Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:03:09

LOGOUT.hu

Huawei Ascend P6 szakmai topik

Mielőtt kérdeznél, kérlek olvasd el a téma összefoglalót!


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17651) #73499136 válasza borist (#17648) üzenetére


#73499136
törölt tag

Mikor csináltad meg? Mert egy két alkalomból még nem derül ki hogy rendbe jött e. A gyorsítótár törlése után én is azt hittem hogy siker de sajnos nem. A gyári visszaállításhoz ki kell venni az SD -kártyát?

(#17652) Zsolaf válasza daveh (#17634) üzenetére


Zsolaf
addikt

Szolgáltatos vagy?

(#17653) icemad válasza #73499136 (#17645) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nyilván játékra azért nem alkalmas, mert spec. processzor van benne. A gps-el meg olyan keveseknek van problémája, hogy abszolút semmi értelme emiatt rosszhírét kelteni egy telefonnak. Ha baj van a gps-el irány a szervíz. Itt az egyik kollégának megcsinálták, alaplapcsere volt. Amíg nem küldöd szervizbe, addig várhatod a csodát.

Más: Romfrissítésnél ugye a memkártyát teljesen formázni kell?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#17654) daveh válasza Zsolaf (#17652) üzenetére


daveh
tag

T-nél vásárolt a telóm. Független.

(#17655) #73499136 válasza icemad (#17653) üzenetére


#73499136
törölt tag

Azért ha bővebben olvasgatod a fórumot találkozni fogsz nem kevés olyannal aki pontosan a GPS problémákról ír. Van akinek pl a KK felrakás után lett vele baja de lehetne sorolni. Kösz a szerviz ajánlatot de azzal csak akkor élnék ha már kiderült hogy tuti hardveres a probléma, ismerem a szervizeket nem kell bemutatni őket, tehát oda csak végső esetben.
Hogy miért nem ajánlott játékra azt ne nekem magyarázd meg nem tegnap jöttem a fórumra, és a telefont sem 2 hete vettem.

[ Szerkesztve ]

(#17656) Zsolaf válasza daveh (#17654) üzenetére


Zsolaf
addikt

Köszi mert a lanyome is t-s

(#17657) marilllyo válasza #73499136 (#17655) üzenetére


marilllyo
veterán

Ez a GPS probléma ez olyan lehet mint a Wi-fi. Nem egyértelműen rossz. Haverom transzferel. Külföldön a 3 betűssel mobil-net nélkül...azt mondja szép és jó. Nekem meg volt, hogy mobilnettel meg gps-el is..haladunk az úton a teló szerint meg vagy 200 méterrel beljebb vagyunk a lucernásba.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#17658) icemad válasza #73499136 (#17655) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Értem én, csak ha végigpróbáltad az összes lehetséges megoldást, akkor nem tudom mi tart vissza a szerviztől. Megjavulni nem fog, ha már az fr-t is próbáltad, és nem segített. Akkor ez hw probléma. De ilyen alapon mehetne az összefoglalóba, hogy gyorsan merül, pocsék a kamerája, szaggat, ha görgethető háttérkép van beállítva, púposodik az aksi, leválik róla a díszcsík, stb. Mindegyikről volt már szó. De akkor nézzük az előnyeit is. 5 perc úszás meg sem kottyan neki, simán túléli, ha 190-nél megrepteted motorról, stb. :DDD Mert ezekre is volt példa.
Nekem volt ilyen problémám a gps-el, töröltem az összes cache fájlt, azóta jó.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#17659) gabancs válasza #73499136 (#17655) üzenetére


gabancs
addikt

Ez bizony igaz! Sose volt semmi gondom a GPS-el, mind addig, amíg fel nem tettem a KK-t. Nem akarom elkiabálni, de egy komplett tisztítással és újrabelakással mintha jó lenne. De ezt még majd tesztelem. Azt már látom most is, hogy ha bekapcsolam a térképet, rögtön megtalálja hol vagyok. A tisztítás előtt nem, hogy nem tudta hol vagyok, még a műholdakkal sem volt képes kommunikálni. Látta ugyan őket, de kapcsolat nem volt. Tehát mielőtt szervízbe vinnéd érdemes lenne (ha nem tetted eddig) egy totál pucolást adni neki.

