Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20551) vatomi válasza vatomi (#20537) üzenetére


vatomi
aktív tag

Megvettem mert elsőre beleszerettem. Gyönyörű és villámgyors...akár a G2

(#20552) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Sziasztok srácok!
Mint írta vatomi kijött a loli a g2-re,de az értesítő led gmail esetén nem jelez. Volt a héten pár frissítés a gmailből és az lenne a kérdésem,hogy nálatok a lefrissített gmail esetében is jól jelez a led?

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#20553) DonLaca@ válasza Just_Reboot (#20550) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Azt már én is írtam hogy napsütésben, jó fényviszonyok között egész jó képeket csinál CM alatt is. Kiránduláskor jó de egy zúzós esti bulit már nem érdemes vele végig fényképezni.

(#20554) Just_Reboot válasza DonLaca@ (#20553) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Időm engedi csinálok esti képeket.

(#20555) vatomi válasza Quqesz (#20552) üzenetére


vatomi
aktív tag

Most kaptam mailt, mindkettő telefon ledje jelezte...

(#20556) Quqesz válasza vatomi (#20555) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Thx!

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#20557) Balázs1986 válasza RECSKA (#20544) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nálam a 2.1 sokkal jobban bírta, pedig nem is állítottam még vissza mindent a 2.2-re :(
Full wipe-os telepítés volt, nem lehet beragadt vacak.
Lehet, hogy a frissített google alkalmazások valamelyike jobban merít az én felhasználói szokásaim mellett.

(#20558) NandorHUN válasza DonLaca@ (#20548) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ezt észre sem vettem, ha megjön a VSD3 am megnézem, Számomra zenei élmény fontosabb, mint a fényképező , pedig már gondolkodtam, hogy visszamenjek Cloudy rá Tweak Box miatt.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#20559) boomoz8


boomoz8
újonc

Sziasztok!

Nemrég vettem LG G3as telót, majd tegnap vettem hozzá tokot, egyszerűen nem akar tökéletesen belemenni. Nem merem erőből feszegetni, mert szerintem már rég bele kellett volna pattannia.

Tuti, hogy nincs benne rendesen, hiszen a fedél rá sem tud csukódni, mert félúton megfeszül. Valaki járt már így G3as tokkal? Keddig várhatok míg visszaviszem, és remélem számla fejében (ha ott sem sikerül rátenniük), kicserélik normálisra. (bár idegesítő,mert így is napokat kellett rá várnom míg jött feketében, most is gondolom lesz akár 1 hét is, mire jön másik)

Persze ha van vmi egyszerű trükkje írjátok, de egyelőre úgy néz ki hogy nem az én bénaságom miatt nem passzol...

köszönöm a válaszokat!

(#20560) Kasya válasza boomoz8 (#20559) üzenetére


Kasya
nagyúr

Pontosan milyen tokot vetttel hozza? Van esetleg egy kep rola?

(#20561) sereeff válasza boomoz8 (#20559) üzenetére


sereeff
aktív tag

Nem lehet, hogy a hátlapra akarod erőltetni, de a hátlap HELYÉRE kell tenni?!??

Asrock 970 Extr3 AMD FX81120 Corsair Vengeance 2x4gb kit Scyteh Ninja 3.....Galaxy S20 Plus Watchactive 2

(#20562) gretzky77 válasza Just_Reboot (#20550) üzenetére


gretzky77
veterán

Ha már fotók esetleg valaki tud jó fényképező progit amiben lehet záridőt állítani?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#20563) Fitzgerald válasza boomoz8 (#20559) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ja, semmi.

[ Szerkesztve ]

(#20564) boomoz8 válasza sereeff (#20561) üzenetére


boomoz8
újonc

Szia!

Nem egészen értem a kérdést sajnos, kinyitom a tokot,és próbálom belepattintatni a helyére, majd rácsukni a fedélt. Hogy érted,hogy a hátlap helyére?

ilyen csak feketében, enyém most nincs itt,mert melóhelyen vagyok, de ugyanez a megjelölés van rajta, arról is lesz kép később ha kell.

