Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30401) Peter.70 válasza ToniSoprano (#30400) üzenetére


Peter.70
őstag

Én operát használom

(#30402) Busterftw válasza ToniSoprano (#30400) üzenetére


Busterftw
veterán

Update után volt hard reset?

(#30403) ToniSoprano válasza Busterftw (#30402) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Volt hard reset frissítés után, igazán lehet csak a gyári böngészővel van baj, és az idegesített fel, mert használni akartam. Másnak is ilyen használhatatlan lett 6.0-n a gyári böngésző, már nagyon megszoktam azt?

Bejött ez a memória menü ami tök hülyeségeket mutat, 2,8 GB szerinte a memória összesen és 0,92 GB a szabad, de ugyanekkor a fejlesztői módban található a régi típusú futó szolgáltatások az 1,2-1,3 GB szabadot mutat. De ez annyira nem zavar. Ami tetszik, hogy az alkalmazásoknak egyedileg lehet változtatni az engedélyeket pl. melyik férjen hozzá a GPS-hez ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

(#30404) brd válasza ToniSoprano (#30403) üzenetére


brd
nagyúr

Előbbi a tényleg üreset mutatja valószínűleg, utóbbi pedig a cache-elt alkalmazások területét is szabadnak veszi.

The only real valuable thing is intuition.

(#30405) Gzolo válasza ToniSoprano (#30400) üzenetére


Gzolo
senior tag

Nekem a UC Browser vált be.

(#30406) Bass válasza Peter.70 (#30399) üzenetére


Bass
addikt

Nem a megtalalasa nem megy,telepitettem de nem ajanlja fel ha meg akarom valtoztatni. Mindig csak az a kb 20db jelenik meg.

[ Szerkesztve ]

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#30407) toto0569 válasza Bass (#30406) üzenetére


toto0569
addikt

(#30408) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Üdv!

Mintával zárom le a telefonom, és valahogy beállítottam, hogy a 9 pont kicsiben jelenik meg, a képernyő alsó részén mindig ott ahol először érek a kielzőhöz. Hol tudom ezt kikapcsolni? Tehát úgy jelenjen meg a 9 pont mint eredetileg, a képernyő alján, nagyban.
Köszönöm! :R

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#30409) sszemtelen válasza Heisenberg69 (#30408) üzenetére


sszemtelen
őstag

Beállítások-> Képernyőzár-> Rejtett mintázat mellől a pipát vedd ki. :)

[ Szerkesztve ]

(#30410) w333 válasza Bass (#30391) üzenetére


w333
félisten

Zedge ... :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#30411) Heisenberg69 válasza sszemtelen (#30409) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Köszönöm szépen! :R

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#30412) TeeJay


TeeJay
félisten

4napot voltam Balcsin a héten, tökéletesen vizsgázott a telefont
mobilnet+zenehallgatás+facebook+viber+fotózás vonatról és fotó küldése ismerősnek+hívás
tökéletesen bírta bármi gond nélkül
hajóztunk ott is fotóztam videóztam, nagyon király a képstabilizátor
GPS-en néztem mennyivel megy a hajó pillanatok alatt talált műholdat (IGO Primo nextgen)
amit észre vettem hogy full napsütésben tényleg felcsavarja a fényerőt és romlik a színe a kijelzőnek
de bánja a fene tökéletes így is
szóval maximálisan elégedett vagyok és elvittem mindkét powerbankot de napközben sosem kellett használni
csak este dugtam fel tölteni

képek gyönyörűek lettek telefonhoz képest
a videót sima HD-ban szoktam a 16gigás kártya miatt de nagyon tuti az is
úgyhogy eddig maximálisan elégedett vagyok :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#30413) sszemtelen válasza TeeJay (#30412) üzenetére


sszemtelen
őstag

Várjuk a képeket ha publikusak! :)

(#30411) Heisenberg69: :)

(#30414) ToniSoprano válasza TeeJay (#30412) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Láttam jó akkuidőket érsz el, te 6.0-val használod a G4-et?

