Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6851) rizso válasza norbysz (#6850) üzenetére


rizso
addikt

Töltöttem fel pár képet, ami a Sensation-nel készült. Kíváncsi vagyok ki jön rá, hogy nem is iPhone 4S-sel lőttem ;]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#6852) szasz1 válasza rizso (#6851) üzenetére


szasz1
tag

csak nem veszprémből rizsó? :D

(#6853) CrAck69


CrAck69
senior tag

Criton és szasz1 írta egyszer h tudják a gyártási időt
de visszaolvastam és az e-care munkatársa tudja megnézni IMEI alapján :)
sry ezt benéztem de azért a dobozon van :) xD

Egyszer fenn....

(#6854) rizso válasza szasz1 (#6852) üzenetére


rizso
addikt

De, a képek egy része ott készült! Volt egy kis hétvégi pihi a balatonfüredi REKÖ-ben, aztán átugrottunk Veszprémbe is egy kicsit - gyönyörű város :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#6855) szasz1 válasza rizso (#6854) üzenetére


szasz1
tag

Nekem ez helyben van^^

(#6856) roxan válasza Zirowe (#6797) üzenetére


roxan
senior tag

én mobil procit vettem így usa-ból. pénteken feladták, hétfőn itt volt. köpni nyelni nem tudtam. magyar posta erre határon belül sem képes.

(#6857) szirtesp válasza rizso (#6849) üzenetére


szirtesp
tag

Gyári kameraszoftverben, vagy Amazecam-ban? Amugy ez a funkció hogy van angolul, mert nem találom (nekem Amaze szoftver van)? Talán az auto enhance az?

(#6859) rizso válasza szirtesp (#6857) üzenetére


rizso
addikt

Gyári! És igen, auto enhance :K

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#6860) S e t h


S e t h
nagyúr

Telepítettem a Moboplayer nevű progit és kiváncsiságból felraktam egy mkv filet felirattal.
A filet meglepően jól vitte, viszont az ékezetes betűk helyén kínai írásjelek voltak, volt vkinek hasonló tapasztalata?

Apropó, érnek vmit a battery saver programok?Olvasgatom a marketet és egyesekhez szinte dicshimnuszokat írnak ,hogy órákkal meghosszabbították a készenléti időt.

rizso, nagyon jó képek!Ahogyan olvastam napfényben frankón működik és ezt sikerült is bizonyítanod.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#6861) Zirowe válasza S e t h (#6860) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Alap, hogy bmilyen lejátszó telepítése után a feliratok karakterkódólását át kell állítani vmelyik iso 8859-re.:)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6862) S e t h válasza Zirowe (#6861) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ismét láma kérdés-- még a telóra történő felrakás előtt vagy van rá lehetőség a telón is? :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#6863) Zirowe válasza S e t h (#6862) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Minden egyes telepített lejátszón.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6865) Something_ válasza Fl4tl4nd3r (#6864) üzenetére


Something_
őstag

Irtam privit.

(#6867) S e t h válasza Zirowe (#6863) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ott pont, abszolválva, tökéletesen megy.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#6868) Fl4tl4nd3r


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Meghalt a routerem holnap átmegyek haverhoz aztán letöltöm :)

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#6869) sshr3kk válasza KLIOS (#6837) üzenetére


sshr3kk
tag

Érdekes, én szeptember elején vettem, igaz T-Pont-ban, de semmi baja (KOPP-KOPP)!

Live your life, like it's your last day!

(#6870) sshr3kk válasza rizso (#6854) üzenetére


sshr3kk
tag

Szép, de nagyon unalmas hely... :))

Live your life, like it's your last day!

(#6871) #54715584


#54715584
törölt tag

Kérdés itt is :)

A teló S-OFFolva és rootolva van. Nyomtam rá egy gyári visszaállítást telefon és memóriakártya törléssel.
Viszont még mindig tudok új romot felrakni, vagyis nem történt semmi változás azon kívül, hogy az eredeti szoftver van fent. Backupból visszaállítottam a mentett eredeti rendszert.
Jönnek így majd a hivatalos frissítések?
A H-BOOT verzió maradt az S-OFFolt/rootolt verzió, ami régebbi, mint ami a telón volt alapból.

