Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:03:09

LOGOUT.hu

Huawei Ascend P6 szakmai topik

Mielőtt kérdeznél, kérlek olvasd el a téma összefoglalót!


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) riszter


riszter
senior tag

Tetszetős! A Huawei nagyon megérkezett! :K

Vivere militare est

(#2) dokee78


dokee78
félisten

Ez valóban egy igényesen kidolgozott készülék.

[ Szerkesztve ]

(#3) jakabtamas


jakabtamas
tag

Ez össze van rakva... De rendesen.

(#4) eclipse006


eclipse006
őstag

Úgy ahogy van kellene ez a telefon. :K

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#5) migabi24


migabi24
nagyúr

milyen az a quadrant chipset?????

(#6) dokee78 válasza dokee78 (#2) üzenetére


dokee78
félisten

Ezt a felületet és extrákat beletennék az alsóbb kategóriákba akkor nagyot nőne a Huawei sokak szemében. :K

(#7) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ez így üt, a hardverrel nem sokat szórakoztak, átdobták a Honor2-ből és kész. Ami szintén jó volt.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) M3oH


M3oH
addikt

Azert az beauty dolog er valamit, masodik probalkozasra, mar low szinten is eleg dogos lettel :P

(#9) KillHates


KillHates
nagyúr

Köszi az irományt, nagyon jónak tűnik a telefon. Csak félő, hogy vérszemet kap az itthoni forgalmazó és horror ára lesz :U A kínaiak már a spájzban vannak! Itt az ideje felkötni a gatyájukat a többi gyártónak...

Bog, hiába nyomtad fel a bjuti levelt, a Te hajad se nő már ki attól :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10) opr


opr
veterán

Na, ez a telefon már valami, úgy egyáltalán jelleggel nagyon tetszik. Már csak a gyártó nevét kéne lecserélni (komolyan, bakker, jó, hogy nem P'na a neve...), és számomra abszolút tökéletes lenne.

Csak így tovább hüvely, ha ezt a felületet meg pár extrát átnyomják az alsóbb kategóriákba, lesz még egy érdemleges droig-gyártó, akire érdemes figyelni a szutyokdroid kategória felett is :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#11) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Jelentem: nagyon szep! :C Korabban volt egy Huwaeim, ha ics frissites utan mukodott volna rajta a mobilnet, akkor meg most is hasznalnam. Nagyon tetszik az egyedi tema rajta. :)

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#12) Mokó


Mokó
aktív tag

Tényleg tetszetős darab..mondjuk anno a vivante gc "gpu"-ról nekem az "engribördz" se megy jutott eszembe,de ugy tűnik tűlnőttek a gyerekbetegségeken.Mondjuk 3 év után illik is.

(#13) student válasza opr (#10) üzenetére


student
őstag

én attól tartok hogy egy-két sikeres modell után az ő áraik fognak felemelkedni a nagyok közé és nem a többi fog csökkenteni :U

amúgy fasza teló bár én még mindig s3-at vennék ;]

(#14) csemete5


csemete5
csendes tag

Az a kis "pöcök" a rajzszeg helyett van :K

(#15) #13110016


#13110016
törölt tag

Gyönyörű telefon.
Viszont nekem ez a menürendszer, valamint az ikonok nem tetszenek.

(#16) Zsolto


Zsolto
őstag

Eszement gusztusos darab. Az Idol Ultra is nagyon ütött, mikor kézbe vettem, de ez már fotókon is szebbnek tűnik - képzelem, milyen lehet élőben...

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#17) Lavar


Lavar
aktív tag

Nagyon jól mecsinálták.

(#18) Toninho13


Toninho13
aktív tag

Nekem honorom van, és a melegedés játék esetén valós probléma a K3V2 -es telóktól.Fél óra játék után a langyosnál melegebb tud lenni a kütyü. Gondolom (remélem) a hardveres azonosságok okán a Honor 2-re is jön a 4.2-es android. Amúgy a huawei felső-felsőközép kategóriás telóinak szerintem a homogenitás lehet a nagy előnye. A K3V2-es CPU-s verziókat minimális változatással tudják portolni a különböző telókra.