(#17660) marilllyo válasza icemad (#17658) üzenetére


marilllyo
veterán

5 perc úszás meg sem kottyan neki, simán túléli, ha 190-nél megrepteted motorról, stb... :DDD :C Sony Z1 elbújhat IP58-cal :)

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#17661) #73499136 válasza icemad (#17658) üzenetére


#73499136
törölt tag

Te valamit nagyon félre olvastál!!! Ha valaki akkor én sokszor "védtem meg" a P6-ot a valóban hülyeségek miatti lehúzásoktól! Azokat a lehetőségeket próbáltam eddig ki amiket néhányan javasoltak, azok nem vagy csak keveset segítettek. De pl amit gabancs javasol még nem, a gyári visszaállítást sem. Azok a hibák amiket felsorolsz valóban a ritkább hibák közé tartoznak de mindenki aki régóta jár ide (én igen) jól tudja hogy két fő probléma van a P6-tal egy egyik a wi-fi dobálás a másik a GPS instabilitása, ezzel a kettővel küzdenek a legtöbben !!! Van olyan régi fórumtárs (nem 1) aki már el is adta ezek miatt a telefont pl Nimda. És egy fontos dolog, én abszolút nem húzom le a telefont ennek ellenére sem, most is azt mondom más márkákhoz képest az hogy szinte sosem fagy igen nagy előny, és még biztos hogy vannak előnyei, de az vitathatatlan hogy vannak olyan problémák most már lassan 1 év távlatából nézve amik nem oldódnak meg könnyen, és annak aki használná a funkciót igen is zavaró!!

gabancs köszi, ki fogom próbálni. :K

[ Szerkesztve ]

(#17662) mpeter94


mpeter94
tag

Vodafone-osok kaptak már KK frissítést? mert nekem még sehol semmi. :W :W

(#17663) espista válasza djbelo (#17650) üzenetére


espista
senior tag

Előtte mi volt neked rajta?

Romani ite domum!

(#17664) B.Á.L.!.N.T válasza mpeter94 (#17662) üzenetére


B.Á.L.!.N.T
senior tag

Nyugalom... én sem kaptam még meg.

(#17665) rObika8802


rObika8802
aktív tag

énis ma reggel kaptam meg (T-s független) :)

elég bejövős a KK :)))

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#17666) |AP|


|AP|
veterán

fent van valahol már a hivatalos KK letölthető formában, vagy még csak online elérhető?

(#17667) gabancs válasza #73499136 (#17661) üzenetére


gabancs
addikt

A wifi eldobás a KK-val megszűnt!

(#17668) arminlok


arminlok
senior tag

"Ez a video nem érhetőel ezen a platformon." Ez milyen üzenet már a youtube alkalmazástol, miért nem érhető el??? És hozzáteszem nem 1 videonál irja ezt ki természetesen ha felmegyek neten a jutubre akkor letudom játszani.

(#17669) B.Á.L.!.N.T válasza arminlok (#17668) üzenetére


B.Á.L.!.N.T
senior tag

Nálam is szokott ilyen lenni. Gondolom csak telón nem érhető el a vidi. Hatalmas hülyeségnek tartom ezeket a limitációkat.

[ Szerkesztve ]

(#17670) robi84kalicz


robi84kalicz
csendes tag

Nekem most jött meg a KK!Kíváncsi vagyok!

(#17671) arminlok válasza B.Á.L.!.N.T (#17669) üzenetére


arminlok
senior tag

Igen hatalmas f@szság. De mondom telefonon megnézhető csak nem a youtube alkalmazással hanem ha a böngészövel felmész a youtubera rohadt ideges lettem tegnap ezen :D no mind1.

(#17672) Tompie válasza arminlok (#17668) üzenetére


Tompie
őstag

Elvileg ez a régebbi videóknál fordul elő amikor is ki lehetett választani milyen platformon osztod meg, a mostani videók ha jól tudom alapértelmezetten mobil platformmal is kompatibilisek.

