Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20951) lewyy87 válasza siti23 (#20950) üzenetére


lewyy87
csendes tag

Mit állítottál ott át? Bár most még nem tapasztaltam, de olvasni még, hogy sokan szenvednek tőle.

(#20952) siti23 válasza lewyy87 (#20951) üzenetére


siti23
csendes tag

Beállítások-Internetmegosztás és hálózatok-Mobilhálózatok
3G jel stabilitására:
- A csak 2G hálózat elől vegyük ki a pipát!
-ha 1 vagy 2 pálcika van (gyenge térerő) :
- tárcsázóba: 3845#*855# vagy 277634#*# (hidden menü)
-WCDMA ONLY -> Modem Settings -> Network Mode ->WCDMA 2100 utána egyet vissza,majd alatta a
-RAT Mode Selection ->WCDMA Only
-egy menü vissza
-egy menü vissza
-LTE only ->Modem Settings -> RAT Selection -> WCDMA Only
-3 vissza a menüben,hogy a Hidden menü főképernyőjére jussunk vissza
-Prx Drx On Off ->LTE+WCDMA->DRX ON

Ezt a leírást követve csináltam. Nekem 2 pálcikával kapásból erősebb lett a jel. Ahol korábban eldobta a telefon a hálózatot, ott utána simán tudtam beszélni. Nálam működik!

SiTi Samsung Galaxy S6

(#20953) 6120 válasza szabochris (#20934) üzenetére


6120
tag

Így nem 5k, csak 3,5.

(#20954) lewyy87 válasza Probert75 (#20911) üzenetére


lewyy87
csendes tag

Sajnálom, hogy nem jártál sikerrel. Én most tettem fel, nem volt több mint 3 perc. Írd le pontosan mi az ami nem megy, illetve pontosan mit ír ki a gép, hátha úgy többet tudunk segíteni. (Nekem is van ssd és Win8.1 van fent, kétlem, hogy ennek bármi köze lenne az egészhez, 1x sem volt még emiatt gondom)

1. USB Debuging Mode bekapcsolása
2. Kapcsold a készüléket a pc-hez, és válaszd a PTP módot. (nekem itt a gép elkezdett valamit beállítani, azt kivártam, aztán lehúztam a telefont és ismét csatlakoztattam, a gép felismerte, automatikusan PTP mód maradt beállítva, és itt kezdtem neki)
3. Kicsomagolod a letöltött zip file-t, megkeresed a "OneClick_ROOT_RECOVERY.bat" file-t és elindítod.
4. Vársz, és felugrik a telefonodon a hozzáférést engedélyét kérő ablak, amit pipálsz és engedélyezed
5. FONTOS, ha a következő kép jelenik meg :

ki kell kapcsolnod a telefont, vársz 10 mp-et, kihúzod az usb-t a telefonból, (a scriptet nem zárod be!)
benyomod a hangerő fel gombot, visszadugod az usb kábelt, és vársz. egészen addig kell nyomva tartani a hangerő gombot míg a következő kép nem fogad:

6. A script amint beléptél a download módba, tovább fog pörögni.
Addig kell hagynod míg a végén kiírja, hogy csapj egy ctrl+c-t írj egy N-t és nyomd meg az entert.
Ha ez megtörtént a teló újraindul. Bekapcsol kábel lehúz , felteszed a RootCheck-et és leellenőrzöd.

Melyik ponton akadsz meg, és mi történik, vagy mi nem történik?
Mikor a telefont felteszed a gépre, az felismeri?

[ Szerkesztve ]

(#20955) lewyy87 válasza siti23 (#20952) üzenetére


lewyy87
csendes tag

Köszi, bár most jó a térerő, de ezt elmentem ínséges időkre:D

(#20956) siti23 válasza lewyy87 (#20955) üzenetére


siti23
csendes tag

Szívesen! Amúgy kedden rootoltam én is a telefont a OneClick verzióval és simán ment minden, nekem is ssd-m van Win7 64bit. Sokkal jobb így a telefon, CloudyG3 2.2-vel!

