Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:03:09

LOGOUT.hu

Huawei Ascend P6 szakmai topik

Mielőtt kérdeznél, kérlek olvasd el a téma összefoglalót!


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17101) marilllyo válasza djbelo (#17097) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem reinstall és reinstall között is van különbség. Nekem másodjára van fenn a 132N de most előtte amit tudtam wipeoltam TWPR-el...most smoothabbnak érzem. Nekem eddig komoly problémát egyik rom sem produkált

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#17102) Tompie válasza djbelo (#17097) üzenetére


Tompie
őstag

Számomra az is biztos, hogy én nem tudok sehogy különbséget tenni a kettő közt :)

(#17103) crue


crue
őstag

Felejtsétek már el ezt a 132N-t. A feltöltő valamiért beleírt a fájl nevébe egy "N" betűt, de attól még ugyanazt a fájlt töltötte fel, mint amit a hivatalos oldalról vagy a huaweinews-ról le lehet tölteni. Bitre pontosan megegyeznek.

(#17104) NagyAnd_82


NagyAnd_82
csendes tag

azt meg tudja valaki mondani, hogy a fényképezö zárhangot hol lehet kikapcsolni?
(ha ki lehet egyáltalán)

(#17105) torrrent válasza NagyAnd_82 (#17104) üzenetére


torrrent
aktív tag

Azt én se tudom kikapcsolni úgyhogy én is megköszönném ha leírná valaki már eléggé zavar. Tegnap ültem a buszon előttem egy nagyon jó seggű csajszi állt háttal nyári ruciban és emiatt nem tudtam lekapni.

(#17106) TomWexX válasza torrrent (#17105) üzenetére


TomWexX
addikt

Pff, de beteg! :D ;]

A gyári romokon nem lehet kikapcsolni, illetve ha rootolod és megtalálod azt a hangfájlt amit lejátszik, és törlöd, akkor elvileg néma lesz, de ezt még itt senki nem próbálta ki.

MIUI-n viszont kilehet kapcsolni a zárhangot.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#17107) BartShadow válasza torrrent (#17105) üzenetére


BartShadow
csendes tag

:C :D :D :D

(#17108) |AP| válasza TomWexX (#17106) üzenetére


|AP|
veterán

nemcsak beteg, hanem március 15-től még akár baj is lehet belőle: [link]

Szóval csak óvatosan.. jön a nyár, jönnek a rövid szoknyák, nagy a kísértés :)

(#17109) marilllyo válasza NagyAnd_82 (#17104) üzenetére


marilllyo
veterán

Az összefoglalóban benn van. Root kell hozzá. Én mindig megcsinálom :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#17110) icemad válasza NagyAnd_82 (#17104) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Másik kamera app.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#17111) TomWexX válasza marilllyo (#17109) üzenetére


TomWexX
addikt

Akkor jól emlékeztem hogy beleírtam a téma összefoglalóba, csak most hirtelen nem találtam. :B

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#17112) Gabee76


Gabee76
csendes tag

Hali Mindenki.
Mivel lehet root-olni a beta kitkat-ot?
Ez a kinai progi amivel elvileg lehet nem nagyon tetszik.
Meg nem is nagyon igazodok el rajta.

(#17113) Tompie válasza crue (#17103) üzenetére


Tompie
őstag

Én is ezt mondtam, az az N csak placebó :D

(#17114) sisqoboy2 válasza torrrent (#17105) üzenetére


sisqoboy2
tag

Nos ez remek alkalom fotozgatni. na megkeresem majd az én kis remek seggű csajos képem mikor a metrobol jöttem ki a mozgolépcson és egy ámulatba ejtő látványt volt muszály lekapni.
Egyébként van egy jo kis rejtett kamerás progi ami pont erre van. ha lesz idöm megosztom és feltöltöm. amint megnyomod a hangrőt elkezd fényképezgetni amig ki nem lépsz. és közben nincs semmi a képernyőn :) :) :)

(#17115) marilllyo válasza sisqoboy2 (#17114) üzenetére


marilllyo
veterán

Érdekel :)

(#17112) Gabee76: Pedig egyszerű...a leírás nagyon egyértelmű. De van ott egy másik fajta is...annyi a különbség, hogy az egyik a Superuser-t rakja fel, míg a másik a Kingusert-t.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#17116) Gabee76 válasza marilllyo (#17115) üzenetére


Gabee76
csendes tag

Hali.
Melyik a másik fajta root progi??

