Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:03:09

LOGOUT.hu

Huawei Ascend P6 szakmai topik

Mielőtt kérdeznél, kérlek olvasd el a téma összefoglalót!


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17351) arminlok válasza kemotox (#17350) üzenetére


arminlok
senior tag

Azt nem lehet akkor nem tudom visszakapcoslni :D :D Jo ez a kitkat tetszik :D :DD :C

(#17352) Roland06


Roland06
aktív tag

Üdv.!
Van valakinek tapasztalat P6 eláztatás terén? :F :F :F :O :O :O :O :O :W :W :W :W
Sikerült belemennem a medencébe úgy, hogy a zsebembe maradt a teló!!!!!!!!!!!!!
azonnal szétkaptam (akksi ki) -1% -ot sem adtam neki..........most rádugtam az akksit és bekapcsolt+érzékelt is mindent csak a kijelző volt még foltos (vizfolt)-gyorsan kikapcsoltam-
Szerintetek lehet esélyem vagy majd később sza.ik be? VAGY megúszhatom egy kijelző cserével?

(#17353) Borden


Borden
csendes tag

Csoda hogy egyáltalán bebírtad kapcsolni, és érzékelt is mindent (végén még kiderül hogy vízálló is a P6) :)

[ Szerkesztve ]

(#17354) jegenye77 válasza Roland06 (#17352) üzenetére


jegenye77
addikt

Ahhoz képest, hogy nem olyan rég valaki azt írta, hogy egy nagyobb esőben a zsebében beázott úgy a telo, hogy kuka lett!
Csoda, hogy elindult!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#17355) Roland06 válasza jegenye77 (#17354) üzenetére


Roland06
aktív tag

JAAAA és még hozzá teszem , hogy min. 5percig víz alatt volt mire észrevettem.... :W :W :W :W

(#17356) Borden válasza Roland06 (#17352) üzenetére


Borden
csendes tag

Helyedben várnék 1-napot míg tuti hogy megszárad, azután bekapcsolnám és ha megy akkor nincs gond tuti. Holnap kiteszed a napra és kész xD (ne hogy ki tedd!)

(#17357) arminlok válasza Roland06 (#17355) üzenetére


arminlok
senior tag

Tedd bele rizsbe azt szokták javasolni. Amugy az para ha egy nagyobb esöbe beázik.

(#17358) Borden válasza arminlok (#17357) üzenetére


Borden
csendes tag

ja, a rizs az kiszívja belőle

(#17359) gabancs válasza Roland06 (#17352) üzenetére


gabancs
addikt

Aksi ki??????Na ez érdekes.

(#17360) Roland06 válasza gabancs (#17359) üzenetére


Roland06
aktív tag

Miért?
Kb. 1perc volt (úgy , hogy előtte soha nem szedtem szét de tudtam hogyan kell)

(#17361) jegenye77 válasza gabancs (#17359) üzenetére


jegenye77
addikt

Ha azon múlna szerintem Én is szétkapnám egy perc alatt!
De 5 perc víz alatt az komoly!!!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#17362) crue válasza jegenye77 (#17345) üzenetére


crue
őstag

Biztos hazaértek a szomszédok és telítődött a wifi csatorna. Próbáld másikra állítani a routeredet.

(#17363) Roland06 válasza jegenye77 (#17361) üzenetére


Roland06
aktív tag

Hát AZ!
Gondolhatod mikor ülök a vízben és odanyúlok a zsebemhez és érzem a telót ............ :Y :Y :W :W
Már voltam telót nézni ,érdeklődni a szolgáltatómnál (biztos voltam a halálában) de nem sok sikerrel. Októberben járna le a törlesztése (1év) és még egy év hűségidő!!!!!!!! Eléggé :((( :((( :W :W
Ez mind kb 12-13óra között történt és most meg fórumozgatás közben összeraktam és ment....-nem hittem benn azért is próbáltam meg de mikor bekapcsolt akkor azért volt egy kis reménysugár

(#17364) Cultus


Cultus
tag

Sziasztok. Tudnátok segíteni a hangszóró recsegés (robothang) miatt? Komolyan már kikészít, hogy nem tudok 3G-n telefonálni. :(

"Ha valakinek több boldog perce volt, mint ami fájt, az álljon elém, és árulja el a titkot, amit talált."

(#17365) TomWexX válasza Roland06 (#17363) üzenetére


TomWexX
addikt

Nem kellett volna bekapcsolni. Beázás után egyből szétszedni, az egészet belesüllyeszteni egy tál nyers rizsbe, és 2(!) napig felé se nézni. És akkor még ezután sem lesz 100% hogy működni fog.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#17366) duvi válasza jegenye77 (#17345) üzenetére


duvi
nagyúr

Ez elég érdekes bug, ha valóban időpont függő :Y Pár napig teszteld, hogy valóban minden nap ugyan akkor kezd el szórakozni a wifi. Más eszközzel nincs problémád ugyan ebben az időszakban?