(#30415) TeeJay válasza ToniSoprano (#30414) üzenetére


TeeJay
félisten

igen dobozból már úgy vettem elő hogy 6.0 volt rajta
viszont auto fényerőn toljuk és nálunk nincs olyan hú de világos, 4% fényerőn hajtja a kijelzőt kb.
kint már persze hogy jobban fogyaszt ott nem is lesz sok az akku de itthon wifivel és kevés környezeti fényerővel simán 6óra felett voltam
illetve nem használok semmi gáz alkalmazást
valamint szinkronizálás is le van tiltva meg minden helmeghatározás mert nekem nincs szükségem arra

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#30416) Quqesz válasza TeeJay (#30412) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Én is nagyon szeretem a kameráját és hétvégén remek képeket meg videókat tudtam vele csinálni.(visegrádi palotajátékok). Egy vmi miatt voltam bosszús:a legjobb videónál véletlen letakartam az egyik mikit 😞 pedig bömbölő hang mellett is remek videó lett.

képek]
[link]

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#30417) ToniSoprano válasza TeeJay (#30415) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Köszi, úgy néz ki nekem is jól alakul a 6.0-val az akkuidő. Azt nézd már meg légyszi, hogy a gyári böngésző alkalmazással pl. idokep.hu-nál neked is akadozik-e amikor lapozol? (Még nem laktam be annyira esetleg megpróbálom számítógéppel újrahúzni a 6.0-t. ) A google play is kicsit akadozva görget, de ez lehet 5.1-n is gy volt, nem emlékszem.

A 6.0.1 még vezetékkel számítógépről sem érhető el G4-re?

Egyébként tényeg baromi jó a teló főleg a kamera miatt vettem, de féltem a mérettől, de pont a hajlítottsága miatt könnyen elfér zsebben is.

[ Szerkesztve ]

(#30418) sid87


sid87
senior tag

No, ma lett kész a teló, úgy hogy hétfőn adtam le Váci úton.

Cserélték a kijelzőt, és vele együtt az egész előlapot. Ez mondjuk nagyon jó, mert leejtés miatt kicsit csúnya volt az előlap. :)

Kaptam új akksit is, remélem jobban fogja így bírni.

Úgyhogy szinte újnak néz ki a cucc. :C

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#30419) ToniSoprano


ToniSoprano
addikt

Hétfőn valószínűleg beviszem a központi szervizbe a telót. Azt azért ez szerintem nem normális hogy a gyári böngészőben újonnan betöltött oldalaknál húzok egyet és három másodperc múlva megy lejjebb vagy feljebb a képernyő.

(#30420) Reinkz válasza nünüke1975 (#30365) üzenetére


Reinkz
senior tag

Na szóval, megpróbáltam lefotózni sajnos képen nem jön át, de ha bele nagyítotok a képbe és le föl scrollozátok akkor látszik, de azért be is jelöltem a 2. képen a legidegesítőbb vonalat ami egy fehér weblapon telefonon simán feltűnik, főleg közepes fényerőnél mert ott a leglátványosabb.
[kép]
[kép]

(#30421) Bass válasza w333 (#30410) üzenetére


Bass
addikt

Basszus ez a tuti,ezt nem is tudtam koszonom 😄

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#30422) w333 válasza Bass (#30421) üzenetére


w333
félisten

Nincs mit ;)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#30423) Peter.70 válasza Quqesz (#30416) üzenetére


Peter.70
őstag

Ezeket a képeket automatán vagy manuálisan csináltad?