(#17117) jegenye77 válasza Gabee76 (#17116) üzenetére


jegenye77
addikt

Itt találsz 6-ot belőle!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#17118) sisqoboy2 válasza marilllyo (#17115) üzenetére


sisqoboy2
tag

nos, a progi:
[link] van ujabb verzioja is asszem.
a kép( aki nem kedveli a csinos női formákat, NE kattintson a linkre!): [link]
:C :DD :DDD

(#17119) arminlok válasza sisqoboy2 (#17118) üzenetére


arminlok
senior tag

Kár hogy mobilarénán nem ilyenekböl csinálnak kamera teszteket. :DD

(#17120) marilllyo válasza sisqoboy2 (#17118) üzenetére


marilllyo
veterán

:C

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#17121) sisqoboy2 válasza arminlok (#17119) üzenetére


sisqoboy2
tag

Elbirnank mi? :)
Na elindulok meloba mert megerkezett a rendelt adidas cuccaim es utkozbe csinalok lesiket :) :)

[ Szerkesztve ]

(#17122) torrrent válasza sisqoboy2 (#17118) üzenetére


torrrent
aktív tag

Tökéletes!!! :))
Amúgy félre ne essék nem perverzség és nem is rendszeres, csak tényleg zavar néha a hangja :D .
Van úgy hogy olyan tökéletes a "téma" amit fotóznék, hogy előkapnám hang nélkül. ;)

(#17123) sisqoboy2 válasza torrrent (#17122) üzenetére


sisqoboy2
tag

Tudjunk, tudjuk. Itt senki sem perverz. En sem :)
Egyebkent most mar kotelezo lesz neked megosztani ha sikerul valamit elkapni :)

[ Szerkesztve ]

(#17124) gabancs válasza sisqoboy2 (#17118) üzenetére


gabancs
addikt

Ilyet írt fel az orvos.

(#17125) duvi


duvi
nagyúr

Hátha valaki lemaradt róla: akciózzák megint az Imperium Galactica 2 játékot.
446 Ft a jelenlegi akciós ára. Stratégia kedvelőknek különösen ajánlott :K
Nem mellesleg, jól fut a P6-on is.

[ Szerkesztve ]

(#17126) SakalGSM2


SakalGSM2
csendes tag

Üdv. :R
Gondoltam megosztom...bár sztem másnak is fent van már (talán).

KITKAT 4.4.2 rom, B506 (MAGYAR nyelv benne! :DD ).

Ma egy sereg rom próba után ( B111,114,118,119,125,132 és Kyrillos féle 10.6 után, megvan az a rom ami eddig tutira nyerő, méghozzá már a 4.4.2 verzióból. Szívtam a GPS-sel, néha a WiFi-vel, de leginkább a sebesség volt az ami elszomorított egy ilyen tudású készüléknél... :( :W

Na...
1. Netet bújva és millió oldalt elolvasva, fórumokat túrva leszedtem ezt:
P6-U06_EmotionUI_2.0_V100R001C17B506

2. SD kártyára kiírtam (DLOAD), CWM-mel FullReset(Wipe Dalvik Cache), majd Tisztító Patch:
HAP6_wipe_data.zip

3. Amikor kész lett a tisztítás, Reboot System Now, 3 gombos, és így ugye auto Install (DLOAD/UPDATE.APP)

4. Elindulás után alapbeállítások beállítása,nyelv kiválasztása MAGYAR :C
5.Ami a lényeg: ha a telcsi már a menüben van, akkor Full Factory default megint!!!, de előtte SD kártya KI !!! Ne kérdezzétek miért... de ha nem így csináltam, nem tudtam ROOT-olni...(lásd lejjebb a folyamatot)

6. Amikor újraindul, ismét 3 gombos és Factory Reset, Wipe Dalvik cache ! De az SD ne legyen benne a telcsiben mert akkor megint auto INSTALL.APP lesz !.

