Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21151) Just_Reboot válasza Aryon87 (#21150) üzenetére


Just_Reboot
addikt

(#21152) Aryon87 válasza Just_Reboot (#21151) üzenetére


Aryon87
félisten

Koszonom :R Ez működik ahogy kell? Nem ismerem a progit.
Root nem kell neki ugye?

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#21153) Just_Reboot válasza Aryon87 (#21152) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Én a CM beépítettjét használom. Nem kell neki root. De ha ez nem válna be van még pár hasonló progi playen.

(#21154) Probert75 válasza Just_Reboot (#21153) üzenetére


Probert75
addikt

A CM az alapból rootolt, neem?

(#21155) Zolio3 válasza Probert75 (#21154) üzenetére


Zolio3
senior tag

De, az bezony alapból rootolt... A light flow is igényel root jogot, ha rootolás nélkül nem fér hozzá az apphoz.

(#21156) Just_Reboot válasza Probert75 (#21154) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Igen alapból rootolt, de nem adja meg minden alkalmazásának ész nélkül.

#Zolio3: Igen van benne root mód de anélkül is használható.

[ Szerkesztve ]

(#21157) Fitzgerald válasza Probert75 (#21154) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Az úgy rootolt alapból, hogy ha előhoztad a developer menüt, ott van egy menüpont, ahol kiválaszthatod hogy milyen rootot szeretnél (app, ADB, mindkettő). Tehát alapból nem az, de egy gombnyomással rootolhatod.

(#21158) Mr.Silkó válasza Kasya (#21135) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

és RECSKA (#21136)

Akkor lehet az enyémmel van a gond, de itt se a hangerővel, hanem a mélyhangok teljes hiányával van a problémám. Másik fülessel, ugyanazon beállítások mellett szépen szól a teló.

[ Szerkesztve ]

(#21159) sereeff válasza Mr.Silkó (#21158) üzenetére


sereeff
aktív tag

Járj útánna! Szép mélyek vannak! Nálad lesz a hiba.

Asrock 970 Extr3 AMD FX81120 Corsair Vengeance 2x4gb kit Scyteh Ninja 3.....Galaxy S20 Plus Watchactive 2

(#21160) Misi1980 válasza Aryon87 (#21148) üzenetére


Misi1980
senior tag

Próbáld ki a light manager nevű alkalmazást.A playről letölthető.

(#21161) Aryon87


Aryon87
félisten

Koszonom a segitsegeket, nemsokara kiprobalom ezeket

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#21162) tutaj01


tutaj01
tag

Na én, aki vásárlás előtt mindig ellenőrzök mindent, sikerült megszívnom... Melóztam, így nem volt időm ellenőrizni semmivel.
Asszonynak vettem ma egy 16-os UHS Toshiba microsd-t 4e-ért(elméletileg 40 mb/s írás, olvasás), csak az a bibi, hogy 8-al ír és 14-el olvas.... Bassza meg aki ebből él...

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#21163) SlyChocolate válasza DJ. Ru$y (#21133) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Ja-ja.
Az UHD esetén ha jól rémlik 30MBit /sec ami kb 3MegaByte/sec amihez a kisebb 48MegaByte/sec kari is több mint 10* gyorsabb.
De mivel UHD-t jelenleg csak ezen a telón tudok megnézni így marad a FHD az meg jóval kevesebb adat...
Így nincs több kérdés a témában!
Köszi!
:)

[ Szerkesztve ]

(#21164) Fitzgerald válasza tutaj01 (#21162) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Hol vetted?

(#21165) Mr.Silkó válasza sereeff (#21159) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Meglesz. Most egyébként újra próbáltam, összevetve egy egyszerű tdk fülessel, hát továbbra sincs mély a gyárin.

(#21166) tutaj01 válasza Fitzgerald (#21164) üzenetére


tutaj01
tag

Olx....