(#20565) varmi2 válasza boomoz8 (#20564) üzenetére


varmi2
nagyúr

Le kell venni, a teló hátlapját, és ezt feltenni hátlap helyett. és akkor rá fog csukódni rendesen.

[ Szerkesztve ]

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#20566) RECSKA válasza boomoz8 (#20564) üzenetére


RECSKA
veterán

Leveszed a telefon hatlapjat. Es ugy pattintod bele a tokba...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#20567) boomoz8


boomoz8
újonc

Köszönöm szépen a válaszokat!

Így értem, elnézést, de nem gondoltam,hogy ennél a megoldásnál le kell vennem, mivel G2esem volt előtte (ezúton is üdvözlöm a szíves megtalálót :D :D), ott ugye eleve le sem lehet venni a hátlapot,meg nem is kellett hozzá.

legközelebb utánaolvasok mielőtt veszek tokot, mert így már annyira nem örülök neki :) mivel nem folyton akarom tokkal használni, és kumma böszme nagy kezem van, kínszenvedés levennem a hátlapot,így meg rá leszek kényszerítve folyamatosan :)

amúgy ez a megoldás csak nekem teljesen új,vagy már máshol is előfordult,h csak így lehet tokba helyezni bizonyos telókat?

(#20568) akooos válasza boomoz8 (#20567) üzenetére


akooos
veterán

A Galaxy S4 ablakos tok is pont így működik. A G2 kva vastag lesz tőle, ezért csinálják így inkább.

(#20569) hanics válasza boomoz8 (#20567) üzenetére


hanics
aktív tag

2 fajta tok van g3 hoz.
Leirasban ugy tudom benne is van.

Van egy rendes hatlapos qc tok es van egy hatlapra ra csatlakoztathato is.

---Nem leszel modder attól, hogy ki tudod cserélni a kész romban a háttérképet, a forráskód a lényeg! --- PS3 ID : hanics1985

(#20570) blt.62


blt.62
őstag

A G3-nál belehet állítani a naptárt úgy,hogy mutassa az egész hónapot alatta pedig az aznapi bejegyzéseket?

MegtorloXp

(#20571) limahl 11 válasza blt.62 (#20570) üzenetére


limahl 11
tag

igy gondolod?

[link]

ja bocs ,névnapokat néztem, benéztem.

[ Szerkesztve ]

(#20572) boomoz8 válasza hanics (#20569) üzenetére


boomoz8
újonc

Szia!

Nah ez jó hír, szerinted kicserélik nekem olyanra? Azért az eladó hölgy is mondhatta volna amikor megvettem a telót,és megrendeltem nála a tokot, hogy van kettő különböző,és hogy melyiket kérem. (jó, én sem jártam utána,de fordított esetben megkérdeztem volna)

(#20573) blt.62 válasza limahl 11 (#20571) üzenetére


blt.62
őstag

Ezt a mozgó hátteret hogy lehet beállítani?

MegtorloXp

(#20574) wertigo1984 válasza motoflug (#20491) üzenetére


wertigo1984
őstag

Korabban ugy voltam vele, hogy LG-t sem autohifiben, sem telefonban, sem tv-ben nem fogok venni mert Samsung koppintasnak ereztem az egeszet. Amiota a G2 megjelent es volt alkalmam kiprobalni azt, ez az ellenerzesem teljesen megszunt. Ahogy kijott a G3, elhataroztam hogy a lehetseges jeloltek koze teszem ha veszek telot. Jelenleg 2/16+16ost hasznalok lollival, es nekem nagyon nagyon bevalt. Zene+net+katek+sok telefonalgatas es keves kamerazas nalam, szeretem ezt a telefont. Nagyon jo az S4.-S5-Note3 is, de nekem az amoled volt ami taszito tenyezo. Ahogy sokan igy en is ajanlani tudom a G3at.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#20575) Fitzgerald válasza wertigo1984 (#20574) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Note 3 volt az én másik jelöltem is, szintén az amoled + a fix belső tárhely miatt nem lett az. + abban nincs optikai képstabilizátor ha jól emlékszem, bár attól még elég jó képeket lő.

