Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20451) tutaj01 válasza Peat76 (#20450) üzenetére


tutaj01
tag

Lehet!
3845#*855# Service menü > HW Device Test > Vibrator Duration Test

[ Szerkesztve ]

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#20452) Peat76 válasza tutaj01 (#20451) üzenetére


Peat76
őstag

Service menüből való kilépéskor újraindul a telefon?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#20453) DJ. Ru$y válasza Peat76 (#20452) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem. De mi ez az újraindulástól való félelem? Vagy számláló hajhászat?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#20454) Peat76 válasza DJ. Ru$y (#20453) üzenetére


Peat76
őstag

1000 óra üzemidőnél vagyok, gyári T-s Loll, még mindig hibátlan és gyors, kivéve ezt a bibit!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#20455) Just_Reboot válasza Peat76 (#20454) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Előbb utóbb úgy is újra kell indítanod.

Épp tegnap fogadtam fatetrral hogy nem fog neki összejönni a 10000 óra uptime Sony M2-vel. Amúgy már 4000-nél tart. Hát kíváncsi leszek.

DJRu$i: Én sem figyelem. De álltalában egy napnál nem megy többet mert állandóan romolok rajta. :D

[ Szerkesztve ]

(#20456) DJ. Ru$y válasza Just_Reboot (#20455) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Megszokásból 2-3 hetente újraindítom én is, de nem is figyelem az UP time-ot régen 4X HD-nál ott igen, néha sikerült 3000 órát beletenni, de néha meg 800-nál úgy belassult, hogy gatya. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#20457) Peat76


Peat76
őstag

A Service menü sem segített, éhezik egy restartra, vagy megdöglött a motor!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#20458) tutaj01


tutaj01
tag

Újabb észrevétel Cloudy-val kapcsolatban! Illetve kérdés.
Ha 4G-re van kapcsolódva, és hívást intézek, eldobja a netet! Amíg a hívás folyamatban van, nincs net, ráadásul 10-20 másodpercenként nem hallanak a túloldalon pár másodpercig!!!
Ha vissza teszem 3G-re, akkor hibátlan! Hibásnál marad a net, és a hanggal sincs probléma!
Valaki?
Jó ez az új Cloudy, de ilyen gondjaim eddig nem voltak!
Másnál ez esetben mi a helyzet?

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#20459) tomalbert


tomalbert
tag

Azt honnan lehet tudni, hogy az ebayen árult nillkin üveg eredeti-e? Csak mert a 2-3ezer forint gyanúsan olcsó nekem. Ami drágább azt pedig honnan tudjam, hogy eredeti-e, nem csak lehúzás? Ha valaki rendelt már és tényleg azt kapta, volna olyan jó fej, hogy elárulja kitől rendelte? Igazán örülnék :)

(#20460) DJ. Ru$y válasza tomalbert (#20459) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én tőle. És H+-t, mert a másiknak elvileg "vág" a széle, meg könnyebben pattan le a széle, azért is olcsóbb. Az meg, hogy másnál eredeti van-e visszajelzéseket kell olvasni ebay-en.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#20461) tomalbert válasza DJ. Ru$y (#20460) üzenetére


tomalbert
tag

Igaz, köszönöm, begyűjtöm a lehetőségeket.

(#20462) waces válasza tomalbert (#20459) üzenetére


waces
aktív tag

a 3000 ft miért lenne gyanusan olcsó? itthon is ~3.500 ft egy nem olcsó boltot nézve (bár őket szeretem, mert megbízhatóak és 24 óra alatt szállítanak).

Every living creature on earth dies alone.

(#20463) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Wifit otthon nekem is dobálta a stock meg a Cloudy lolli is. Biztos javítják majd.

(#20464) twinkiecz válasza tomalbert (#20459) üzenetére


twinkiecz
tag

Én 1700-ért vettem igaz nem kerekített de hibátlan hologramos matrica nedves + száraz kendő stb... Nem hiszem hogy hamis mert nagyon jól bírja.

linktr.ee/twinkiecz

(#20465) varmi2


varmi2
nagyúr

Jelenleg van egy vodás előfizetésem, normál simkártyával. A kérdésem az, hogy ha veszek egy ilyen telót, gsm boltból, és szükségem lenne egy bele való kicsi simre, akkor ad a vodafone nekem, ingyen, pénzért, azonnal, mennyi időbe tellik? Vagy csak új előfizuhoz kaphatok, ha alapból így kérem?