(#30424) oba válasza sid87 (#30418) üzenetére


oba
addikt

Én is hétfőn adtam le, szintén a Váci úton de nem lett még kész :(

(#30425) Cry0


Cry0
őstag

Xposedből melyiket kell /érdemes felrakni ? felraktem egyet de az sajnos nem jo :(

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#30426) Cry0


Cry0
őstag

Vélemény ?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#30427) Quqesz válasza Peter.70 (#30423) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Autómatán, volt amit videózás közben lőttem...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#30428) Cry0


Cry0
őstag

honnan lehet letölteni az új v20i Italy romot ?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#30429) Angulo


Angulo
tag

Sziasztok

A feleségem G4-e kezd behalni, emiatt a segítségeteket kérem. 3-4 napja produkálja a készülék azt, hogy mindenféle előzmény nélkül spontán lefagy, majd újraindul. Ezt követően kb 5-10 perc használat után megismétli a lefagyást és az újraindulást. Észrevettem, hogy csak bekapcsolt wifi/mobilnet mellett csinálja ezt, amikor azok ki vannak kapcsolva, akkor nem fagy le. Végeztem rajta gyári visszaállítást is,de az nem segített. Ha valakinek van 5lete, hogy mi okozza ezt, és mit kellene vele tennem azt nagyon megköszönném. Az egy éves garanciája egyébként pont a napokban járt le, telekom szolgáltatós a készülék, emiatt a szerviz lenne az utolsó lehetőség,amit megpróbálnék.

(#30430) w333 válasza Angulo (#30429) üzenetére


w333
félisten

Ha Telekomtól volt vásárolva akkor 2 év garancia van rá ... :K de első körben megpróbálnék egy teljes visszaállítást, ha nem javul meg akkor szerviz !

Egyből viheted az LG Váci úti szervizbe (Telekom is oda küldi, csak több idő)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#30431) Angulo válasza w333 (#30430) üzenetére


Angulo
tag

Köszi, ez jó hír, mert én 1évet olvastam, akkor biztos elnéztem a dátumot. a visszaállítás megtörtént a hiba nem szűnt meg sajnos :(

(#30432) w333 válasza Angulo (#30431) üzenetére


w333
félisten

1 évet biztosít az LG és +1 évet a szolgáltató így jön össze a 2 év, függetlenül pl. bármilyen hivatalos helyen veszed ott csak 1 év a garancia ! :K

Szóval egyből viheted a szervizbe ... Telekom oldaláról a saját fiókodban le kell tölteni a garancia levelet (PDF -ben van) és ezt kell kinyomtatni :))

Profilnevedre rá kell kattintani majd Dokumentumok és ott lesz a Jótállási jegy !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#30433) Angulo válasza w333 (#30432) üzenetére


Angulo
tag

köszi szépen az infót, nem voltam annyira képben, utoljára a G3-al kellett szervizbe küldözgetnem a telefont, de az nem szolgáltatós volt. A 3-ik szervízkör után megúntam, hogy nem bírják normálisan megjavítani és megszabadultam a telefontól. Elkezdtem utána olvasni a dolognak, felmerült, hogy mintha tömeges bootloop hiba jött volna elő, bár nálunk elindul a telefon és csak 5-10 perc után indul újra ismét. :F

(#30434) Aryon87 válasza Angulo (#30433) üzenetére


Aryon87
félisten

En meg egy akksiproblemat is megszelloztetnek. A tunet hasonlo a G3 akksihalalahoz vezeto uthoz.
Es igen, a masik a bootloop gyanuja, bar a ti esetetekben most ugy nez ki ez kizart.
Mikori gyartasu a telo?
Igaz hulye kerdes, de azert kivancsi lennek ra :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#30435) Sanya válasza Angulo (#30429) üzenetére


Sanya
nagyúr

Refurb móddal told fel rá a legfrisebb img-t lgup-pal.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#30436) Joltee


Joltee
aktív tag

Tegnaptól én is G4-et használok, egy 605-ös független készülék személyében, gyárilag 6.0-ás rendszer. Tetszik a teló, viszont így "ismerkedés" közben ami meglepett, hogy este 10-től reggelig 97%-ról 70-re merült az akksi. OK, nem világbajnok a G4-ek akkuja, de ez nem sok egy kicsit? A telefont nem kapcsoltam ki, készenlétben volt. 1x volt csak feltöltve még.

Chuck Norris elszámolt végtelenig! Kétszer is... :D

(#30437) #86973952 válasza Joltee (#30436) üzenetére


#86973952
törölt tag

Gondolom az android rendszer ette meg az akksit. Az akku statból kiderül.