(#20576) motoflug válasza wertigo1984 (#20574) üzenetére


motoflug
őstag

Nálam semmi ellenérzés sincs a márkával kapcsolatban. Ami "megijesztett" inkább az csak a sok helyen olvasható elégedetlenség a szoftverrel kapcsolatban, meg az, hogy a QHD-val hogy bánik a 2gb ram.

(#20577) aTe014 válasza motoflug (#20576) üzenetére


aTe014
aktív tag

A QHD-nak semmi köze a ramhoz... (azt a processzor és a grafikus chip feladata meghajtani)
A ram mérete egyedül a multitaskingban és a háttérben futó app-ok számában jelenthet különbséget. :)

[ Szerkesztve ]

i14Pro

(#20578) hanics válasza boomoz8 (#20572) üzenetére


hanics
aktív tag

Próbát megér. Elvileg van a kiegre is csere garancia. Árban sok különbség szerintem nincs. Legalább is amikor én vettem akkor még nem volt.

---Nem leszel modder attól, hogy ki tudod cserélni a kész romban a háttérképet, a forráskód a lényeg! --- PS3 ID : hanics1985

(#20579) DonLaca@ válasza motoflug (#20576) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Félre értettem. Már megvetted így tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

(#20580) blt.62


blt.62
őstag

Hívásszűrést nem találom. Nincs benne?

[ Szerkesztve ]

MegtorloXp

(#20581) varmi2


varmi2
nagyúr

Szerintetek, van-e értelme várni e telefon megvételével, míg el nem jut hozzánk a G4? Olcsóbb lesz-e lényegesen, esetleg, G4 induló ára mennyire lesz vajon vészes? Kiindulásként, ennek mennyi volt a kiinduló ára, megjelenéskor? Abból lehetne következtetni a G4 árára.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#20582) Kasya válasza varmi2 (#20581) üzenetére


Kasya
nagyúr

Bar nem vagyok elemzo, szvsz 180k korul fog indulni. Mivel ho vegen jelentik be, igy legalabb masfel-ket honap mire piacra kerul itthon is. A fuggetlen ara 5-10-et fog talan lejjebb menni, de az amugy is amortizalodna az ido mulasaval.

Ha nem akarsz varni, vedd a G Flex 2-t, vagy ha nem jon be, a G3-at. Ha van meg ket honapod varni, de legalabb 3 heted a bejelentesig (es lehet nem leszel meggyozve), akkor varj...

(#20583) SlyChocolate válasza blt.62 (#20580) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Loliban beállítások-hívás beállítások-hívás elutasítás

(#20584) varmi2 válasza Kasya (#20582) üzenetére


varmi2
nagyúr

A flex2 tuti nem, nem tetszik, nem vagyok oda, a hajlított kijelzőért. Minimum a G3, vagy G4, de 180k-t nem ér egy teló sem, szerintem. Nekem valahol 140k a lélektani határ, ami fölött nem vennék telót. Időm van még várni,de tuti nem 2-3 hónapot, max egyet várok. Ebben a hónapban várok egy kis pénz magocskát befolyni a kasszába, és 100-120k-t tudnék telóra költeni. 98%, hogy G3 lesz a befutó, kőrdéses még a 2 vagy 3GB verzió, ér-e 20k-t egy Gb ram? A háttértár az nem számít, mert most 8Gb van, és az is elég nekem, így hogy 32Gb az nem jelent előnyt nekem. Majd, ha meg lesz a lóvé, jelentkezem hozzátok indóért.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#20585) Fitzgerald válasza varmi2 (#20584) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Én megvenném a G3-at. Ár/érték arányban most lényegében verhetetlen az A brandes készülékek között.
LG-t amúgy nem érdemes megjelenéskor, és az azt követő 6-8 hónapban vásárolni. Rettentően gyorsan esik az áruk. Jövőre ilyenkor valószínűleg a G4 lesz a bestbuy cucc. De aki pl. júliusban veszi majd mondjuk 180 ezerért, az közel egy százast fog bukni rajta kevesebb mint 1 év alatt.