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#20466) Meggyi001 válasza varmi2 (#20465) üzenetére


Meggyi001
veterán

Azonnal, és ingyen. Legalábbis a telenornál és tmobilnál ez van.

https://hardverapro.hu/apro/uj_mobil_olcsobban_csak_vasarnap_estig_8gb_256_gb/friss.html

(#20467) DJ. Ru$y válasza varmi2 (#20465) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Azonnal kapod, 24 órás aktiválási határidővel (vagy 48, nem tudom mennyi a vodánál), de általában már 2 perc múlva él a SIM. A honlapjukon nézd meg az árát, Telenornál ha 2 éven túl cseréled akkor ingyen van.

Meggyi001
Nana! Azért nem biztos, a Telenornál 2 évente van ingyen, illetve max. nagyon indokolt hiba esetnél, de ott csak ugyanolyan típusúra cserélik azt hiszem.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#20468) Meggyi001 válasza DJ. Ru$y (#20467) üzenetére


Meggyi001
veterán

Igaz,a telenorban nem vagyok biztos annyira, lehet az új telefon miatt kapta ingyen az asszony. Viszont tmobile az tuti, kettőt is cseréltem fél év alatt ingyen, azonnal.

https://hardverapro.hu/apro/uj_mobil_olcsobban_csak_vasarnap_estig_8gb_256_gb/friss.html

(#20469) ruzsass válasza varmi2 (#20465) üzenetére


ruzsass
tag

2 éven belül ingyen cserélik, de ha úgy indítod, hogy nagyon merül a telefonod a SIM kártya miatt(természetesen átraktad más telefonba is és abban is) akkor tutira cserélik neked ingyen és az újak már mind micro simesek. Érdemes közvetlen Vodafone boltban cserélni és nem viszonteladóknál, mert azok kötözködnek.

[ Szerkesztve ]

(#20470) Just_Reboot válasza Meggyi001 (#20468) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Nekem Telenorral vegyesek a tapasztalataim. Tegnap előtt voltam sim kártyát cseréltetni hogy legyen LTE-m. Az egyik üzletben azt mondta a csaj hogy azért nincs LTE-m mert olyan csomagban vagyok amihez nem jár LTE, váltsak csomagot. Hiába mondtam hogy tudtommal minden csomaghoz jár az LTE. Fogtam magam és átmentem egy másik Telenor üzletbe ahol szerencsére épp ismerős csajszi volt. Mondom mi a problémám. Erre ő rögtön cserélt SIM kártyát (az egész nem volt 5 perc)és azóta érdekes módon van LTE-m, csomag váltás nélkül.

(#20471) DJ. Ru$y válasza Just_Reboot (#20470) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Telenornak van pontos leírása SIM cseréről biztos van a másik kettőnek is.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#20472) Fitzgerald válasza Just_Reboot (#20470) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nekem ilyen instant SIM-em-van, amit leveszel a polcról a Tescoba meg hasonló helyeken, utána bektiválod vagy online, vagy ügyfélszolgálaton, és az elejétől van LTE-m. Október óta vagyok újra Telenoros.

(#20473) gusthy


gusthy
veterán

Csak nekem tűnik úgy, mintha a Gorilla Glass 3 tényleg jobb lenne, mint a 2? Ez az első ilyen kijelzős telefonom, és még nem sikerült összekarcolni, míg GG2-s telefonokkal ez nem szokott gondot jelenteni :)

(#20474) H.Bencike válasza Fitzgerald (#20472) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Nekem Január 20.-án cseréltek SIM kártyát a Telekomnál és ohne LTE.
Felhívtam az ügyfélszolgálatot azt mondták ki kell cseréltetni egy USIM-re akkor lesz LTE, aztán közben jött az SMS amit ide is beraktam hogy díjmentesen kiküldik futárral az új SIM-et úgyhogy azt ma meg is rendeltem.
Kíváncsi leszek így már menni fog-e az LTE.