(#19) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

bejövős

(#20) kengyel


kengyel
nagyúr

Ezt nagyon jól eltalálták . Csak így tovább !

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#21) atee


atee
őstag

Ez best buy lesz, ha nem szállnak el az árazással itthon és esetleg szolgáltatónál is kapható lesz.
Nekem a mérete már kilóg az ideálisból, de ma már lassan átlagosnak mondható.
Az biztos, hogy ennél nagyobb készüléket nem vennék teleonálásra.

D-day 2002-01-04 01:54

(#22) Ádám16


Ádám16
addikt

Nagyon szép, szívesen használnám, bár az UI nem igazán jön be, de azt egy launcherrel orvosolnám.

(#23) Locutus


Locutus
veterán

Szép darab, nagyon jól sikerült.

Csak sajnos én ezzel nem tudnék megbarátkozni, hogy HUAWEI van ráírva... valahogy kiráz a hideg ettől a névtől, olyan kínai gagyi hatást kelt, még ha a telefon jó is...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#24) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Iszonyatos profitot lehet viszont kitermelni az elhagyott dugaszokból.

"Itt található ugyanis a 3,5 mm-es jack dugasz (drága Alcatel, mi újság az Idol Ultrával?), amit eltömít egy fémes kis dugasz, ezt kiszedve egyrészt hozzáférünk a headset csatlakozójához, "

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Ez a telefon számomra hibátlan. Tökéletesen nekem csinálták. Max a kijelző mérettel kellene barátkoznom.

(#26) petipetya


petipetya
nagyúr

"Érdekes, hogy a kijelző színhőmérsékletét lehet állítani menüből is, ilyesmit eddig csak a Sony Xperia SP tudott."

És a Z.

"nincs rá lezsóidő"

(#27) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Na ez szép lett, végül talán a kezdőárat is sikerül jól belőni. :C

<< Heimdal >>

(#28) James67


James67
aktív tag

Ez igen! Nagyon tetszik! :C :C :R :R

Redmi Note 8 4/64

(#29) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

A HTC One-t leszámítva rég volt már olyan telefon, ami így beindítja a nyálcsatornáimat :) Ha ez tényleg 100-120 környékén lenne itthon, és ha még szolgáltatók is bevennék... instant kánaán :)

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#30) embe


embe
nagyúr

Nagyon tetszik a teló. Ha kicsit vastagabb lenne, kicsit erősebb aksival, akkor is kívánatos lenne.
De legközelebb a kajás képeket mellőzd! :DDD :P

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#31) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Jó kis teló lett! :K Már vártam a tesztet, mert kíváncsi voltam, hogy mi van a sok reklám mögött.
Kicsit fura a menütlenség, de biztos meg lehet szokni ezt is. Mindössze attól félek, hogy drága lesz. Annak idején nagyon készültem a P1-re, de drágább volt, mint az SII.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#32) O N E


O N E
tag

Nagyon jó lett a cikk, telefon meg fantasztikusra sikeredett
+1 a Huawei-nek :)

(#33) Engikrisztus


Engikrisztus
tag

Én olvastam figyelmetlenűl,vagy tényleg nincs részletezve a kijelző tulajdonságai?Technológia,felbontás stb.Ha én voltam láma,akkor bocsi!! :) Egyébként tényleg nagyon figyelemre méltó darab.Lassan kezdhetik felkötni a gatyót a többi gyártók.

Ugyanakkor maga a puszta megfigyelés magában kissé kezdetleges módszer.Néha mélyebbre kő ásnunk,a valódi érzelmi vetületig.Úgy lehet elcsípni a fájdalom forrását és átélni.

(#34) Maxentius


Maxentius
addikt

Jogosultságkezelés, gyönyörű ikonok és jó kameraképek... ezek nagyon bejöttek nekem. :R

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#35) |AP|


|AP|
veterán

Elhatároztam, hogy nem lesz 4,3"-nál nagyobb telefonom, de most kicsit megremegtem :)

(#36) mathaus=)


mathaus=)
senior tag

Szerintem a Huawei-nek ezzel a készülékkel esélye van kitörni a kici kínai gyártó szerepéből. Le a kalappal, a kameráért külön + pont, gyönyörű képeket csinál, holott ez még elvileg nem is végleges példány. :R

(#37) Blyan


Blyan
félisten

Egész jó lett. Jó szolgáltatói áron simán favorit lehet.