(#17673) B.Á.L.!.N.T válasza arminlok (#17671) üzenetére


B.Á.L.!.N.T
senior tag

Ennél már csak azt szeretem jobban amikor az országomban nem elérhető a videó :D

(#17674) Tompie


Tompie
őstag

Nem tudom itt volt-e már, de ide is felkerült egy B510 verzió.

(#17675) arminlok válasza Tompie (#17672) üzenetére


arminlok
senior tag

Hát ja akkor leesett nekik h ez nem egy tul jó ötlet :D.

(#17673) Bál@
Na ja, én azt is szeretem ha törlödik egy video a kedvencek közül és azt az életben utána nem találod meg mert nem a video cimét irja ki a marha hanem hogy törölt video.

(#17676) powerka


powerka
csendes tag

sziasztok megérkeztt végre a frisítés a p6 ra de nem tudom felrakni mert kitöröltem a asound_UEDGE_ce_NDL.dat fájlt és ezt hiányolja. próbálkoztam gyári beállítások viszaálításával de nem rakta visza.Ha valakinek megvan és feltöltené nekem vaahova azt az 1 fájlt azt nagyon megköszönném. ) előre is köszönöm

(#17677) #73499136 válasza gabancs (#17667) üzenetére


#73499136
törölt tag

Ez egy jó hír. bár így lenne a GPS-sel is, de ahogy írtad sajnos úgy tűnik nem.

(#17678) icemad válasza #73499136 (#17661) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Cache törlést javaslom első körben, semmilyen negatív hatása nincs. A többihez csak annyit fűznék hozzá, hogy a legtöbb problémára már van megoldás, hála a fórumnak. Neked is írtunk már többen, hogy mit kellene megpróbálnod, azt hittem ezeken már túl vagy. Ezért javasoltam a szervízt. A factory reset utáni visszaállítás sem tart 15 percnél tovább, ha van a közelben normális wifi, mert mindent visszaszinkronizál a telefonra. Ha meg nincs wifi, akkor is van biztonsági mentés és visszaállítás.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#17679) arminlok válasza powerka (#17676) üzenetére


arminlok
senior tag

[link] Pont lementettem még régebben.

(#17680) Lehel43 válasza arminlok (#17668) üzenetére


Lehel43
tag

Sajnos ez egy EU hatarozat. Szerzoi jogok vedelme. nekem gyakran irja ki itt nemetbe. "a GEMA nem engedelyezi". tobnyire telefonon, egyre gyakrabban geprol is. :W

(#17681) powerka válasza arminlok (#17679) üzenetére


powerka
csendes tag

Köszönöm imádlak!! majd ha hazaértem viszarakom remélem menni fog.

(#17682) arminlok válasza powerka (#17681) üzenetére


arminlok
senior tag

Nagyon szívesen :)

(#17680) Lehel43 Jaja mindent korlátoznak ez ilyen :/

(#17683) Tomacko válasza #73499136 (#17645) üzenetére


Tomacko
senior tag

Ez a GPS téma csak néhány embernél fordul elő, én rendszeresen használom, semmi bajom nem volt vele soha. Az asszony P6 telefonján szintén jól működik és gyorsan.

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#17684) |AP| válasza |AP| (#17666) üzenetére


|AP|
veterán

szóval elméletileg innen letölthető a hivatalos KK:
[link]
Viszont itt is írja, hogy csak B132-re megy fel, ami meg itt van:
[link]

Akkor most az olyanoknak mint én (rootolt telefon, emiatt nem fog megérkezni OTA a frissítés) érdemes végigjárni ezt az utat, vagy célszerű még várni, hátha lesz egy full telepítő csomag nemsokára.

(#17685) #73499136 válasza Tomacko (#17683) üzenetére


#73499136
törölt tag

Sokáig nekem sem volt most van és nem csak nekem, de ez már kezd nem téma lenni

(#17686) #73499136 válasza gabancs (#17667) üzenetére


#73499136
törölt tag

Megcsináltam a gyári visszaállítást . a google biztonsági fiók mentéseket hol lehet elérni a mentések visszaállításához?

