Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30251) zombinyul válasza sajby (#30242) üzenetére


zombinyul
addikt

Pénzért SE. Anno kérdeztem, mert a QC tok szétkarcolta, de azt mondták nem vállalják.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#30252) Cry0


Cry0
őstag

Sziasztok
nem nagyon nézegettem utána de a telefon birja az 5Ghz-s wifit ?
ma átállítottam a wifit 2,4Ghz-ről 5Ghz re de a telefon már nem tudott rá csatlakozni :/

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#30253) Cry0 válasza Cry0 (#30252) üzenetére


Cry0
őstag

megoldva :))

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#30254) Bass válasza zoli978 (#30243) üzenetére


Bass
addikt

Lenyegtelen, azert van benne hogy hasznalva legyen,minek kifizetni 3 giga belerakasat ha csak 1,5 - 2 gb foglalt. Nekem volt hogy lement nullara de a telo mukodesen nem venni eszre semmit. 😄

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#30255) Bass válasza FerNandor (#30236) üzenetére


Bass
addikt

Szia en gyarilag belaktam a telos es egy vicc volt,keszenletben is leszivta fel nap alatt. Tobbek ajanlasara a legutolso biztonsagi frissitesu romot ujra raktam,csinaltam elotte es utama egy FR-t es azota jo pedig viber,face,messemger,chrome megy. De ami a lenyeg hogy ha nem nyulok hozza nem zabalja le semmi az akkut.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#30256) FerNandor válasza Stauffenberg (#30245) üzenetére


FerNandor
őstag

Köszi és ezeket hol tudom pontosan kikapcsolni, hogy tényleg ki legyenek kapcsolva? Mert én úgy tudom, hogy ezeket én kikapcsoltam..

Bass: melyik verzió konkrétan? Fel fogom rakni, mert ez így nem annyira tetszik, hogy egy éjszaka alatt a semmire több, mint 10%-ot merül.

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#30257) gipsztigris válasza kentucky (#30247) üzenetére


gipsztigris
addikt

Biztos az az illető is ugyanazt gondolja mint én! :)

Nincs hibátlan telefon, ahogy ez sem! De az már kicsit unalmas, hogy tíz-húsz de legyen száz-kétszáz eset alapján - amiből bootloop, majd szerviz és csere lett néhányan semmit sem csinálnak, csak ajvékolnak mint egy öregasszony, hogy "jajistenemtönkrefogmenniatelefonom!"

A Váci úti szerviz hozzáállása pedig példátlanul kiváló!...hogy valaki messze lakik annak nyilván kellemetlenebb, de gondolj csak bele, mi lenne ha Kínából vennél telefont! :))

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#30258) HAX válasza David3 (#30250) üzenetére


HAX
tag

Nekem ma járt le a kiadási határidő (15 nap) de még nem kaptam vissza a telefont. :W

(#30259) SharpSA válasza HAX (#30258) üzenetére


SharpSA
veterán

Mennyi idő után lehet reklamálni a javítással kapcsolatban? Június 21-én vittem be a 818P-t a Váci útra, ahonnan sajnos átkerült a Telemaxhoz, akik azt írták ma, hogy alkatrészre várnak 8-30 nap...

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#30260) ADAM1337 válasza SharpSA (#30259) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Attól függ az átvételi lapon mit írattak alá veled.
Én volt hogy reklamáltam, és nem fogadtam el, ipon vagy aqua volt a 30 munka napjával, kiröhögtem, hogy ezt most modosítsa 15 naptárira mert az az átlag.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#30261) Bass válasza HAX (#30258) üzenetére


Bass
addikt

Ilyen nincs hogy kiadas meg 15 nap sajnos. Torekedni kell a javitasra 15 munkanapon belul de ha nem sikerul akkor sem kotelezi oket semmire tehat lehet ez akar 30 nap is,de azert ez utan mar mehetsz a fogyvedhez akik ha buntetni nem is de a helyzetet megvizsgaljak mielott barmit is lepnenek sajnos.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#30262) Harcsai


Harcsai
senior tag

Milyen tokot ajánlotok G4-re? Jelenleg Mercury flip cover van rajta, de elég gagyi. Jó lenne hasonló. Üveg van rajta.

G5 fórumon is felteszem ezt a kérdést, mert G5-höz is keresek, nem elírás.