7. Elindul a teló, boot, PIN-kód be, alapbeállítások majd root.

Na itt jött a bibi ! Mert ugye ez a rom már KitKat, azaz 4.4.2 ! Se az Eroot, se az SRSRoot nem működött... :( Egyik verzióval sem, semmilyen beállítással...
Szomorúság...2 KV.

Akkor ismét net túrás, és kínából megérkezett a megoldás a problémára, neve: VROOT 1.7
Utána találtam belőle angol verziót is, keressétek meg :)

8. Progi elindít, előtte ugye USB Debugging ON, csatlakozás USB portra...katt ROOT gomb, és imádkozol...
"...Mi atyánk, ki vagy a mennyekben,szenteltessék meg a Te neved, jöjjön el a Te országod..."
éééééééééééééés láss csodát ! ROOT OK ! :) :C

Egy kínai SuperUser kerül fel az appok közé (egy kék ikon, benne egy fehér vasmacska), de kit érdekel, működik! :Y :C
Root jog köteles app-ok mind mennek vele ( pl. rootExplorer, TotalComm, ...stb.) :R
Nagyon örül...de...

9. Jött a GPS próba.. hidegrázás...Progik előre letöltött apk-ként települtek:
GPS Fix, GPS Essential, GPS Státusz, iGO Primo for Android, Sygic...
ééééééééés Kb. 10mp-en belül holdak megjelentek, GPS kordináta meg is volt.
(Ezzel sokat szívtam, és szívtatok már a régebbi romokkal...)

10. Ezek után teljes beállítás, hang, képernyő, stb. ahogy én szeretem, ..majd :
TouchRecoveryInstaller-v1_01.apk

11. Restart Recovery módban, és Install zip from external SD:
gapps-kk-20140105-signed.zip

Mert ugye a Gmail nekem kell, és egyéb sok google szemét is amire ugyan nincs szükségem, de minnél több a színes ikon, annál szebb a képernyő... :DD

Reboot system... és azóta minden frankón működik. Net, GPS(Glonass),média lejátszás...mondjuk itt mp3-nak feltettem a:
jetAudio.apk -t. Van hangerő, van EQ, és persze megy a beépített DolbyDigital Plus is.

ui: AnTuTu teszt eredmény: 15745 pont !!! :C :C :C
Kamera, fényképezés, bluetooth, wlan...minden megy !

Remélem mindenkinek aki nekifog sikerül, és velem örül...

Sok sikert aki nekivág ! Pizza, sör legyen bőven... KV 3-4 adag. :C

(Bocsi ha hosszas voltam...)

[ Szerkesztve ]

"...A hülyék mindig rám találnak...az okosok tudják mikor, és hol keressenek !..." (Én)

(#17127) TomWexX válasza SakalGSM2 (#17126) üzenetére


TomWexX
addikt

Jó olvasni a lelkendezésedet, de ezeken mi már túl vagyunk, sőt a B506-nál már újabb Kitkat is van. :P
Az igo-t ezen a fórumon ne említsd mert wareznak számít! A téma összefoglalóban is le van írva.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#17128) gabancs válasza SakalGSM2 (#17126) üzenetére


gabancs
addikt

Ez túl bonyolult! A hivatalos (beta) KK pofon egyszerűen feltehető. Nem kell szenvedni, nem kell fohászkodni. Hol akkor a poén?

(#17129) crue válasza SakalGSM2 (#17126) üzenetére


crue
őstag

Nem akarom letörni a lelkesedésedet, de a B506 már vagy három hónapja megjelent és azóta volt már B507 is. A múlt hétvége óta meg már a B510 a téma, ami már nemzetközi kiadás.

(#17130) SakalGSM2 válasza SakalGSM2 (#17126) üzenetére


SakalGSM2
csendes tag

Jogos, bocsi az ájgóért. :R
Gondoltam hogy "okosabbak" vagytok, de nekem a régi romokkal GPS nuku, FIX után is, az 506 utáni meg lefagyott, vagy újraindult magától. Ez az 506 meg eddig stabilan siker.
Na mindegy,
Nem írok többet.