(#17687) espista válasza gabancs (#17667) üzenetére


espista
senior tag

Nekem a béta KK-val megszünt.

Romani ite domum!

(#17688) igali


igali
tag

Ma én is megnéztem a Beállítások- A telefonról- Rendszer-frissítést, és lám, felkínálta a 4.4 KK frissítést! Szolgáltató független, rootolt, Signed_116- azaz az SD kártyára való telepítés, B132-es rendszeren.
Ha én online frissítéssel frissítem, akkor minden adat, alkalmazás, root, külső SD kártyára való automatikus telepítés továbbra is megmarad?
Valamint valaki készítene egy videót, afféle bemutatót, hogy milyen az új rendszer ezen a telón?

(#17689) |AP| válasza igali (#17688) üzenetére


|AP|
veterán

akkor ezek szerint a root nem befolyásolja az OTA értesítést. Feltéve ha már B132 van a telefonon.
Nekem rootolt B107-en még soha nem ajánlott fel semmilyen frissítést.

(#17690) torrrent válasza igali (#17688) üzenetére


torrrent
aktív tag

Én T-nél vettem, de független (tavaly Szeptember) Ma Online látom ott van rajta KK ügynök frissítés :)). Most töltöm 100 ra aztán tolom fel online. Nekem amikor b111-ről 132-re frissítettem online akkor egy két dolog megmaradt.

(#17691) judas13 válasza |AP| (#17684) üzenetére


judas13
addikt

Köszi!! :)

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#17692) Lehel43


Lehel43
tag

Kivancsi vagyok ,hogy javitasbol majd KK jon vissza a telefon????

(#17693) igali válasza |AP| (#17689) üzenetére


igali
tag

Így van, úgy fest nem befojásolja ;)

Torrent: Neked is rootolva van a készüléked, és anno felraktad a Signed 116-ot, vagyis, hogy az SD kártyára telepítsen? Ha jól értem, akkor te az Online frissítéssel frissíted, azaz a meglévő rendszerre?
Amint felraktad, kérlek írd meg tapasztalataidat, esetleg egy kis videóval is! ;)

(#17694) torrrent válasza igali (#17693) üzenetére


torrrent
aktív tag

Rootolva volt, Nekem valami más volt fent. De mielőtt a B132 felraktam eltávolítottam a root jogosultságot.
"Ha a telefon ROOT-olva van és menüből való frissítést tervezel, akkor mindenek előtt távolítsd el a ROOT jogot, mert a későbbiekben gond adódhat ebből."
Én arra gondoltam, hogy a belső memóban megmaradt egy két dolog. A legfrissebb fotókat meghagyta, a régieket kitörölte, hangfelvételekkel dettó, videóbol egy maradt meg a 12-ből. Ezért is csináltam előtte egy teljes lementést. :)

[ Szerkesztve ]

(#17695) -ZsoLi-


-ZsoLi-
tag

Esetleg vodásra valaki megkapta már?

(#17696) icemad válasza -ZsoLi- (#17695) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Eddig még nem írta senki. Akik megkapták, azoknál független rom volt fent.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#17697) gabancs válasza #73499136 (#17686) üzenetére


gabancs
addikt

Az SD kártyán.

(#17698) #73499136 válasza gabancs (#17697) üzenetére


#73499136
törölt tag

Az megvan de állítólag a google szerveren vannak biztonsági mentések pl a router beállítási adatai stb, ez előehető valahogy?

(#17699) #73499136 válasza gabancs (#17697) üzenetére


#73499136
törölt tag

Bocs az előbb lemaradt " Alkalmazásadatok, Wi-Fi jelszavak és egyéb beállítások mentése Google szerveren" erről lenne szó.

(#17700) gabancs


gabancs
addikt

Nektek mennyire jött be ez a Swype billentyűzet? Nem tudom miért, de ez nem tanul, nem kínál fel használható szavakat.

Annyira nem gáz, mert megvettem az AI. Type programot, ami nagyon szuper. Csak gondoltam ha már gyárilag fent van, adok neki egy esélyt. Valamit nem állítottam volna be?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.