Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:03:09

LOGOUT.hu

Huawei Ascend P6 szakmai topik

Mielőtt kérdeznél, kérlek olvasd el a téma összefoglalót!


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17601) arminlok válasza marilllyo (#17598) üzenetére


arminlok
senior tag

és U00 van irva a build számhoz?

(#17602) marilllyo válasza arminlok (#17601) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem! :N

(#17600) Villee: Mindegy csak olyat vegyél amin hivatalos gari van. Az tuti nem ázsiai import.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#17603) arminlok válasza bpdjoco (#17596) üzenetére


arminlok
senior tag

Elirtáka számot eza verzio U06-os. Csomagold ki és mehet fel ajánlatos twrp-vel mindent wipeolni majd háromgombossla telepiteni.

(#17604) bpdjoco válasza gabancs (#17599) üzenetére


bpdjoco
tag

Kicsomagoltam én is. Onnantól olyan mint a többi. dload mappa és ennyi. Akkor fel lehet tenni nem nyírja ki a telót attól függetlenül hogy U00?

(#17605) bpdjoco válasza arminlok (#17603) üzenetére


bpdjoco
tag

Köszi! Nincs rootolva a teló így nem fog menni a twrp úgy tudom

(#17606) SityiSXT válasza arminlok (#17590) üzenetére


SityiSXT
őstag

De, nekem, írtam is. Az oldotta meg a wipe előtt, hogy a wifit mindigről csak töltőnre állítottam, akkor normalizálódott.

(#17607) arminlok válasza SityiSXT (#17606) üzenetére


arminlok
senior tag

Nálam két factory reset és ez a modszer sem oldotta meg kiprobáltam :) Egyedüa 4.2 ujrafeltétele oldotta meg .

[ Szerkesztve ]

(#17608) gprspeter válasza arminlok (#17592) üzenetére


gprspeter
senior tag

Én is frissítéssel tettem fel a B132-ről, már rootoltam, a hangerő növelés miatt. ;)

(#17609) marilllyo válasza gprspeter (#17608) üzenetére


marilllyo
veterán

Mivel rootoltad? Hangerő növelés eljárása ugyanaz mint a korábbi változatok esetében?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#17610) bpdjoco


bpdjoco
tag

Sikerült feltennem sima három gombossal. Köszönöm a segítséget!

(#17611) gprspeter válasza marilllyo (#17609) üzenetére


gprspeter
senior tag

Katt ide
Igen, az eljárás a szokásos.

(#17612) Zollkid100


Zollkid100
tag

Sziasztok!
Valószínűleg csütörtököt mondott a power gombom, néha úgy érzékel, mintha folyamatosan nyomva tartanám, ezért van hogy spontán újraindul a gépezet...
Valószínűleg hardverhiba, szóval visszaviszem garanciálisan, kérdésem lenne, hogy jó, ha egy szűz B125 van rajta? Vagy töltsem le a "leghivatalosabb" ős firmware-t? Gyári független a telefon, német mediamarktos.
Előre is köszönöm!

(#17613) icemad válasza arminlok (#17587) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha utólag lett függetlenítve a telefon, akkor is lehet gond ezekkel a mappákkal? Mert gondolom a függetlenítéstől nem változik a könyvtárszerkezet.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#17614) marilllyo válasza gprspeter (#17611) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát nem ment valami zökkenőmentesen. Reboot-nál bekapott egy bootloop-ot. Kihúztam az USB-ből utána bebootolt. Fenn van egy Root nevezetű vasmacska ikon.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#17615) bpdjoco


bpdjoco
tag

Valakinek ötlete? Felraktam a B510-et feltelepítettem a dolgaimat. Gondoltam újraindítom de nem megy. Restart után a a huawei felíratnál kifagy. Melegszik közben és ennyi. Jó lenne ha valaki tudna segíteni

(#17616) arminlok válasza icemad (#17613) üzenetére


arminlok
senior tag

Hát ha raktál már fel romot és eltüntek az értesitési sáv ikonok akkor igen.

marilllyo , gabancs: akor pontosan hogy is kell ezt a rootot rádugom a gépre megnyit valami cuccot megnyomom h root elszorakozik egy kcisit és utána nem huzom le a gépröl miközbe ujraindul?

bpdjoco probáld ujrainditani sokáig nyomva a bekapcsot utána probálj minden billentyü kombináciot ha kitörölted a dload mappábol a fájlt akkor nyomj háromgombot jo sokáig amig megnem látod a huawei felriatot és mikor belép recoverybe factory reset majd reboot phone.

[ Szerkesztve ]

(#17617) bpdjoco válasza arminlok (#17616) üzenetére


bpdjoco
tag

Azt csináltam és most elindult. Ilyenkor most mi van? Mi volt a gond?

(#17618) arminlok válasza bpdjoco (#17617) üzenetére


arminlok
senior tag

Kell neki egy factory reset... Sajnos ez ilyen.