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#21167) Zolio3 válasza Mr.Silkó (#21165) üzenetére


Zolio3
senior tag

Nem a készülék hibája, hanem a fülesé, vagy a lejátszó equalizere nem jó. A gyári fülest nem tudom hogy szól, nem próbáltam. Akinek nem tetszik bemegy bármelyik Tescoba, amelyikben van műszaki részleg, és vesz egy tök olcsó pl. Talkz by Urban névre hallgató fejhallgatót, amin nem mellesleg mikrofon és letevő gomb is van, így normális headsettnek fogja látni. Ez bőven 3000 Ft alatt van, ami manapság fülesért nem pénz. A dobhártyád beszakítja... Gyári romon is nagyon szól, kajakra van mély, de a normális hangerőhöz kell root, és az összefoglalóban írt app. A gyári fülest ki sem nyitottam, mert az ilyen fajták nálam bőven túl vannak a komfort-zónámon, számomra nagyon kényelmetlen. Ezúton írom, hogy akinek kell a gyári füles, az írjon pm-be, és jelképes összegért odaadom.

[ Szerkesztve ]

(#21168) macii97


macii97
senior tag

Én egy soundmagic e10-et használok napi szinten, már több mint egy éve. A kis hordozótasaknak köszönhetően megóvható, de amúgy elég masszív és "egyszerű" füles. A hangzása is teljesen korrekt, sőt. Igaz, 10k körül van. Kínai cucc, de nem dinamós zseblámpa az ázsia centerből, minőségi.

(#21169) Aryon87


Aryon87
félisten

se a light manager, se a light flow nem működik, a led meg se nyekken :F

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#21170) Zolio3 válasza Aryon87 (#21169) üzenetére


Zolio3
senior tag

Ez sajnos valószínű volt: root nélkül kevés a jogosultság. De úgy öt perc a művelet, annyit megér. És pár jogosultság jár majd érte, ami a JB romok ba még alap volt, nagyobb hangerőt is kapsz érte, plusz recoveryt...

(#21171) Mr.Silkó válasza Zolio3 (#21167) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Igen, én sem gondoltam arra, hogy a telefon hibája lenne, mint azt fentebb is írtam. Csak furcsáltam, hogy egy csúcstelefon gyári fülese - nálam - gyakorlatilag 0 mélyhangzást produkál. De mint fentebb írták, másnál a gyári is jó.

A vicc amúgy az, hogy van itthon 5-6 féle füles legalább, köztük komolyabb Sennheiser és Sony is, mégis évek óta a legjobb fülesem egy olyan jelzés értékű - 300 forintos - darab, amit az Auchanban vettem találomra. A közelébe nem ér a többi hangzásban!

[ Szerkesztve ]

(#21172) Aryon87 válasza Zolio3 (#21170) üzenetére


Aryon87
félisten

Sejtettem hogy ez lesz a gond. Nem az enyem a telefon hanem parome, es lelkemre kototte hogy nehogy mokolni merjek rajta, igy azt nem szeretnem rootolni, foleg hogy par napos a keszulek :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#21173) Zolio3 válasza Aryon87 (#21172) üzenetére


Zolio3
senior tag

Ez nem mókolás! Még... Nem nyúlsz bele mélyen, csak kiigazítod, ami nem sikerült jól elsőre az LG-nél. Ha ügyesen csinálod észre sem veszi, csak egy supersu app ikonnal lesz több. Az én telefonom azzal kezdte, hogy ahogy hazaértem, öt perc múlva rootolt volt. Titanium backuppal visszaállítottam a másik készülékből az adatokat, így fél óra múlva minden olyan volt, mint a régi telefonon.

(#21174) Aryon87 válasza Zolio3 (#21173) üzenetére


Aryon87
félisten

Jah oks :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#21175) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Megvolnék az összefoglaló frissítéssel, kijavítottam 4536 helyesírási, és egyéb hibát, amit Dj.Ru$y kiszúrt, így aztán senki többet harmadszor, megkérek egy modit, hogy frissítse le a topicban.

(#21176) Mittu88


Mittu88
senior tag

Sziasztok!

Van tippetek, hogy hogy tudok adatot átvinni G3-ról LG butatévére? Lehetőleg költségmentes megoldással. A rendelkezésre álló hardverek: LG G3, LG 50PN6500, adatkábel, raspberry pi2, HDMI kábel.
Ha közvetlenül kötöm a telót a tv-re, azt írja ki, hogy nem támogatott USB eszköz. Akármelyik csatlakozási módra kattintok, ugyanezt írja ki.