"...A hülyék mindig rám találnak...az okosok tudják mikor, és hol keressenek !..." (Én)

(#17131) gabancs válasza SakalGSM2 (#17130) üzenetére


gabancs
addikt

Nem mondtuk, hogy ne írj, csak ha már millió oldalt feltúrtál, furcsa, hogy a B510 nem tűnt fel neked.
Egyébként sose volt gond a GPS-el. A WiFi-t néha eldobta, de a B510 ezt is megoldotta.

[ Szerkesztve ]

(#17132) SakalGSM2 válasza SakalGSM2 (#17130) üzenetére


SakalGSM2
csendes tag

Te most direkt kötekedsz, vagy nekem játszod okoskát? Az előbb írtam hogy az 506-nál újabb nálam fagyott, újraindult.Így lapát... tudom hogy van 507, meg 510 is.

Nem csak "profik" olvassák, és szeretnének működőképes HAP6-ot maguknak... ezért voltam hosszas, szájbarágós ...valamennyire. Azt hittem FÓRUM, és mindenki megoszthatja a tapasztalatait ITT.
Látom tévedtem, mert itt is vannak akiknek a "kisebbek" szemet szúrnak...

"...A hülyék mindig rám találnak...az okosok tudják mikor, és hol keressenek !..." (Én)

(#17133) TomWexX válasza SakalGSM2 (#17132) üzenetére


TomWexX
addikt

Túl sok volt a KV? ;] Szúszá fórumtárs, senki nem kötekszik senkivel, csak azt gondoltuk hogy a B510-et nem ismered. Természetesen köszönjük a leírást, lehet pár read only embernek segíteni fog, + a tapasztalatok mindig hasznosak. :)
Amúgy itt nincs kicsi meg nagy kategória. Egyenjogúság foreva'! :R

Jut eszembe a te által említett tisztító script-ről tudsz adni linket? Megnézném közelebbről is.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#17134) gabancs válasza SakalGSM2 (#17132) üzenetére


gabancs
addikt

"szeretnének működőképes HAP6-"

Nem azért, de a P6 az egyik leg probléma mentesebb telefon. Ha kifogtál egy hibás darabot, az sajnálatos, de a felhasználók 99% azt mondja, hogy ez egy nagyon tuti telefon.

(#17135) crue válasza SakalGSM2 (#17132) üzenetére


crue
őstag

Te most saját magaddal vitatkozol, vagy ezt nekem szántad? Mert amire válaszoltam, abban szó sem volt 507-ről vagy 510-ről.

(#17136) SakalGSM2 válasza TomWexX (#17133) üzenetére


SakalGSM2
csendes tag

Nem igazán ez derül ki a hozzászólásokból...ne említsek "fórumtársat".
Köszönöm.
Sok Sikert! :R

"...A hülyék mindig rám találnak...az okosok tudják mikor, és hol keressenek !..." (Én)

(#17137) SakalGSM2 válasza crue (#17135) üzenetére


SakalGSM2
csendes tag

Nem crue nem neked ! Innen egyértelmű...

"...A hülyék mindig rám találnak...az okosok tudják mikor, és hol keressenek !..." (Én)

(#17138) SakalGSM2 válasza gabancs (#17134) üzenetére


SakalGSM2
csendes tag

"Nem azért, de a P6 az egyik leg probléma mentesebb telefon. Ha kifogtál egy hibás darabot, az sajnálatos, de a felhasználók 99% azt mondja, hogy ez egy nagyon tuti telefon."

hááát... nézz körül a nagyvilágban fórumtárs! Mert eddig nem volt olyan rom verzió ami hibátlanul vitte volna minden beépített hardverét a P6-nak. Kifogtam egy hibás darabot? Lehet... de itt a környékemen legalább 5 embernek van, és mind panaszkodott rá, valamiért... Én csak ebből indulok ki, és már bocsi de lehet jobban hiszek egy ismerősnek, mint egy idegennek egy fórumon. De nem vitázom, odébb állok.
Sziasztok. :R

"...A hülyék mindig rám találnak...az okosok tudják mikor, és hol keressenek !..." (Én)

(#17139) sisqoboy2 válasza SakalGSM2 (#17126) üzenetére


sisqoboy2
tag

köszi a megosztást ;)

(#17140) Nimda válasza SakalGSM2 (#17138) üzenetére


Nimda
addikt

hááát... nézz körül a nagyvilágban fórumtárs! Mert eddig nem volt olyan rom verzió ami hibátlanul vitte volna minden beépített hardverét a P6-nak. Kifogtam egy hibás darabot? Lehet... de itt a környékemen legalább 5 embernek van, és mind panaszkodott rá, valamiért...

