Ha melegszik a telóm, akkor a sötétebb helyeken az előző oldalból halvány részek maradnak meg, vagy enyhén vöröses lesz a kijelző jobb és bal oldala.
Találkozott már valaki ilyennel?
A teló Dual sim-es.

◕‿◕

(#30097) Geekster


Geekster
újonc

Sziasztok!

A segítségeteket kérném. :)

Van egy LG G4-em ami a mobilkereskedés.hu-ról származik, számlája megvan, arra van rányomva egy pecsét ami elvileg a garijegy. Alá is van írva, minden megfelel. Viszont nem az én nevem szerepel a számlán mert még anno már használtan vettem.
Boldogságban éltünk, nem volt semmi probléma.. Tegnapig. Szállok le a buszról és bootloop. :W
A kérdésem arra vonatkozna, hogy szerintetek kivel vegyem fel a kapcsolatot? Az LG márkaszervízzel (ami azért necces mert az ország másik végén vagyok) vagy csak a mobilker csapatával?
Plusz olvastam, hogy mostanában nem javítják hanem csereutalvány jár. A csereutalvány csak szolgáltatós készülékekhez jár vagy valaki ismer olyat aki hallott már olyanról aki kapott ilyen GSM bolthoz szóló utalványt is?
Plusz ha utalványt kapnék akkor az nem probléma, hogy nem az én nevem szerepel a számlán?

Ja meg annyi, hogy a bőr hátlapban nem a gyári NFC antenna van hanem Qi-s, az zavar valamit küldjem a műanyag hátlappal nekik vagy jó lesz ez is, tartozékok, doboza kell a gariztatáshoz?

Remélem tudtok segíteni! :R

When life gives you questions, Google has answers!

(#30098) HD5570


HD5570
aktív tag

Sziasztok!G4-et vennék Android fejlesztőként,szóval a bootloadert mindenképp nyitnom kéne a kernelek miatt.Olvastam olyat hogy a bootloadert csak egyik modellnél lehet visszacsukni,és az pont nem az amit itt lehet kapni európában.Véltozott már ez a helyzet,esetleg nyitott BL-el teljesen érvénytelen a garancia? :R

[ Szerkesztve ]

„Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát.” „Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki.”

(#30099) pivi.l válasza HD5570 (#30098) üzenetére


pivi.l
tag

Szia.
Bootloadert csak az európai modellnél lehet nyitni, és soha többé nem lehet zárni.
Mivel a bootloader nyitáshoz az LG adja a kódot, és te megadod neki az IMEI kódot.
Így a garanciavesztés automatikus.

[ Szerkesztve ]

(#30100) dkovizoli válasza Geekster (#30097) üzenetére


dkovizoli
addikt

Szerintem mindegy kinek a neve van rajta, ha szabályos számla. Esetleg adás-vételid nincs? A csereutalvány csak harmadszori javitás után van, akár szolgáltatós, akár nem. Én igy tudom. A bootloop hibát alaplap cserével javitják, nem csereutalvánnyal. Ha a központi szervízbe viszed, az a legtisztább. Ha jól tudom futárral is küldheted. Előtte telefonon mindent meg tudsz beszélni velük. Ha valamit nem jól gondoltam, majd helyesbítenek a többiek. Szerintem doboz, tartozékok nem kellenek, bár lehet biztonságosabb dobozban küldeni, ha ez lesz a megoldás és én müanyag hátlappal küldeném.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.