Azért a kamera csinál furcsaságot, az a csíkozódást pl nem nagyon értem. De a makrója az nagyon zsivány.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#38) bagkri01


bagkri01
őstag

Hát ez egy nagyon jó darab.
Lassan a divatboyok és divatgirlik azt is mondhatják, hogy ha van huawei p6od akkor úgy tekintenek rád, hogy van huawei p6-od, tehát menő vagy ;]

mathaus=): azért a huawei egy ideje már nem a kici kínai gyártó, főleg az eltelt 1 évben. Akkor állami támogatás van mögötte, mint a országunk adóssága :))

[ Szerkesztve ]

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#39) #13260800


#13260800
törölt tag

Ez a telefon nem kicsit meglepett. Basszus megfogadtam nem kell nagy kijelzős telefon de ezen elgondolkodtam.

(#40) Ádyka


Ádyka
őstag

Mennyire karcálló a kijelzője? Gorilla glass vagy valami hasonló?

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#41) quailstorm válasza Maxentius (#34) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem kell meghatódni, ezt egy galaxy S2 is megcsinálja MIUI-val. Haver túlzott Kína-mániája miatt végignéztem az a telefon elkínaiasítását, és mit mondjak, nagyon hasonlít erre a cuccra. Pedig az "csak" egy közösségi CM10-re rápakolt MIUI launcher volt.
Ez olyan mintha az AOSP 4.2.2 érdemei miatt a telót dicsérnénk. Egyszerűen nem jött ki még sok MIUI-s telefon, mert ez hagyományosan főzött ROM.
Persze azt én is látom hogy átdolgozták, átrajzolták, de alapjaiban egyáltalán nem különbözik a számomra ismert verziótól.

(#43) uki


uki
aktív tag

Az automatikus téma felismerő mód tetszik, jó lenne ha az új androiddal tudnák a nexus-ok. :))
A sony travel-kompaktomban van hasonló és tényleg nagyon jól működik, ritkán kell felülbírálni. (természtesen sima kattingatós fényképezés esetén)

"this is just a punk rock song written for the people who can see something's wrong"

(#44) MMt#k#D


MMt#k#D
tag

ajánlott...hüvelygomba

Eat Sleep JDM

(#45) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Én nem vagyok nagy barátja se a kínai márkáknak, se az androidos telóknak, se a 4-4,3" feletti kijelzőknek, de ezt bevállalnám, számomra hibátlan, nekem se az LTE, se az NFC nem hiányzik, a vas mindenre elég.

A kamera meg külön piros pont, tökéletesen példázza, mi a baj a legtöbb androidos teló kamerájával: bármiféle csiszolás vagy optimalizálás nélkül rárakják az alap szoftvert, aztán csodálkoznak, miért nem képes egy jó kameramodullal sem normális képeket készíteni a telefon. Ez meg pont azt és úgy tudja, ahogyan kell.

Nekem ez a telefon sokkal szimpatikusabb, mint a nagy gyártók aktuális FHD tepsijei és még azonos ár mellett is inkább erre szavaznék egy Xperia Z vagy egy SGS4 helyett. Csak gratulálni tudok a Huaweinek, felnőttek a "nagyokhoz", sőt.

Nem a lényeg a fontos.

(#47) steamy


steamy
csendes tag

"...érezni egy kis iPhone utánérzést, de ez nem von le semmit..."

Miért van az, hogy ha egy Huawei hasonlít az almára az dicséretes, bármelyik másik gyártónál pedig hatalmas bűn, lenyúlás, stb?

[ Szerkesztve ]

(#48) Blyan válasza OneTouch (#46) üzenetére


Blyan
félisten

Kapott egy életre szóló hüvely támgatást, mert azért megéri. ;)

Nem értem mi bajod. Annyit tud, mint mindegyik más modell, csak igényesen összerakva és nagyon jól működik, ráadásul nem egy Samsung vagy egy HTC ahol ez alapelvárás, hanem csak egy ócócép kínai gyártó.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#50) Bog válasza steamy (#47) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Senki sem írta, hogy dicséretes.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.