Itt a fórumon az elejétől fogva, kb. 40 különböző felhasználó írta le a tapasztalatát.Az ember sokat tanulhat egy adott témában.A panaszok többsége pedig user hiba, mint a legtöbb hasonló eset.Olyan telefon meg nincs, ami hibátlanul üzemelne, maximum egy bizonyos felhasználó réteg lehet teljesen elégedett, akiket nem érdekelnek a finomabb ficsőrök és az egyéb alkalmazások.A szoftver verziók, meg mint tudjuk, különbözően viselkedhetnek, hiszen a hardver verzió is folyamatosan változik a gyártásnál.

(#17141) gabancs válasza SakalGSM2 (#17138) üzenetére


gabancs
addikt

Tegyük gyorsan hozzá, neked! Nekünk többieknek meg nem.

(#17142) Newlachka válasza TomWexX (#17106) üzenetére


Newlachka
őstag

Én simán kitöröltem az összes gyári hangot+képet+videöt,csak nem írtam le..
System/media/audio/ui

(#17143) #73499136


#73499136
törölt tag

Azt látom hogy legtöbben mindenféle romokat cserélgetnek aztán vannak akiknek ebből gondjaik is támadnak.

Kérdezném. A rendre érkező frissítésekkel is ugyan az az eljárás mint az innen onnan letöltöttekkel? Én még az eredetivel használom, szerencsére eddig gondom sem nagyon van a telefonnal. Gondolom az érkező frissítések hivatalos verziók de azokra is érvényes hogy a korábbit ki kell előtte pucolni amit állítólag maradéktalanul nem lehet?

Még egy kérdés. GPS használatkor hol látni a megtalált műholdak számát?

[ Szerkesztve ]

(#17144) gabancs válasza #73499136 (#17143) üzenetére


gabancs
addikt

Egy segédprogrammal láthatod.Mondjuk ezzel

(#17145) gabancs válasza SakalGSM2 (#17138) üzenetére


gabancs
addikt

"Mert eddig nem volt olyan rom verzió ami hibátlanul vitte volna minden beépített hardverét a P6-nak"

Ezek csak üres szavak, vagdalkozások. Konkrét hibák kellenek, mert így semmi súlya a szövegednek.

Ráadásul ebben a fórumban nehéz lesz elhitetni, hogy ennyire rossz ez a telefon, de sok sikert!

(#17146) SityiSXT


SityiSXT
őstag

Kb. egy hete raktam fel a KK-t, es nalam az Android OS eddig zabalta az akksit (olyan 30-40%-ot vitt el mindig), naponta ketszer kellett toltenem. Most atallitottam a wifit Always onrol Only when chargingra, a fogyasztas beallt normalisra. Mas is tapasztalt ilyet?

(#17147) #73499136 válasza gabancs (#17144) üzenetére


#73499136
törölt tag

Köszi, működik :K

(#17148) gabancs válasza SityiSXT (#17146) üzenetére


gabancs
addikt

Néha megbolondul az android, és eszi az aksit. Nem csak a P6-nál, hanem szinte mindegyiknél. Az okát nem tudom, de van ilyen. Nekem szerencsére még nem volt gondom vele, de pl. a lányom telefonját este úgy lemerítette, hogy bekapcsolni nem lehetett.

(#17149) sub71 válasza SityiSXT (#17146) üzenetére


sub71
aktív tag

Nem tudom, min múlik a dolog. Nálam pl. tovább bírja az akksi KitKat alatt. Reggel 6-kor vettem le a töltőröl, wifi mindíg-re van állítva, állandó 3g és most van 85%-on bár csak 5 perc telefonálás volt meg kb 15 perc netezés...

[ Szerkesztve ]

(#17150) akosxyz


akosxyz
senior tag

Témákat hol tudok böngészni? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.