Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:03:09

LOGOUT.hu

Huawei Ascend P6 szakmai topik

Mielőtt kérdeznél, kérlek olvasd el a téma összefoglalót!


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17801) gabancs válasza arminlok (#17796) üzenetére


gabancs
addikt

Bocs, akkor összekevertem a TWRP-vel, amit a Miui telepítésekor használtunk.

(#17802) marilllyo válasza arminlok (#17796) üzenetére


marilllyo
veterán

Ezt meg tudom erősíteni. B111-el tutira elfogadják a telefont mert a barátnőmét is azzal gariztattuk. Pedig volt azon előtte minden. Annyi, hogy a TMX az B107...(vagy 104...nem tudom most hirtelen melyik a hivatalos T-s rom) -tel küldi vissza.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#17803) torrrent válasza bpdjoco (#17793) üzenetére


torrrent
aktív tag

Beállítások -Alkalmazások kezelése--Ráböksz amit le akarsz tíltani és letíltás.
Én ezek tíltottam le illetve amit lehetett leszedtem.: Google Play könyvek, Google Play újságos, Google+, Google Play zene, Google play.
Így soha nem eszik semmit semmiből

(#17804) bpdjoco válasza torrrent (#17803) üzenetére


bpdjoco
tag

Igen letiltottam és töröltem amit tudtam de ettől még így néz ki az akku használatom:

(#17805) marilllyo válasza bpdjoco (#17804) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem tudom, hogy ennek mennyinek kéne lennie normál állapotban. Nekem most 6%-ot mutat.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#17806) arminlok válasza bpdjoco (#17804) üzenetére


arminlok
senior tag

Nem tudom ezzel mi bajod van 8 óra alatt ennyit merült csak nekem 8 óra alatt lemeritette az egészet

(#17807) NagyAnd_82


NagyAnd_82
csendes tag

Nem értem, én B125-re tettem fel a KK-t minden gond nélkül és simán felment.
Miért kell a B132?
Viszont bár csak maradtam volna a B125-ön... Szerintem stabilabb és jobb volt...

(#17808) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Led a Viber frissítés után sem jelez ?

(#17809) torrrent válasza NagyAnd_82 (#17807) üzenetére


torrrent
aktív tag

Pár hete/hónapja porig lett mocskolva a HUAWEI, hogy milyen piszok mert nem adja ki időben a KK-t. Most meg megy a sírás ezerrel, hogy itt van. De én ilyenkor szoktam egy jó nagyot röhögni :C
Tudtam, hogy ez lesz :D

[ Szerkesztve ]

(#17810) monroe8609 válasza torrrent (#17809) üzenetére


monroe8609
aktív tag

Nem tudom ki mennyire alázza a KK-t,de az tény és való h akadnak problémák a rendszerrel. Kis apróságok. Pl fényerő, fb messenger, a böngésző akadozva tölt be..Nekem Ugye miui volt fent, ott a whatsapp nem ment és parkolódijat nem tudtam fizetni a teloval +aksi merülés és a GPS em konkrétan halott volt, bármilyen beállítással. Itt a KK alatt a GPS tökéletes, ennek örülök! Plusz viszonylag szép is lett,de azért nem egy miui;) De a böngésző akadást és a fényerő mizériát erősen megvetem:) uzemidoben is jónak tűnik.Megpróbálok egyuttelni ezekkel a problémákkal.egyelőre a GPS miatt marad a KK!!

[ Szerkesztve ]

(#17811) duvi válasza NagyAnd_82 (#17807) üzenetére


duvi
nagyúr

"Nem értem, én B125-re tettem fel a KK-t minden gond nélkül és simán felment. Miért kell a B132?"
Mert viszonylag gyors egymásutánban jött ki a KK "folderes frissítés" (ez csak a B125-re megy fel és nem teljes rom) és a végleges verzió a Románoktól (ehhez kell/ajánlott a B132). Előbbinél csak helyi frissítéssel lehetett feltenni, utóbbinál már mehet a szabványos három gombos/helyi/OTA megoldás is. Ezt a két KK verziót nagyon sokan összekeverték/rik és ebből adódik a nagy kavarodás ;)

[ Szerkesztve ]

(#17812) akosxyz


akosxyz
senior tag

Huawei Device Hungary:

Elérhetővé vált az Android 4.4 KitKat frissítés az Ascend P6 tulajdonosok számára. A P6-U06V100R001C00B510 számú upgrade-re a „Beállítások” menü „Rendszerfrissítés” pontjában tudtok rákeresni, illetve jelenleg B132-es BUILD számú készülékekről tudjátok letölteni. A csomag mérete nagy, ezért javasoljuk, hogy csatlakoztassátok a készülékeiteket valamilyen WiFi hálózathoz, és mielőtt hozzákezdenétek, készítsetek biztonsági mentést az adataitokról! :R :)

(#17813) Xanatosz


Xanatosz
újonc

A kérdés csak az, hogy az ettől eltérő build számú p6-okra mikor jön ki... :F

(#17814) marilllyo válasza torrrent (#17809) üzenetére


marilllyo
veterán

Na igen :) Detto :) Mondjuk nálam flottul működik. Semmi gondom vele.

De próbáltam hangsúlyozni többször is, hogy ne ráfrissítsetek hanem Wipeoljatok mindent...aztán 3 gombos...aztán esetleg még egy factory reset.

(#17808) amuba: :( De ezért a Viber-nek kellene tennie.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#17815) Zsolaf válasza marilllyo (#17814) üzenetére


Zsolaf
addikt

Csak ezen a készüléken nem jelez?

(#17816) marilllyo válasza Zsolaf (#17815) üzenetére


marilllyo
veterán

Azt nem tudom. Hüvely nem tud narancssárgául. Az a baj.

Led blinker programot ajánlom. Root sem kell hozzá úgy emlékszem. Azzal villogni fog a viber és az akksit sem eszi. Kipróbáltam.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#17817) Zsolaf válasza marilllyo (#17816) üzenetére


Zsolaf
addikt

Kösz, lányomé annyira nem számít ő megvan nélküle, csak még nem halottam ilyenről.

[ Szerkesztve ]

(#17818) torrrent válasza monroe8609 (#17810) üzenetére


torrrent
aktív tag

"Itt a KK alatt a GPS tökéletes, ennek örülök! Plusz viszonylag szép is lett,de azért nem egy miui"
Ott a pont +1 :))
Nekem tökéletes GPS, WIFI hibátlan és a rendszer is szép, nagyon hamar be lehet lakni. Tegnap raktam fel délután estére már minden úgy nézett ki rajta ahogyan szerettem volna. Amkor felraktam öt percig volt egy pici akadozás aztán egy pillanat alatt eltűnt és akadásmentesen gyors.
Azért ha tudsz majd valamit fenti bal oldal szolgáltató eltüntéséről akkor súgj, köszi. :)

marilllyo: Nekem is minden, picit eleinte a billentyűzetet nehezen szabtam testre, de pár újraindítással sikerült. Jelenleg nem tudok mondani hibát, agy valamit ami zavarna.

(#17819) marilllyo válasza torrrent (#17818) üzenetére


marilllyo
veterán

Jó hát én azt kb 0. percben cseréltem egy Touchpal-ra. :) Azt szoktam meg...lusta vagyok átszokni. :B Viszont...az elején kicsit recegett az egész...aztán egy 2-3 óra masszív nyomkodás után simán van olyan gyors mint a korábbi verziók. Én ugyanolyan atomstabilnak érzem mint a 132-t. Plusz végre tudok Draw Something 2-zni :)) :R

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#17820) mrbodriakos


mrbodriakos
csendes tag

Sziasztok!
Nekem feldobja időnként az alábbi üzenetet: remote service has stopped- mit jelenthet, tudja valaki?

(#17821) TomWexX válasza monroe8609 (#17810) üzenetére


TomWexX
addikt

A gps-t ne írd a miui hibájához, mert nálam tökéletesen működik, eddig soha nem volt vele probléma. A whatsapp-ot és a parkolódíj sms-t aláírom. Az aksi merülés is beállítás kérdése, nálam a Greenify gyönyörűen teszi a dolgát.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#17822) monroe8609 válasza TomWexX (#17821) üzenetére


monroe8609
aktív tag

Igen, tudom Te már régebben is írtad h neked jo miui alatt a gps.Nekem volt hogy 5 perc kellet mire jelet talált és utána is összevissza ugralt.már be sem kapcsoltam hónapokig, nem volt értelme, helyette vittem magammal a htc-m:) viszont előtte a b-s romokon szintén nem volt problémám gps-el. Most azért örülök hogy megjavult KK alatt mert vittem volna szervizbe ha itt se jó. Ezt lekopogom úgy látszik megúsztam. Miui párti vagyok ha esetleg lesz majd új azonnal kipróbálom az biztos. Hiányzik most is, de csak megszokom ezt a rendszert is előbb utobb,annyira nem vészes:) az üzemidő ma egy kicsit visszaesett tegnap Jobb volt,bízom benne h beáll hamarosan.