(#30438) Reinkz


Reinkz
senior tag

Sziasztok

Szeretném felrakni a viper4androidot de nem megy sehogy sem akarja felrakni a drivereket, mindig azt a hiba üzit kapom hogy nincs fent busybox.

Ezt csináltam hátha vki kiszúr valamit:
leszedtem a viper4androidot a googleplayből (próbáltam úgy is hogy xda-ról szedem le), megnyitottam, supersu ugrott megadtam neki a rootjogokat.
kell neki driver mondom akkor letöltjük de annak nyilván kell a busybox azt is leszedtem play (stericson-tól pont ami kell neki) megnyitottam installáltam, rootjogokat kapott, de még mindig nem volt jó,
ekkor jött selinux rootjogot kapott szintén, átállítottam premissivre újra meg próbáltam felrakni, ugyan az a hiba, akkor restart de így sem sikerült (ezt vagy 3x eljátszottam)

(#30439) Quqesz válasza w333 (#30430) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A telekom( meg a többi szolgáltató is) a telemaxba küldi,az is márkaszervíz

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#30440) racerx válasza Reinkz (#30438) üzenetére


racerx
őstag

Régebbi su binárissal fog csak menni. Ami bent van a rootedsystem.img-ben az jó. HA frissíted (már pedig fel szokta adni a su hogy van újabb , frissítsd), akkor lesz ez a hiba. Ujra fel kell rakni a rooted systemet, , NEM frissateni a su binárist. Viper install, így jó lesz. Ez után frissheted su-t.

(#30441) Reinkz válasza racerx (#30440) üzenetére


Reinkz
senior tag

Köszönöm! :R

(#30442) Flayer


Flayer
senior tag

Üdv all!

Ezt a gagyi gyári fülest ami még nem volt használva kb. mennyiért lehet eladni!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#30443) Cry0


Cry0
őstag

ezt flashfire rel fel lehet telepíteni mint a xposed modot vagy inkább hanyagoljam ? :))

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#30444) Angulo válasza Sanya (#30435) üzenetére


Angulo
tag

Szia
Köszönöm a tippet, de sajnos nem nagyon értem hogy kell megcsinálni, amit írtál.

(#30445) hard74 válasza Cry0 (#30443) üzenetére


hard74
senior tag

Hanyagold, mert bootloop lesz belőle. Saját tapasztalat.Emiatt próbáltam ki a 6-os droidot, de 1hónap után ment vissza a Genisys 2.0.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#30446) Cry0 válasza hard74 (#30445) üzenetére


Cry0
őstag

okés köszi a tippet akkor nem dobom fel :))
esetleg abba tudsz segíteni hogy bootloader nyitás nélkül hogy tudám elérni hogy a g5 témája legyen fent ?
maga a téma nem nagyon jön be csak az időjárás widget meg az ikon pack

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#30447) Laca0


Laca0
addikt

Sziasztok!
Tegnap én is beléptem a G4-es táborba 😀
Eddig minden jó. Csak a skype fura, hogy 50% akkuidőt produkál a háttérben. Mondjuk így is jól állok.
Használ valaki skype-t? Mik a tapasztalatok?

Ui: 73%-on vagyok most 13 órája úgy, hogy egész éjszaka a radarképet néztem (horgászni voltam), néztem egy kicsit a vízilabda meccset és elég sokat nyomogattam is, elvégre még csak most lakom be.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#30448) w333 válasza Quqesz (#30439) üzenetére


w333
félisten

Akkor inkább személyesen a Váci útra :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#30449) Angulo válasza Aryon87 (#30434) üzenetére


Angulo
tag

szia

nem tudom hol kell megnézni a gyártás dátumát. de pont 1 éve vettük

(#30450) Nagytoll válasza Angulo (#30429) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Ez a probléma otthon is orvosolható, de elég sufni módszer. Le kell tiltani a 2 erős processzormagot. Root kell hozzá. XDA-n van róla leírás. De ha van garancia, akkor persze a szervíz jobb

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.