(#21177) Zolio3 válasza Mittu88 (#21176) üzenetére


Zolio3
senior tag

Nem wi-fi képes tv?

(#21178) Viktor0610 válasza Zolio3 (#21177) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A butatévé általában nem wifi-képes. ;)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#21179) Mittu88 válasza Viktor0610 (#21178) üzenetére


Mittu88
senior tag

+1

(#21180) Fitzgerald válasza Mr.Silkó (#21171) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Egy füles hangképét nem az határozza meg, hogy milyen kategóriájú eszközhöz lett csomagolva.
Azért arra a 300 forintos fülesre kíváncsi lennék :D
Részletesség gondolom zéró, csak jól tele lett rakva basszussal, maximális hangerőn meg majd szétszakad a driver, úgy recseg.
Ahogy az a füles topikban is le van írva, a Sony első értékelhető hangú fülese (EX50LP) 3500 forintnál kezdődik, a Sennheiseré meg 15000 körül, de ez utóbbi ár-érték arányban nem versenyképes (harmad ennyit sem ér).
Ha a jó hangzást nem kizárólag a sok mély/közép/magas hangon keresztül definiálod, hanem a részletességen, izoláción, téren keresztül, akkor kidobja a gép, hogy Xiaomi Piston 2.
Jelenleg 6500 forint, annyiért kb. ajándék.
Összehasonlításképpen sem a Sonynak, sem a Sennheisernek nincsen 25000 forint alatt olyan fülese, ami így szólna.
Vagy ott van még 10000 körül a Soundmagic E10, kicsit drágábban az E30, és a Vsonic VSD3, valamint a VSD3S.
Ezek a fülesek ár-érték arányban olyan 25000 forintig nagyjából minden mást rommá vernek, legyen az Sony, vagy Sennheiser, vagy AKG, vagy bármilyen más, agyonreklámozott brand.
Amúgy valószínűleg az LG G5-höz, Galaxy S7-hez sem fognak olyan fülest csomagolni, ami úgy szól majd, mint a Piston pl.

[ Szerkesztve ]

(#21181) Probert75 válasza Fitzgerald (#21180) üzenetére


Probert75
addikt

"LG G5-höz" Te valamit tudsz? Egyszerre két utódja is lesz a telónak? :))

(#21182) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Összefoglaló az oldal tetején frissítve! Használjátok egészséggel.

(#21183) Gabbo


Gabbo
aktív tag

Sziasztok!

KDZ-vel szeretnék valami gyári romot feltenni a mostani T-mobileos rom helyett. Hol találhatok ilyet, valamint melyiket ajánljátok?

Előre is köszönöm!

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

(#21184) geris197


geris197
tag

Sziasztok!
Tud valaki ajánlani olyan appot amivel akár a gyári zenelejátszó vagy MX Player filmnéző vagy bármely olyan alkalmazás amin zene játszható le,tuningolható-állítható jobb hangzás reményében? Mikor a Cloudy romot kipróbáltam abban volt valami Viper4Android alkalmazás,amit az áruházban külön feltelepíthetőként megtaláltam,de az mintha nem is fejtené ki a kívánt hatást.Hiába állítgatok abban bármit,mintha a teló nem is reagálna.Használ valaki valamit erre külön?És mit? :U

(#21185) mobileman válasza Gabbo (#21183) üzenetére


mobileman
aktív tag

Hát az összefoglalóban le van írva, érdemes elolvasni..

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#21186) Gabbo válasza mobileman (#21185) üzenetére


Gabbo
aktív tag

Igen, a folyamattal tisztában vagyok, köszönöm. Csak egy jól működő romot szeretnék. :U

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

(#21187) DJ. Ru$y válasza -FreaK- (#21182) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Köszönjük! :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#21188) mobileman válasza Gabbo (#21186) üzenetére


mobileman
aktív tag

Oh, akkor szerintem az összefoglalóba is bele kéne majd tenni a rom lelőhelyeket.. :K

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#21189) DJ. Ru$y válasza mobileman (#21188) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mert nincs benne ugye?