LG G3

(#20475) Fitzgerald válasza gusthy (#20473) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Elvileg vékonyabb, de ellenállóbb mint a 2.
Ha elég magasról esik elég szarul, akkor azért törik. Úgyhogy legalább valami olcsóbb tempered glass nem árt rá.
Én mondjuk a 4-5 inch körüli telefonjaimat valahogy jóval gyakrabban ejtettem el mint a G3-at (ez mondjuk nincs meg régóta), és az előző, szintén 5.5"-es telefonomat, de az ördög nem alszik.

@H.Bencike

Csak fog menni akkor mostmár.
Amikor a Telekom még Westel volt, én a GPRS-el szívtam sokat anno a náluk vásárolt Siemens C55-el. Jól bolt beállítva, mégsem ment a wap GPRS-en keresztül.
Telekom/Westellel valahogy mindig volt valami ilyen jellegű problémám...

[ Szerkesztve ]

(#20476) laverdadb válasza H.Bencike (#20474) üzenetére


laverdadb
tag

En ma mentem be a Telekomba 4gs sim kartyat csereltetnei es siman volt nekik, Mix kartyas csomagban vagyok ugyhogy en mar LTEn ;)

[ Szerkesztve ]

(#20477) tomalbert válasza twinkiecz (#20464) üzenetére


tomalbert
tag

Köszi mindenkinek! :)

(#20478) tomalbert válasza waces (#20462) üzenetére


tomalbert
tag

Itthon kb 6ezerért láttam, és minőségi dolgok ebayen sincsenek azért "fillérekért". Kikeresem az optimálisat aztán jöhet. Elegem lett az ezer forintos üvegekből. Fél év alatt vagy négyet használtam el, idén meg már a második van rajta, folyamatosan lepattogzik a széle az ujjamat meg "vágja".

(#20479) gusthy válasza Fitzgerald (#20475) üzenetére


gusthy
veterán

Valami védelem lesz, csak eddig nem volt idő vele foglalkozni. Egyébként kevésbé csúszik szerintem, mint a G2, emiatt a recés hátlap miatt (Meg az állítólagos fémfilm miatt.)

(#20480) Peat76


Peat76
őstag

Régen Nokiákon volt egy éles, nagyon rövid, magas frekvenciás csippantás, valakinek esetleg nincs meg?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#20481) zoleeno1 válasza tomalbert (#20478) üzenetére


zoleeno1
addikt

1 evig volt rajta nekem egy ezres, no name uveg. Nemhogy lepattanva nem volt a szele, de karc se volt rajta. A szombati incidensemnel is tokeletesen tette a dolgat :DDD En ugyanazt rendeltem. De gondolom ez azon is mulik, ki mennyire vigyaz a telojara, en azert probalok :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#20482) Tibor7878 válasza zoleeno1 (#20481) üzenetére


Tibor7878
tag

Van a foliókomba már pár hónapja egy nilkin üveg. Nem raktam fel mert nem tetszik hogy kicsit kissebb mint a kijelző. Mind ilyen..?

(#20483) waces válasza tomalbert (#20478) üzenetére


waces
aktív tag

imho vess egy pillantást az xprotector által forgalmazott üvegekre. nekem az van már x hónapja és nincs vele gond (ez persze csak egy vélemény, de ha jól rémlik itt a fórumon van másoknak is onnan vett üvege)

Every living creature on earth dies alone.

(#20484) tomalbert válasza waces (#20483) üzenetére


tomalbert
tag

Valószínűleg bepróbálom őket először, köszi.

(#20485) H.Bencike válasza Fitzgerald (#20475) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Én is remélem hogy menni mostmár menni fog.

(#20476) laverdadb
Ez nekem kényelmesebb volt mint bemenni a Telekomhoz ugyanis itt a kiszolgálás rettentően lassú. Tavaszi szünetem is most van ráérek várni a futárt is :DD

LG G3

(#20486) Fitzgerald válasza waces (#20483) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nekem, bár csak hétfő óta, és out of the box volt rajta egy hajszálrepedés. De igazából nem zavaró, és csak kikapcsolt kijelzőnél látni. Ez tuti üveg, nem sikerült megkarcolnom.