(#17363) Roland06
Én is azt javasolnám, amit TomWexX kolléga. Szedd szét minél gyorsabban és be vele a rizsbe! Az oxidáció elég sunyi dolog tud lenni. Először minden jónak tűnik, aztán az idő múlásával sorban jelentkeznek a problémák. Szép lassan elkezd oxidálódni belül és kontakthibák garmadája lehet belőle. Ezért fontos a minél gyorsabb kiszárítás. Ha van ismerős vagy kapcsolat, akkor még az ultrahangos tisztítás is segíthet. Ha nincs, akkor marad a rizs.

[ Szerkesztve ]

(#17367) jegenye77 válasza duvi (#17366) üzenetére


jegenye77
addikt

Csak ez az egy készülék ment eddig róla.
Ma este lesz még egy telo. Kíváncsi vagyok azon is jelentkezik e ez a hiba.
Most b132 van rajta.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#17368) gabancs válasza Roland06 (#17352) üzenetére


gabancs
addikt

Nem igazán tudom elképzelni a szitut. Medence-ruha -telefon. Nem is emlékszem olyanra, hogy ruhástól mentem volna bele egy medencébe.....Aztán ott ücsörgök benne vagy 5 percig, majd eszembe jut, hogy a P6 is fürdik.... Bár van az az alkohol mennyiség, hogy ilyenre vetemedjen az ember.

(#17369) icemad válasza Roland06 (#17363) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha sikerül a szétszedéses rizses megoldás, és tényleg valamennyire működőképes marad a teló, akkor irány az első sarki gsm bolt és add el nekik annyiért, amennyit adnak érte. Így buksz rajta a legkevesebbet. Az oxidáció ellen nem tudsz mit tenni. Lehet, hogy 2 hónapig még megy a teló, lehet, hogy csak 2 napig. A hangszóró és mikrofon biztos beszarik a napokban, a többi talán tovább húzza. A microusb még jó? Megy rajta az adatátvitel vagy csak tölteni tudod?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#17370) akosxyz válasza duvi (#17331) üzenetére


akosxyz
senior tag

Le is szedtem csak még szokni kell :) :R

(#17371) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

úristen annyi hozzászólást produkáltatok, hogy azt hittem elérhető a hivatalos KK .. :(

(#17372) icemad válasza Infranyuszi (#17371) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Elérhető. Kínában és Romániában...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#17373) NagyAnd_82


NagyAnd_82
csendes tag

Ma reggel beléptem a gmail fiokomba és ez fogadott:
Ez az új KK-lenne?

[link]

Számomra a feladó ami érdekes (román)

Vagy mi akar ez lenn? Még nem próbáltam meg feltenni.

[ Szerkesztve ]

(#17374) Cultus


Cultus
tag

Hangszórórecsegésre nem tud senki semmi megoldást? :(

"Ha valakinek több boldog perce volt, mint ami fájt, az álljon elém, és árulja el a titkot, amit talált."

(#17375) icemad válasza Cultus (#17374) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha 3g-n akarsz telefonálni, akkor menj be a szolgáltatódhoz és csapj az asztalra. Vagy adjanak másik telót, vagy másik simet, vagy ne fejlesszenek a környéken. Én annyit tudok mondani, hogy használd 2g-n, mivel nem nagy probléma átkapcsolni.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#17376) Fryda89


Fryda89
újonc

Sziasztok!
Valaki segìtségét szeretném kérni!
Néhány napja nem teljesíti feladatát a LED jelzőfény!
Egyetlen alkalom,mikor világìt az töltésnèl van,töltőre dugva gyengébben,mint azelőtt ès csak pirosan világìt egészen 90%-ig, ezután zöld lesz de eltűnt a sárga ès minden egyéb funkció!
A telefon 3hónapos:) Minden segìtséget megköszönök!:)

(#17377) marilllyo válasza duvi (#17331) üzenetére


marilllyo
veterán

Na én meg anno megvettem :D...mondjuk most áttértem a TouchPal-ra. Ugyanazt tudja,viszont a dizájnja nekem jobban tetszik. Valahogy a Swiftkey témái olyan ....nem tetszenek.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#17378) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ruhában fürdés... :W :(((

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#17379) Infranyuszi válasza Fryda89 (#17376) üzenetére


Infranyuszi
tag

Szia! Ez szerintem szervíz lesz :S

(#17380) marilllyo válasza icemad (#17378) üzenetére


marilllyo
veterán

Dolgoztam a balcsiparton vízimentő és úszómesterként. Az emberek nem normálisak....tudnék mesélni. Undorító. Olyan emberiszonnyal mentem haza mindennap, hogy....