"A KDZ fájlok "hivatalos" lelőhelye az XDA Developers LG G3 fórumának LG G3 D855 KDZ download topicja."
És ez linkké van alakítva. Javaslom olvasd át te is ;) És ezen a linken belül pedig a hozzászólás egy linkkel kezdődik ahol szintén ott vannak a KDZ fájlok. :U

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#21190) Fitzgerald válasza geris197 (#21184) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Hello, tudom hogy nem ez volt a kérdés, de PowerAmp. :D
Két hétig ingyenes, de utána úgyis meg akarod majd venni (2 dollárért vettem, nem tudom mennyi most). Működik vele a V4A is, ami egyébként a legtöbb romon önmagában nem sok mindenre jó, csak bizonyos zene-és videolejátszó alkalmazásokkal (pl. PowerAmp) együtt működik normálisan, meg talán a Google video-és zenelejátszójával, Apolloval...

#Probert75

Gondoltam hogy S8-at kellett volna írnom, hogy érthetőbb legyen a dolog :D

[ Szerkesztve ]

(#21191) Gabbo válasza DJ. Ru$y (#21189) üzenetére


Gabbo
aktív tag

Köszönöm az útmutatást. Csak sajnos az a baj, hogy nem nagyon igazodom ki a romok között. De majd boldogulok valahogy. :R

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

(#21192) Promi válasza geris197 (#21184) üzenetére


Promi
aktív tag

VLC Player ben van equaleser.

(#21193) DJ. Ru$y válasza Gabbo (#21191) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mit akarsz tudni? Konkrétan kérdezz V10X az KITKAT, minél hátrébb van az ABC-ben X, annál újabb [Nem minden esetben, de általánosságban igaz], a V20X pedig a Lolli.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#21194) Gabbo válasza DJ. Ru$y (#21193) üzenetére


Gabbo
aktív tag

Jelenleg T-mobileos rom van rajta, tele szeméttel. Szeretnék egy gyári romot, amelyeket a független telókra raknak. (Tudom, tudom, ettől nem lesz független). Ha lehet Lollit. :)

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

(#21195) Just_Reboot válasza -FreaK- (#21182) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Köszönjük szépen! :R

(#21196) mobileman válasza DJ. Ru$y (#21189) üzenetére


mobileman
aktív tag

Tényleg, már régen olvastam el, jó pár hete megvan a telefon...

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#21197) dagabor válasza Gabbo (#21194) üzenetére


dagabor
tag

Én ezt raktam fel egy G3-ra most... csak olvasd el az összefoglalót, mert elég kacifántos ha loli van most rajta, és ha T-s vagy és lefrissült akkor igen :)

[link]

A kernelt is lecseréltem erre:

[link]

[ Szerkesztve ]

"semmi nem tud olyan jól más böngészőt letölteni mint az internet explorer"

(#21198) geris197 válasza Fitzgerald (#21190) üzenetére


geris197
tag

Köszi.Előző telómon ( Samsung galaxy S3) használtam is ezt a zene lejátszót,de most nem is jutott eszembe.De ahogy megemlítetted így feltettem és sokkal szebben-jobban szól mint a gyári.Viszont ebben a poweramp-ban van minden állíthatóság (equalizer is) akkor meg szerintem felesleges a Viper4Android.Vagy nem? :B

(#21199) wertigo1984 válasza DJ. Ru$y (#21124) üzenetére


wertigo1984
őstag

Ha jol emlekszem :F a forumtars azt irta, hogy decemberben vasarolt keszulek. Ez nem biztos hogy decemberi gyartasu is mert azt nem irta. :B
Ha tevedtem, mentsegemre szolgaljon hogy most ebredtem fel, es meg komas vagyok. :R

Cr33p mond neked az a nev valamit hogy P. Woodman? :))

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#21200) DJ. Ru$y válasza wertigo1984 (#21199) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Volt itt decemberi gyártású is, ha jól tudom, de legyen neked igazad és ne repedjen a decemberi.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.