(#17619) marilllyo válasza arminlok (#17616) üzenetére


marilllyo
veterán

Pont így. Felrak valami hülye kínai programot. (Amit én a root után töröltem is). Debug meg ismeretlen források.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#17620) DzsiAr12


DzsiAr12
csendes tag

Root

Igen nekem is felrakott egy kínai programot, amit én is töröltem.
Viszont nekem nem indul a Titanium Backup.
Elindítom, először kérdi megadom e neki a root jogot (gondolom, mert kínaiul kérdezi :) ), majd ellenőrzi a root szintjét ..és itt megáll.

(#17621) torrrent válasza Villee (#17600) üzenetére


torrrent
aktív tag

Szerintem ne xarozz sokat ha már ennyire megszívtad mostanában vegyél egy rendes garanciálisat vagy szolgáltatónál, vagy nagyobb elektrónikus boltban pl: MM. De SEMMIKÉPPEN sem ezek után NEM Gsm boltban.

Zollkid 100: Én ha visszajött szervízből b132-őt tolnék rá, nekem bejött. Bár a GPS botladozott egy picit, de itt visszaolvasva néhány jó tippet helyre ráztam.

Köszönöm azoknak akik a GPS gondot kielemezték és összeszedték mert életre kellt :R

(#17622) RealZuperman


RealZuperman
tag

B510-nél értesítési sávon hogyan lehet törölni?
Egyébként nekem 3-gombossal simán felment, még a wifi is faxán műxik :)

(#17623) icemad válasza arminlok (#17616) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Rooton kívül nem piszkáltam még bele...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#17624) marilllyo válasza RealZuperman (#17622) üzenetére


marilllyo
veterán

Lökd el oldalra.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#17625) RealZuperman válasza marilllyo (#17624) üzenetére


RealZuperman
tag

Köszi. Túl egyszerű volt, nem gondoltam rá :D

(#17626) marilllyo


marilllyo
veterán

Kamera shuttert, hangerőt, hívásfelvevést be tudtam lőni...viszont átneveztem a bootsound-ot de...s*arik rá. Ugyanúgy csirimpákol bekapcsolásnál.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#17627) monroe8609


monroe8609
aktív tag

Vajon miért nem látja a gyári recovery a dload mappámat??se a 4.4 et se a b 132 t

(#17628) espista


espista
senior tag

Az OTA-n jött B510 béta különbözik a mostani B510-től?

Romani ite domum!

(#17629) MaTTheW91062


MaTTheW91062
csendes tag

Miért lehet az hogy kitkat alatt eltunik a Facebook messenger chat fej az képernyőről? Tipp?

/ Proud and Strong all day long /

(#17630) Kharchy válasza Zollkid100 (#17612) üzenetére


Kharchy
tag

Szia!

Ha jól tudom, akkor talán a magyarországi mediamarktokban is lehet szervizeltetni, de ha mégsem, akkor a hivatalos szervizekben el kell, hogy fogadják a gyári garit. Én most kaptam vissza szervizből és B125 volt rajta, nem kötekedtek a verzióval. Ami fontos, hogy valszeg ezt is a Telemaxhoz küldik szervizbe és egyeseknek volt már rossz tapasztalatuk velük, ezért leadáskor írasd rá, leadási jegyzőre, hogy milyen állapotban van a teló, lehetőség szerint fénykép is készüljön róla, és, hogy ahol leadtad ott is tapasztalták a hibát.

''S ha rút világom eltaszít magától, Reménynek-harcnak mindnek vége van, Ha isten földre dől a trónusáról, Lesz még akiben higgyek -önmagam!''

(#17631) mec71


mec71
tag

Szisztok
Nekem is az a kérdésem hogy 2 hete felraktam a fejesztői változatot 4.4.2-t (b510) és az miben másabb mint amiről most beszéltek?
-Érdemes e feltenni és ha igen akkor szeretnék egy letöltési linket kérni
-3 gombossal megy fel majd?
köszi a választ
Attila

(#17632) gabancs válasza mec71 (#17631) üzenetére


gabancs
addikt

Csak egy picit kellene visszaolvasnod, és mindenre választ kapnál. Nem tudjuk van e különbség, tény, hogy a mérete nem egyezik. Fel tudod tenni 3 gombossal miután kicsomagoltad a végleges román verziót, és bemásolod a dload mappába az "update.app" fájlt.

Nekem jelen pillanatban úgy tűnik, hogy telepítés után érdemes egy komplett tisztítás végezni. A 3 gombos indítással letarolni mindent, és újra beállítani.