De ez a telefon eláztatás ez 2-3 sör után a napon ez...tök alap. Szinte mindennapos. De még egy haverom is járt így egy C100-as Samsunggal. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#17381) Roland06 válasza gabancs (#17368) üzenetére


Roland06
aktív tag

Hát akkor elég szegényes lehet a képzelőerőd....mert nem kell, hozzá nagy......
Otthon , medence, fürdőnadrág (tudod az a rövid -nem fecske- és még talán zseb is lehet rajta)
Ebéd után a kisfiammal kitaláltuk hogy medencézünk egyet , én átöltöz és a telefont a zsebembe raktam addig amíg átöltöztetem a fiamat is (akinek van az tudja, hogy nem mindég megy olyan gördülékenyen :D )
majd medence és még itt is kb 20percen keresztül csak álltam a vízben (térdig ér) és úgy játszottunk és csak utána gondoltam úgy , hogy letérdelek mert már elég melegem volt -a telóról meg megfeletkeztem-

És nem is kellett "alkohol"! De mindenki magából indul ki..... :DD

(#17382) murdoq


murdoq
tag

A béta B510-re raktam már fel valaki a román B510-et?

Xiaomi Redmi 4x

(#17383) jegenye77 válasza Roland06 (#17381) üzenetére


jegenye77
addikt

Magamból indulok ki és ugyanezt pár sör után tudom elképzelni :K
Én meg egyszer kimostam a Nokia 3310 et a ruhákkal együtt. Az is bekapcsolt utána. Egyszer.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#17384) MaTTheW91062 válasza arminlok (#17319) üzenetére


MaTTheW91062
csendes tag

Nekem nincs ott az a kis fül hogy el tudjam tüntetni a navibart. valami ötlet? beállításokban nem találtam sehol.
:(

/ Proud and Strong all day long /

(#17385) SityiSXT válasza MaTTheW91062 (#17384) üzenetére


SityiSXT
őstag

Teljes kepernyos app eseten magatol eltunik KK alatt.

(#17386) MaTTheW91062 válasza arminlok (#17349) üzenetére


MaTTheW91062
csendes tag

Nekem jobban bírja az aksi mint B132-vel :)

/ Proud and Strong all day long /

(#17387) MaTTheW91062 válasza SityiSXT (#17385) üzenetére


MaTTheW91062
csendes tag

Igen de szeretném eltüntetni például főoldalon. Arra tudtok valami megoldást? :U

/ Proud and Strong all day long /

(#17388) Fryda89 válasza Infranyuszi (#17379) üzenetére


Fryda89
újonc

Köszi Liteonka!

(#17389) gabancs válasza Roland06 (#17381) üzenetére


gabancs
addikt

Tényleg szegényes: medence vs. 10. emelet.....

(#17390) jegenye77 válasza MaTTheW91062 (#17387) üzenetére


jegenye77
addikt

GravityBox al lehet illetve lehetne. Kk alatt még nem ajánlott!
Én pl. egyrészt ezért is tettem vissza a b125- öt.
Így néz ki :

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#17391) murdoq


murdoq
tag

Román B510-et rakta fel valaki már? Vélemény?

Xiaomi Redmi 4x

(#17392) murdoq


murdoq
tag

Xda-n azt irják ugyanaz mint a béta ugyanazokkal a hibákkal.

Xiaomi Redmi 4x

(#17393) TomWexX válasza monroe8609 (#17327) üzenetére


TomWexX
addikt

Sajnos semmi új infóval nem tudok szolgálni. :( Talán a kitkat hivatalos megjelenése után pár héttel (hónappal)....

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#17394) arminlok válasza murdoq (#17391) üzenetére


arminlok
senior tag

Én felraktam nagyon sz@r folyamatosan merül tele van buggal a wifi jo meg szép de ennyi szerintem a béta jobb volt mint ez...

(#17395) monroe8609 válasza TomWexX (#17393) üzenetére


monroe8609
aktív tag

Értem semmi gond, sejtettem.Gondoltam rákérdezek hátha. Marad ez :)Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#17396) akosxyz válasza marilllyo (#17377) üzenetére


akosxyz
senior tag

SwiftKey-nel lehet karaktert athelyezni?

(#17397) arminlok


arminlok
senior tag

[link] Az innen letöltött b114-et feltehetem?

(#17398) torrrent válasza jegenye77 (#17383) üzenetére


torrrent
aktív tag

Nekem egy Sony Ericsson ázott el egyszer a medencébe éjjeli fürdés volt az úszodába. A medence szélére raktam. Valaki hívott és rezgőn volt "belerezgett", vándorolt a medencébe amíg úsztam. Kb 3-4 percet tölthetett vízbe a hívás számítása alapján. Hajszárítozás és 2 nap pihentetés után bekapcsoltam. Tökéletesen működött 3 hónapig aztán egyszer csak nem kapcsolt be. Szervízes csóka: eláztattad gari ugrott.

(#17399) marilllyo válasza akosxyz (#17396) üzenetére


marilllyo
veterán

Mire gondolsz pontosan?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#17400) arminlok


arminlok
senior tag

Factory reset után nem akad meg a bootolásnál akit érint csinálja meg. Az akkumulátor brutál merülésére nem tudtok valmi tuti tippet? bazi gyorsan merül nem lép alvo modba egyáltalán sajnos :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.