[ Szerkesztve ]

(#20487) zoleeno1 válasza Tibor7878 (#20482) üzenetére


zoleeno1
addikt

Igen, mind ilyen, hogy aki passzos tokot hasznal ra tudja tenni.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#20488) gretzky77


gretzky77
veterán

Sziasztok! Tud esetleg valaki ajánlani egy jó kamera progit amiben állítható a záridő és jó képeket lő?
Köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#20489) Nikaré


Nikaré
őstag

Használjátok a z LG PC Suite programot?
Tanulmányoznám, használnám, de nem mindig találja meg a telefont vagy csatlakozás után elveszíti.
Szerintetek mi lehet a gond?

(#20490) jose999 válasza Peat76 (#20480) üzenetére


jose999
senior tag

Engem is érdekelne :DD

Ha meglesz, elküldhetnéd privátban! :R Ha nekem lesz meg előbb, természetesen küldöm :C

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#20491) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Ma megtapogattam egy ilyen telefont a mediaban,es hat elegge tetszetos darab. A sok helyen olvashato panaszok a telefon akadazosait tekintve mennyire valosak? A 3GB rammal szerelt valtozat kaphato idehaza hivatalos garanciaval? Nem tudom megerne-e lecserelnem az S4-et erre.

(#20492) gretzky77 válasza motoflug (#20491) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia csak ajánlani tudom nagyon szeretem! Hivatalosan kapható e a 3gb-os nem tudom nekem az van de gsm boltos! Az akadozás? Nem tudom mihez hasonlítani mert én már lollival vettem előtte milyen volt passz,de nekem lolli alatt nincs panaszom a sebességre! Igaz én Cloudy Romot használok de volt gyári is fent sztem semmi gond vele! Lehet sokan találnak benne laggot ha erre figyelnek csak,de nekem nem tűnt még fel a mindennapi használat során,pedig nyúzom rendesen!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#20493) gretzky77


gretzky77
veterán

Amúgy van itt valaki akinek van készülékbiztosítása?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#20494) Huroq válasza gretzky77 (#20493) üzenetére


Huroq
senior tag

Jelen.

[ Szerkesztve ]

(#20495) Mr.Franczy válasza motoflug (#20491) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Nem laggol jobban, mint az S4-es, én is arról váltottam és nem bántam meg!!! Simán, gördülékenyen teszi a dolgát, és ezt még nyugodtan piszkálni is lehet, nem úgy, mint azt a fránya S4-et!! :)
Amúgy meg szerintem nincs olyan androidos telefon ami ne akadna meg, főleg, hogy sokan erre vannak ráállva!!!!
És igen, az üzemidő is sokkal jobb!! :DD

[ Szerkesztve ]

Gazember

(#20496) lefkosia válasza gretzky77 (#20493) üzenetére


lefkosia
őstag

Szintén jelen. :)

The Truth Is Out There

(#20497) bigsee válasza gretzky77 (#20493) üzenetére


bigsee
addikt

Van igen. Miért?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#20498) Mr.Silkó válasza motoflug (#20491) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Én csak ajánlani tudom neked, én pár napja váltottam S5-ről, az is jó teló volt, de a G3 egész más, sokkal-sokkal jobb. Féltem a sokat emlegetett akadásoktól, de egyszer nem akadt meg a megvétel óta. Amúgy vásárlás után 1 nappal már ment rá a lollipop ota-n. Se előtte, se utána nem volt lagg, pedig a 2GB RAM-ost vettem.

[ Szerkesztve ]

(#20499) blt.62


blt.62
őstag

A G3-nak nem tud beégni a kijelzője mint az amoled kijelzők?
Memória kártyával bővíthető?

[ Szerkesztve ]

MegtorloXp

(#20500) Just_Reboot válasza blt.62 (#20499) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Nem, nem tud ez IPS kijelző,igen lehet bővíteni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.