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#30263) TeeJay


TeeJay
félisten

Másodlagos kamerát használva (szelfi) mi az a csuszka alul amit 1-9 között lehet állítani és női haj szerű ikonja van? Mire szolgál?

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#30264) Aryon87 válasza TeeJay (#30263) üzenetére


Aryon87
félisten

Szepito funkcio.
Maxra tolod (jobbra) a rancaidat eltunteti pl :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#30265) bghistvan válasza TeeJay (#30263) üzenetére


bghistvan
senior tag

Szerintem amolyan "selfie" retusáló vagy mi a szösz.
Legalábbis úgy vettem észre korrigálja meg elsimítja a ráncokat,hogy mindenki olyan sukár legyen a fészen meg az instán! :)

De ahogy nézem jól gondoltam :)

[ Szerkesztve ]

(#30266) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Csak úgy csendben: 720 óra újraindulás óta,39:50 feltöltés óta,4:19h kijelző és fotóztam is...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#30267) Heisenberg69 válasza Quqesz (#30266) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Hol lehet megnézni, hogy hány órája nem volt kikapcsolva a telefon?

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#30268) sszemtelen válasza Quqesz (#30266) üzenetére


sszemtelen
őstag

Mivel én vagyok az első, így azt hiszem nekem kell mindenképp leírnom a kötelező: "szar az akku", "ennyi nem lehet", "rosszul mér", illetve a "biztos hazucc!" mondatokat :DD ;]

(#30267) Heisenberg69: Beállítások-> A telefonról-> Hardver adatok. :)

[ Szerkesztve ]

(#30269) #86973952 válasza Heisenberg69 (#30267) üzenetére


#86973952
törölt tag

Beállítások --> A Telefonról --> Hardver adatok

bghistvan:
Este nagy vihar jön, készülhetsz a manual móddal. :D

[ Szerkesztve ]

(#30270) ToniSoprano válasza Quqesz (#30266) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Ezt az üzemidőt 6.0-val érted el?

Sziasztok, pár napja használom a G4 dualt, baromi jó, hogy dual sim mellett micro sd is telhető bele, ez pozitív meglepetés volt nekem sok +++++++++

Pár kérdésem van:
1. A többi telefonomnál jelezte az alkalmazás ikonjánál azt, hogy értesítés érkezett és hány db. Ezt itt be lehet kapcsolni, van valami jó progi rá?
2. Nekem túl fehér, hideg a kijelző. A kijelző színmelegségét lehet valahogy állítani? A beállításokban ilyet nem találtam, valami külső program van rá?
3. az új barna bőr tokok mennyire kopnak hamar a sarkaknál érdemes arra beruházni, mert kicsit szebb, elegánsabb, puhább, kevésbé csúszós mint a fekete? (mondjuk itthon egy év garival 13600 Ft a tok) Ezekről az utángyártott bőr tokokról van valami tapasztalt [link] Vagy erról az olcsóbbról: [link]

Egyébként brutál jó a készülék, a kijelező a kamera, a gyorsaság, én fekete bőr tokkal kaptam, barnával nem találtam dualt megbízható eladótó. A fekete bőr az elég strapabírónak néz ki, sokszor megtörölgettem így már nem is annyira csúszós, lehet volt valami bevonóréteg, kezelő rajta. Szóval lehet marad ez, egyre jobban tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#30271) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Köszönöm Mindenkinek! :R

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#30272) Quqesz válasza ToniSoprano (#30270) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Igen, v20d voda
Nálam 24h online mobilnet,2gmail,3mail szonkron indég és 2 időjárás szinkron megy. Viszont gps/bizt mentés off

1.gmail,email jelzi
2.nem sajnos
3.bemész az lg szervízbe és ott 10e az új(fekete,barna,red)

sszemtelen
:DD folyamatosan kamuzok ;)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#30273) bghistvan válasza #86973952 (#30269) üzenetére


bghistvan
senior tag

Igeeenn :)
Kiállok az erkélyre, aztán merítem az akkut, a legjobban sikerülteket(remélem lesz köztük olyan) majd Flickr-el felpattintom! :)

(#30274) ToniSoprano válasza Quqesz (#30272) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Köszi Szerintem ha csak ennyit használsz akkor elég jó, de nem extra üzemidő, dual sim van benn, whatsapp, gmail, naptár, mssenger, skype megy online folyamatos LTE vagy wifi, egyelőre 5.1 van fenn 4,5 óra sok app telepítésekl kijött egy nap, bár 2 nap lehet sokkal rosszabb lenne. A 818P-re az EU-s változatra egyébkén kijött egyékbént a 6.0, nekem még 5.1-re akart első körben frissíteni csak.