[ Szerkesztve ]

(#20586) Kasya válasza varmi2 (#20584) üzenetére


Kasya
nagyúr

Szvsz akkor G3 32/3-as varians. Mivel most veszed, igy a nagyobb ram mar inkabb jelent elonyt a jovore nezve. 130k aron mar most is kapni. Ennel lejjebb nem nagyon fog menni a G4 megjelenesevel se, mivel az igy is joval magasabb arfekvesben lesz. Nyarra esetleg...

1 honap mulva kb lemegy 150k lelektani hatarra a Note4...de ahogy latom az mar sok.

(#20585) cr33p: igaz. Havi 10-et esett a G3 ara is megjelenes ota, ha a hasznalt eladasi arat nezem. Ha ujkori arat, akkor havi otezret.

[ Szerkesztve ]

(#20587) motoflug válasza DonLaca@ (#20579) üzenetére


motoflug
őstag

Nem vettem még meg,agyalok még a pro/kontra listán az S4-el szemben.

(#20588) DonLaca@ válasza motoflug (#20587) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Ha a G3-at választod akkor a 3GB-ost vedd. Jobban jársz vele hidd el.

(#20589) motoflug válasza DonLaca@ (#20588) üzenetére


motoflug
őstag

Igen,azt nezem en is. Az a durva,hogy meg arany szinben is nagyon vagàny.
Vajon ha EU-bol szarmazo G3-at veszek,akkor bolti garancias lesz, vagy van esely hivatalosra?

(#20590) imis


imis
senior tag

Sziasztok,

hol érdemes venni G3-at? megbízható, de olcsó bolt érdekelne :F
Bár lehet meg kellene várni a G4-et, az lejjebb nyomhatja a G3 árát

(#20591) Kasya válasza imis (#20590) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ter-ero.com-ot ajanlottak mar paran korabban.
Az arvaltozast pont feljebb beszeltuk.

(#20592) DonLaca@ válasza motoflug (#20589) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Többször írták már a fórumban hogy ha áfás számlát kapsz akkor az LG szervizbe is viheted a telefonod. Nincs hátrányod abból hol veszed a telefont.
Ja egy van. Csak a szolgáltatós telefonra van hivatalosan a 2 év garancia.

(#20593) motoflug válasza DonLaca@ (#20592) üzenetére


motoflug
őstag

Efelett atsiklottam, bar nem tudom melyik gsm-es helyen adnak Afa-s szamlat :D

(#20594) SlausK


SlausK
tag

Sziasztok,

Egy gyors helyzet jelentés. CloudyG3 2.2-t használok mióta kijött és megbízható társnak bizonyul. Viszont valamiért nem volt teljesen 'smooth' főleg a redőny lehúzásakor ha volt már 1-2 értesítés. De megoldottam hogy ez is elmúljon. :) 75°C-os thermal mod + spiderio takarékos tweakje. Teljesen folytonos lett és végre nem melegszik. Úgy érzem boldog vagyok, mert már nem kell kacsingatnom a CM felé.

Üdv, SlausK

(#20595) Just_Reboot válasza Just_Reboot (#20550) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Esti kép. link

(#20596) Clander


Clander
tag

Sziasztok,
Lehet hülyeséget kérdezek, de az LG smart world regisztrálásnál a telefonszám megadása jár bármiféle költséggel? :D
Köszi.

(#20597) supertrezi válasza Clander (#20596) üzenetére


supertrezi
aktív tag

Természetesen nem.

(#20598) vatomi


vatomi
aktív tag

Nekem hiányzik a full hd 60 FPS videofelvételi lehetőség. A G2 stock lollival is tudja a gyári kamera alkalmazással. :Y

(#20599) SlyChocolate válasza vatomi (#20598) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Micsidi, gyári romban?
:U
Én csak így rögzítek vidit a G3-mmal.
FHD 60fps

[ Szerkesztve ]

(#20600) samu100 válasza vatomi (#20598) üzenetére


samu100
tag

Gyári romban nincs erre lehetőség. Rakj fel egy custom romot, pl. cloudyt, abban már benne van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.