(#17823) gabancs válasza TomWexX (#17821) üzenetére


gabancs
addikt

A GPS Miui alatt nekem se volt jó.

(#17824) TomWexX


TomWexX
addikt

Nem tudom számít-e, de én a gps-hez megvettem a gps status segédprogit és azzal használom. Nálam alapjáraton a gps helymeghatározás ki van kapcsolva, mikor kell akkor bekapcs, navi program elindít és az mire betölt addigra már meg is van a jel. Múlthéten volt egyszer olyan szitu hogy a betondzsungelben parkoltam (Jászai környékén) és hogy kikecmeregjek onnan, bekapcsoltam a navit segítségül és csak 2 utcával alrébb sikerült rájönnie hogy hol is vagyok, de utána már atomstabilan tartotta a jelet.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#17825) robi84kalicz


robi84kalicz
csendes tag

Sziasztok! Én egy kicsit lassabbnak érzem a kk-t. Facebook messengernél nem jelenik meg a Chat fej, és a widgetek sem túl erősek. 3g watchdog nem frissül, me, rádió, zene widgetek nem megjeleníthető.

(#17826) Trias86


Trias86
csendes tag

Cseppet elhanyagoltam a fórum és a telefon böngészést. Lemaradtam ezzel a frissítéssel kapcsolatban érdemes leszedni a KK vagy maradjak inkább a 132 -nél?és ha érdemes leszedni akkor kellene egy kis HELP :Y ! :)

(#17827) rone003


rone003
tag

Na nekem is felajánlotta a frissítést! :) (b132 t függő)
Az lenne a kérdésem, hogy az online frissítés után meg lehet-e oldani, hogy legyen alapértelmezett tárhely az sd-kártya? Mert most a 32 gigás sd-n van minden játék, progi és kép azon van. Mert ha csak a belső tárhelyet lehet használni akkor lehet meggondolom a felrakást.
Ha frissít akkor az sd tartalmát nem törli ugye? Ha nem jönne be a KK vissza lehet teni sima update.zip-el a 4.2 b132 romot?

(#17828) racerx


racerx
őstag

Sikerült valakinek már a KK -os root progi superuserét lecserélni vmi normálisra? Vagy várjak még lesz hozzá vmi épelméjű root ? :)

(#17829) jana87


jana87
tag

Szerintetek az miért van, hogy kártyafüggetlenül vettem mobilbirodalomtól a telefont és B610 build számú van rajta, ami elvileg csak a vodásoknak van? Amúgy én is vodás vagyok, de ha jól sejtem, ennek semmi köze hozzá. Ja és persze nekem sem jön meg a frissítés.

(#17830) Gabee76 válasza racerx (#17828) üzenetére


Gabee76
csendes tag

Hali.
Igen sikerült töltsd le a play-ből a supersu-t telepitsd majd fisitad a su binarist meg fogja kérdezni hogy: másik supessu progi is van a telón törölje? válazd hogy igen és késsz is vagy reboot használaod.

Hali.

(#17831) Gabee76


Gabee76
csendes tag

Hali Mindenki.

Valakinek sikerült kk-on elő csalni a navi sáv eltüntetése lehetőséget??

(#17832) TomWexX válasza Gabee76 (#17830) üzenetére


TomWexX
addikt

Tegnap este én is valami hasonlót javasoltam. :P

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#17833) DzsiAr12 válasza racerx (#17828) üzenetére


DzsiAr12
csendes tag

Igen.
[link]

Ez jó, telepíted, leszedi a kínait. Magyarul is tud, a Titanium backup is működik.

(#17834) torrrent válasza rone003 (#17827) üzenetére


torrrent
aktív tag

Igen végre rákérdez, hogy mi legyen az alapértelmezett belső, vagy SD.

(#17835) atiso01


atiso01
csendes tag

Segítsetek plz
Ma leejtettem a telefont es a bal sarkanal kicsit behorpadt a fém rész. A telot extreme digitalban vásároltam tudom h erre nincs garancia de ilyenkor mi a teendő, hova vigyem, lehet-e a házat cserélni?