Ezt kamuzok mire írtad? A barna tényleg 10 ezer a gyári a szervízben, gondolom arra ők is adnak garanciát, tehát ha kopna cserélik. Azt hallottam újabbaknál erősebb festést alkalmaztak, annál is van ez a 2 hónap után fekete széle történet?

[ Szerkesztve ]

(#30275) sszemtelen válasza ToniSoprano (#30274) üzenetére


sszemtelen
őstag

Ezt kamuzok mire írtad?

Azt nekem írta: (#30268) :)

[ Szerkesztve ]

(#30276) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Sziasztok! Egy este alatt készenlétben 30-40%-ot szokott merülni az akksi. Mit lehet ez ellen tenni?

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#30277) brd válasza ToniSoprano (#30270) üzenetére


brd
nagyúr

2. Nekem folyamatosan fut a Twilight: Color Temp 3000K, Intensity 20%, Screen dim 0% beállítással, így kb. emberi a kijelző képe. Ez a program tud olyat is, hogy adott alkalmazásokat/folyamatokat be lehet állítani kivételnek, ahol kapcsoljon ki (pl. SuperSU, APK Install), ez azért fontos, mert ezek biztonsági okokból nem érzékelik a filteren át a tapicskolást.
Egyébként nem fehér, pont az a baj, hogy a kék felé el van tolva az ún. fehéregyensúly (9000 K körüli, ami elég nagy faszság az LG-től, max. 6500 K lenne a normális). Azért nem kéknek látod, hanem fehérnek, és hidegnek, mert a szem/agy korrigálja ezt valamennyire, és a szubjektív érzet a kékhez kapcsolódva az, hogy az hideg.

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#30278) brd válasza takacsbotond (#30276) üzenetére


brd
nagyúr

Megnézni, hogy mi meríti. Mit mond a beépített battery usage monitor, melyek szerepelnek az első néhány helyen? Ha abból nem derül ki, akkor esetleg próbáld meg a GSAM Battery Monitort, talán abból meg tudod állapítani.

The only real valuable thing is intuition.

(#30279) ToniSoprano válasza brd (#30277) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Köszi kipróbálom a programot. Ez kérés lett volna, hogy a 818P dual-ra kijött már a 6.0?

(#30280) SharpSA válasza ToniSoprano (#30279) üzenetére


SharpSA
veterán

Igen, a 818P-re van 6.0.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#30281) Reinkz


Reinkz
senior tag

Aki használ snapchatet annak mennyire akadnak az új verziók?

Barátnőm samu A5-én semmi, egyik haveromnak p8lite semmi, nekem meg mintha 20k-s telefonom lenne..

ennyire para QHD a kijező?

(#30282) #86973952 válasza Quqesz (#30272) üzenetére


#86973952
törölt tag

Múltkor az egyik (egyébként szintén LG) telefonom otthon felejtettem. Piszkálgattam a kijelzőt, aztán kint hagytam a szekrényen. Persze én a "soha ne aludj el kijelző" beállítás híve vagyok, így délután ez fogadott:

Maximum fényerőn. Szóval ennél jóval többet is ki lehet hozni levett fényerővel, ha valaki hozzá sem nyúl. :D Simán mondható normálisnak a te kijelző időd.

(#30283) takacsbotond válasza brd (#30278) üzenetére


takacsbotond
őstag

Az Android rendszer ette a legtöbbet, utána a telefon készenlétben. :(

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#30284) #86973952 válasza takacsbotond (#30283) üzenetére


#86973952
törölt tag

Erre van megoldás, sokszor került már szóba. Android rendszer kulcsszavakra keresve. Google okozza a merülést.

(#30288) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv!

Mi történik azzal, aki bootloader nélkül megcsinálta a kamera hack-et (fps és bitráta növelés) 5.1-en és utána frissített 6.0-ra? Például Marshmallow frissít és erre visszaáll az fps és a bitráta az alacsonyabb eredeti értékekre?