(#17633) bpdjoco


bpdjoco
tag

B510 eddigi tapasztalatok. Ma reggelre a Wifi meghalt. Vissza sem lehetett kapcsolni. Ilyen még nem volt egy verzióval sem. Csak restart után ment újra. A másik észrevétel hogy nagyon merül idáig :(

(#17634) daveh


daveh
tag

Sziasztok! Ma reggel nyomtam egy online frissítés gombot és ez fogadott! :)

(#17635) marilllyo válasza bpdjoco (#17633) üzenetére


marilllyo
veterán

Érdemes lenne utánajárni, hogy mitől lehet ez a merülés. Én eddig 2 P6-ra raktam fel ezt a romot. A sajátomra szűzen, havernak meg helyi frissítéssel. Rosszabb egyikünknek sem lett.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#17636) gabancs válasza marilllyo (#17635) üzenetére


gabancs
addikt

A Google alkalmazások akadnak be. De leírom még egyszer. Az 510-es telepítés után, akinek bármivel gondja akad, ne kínlódjon. Csináljon 3 gombos tisztítást, és újra lakja be a rendszert.

A 3 gombos tisztításnak a feltétele, hogy a dload mappa üres legyen.

(#17637) TomWexX válasza daveh (#17634) üzenetére


TomWexX
addikt

10-én azt írta a Huawei hogy 16-án kapjuk meg a frissítést. Ezek szerint most már tényleg. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#17638) bpdjoco válasza gabancs (#17636) üzenetére


bpdjoco
tag

Nekem már az első újraindításnál meghalt úgy hogy alapból kellett csinálnom egy 3 gombos tisztítást. Ezt követően tapasztaltam azokat amiket leírtam szóval nálam csak azt oldotta meg hogy elinduljon a telefon. Remélem ez csak egyszeri alkalom volt és szép lassan be fog állni a dolog.

(#17639) daveh


daveh
tag

Jóféle ez az új android, tetszetős, csak mintha lassult volna a telefon tőle...
Így első ránézésre.

(#17640) marilllyo válasza daveh (#17639) üzenetére


marilllyo
veterán

Várj egy kicsit. Egy idő után szép gyors lesz.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#17641) daveh válasza marilllyo (#17640) üzenetére


daveh
tag

Úgy legyen :)

(#17642) bpdjoco


bpdjoco
tag

Ami nagyon bejön az 4.4-ben az a GPS. Egyszerűen hihetetlenül jó lett a többihez képest.

(#17643) daveh válasza bpdjoco (#17642) üzenetére


daveh
tag

Nekem viszont csomószor kiírja, hogy ,,Hiba a helymeghatározó szolgáltatásban" egyszer csak felbukkan egy szövegbuborék minden előzmény nélkül.. Ez mit jelent? Mondjuk lehet valami beállítás kell csak neki. Most kezdem belakni. :)

(#17644) bpdjoco válasza daveh (#17643) üzenetére


bpdjoco
tag

Nem tudom mit jelenthet. Nekem most megy rendesen csak azok a remek google alkalmazasok merítik nagyon. Hiba lövöm ki oket ujraindulnak. Ha megszűnik az eddigi hiba mar megérte feltennem. Mostanában majdnem minden reggel kérte a PIN kódot. Lassan nem volt egy olyan reggel sem amikor elérheto lettem volna. Ja -es csak akkor csinálta amikor tolton volt. Ma reggel mukodott rendesen.

(#17645) #73499136 válasza bpdjoco (#17642) üzenetére


#73499136
törölt tag

Ez érdekes gabancs kolléga pont az ellenkezőjét írta. Én már minden ajánlott trükköt kipróbáltam a GPS-szel kapcsolatban de továbbra is teljesen bizonytalan hogy bekapcsolás után elindul vagy sem, most pl megint nem. :(( Már azt mondom az összefoglaló készítőinek, be lehet írni a "játékra nem javasolt" mellé hogy navigációra sem tökéletes, bizonytalan az elindulása aki rendszeresen használná annak gondot fog okozni.

[ Szerkesztve ]

(#17646) daveh válasza bpdjoco (#17644) üzenetére


daveh
tag

Beállítás kérdése volt, már rájöttem időközben.
Igen, az akksi mintha jobban merülne, mióta lefrissült, már töltenem kellett (reggel óta)
Meg egy picikét még mindig lassabbnak érzem.. Reméljük optimalizálódik :)

(#17647) Kharchy válasza bpdjoco (#17644) üzenetére


Kharchy
tag

Nem csak bezárni kell őket, ha nem le is kell fagyasztani, és akkor nem lesz velük gond.

''S ha rút világom eltaszít magától, Reménynek-harcnak mindnek vége van, Ha isten földre dől a trónusáról, Lesz még akiben higgyek -önmagam!''

(#17648) borist válasza #73499136 (#17645) üzenetére


borist
tag

Nekem a gyári visszaállítás segített.

(#17649) daveh válasza borist (#17648) üzenetére


daveh
tag

Lehet tolok egyet :)

Apropo, tudtok ajánlani erre való témákat?

(#17650) djbelo


djbelo
senior tag

Megjött nekem is a kitkat! :) (T-mobil,független)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.