SiTi Samsung Galaxy S6

(#20957) -FreaK- válasza lewyy87 (#20954) üzenetére


-FreaK-
veterán

Én is lefordítottam a leírást az összefoglaló frissítésébe, de pont ezek a kis trükkök hiányoznak belőle amit tapasztalattal szerez az ember (ha meg tudja oldani a problémákat). Így engedelmeddel a te leírásodat raknám be, esetleg egy picit átfogalmazva. Ha nem bánod, akkor majd dobok egy PM-et ha kész vagyok és nézd meg hogy megfelel-e.

(#20958) lewyy87 válasza -FreaK- (#20957) üzenetére


lewyy87
csendes tag

Bocsi, de bár kicsit szégyellem a pofám :B :B de jó ideje nem néztem bele a leírásba, ugyanis még annó mikor kézhez vettem a készüléket végignyálaztam, és azóta, hogy megtanultam a mit és hogyant, már nem volt rá szükségem, így nem láttam, hogy frissítésre került sor. tegnap olvastam a hozzászólást, és úgy is kellett a root, így xda alapján kipróbáltam mi a helyzet nálam, és gondoltam megosztom a tapasztalatokat:)

Természetesen, nem fontos átküldened, teheted ki ahogy te jónak látod:)

[ Szerkesztve ]

(#20959) -FreaK- válasza lewyy87 (#20958) üzenetére


-FreaK-
veterán

Ja neem, csak most csinálom a frissítését, pont tegnap írtam csak bele, még csak a blogomban van meg, majd ha kész lesz, akkor kerül be ide a topic tetejére. :) Rendben, köszi!

(#20960) lewyy87 válasza -FreaK- (#20959) üzenetére


lewyy87
csendes tag

nahhh akkor most jól lebuktattam magam, hogy tényleg nem olvastam bele mostanság:P
Bár az nagyobb cink lett volna, ha úgy kezdek neki, hogy " jaja láttam a frissítést , nagyon fasza lett" :D

[ Szerkesztve ]

(#20961) geris197 válasza lewyy87 (#20954) üzenetére


geris197
tag

Az ilyen önzetlen,segítőkész emberek miatt érdemes és kell ide járni fórumozni és gondolom nem csak én vagyok ezzel így.Vannak itt még rengetegen,nem akarok senkit megsérteni azzal,hogy kihagyom nevét a felsorolásból samu100,Meggyi001,siti23,Freak kiknek rengeteget köszönhetünk.És KÖSZÖNJÜK :R

(#20962) szabochris válasza 6120 (#20953) üzenetére


szabochris
aktív tag

Köszi de egy értékelése sincs inkább mellőzöm. :)

(#20963) Zolio3 válasza Mr.Franczy (#20939) üzenetére


Zolio3
senior tag

Megvolt az xposed, perfect! Több dolgot is le mellett fagyasztani, de a dalvik cache már ön magában sokat segített. Ami leállt, az is csak indításkor egy alkalommal, nem folyamatosan. Az apk-t nem kellett telepíteni, elég a recoverys cuccot.

Annyi kérdésem még mardt, hogy a gyári McAfee app elég régi, vagy legalábbis a verziószám alapján. Nekem ennél újabb volt fenn a másik telefonon, erre viszont nem tudom telepíteni. Telepítéskor 105-ös hibakódot vág ki. Erre tudtok valami okosságot? A McAfee ezen verziója jóval vérszegényebb, mint a play áruházból letölthető. Egyébként nagyon jó készülék, a wi-fi jele messze a legjobb, mint amilyen készülékekkel találkoztam, térerőben viszont gyengébb.

[ Szerkesztve ]

(#20964) 6120 válasza Kasya (#6832) üzenetére


6120
tag

Erre lolli alatt van megoldás? :R

(#20965) Probert75 válasza lewyy87 (#20954) üzenetére


Probert75
addikt

Köszönöm a leírást, majd megpróbálom még1x. A lehúzásos metódus máshogy van az XDA-s oldalon.

(#20966) Probert75 válasza lewyy87 (#20954) üzenetére


Probert75
addikt

Na eddig jut el és nem tovább. Mi a teendő, mit csinálok rosszul?

(#20967) zoleeno1


zoleeno1
addikt

+1 respect tolem is az osszefoglaloert, szep munka sracok :R

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#20968) samu100 válasza Probert75 (#20966) üzenetére


samu100
tag

Kezdjük ott, hogy már előtte is ír jó pár hibát: nem találja az adb.exe-t. BIZTOS, hogy jól kicsomagoltad egy külön mappába, valamint rendszergazdaként futtatod?