Mert van ez a kamera hack bootloader unlock nélkül, csak rootolni kell és így marad a garancia ami jó dolog.

Szeretem a garanciát.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#30289) takacsbotond válasza #86973952 (#30284) üzenetére


takacsbotond
őstag

És pontosan mi a megoldás? Tudom, kereső, de egy gyors keresés nem járt eredménnyel, és az összefoglalóban sem találok erről semmit.

Silenzio: Fórumban tilos hirdetni! :((

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#30290) Silenzio válasza takacsbotond (#30289) üzenetére


Silenzio
addikt

Kösz a jótanácsot...

Az a megoldás, hogy kikapcsolod a GPS-t, de az is elég, ha kilövöd a Google helyelőzményeket. Utána legkésőbb a következő töltésig normalizálódik. Nézd át az alk. engedélyeket, nyírj ki mindent, ami nem kell. Facebook pl. bizonyítottan kémked, hogy infókat szerezzen rólad. Bármikor bekapcsolhatja a kamerát vagy a mikrofont a tudtod nélkül. Tiltsd le.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#30291) ToniSoprano válasza Silenzio (#30285) üzenetére


ToniSoprano
addikt

A bőr tok mennyi idő alatt kopott el ennyire? Kár hogy nem előbb tetted fel, megvettem volna Budapesten.

[ Szerkesztve ]

(#30292) Silenzio válasza ToniSoprano (#30291) üzenetére


Silenzio
addikt

Második tulaj vagyok. Egy hónapja volt meg, az alatt nem kopott semennyit. :D Azt hiszem épp egy éves a telefon, gyanítom, hogy egy év alatt.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#30293) #86973952 válasza ToniSoprano (#30291) üzenetére


#86973952
törölt tag

Bőr az "ünneplős" hátlap, vagy veszel többet.

takacsbotond:
Google biztonsági mentést ki kell kapcsolni a biztonsági mentés és visszaállításban. HA ezután is fogyaszt, 1 nap alatt nem áll vissza, akkor Play Szolgáltatás verzió csere is kell.

[ Szerkesztve ]

(#30294) Reinkz válasza tknof1871 (#30288) üzenetére


Reinkz
senior tag

Ha rootoltál nem frissül ota-n a telefon, ha meg kdz-vel frissítesz újrahúzod az egészet 0-ról szóval olyan mintha nem is lett volna, szóval igen vissza áll a camera "hack" is.

[ Szerkesztve ]

(#30295) killzone1987


killzone1987
senior tag

Sziasztok!
Tudja valaki,h van-e gyári alapú főzött rom,ami stabil,jó üzemidejű,és a `gyári fehér´ statusbar ikonjai is ki vannak cserélve színesre?
Linket is kérnék.
Köszönöm

(#30296) Nagytoll válasza killzone1987 (#30295) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Színes status bár ikonok sehol sincsenek romban, de egy szimpla gravitybox vagy g4 tweaksbox tudja váltani a színeket.

(#30297) Cry0


Cry0
őstag

bootloadert hol lehet megnézni hogy nyitva van-e vagy zárva ?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#30298) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Most jött egy frissítés:
LGH815 TIM TIM IT/Italy Europe 2016-07-13

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#30299) snorbi82 válasza Cry0 (#30297) üzenetére


snorbi82
senior tag

Indísd újra a telefont (vagy kapcsodl be) és mikor elindul, akkor bal felső sarokban írja.

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#30300) brd válasza takacsbotond (#30283) üzenetére


brd
nagyúr

Nekem konkrétan 71 db system app van fagyasztva (ennek jó részét csak root-tal lehetett megoldani), de egyik-másikra még lehet, hogy szükség lesz, mindenesetre 1 hét után egyik sem hiányzik még. Így, ha nem használok valami extra kövér appot, akkor 4+ óra kijelzőidő érhető el az 1 éves telefonommal. Ezen appok közül a legtöbbet a Google Play Store fogyasztotta, konstans ~11-12% volt miatta az Android System fogyasztása, ami most olyan 8% körül megáll (ez sem kevés, de egyelőre megbékéltem vele). Persze így defrost-ot kell nyomni rajta, ha használni akarod, ill. oda kell figyelni, mert bizonyos programoknak szüksége van bizonyos műveleteihez rá. Egyébként hány százalék az a legtöbb, ill. ebből mennyi a keep awake idő?

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.