(#17836) icemad válasza torrrent (#17834) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én úgy tudom, hogy kitkatnál az utólag telepített programok nem használhatják a microsd-t. Ha ez a p6-nál nem így van, akkor én is elgondolkozom a frissítésen. Ha viszont igaz, akkor kenjék a hajukra a 4.4-et.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#17837) racerx válasza TomWexX (#17832) üzenetére


racerx
őstag

Igen, csak mint említettem, az XDA-n többen panaszkodnak, hogy nem szedi le a kínait, meg, 5* 6* kell elindítani mire (vagy) jó lesz, vagy nem.. :) Azért kérdeztem, hogy csinálta e már vki?

(#17838) gabancs válasza racerx (#17837) üzenetére


gabancs
addikt

Nyugi, leszedi!

(#17839) rone003 válasza torrrent (#17834) üzenetére


rone003
tag

És akkor online frissítéssel megmaradnak az sd-re telepített játékok és appok widgettel mentéssel együtt? Mert akkor máris frissítem.:D

(#17840) icemad válasza rone003 (#17839) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Megmaradnak, csak használni nem tudod majd...[link]

Ha ez a p6-ra nem igaz, akkor majd valaki úgyis rámszól. Jó lenne, ha valaki ezt már végre megnézné...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#17841) torrrent válasza icemad (#17836) üzenetére


torrrent
aktív tag

Másra gondoltam (multimédia stb), igen igazad van utánanéztem.

(#17842) gabancs válasza icemad (#17840) üzenetére


gabancs
addikt

Gyerekek! Nekem az egyik játék az SD kártyán van. Ráadásul nem is én tettem oda, eleve oda települt.
A P6-on lehet SD kártyán játék.

(#17843) icemad válasza gabancs (#17842) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

4.4 van a telódon? Megtennéd nekem, hogy playből letöltesz egy fényképező programot, és megnéznéd, hogy tud e az sdre menteni? :R

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#17844) marilllyo válasza gabancs (#17842) üzenetére


marilllyo
veterán

Anno volt róla szó, hogy lehet választani majd? Szóval akkor ebben végre lehet? Vagy félreolvastam valamit?!

Szerk: Ok..elolvastam.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#17845) gabancs válasza icemad (#17843) üzenetére


gabancs
addikt

Persze, melyiket?

(#17846) NagyAnd_82 válasza duvi (#17811) üzenetére


NagyAnd_82
csendes tag

Akkor ha én a román verziot szeretnem feltenni a már meglévő helyi frissítesű 510 helyett (ami ezek szerint nem vegleges verzio,csak nem értem h akkor miért küldték h elérhető) akkor elöbb vissza kellene tennem a B132-t? Vagy a jelenlegi 510 re rarakhatom a nagyobb megányi 510-et 3 gombos inditassal?

(#17847) icemad válasza gabancs (#17845) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Tökmindegy, csak az lenne a lényeg, hogy valóban a külső sd-re menti a képet, vagy sem.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#17848) BartShadow


BartShadow
csendes tag

Sziasztok!

Folyamatosan olvasom a hozzászólásokat és tudom, (tudni vélem, hogy ez a jó verzió) de azért egy hozzászólást megér, hogy ne csináljak hülyeséget :D

Szóval az itt található B510-et feltehetem 3 gombossal?
B104-en vagyok még mindig.
A sokat kérdezett garancia miatt, mennyire problémás a T függő rom/teló mennyire kavar be esetleg?

(#17849) Tompie


Tompie
őstag

Ha az ember azon "kevesek" közé tartozik (mert az összefoglalóban is az van írva, hogy nem túl gyakori) aki kifog egy olyan telefont ami eldobja a wifit és a wifi fixer sem segít akkor ez van ezt kell szeretni? Vagy valahogy van rá megoldás, (garanciális) szerviz vagy valami?
Vagy most, hogy már van KitKat felraknak rá egy olyat és kész?

Köszönöm

(#17850) daveh


daveh
tag

Sziasztok!
Kérdés: T-Mobilos a telóm (független) , lehet, hogy átvándorlunk a telenorhoz anyagi okok miatt. Sajnos a T-nél rengeteget fizetünk és hiába vagyunk több mint 4éve előfizetőjük, minket nem engednek FENTEBB! váltani (mert ugye nem kell megbecsülni a meglévő ügyfelet) a 10ezres korlátlan csomagra, így viszont brutális számlákat kapunk (khmm ,büdös rabló banda). A konkurenciánál új ügyfélként ez a lehetőség adott. Az lenne a kérdés, van e köztetek aki hasonló cipőben jár és tudja használni a telót telenor kártyával? Ezt a készüléket ők nem forgalmazzák, ezért is kérdezem, hogy gondtalanul tudnám e használni? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.