Más: Respect srácok, szép munka az összefoglaló. :R

[ Szerkesztve ]

(#20969) vatomi válasza Probert75 (#20966) üzenetére


vatomi
aktív tag

A telefon kiírja, hogy download módban van?

(#20970) samu100 válasza vatomi (#20969) üzenetére


samu100
tag

Az most teljesen mindegy, nem találja az adb.exe-t neki. Ennyi a probléma. Emiatt nem is fut le semmi, az adb szervert nem képes elindítani a script.

oneclickroot töltsd le ezt Probert75, csomagold ki egy új mappába, majd futtasd le amit le kell. Előtte csekkold, hogy a helyén van-e az adb.exe a mappán belül.

(#20971) Probert75 válasza samu100 (#20968) üzenetére


Probert75
addikt

Igen kicsomagoltam és rendszergazdaként futtattam.

Most ezzel próbálom meg, hátha jobb.

(#20972) szabochris


szabochris
aktív tag

Szerintetek ez tölteni fogja a telefont? Valaki használ ilyet?

(#20973) Probert75 válasza Probert75 (#20971) üzenetére


Probert75
addikt

Na ezzel valamit csinált! Hogyan tudom ellenőrizni hogy rootolt lett e?
A nova launchernél kiír valamit, de nagyon gyorsan eltűnik és nem rejti el az órát ahogy a rgi telómon.
"A Nova Launcher már engedélyezve superuser jogokkal egy interaktív felületen."
Az mit jelent, hogy egy interaktív felületen?
És ezt a Novara folyton kiírja.

(#20970) samu100 Ez már meg van, hisz ezzel próbálkoztam eddig. Nem csinálta meg.

[ Szerkesztve ]

(#20974) Fitzgerald válasza szabochris (#20972) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nem sokkal feljebb írta valaki, hogy pár nap használat után derült ki, hogy hurka.
Sosem vennék ilyen cuccokat ebayről, köztudottan a hamis/bóvli termékek melegágya az oldal.
A rating rendszer sem reprezentatív, 50000+ pozitív értékelésű eladók is árulnak gagyit.
Ami gyanúsan olcsó, az általában annyit is (sem) ér.

(#20975) akooos válasza szabochris (#20972) üzenetére


akooos
veterán

Amíg tönkre nem megy :DDD
Fateromnak rendeltem egy ugyanilyen kinézetűt tavaly karácsonykor, igaz 6 ezer forint volt, de 3 hónap után nem töltötte a telefonját, csak olyan volt, mintha folyamatosan ráteszi-elveszi-ráteszi-elveszi.

(#20976) Meggyi001 válasza szabochris (#20972) üzenetére


Meggyi001
veterán

Jó ez, csak ne tegyél rá Z2-öt :D

----------------------------------------------------------------------------------------------------

(#20973) Probert75: innen valamelyik megnézed, vagy gyorsan tesztelsz egy root appot, pl sd booster-t, vagy megnézed hogy van supersu vagy superuser ikonod....+ még ez is: (#20978) samu100

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/uj_mobil_olcsobban_csak_vasarnap_estig_8gb_256_gb/friss.html

(#20977) Kasya válasza 6120 (#20964) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ha Lolin megy az xposed, szerintem a plusz modul is mukodni fog. De kikellene probalni :)
Engem nem fogott meg korabban a Loli, hogy kiprobaljam.

(#20978) samu100 válasza Probert75 (#20973) üzenetére


samu100
tag

A programban amit linkeltél az előbb van olyan, hogy Check root elvileg azzal tudod ellenőrizni. Ha azonban nem sikerül akkor a legegyszerűbben úgy tudod, hogy a playben keresel olyan alkalmazást ami hasonló címszavakra épül: Root Check vagy ilyesmi. Másik lehetőség, hogy a playből leszeded a SuperSU-t (erre úgyis szükséged lesz ha rootoltál), és ott ellenőrzöd a beállításoknál. Frissíteni normál módon (nem twrp) kell a binárist, ha felkínálja.

(#20979) Probert75 válasza samu100 (#20978) üzenetére


Probert75
addikt

A program, amivel rootoltam, kiírta, hogy meg van. De folyton felugrik a fentebb leírt szöveg a Nova launcherről.
A SuperSU-t letöltöttem és benne is van a Nova Launcher, de mégsem tünteti el az órát az értesítési sávról.
A SuperSU-ban hol lehet ellenőrizni? Mert azt írja, hogy maga a SuperSU engedélyezve. Vagyis van mögötte pipa. "Frissíteni normál módon (nem twrp) kell a binárist, ha felkínálja" Ezt hol kell beállítani, mert sehol nem lelem a beállításaiban.

(#20980) szabochris válasza Meggyi001 (#20976) üzenetére


szabochris
aktív tag

Szia!
Nem értettem a hozzászólást a qi töltővel kapcsolatban. Akkor jó vagy nem? :)

(#20981) Fitzgerald válasza Probert75 (#20979) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ha frissíteni kell, azt feldobja magától ha megnyitod.
Super SU-n belül ha jól emléxem annak az alkalmazásnak van root jogosultsága, amelyik mellett ott a zöld hashtag.

(#20982) samu100 válasza Probert75 (#20979) üzenetére


samu100
tag

A SuperSU első indításakor szokta írni, de csak akkor, ha nem a legfrissebb bináris van alapértelmezetten letöltve. Lehet, hogy neked a script a legfrissebbet már fel is rakta, nem tudom, nem próbáltam még.

Root checkolása: SuperSU-ban a Beállítások menüpont alatt SUperuser engedélyezése: ha be van pipálva akkor oké, ha nem akkor pipáld be.

Nekem, amúgy, megy az óra eltüntetése (RR 5.3.9).

szerk: Nova Launcher engedélyezése SuperSUban
Alkalmazások menüpont alatt, Nova Launcherre katt, Hozzáférés: Engedélyez.

[ Szerkesztve ]

(#20983) Probert75 válasza samu100 (#20982) üzenetére


Probert75
addikt

Okés, akkor várnom kell míg nem akar frissíteni.

(#20981) cr33p Igen a Nova mellett ott a zöld kettőskereszt és az ADB shell-nél is ami a listában van.

De még mindig nem értem ezt a folyton felugró szöveget miért írkálja ki?
"A Nova Launcher már engedélyezve superuser jogokkal egy interaktív felületen."
Lehet az interaktív felület miatt írkálja ki?

(#20984) samu100 válasza Probert75 (#20983) üzenetére


samu100
tag

Mit értesz azon, hogy folytonosan felugró szöveg?

(#20985) Fitzgerald válasza Probert75 (#20983) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nekem ezek az alkalmazások rendelkeznek root jogosultsággal:

Ezek közül akármelyiket nyitom meg, mindegyik ugyanazt a szöveget dobja (xy has been granted superuser permission for an interactive shell), amit te is írtál. Ne foglalkozz vele, rootolva vagy.

[ Szerkesztve ]

(#20986) m.adi92


m.adi92
csendes tag

Szerintetek még érdemes ilyen készüléket venni? Volt közületek olyan, aki megbánta, h nem a másik kiszemeltet vette, ill. lecserélte (, ha igen mire)?

(#20987) Meggyi001 válasza szabochris (#20980) üzenetére


Meggyi001
veterán

Sztem működni fog, de valószínűleg occsó kis gagyi, és lehet csak fél évig megy, vagy ha ráteszel egy nem qui töltős telót, csak nfc-set, mint én, az lehet haza vágja, itt van róla a sztori, igaz, az kerek olcsó töltő volt, de sztem ugyanaz van benne. [link]

https://hardverapro.hu/apro/uj_mobil_olcsobban_csak_vasarnap_estig_8gb_256_gb/friss.html

(#20988) Probert75 válasza samu100 (#20984) üzenetére


Probert75
addikt

Hát ez és miért pont ezt a szöveget? A réginél egyszer megkapta a jogot és nem jött fel többször.

(#20985) cr33p Köszönöm képet! Lexarnám a felugró ablakot, ha a Nova tenné amit beállítok neki!

[ Szerkesztve ]

(#20989) Meggyi001 válasza Probert75 (#20988) üzenetére


Meggyi001
veterán

Mindig előjön vagy csak teló újraindításnál? Újraindításnál nekem mindig kiírja ezeket.

https://hardverapro.hu/apro/uj_mobil_olcsobban_csak_vasarnap_estig_8gb_256_gb/friss.html

(#20990) Probert75 válasza Meggyi001 (#20989) üzenetére


Probert75
addikt

Ha hosszabb idő után feloldom a telót, akkor mindig kiírja. De ha az ES File Explorerből is kilépek, akkor is kiírja.

(#20991) samu100 válasza Probert75 (#20988) üzenetére


samu100
tag

Ezt értettem, ezt nem: folytonosan. Na ezt a részt nem értem. :D
Telefon újraindításnál, valamint ha az alkalmazás újra betöltődik a memóriába akkor normális, hogy megjelenik.

[ Szerkesztve ]

(#20992) Probert75 válasza samu100 (#20991) üzenetére


Probert75
addikt

:DD Akkor kényszerítsem folyton a memóba?

De az órát még mindig baxik eltüntetni, pedig már újratettem a Novát.

[ Szerkesztve ]

(#20993) samu100 válasza Probert75 (#20992) üzenetére


samu100
tag

Memóriában tartás:
Nova beállítások - Haladó - Agresszív asztal: pipáld be.
Az órát elrejteni pedig csak a kezdőképernyőn és az alkalmazások oldalon tudod: Nova beállítások - Megjelenés és működés - Óra elrejtése - Desktop + Drawer.

(#20994) Probert75 válasza samu100 (#20993) üzenetére


Probert75
addikt

Azt tudom hogyan kell kényszeríteni. Köszönöm azért!
Csak mindenhol eltüntetést engedi, azt hogy csak az alkalmazástárban látszodjon, nem?

(#20995) DJ. Ru$y válasza Probert75 (#20988) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ezt elvileg a SuperSU-ban lehet beállítani, hogy minden alkalommal jelenjen-e meg az értesítő, régebben mikor néztem a beállításokat ott láttam ilyet, de nem vagyok benne biztos.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#20996) samu100 válasza Probert75 (#20994) üzenetére


samu100
tag

Nem. 4 lehetőség közül választhatsz:
-Never (soha sem fogja eltüntetni az órát, azaz változatlan)
-Default Screen: a főképernyőn (home screenen) CSAK a beállított főoldalon tünteti el a többi oldalon megjelenik
-Desktop Only: a főképernyőn nem fog megjelenni soha az értesítési sávban az óra
-Desktop + Drawer: a főképernyőn és az alkalmazások listában nem fog megjelenni az óra.

szerk: Értesítéseket továbbá a SuperSU-ban a Nova Launcherre kattintva az Értesítések: Tiltva legyen beállítva, és elvileg nem fog többet zavarni. :K

[ Szerkesztve ]

(#20997) Probert75 válasza samu100 (#20996) üzenetére


Probert75
addikt

KÍöszöm a szájbarágós leírást! :) De akármire nyomok, egyiket sem hajtja végre.

Az értesítést pedig kikapcsoltam, ahogy írtátok, mert nem segített rajta a memóba kényszerítés sem.

(#20995) DJ. Ru$y Neked is kösz!

És elnézést mindenkitől, hogy ilyen érthetetlennek tűnök, de nem szembesültem ilyenekkel a régi telóimnál. Lehet azokkal mindig szerencsém volt. Ki tudja!

[ Szerkesztve ]

(#20998) 6120 válasza Kasya (#20977) üzenetére


6120
tag

Úgy tűnik, hogy (akaratom ellenére) elsiettem a lollira való átállást...
xposed azt írja: hogy nem kipatibilis a 21 verziójú andrioid SDK-val vagy a processzor architektúrával.
Ezért a keretrendszert nem tudom telepíteni :W

Más alternatíva?

(#20999) Meggyi001 válasza 6120 (#20998) üzenetére


Meggyi001
veterán

Nem egy régebbi xposedet próbáltál? Milyen romod is van fent?

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/uj_mobil_olcsobban_csak_vasarnap_estig_8gb_256_gb/friss.html

(#21000) Kasya válasza 6120 (#20998) üzenetére


Kasya
nagyúr

Van moddolt email.apk, de nekem nem sikerult mukodesre birnom G3 alatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.