(#6872) KLIOS válasza sshr3kk (#6869) üzenetére


KLIOS
aktív tag

Akkor örülj neki hogy a tied hibátlan.
Kíváncsi leszek ha kész lesz találok-e a kijelzőn megint vmi hibát.

(#6873) S e t h


S e t h
nagyúr

Melyik a leggazdaságosabban működő böngésző a telefonra?Kis netcsomagot választottam, egyelőre az opera mini van rajta, kérdés ennél van-e jobb.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#6874) tgb válasza #54715584 (#6871) üzenetére


tgb
senior tag

Rootolt teló látja,,letölti a gyári frissitést,de nem tudja telepiteni! :N
Próbáld az első hozzàszólás alapján visszaállitani a gyári rendszert,ès akkor lesz majd frissitésed!(valamikor)

[ Szerkesztve ]

az irányár nem félarat jelent!

(#6875) #54715584 válasza tgb (#6874) üzenetére


#54715584
törölt tag

Ajjaj, nem szeretném brickelni a telót :)
Le kell töltenem a hivatalos RUU-t. Gondolom ez a RUU_Pyramid_HTC_Europe és a verziószám az már mindegy?

[ Szerkesztve ]

(#6876) szasz1 válasza sshr3kk (#6870) üzenetére


szasz1
tag

Szerintem nem rossz hely, nekem a pesti nyüzsi marhára nem hiányzik :) simán jó élhető város :P nameg MKB Veszprém :P

[ Szerkesztve ]

(#6877) tgb válasza #54715584 (#6875) üzenetére


tgb
senior tag

Akkor már a legfrissebbet tedd fel!

az irányár nem félarat jelent!

(#6878) kokler válasza #54715584 (#6875) üzenetére


kokler
aktív tag

Figyelj, hogy a régiónak megfelelő legyen!!!

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#6879) sshr3kk válasza szasz1 (#6876) üzenetére


sshr3kk
tag

Élhető, de nem nagyon lehet mit csinálni, sorra zárnak be a szórakozóhelyek, ami meg még nyitva van az silány minőségű...

Live your life, like it's your last day!

(#6880) pebocomp


pebocomp
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap vettem egy Sensationt. Ma reggel jött egy OTA frissítés, elment kb. az egyharmadáig aztán piros háromszög lett a vége. Factory resetet, wipe-okat próbáltam de semmi. Nyomogattam a hboot-ban és azt a hibaüzenetet láttam, hogy nem tudja olvasni vagy nem találja a /data mappát.
Van valami ötletetek meggyógyítani vagy vigyem vissza?

[ Szerkesztve ]

(#6881) Something_ válasza pebocomp (#6880) üzenetére


Something_
őstag

Aksi hány %-on volt amikor abbahagyta?

(#6882) #54715584


#54715584
törölt tag

Ezek a RUU-k vannak

nekem ez kell majd, ha jól gondolom:
RUU_Pyramid_HTC_Europe_1.45.401.3_Radio_10.56.9035 .00U_10.14.9035.01_M_release_219990_signed

[ Szerkesztve ]

(#6883) pebocomp válasza Something_ (#6881) üzenetére


pebocomp
csendes tag

10 perccel előtte vettem le a töltőről. Full közelében lehetett. Nem hiszem, hogy ez volt a probléma.

Amúgy is routolni akartam pár napon belül. Ebben az állapotban is lehetséges?

[ Szerkesztve ]

(#6884) #54715584 válasza #54715584 (#6882) üzenetére


#54715584
törölt tag

Mondjuk ezt írják benne: "please get the same/similar version that came with your phone"
Azt viszont nem tudom az melyik verzió volt. Remélem nem probléma, ha a legújabbal próbálkozom?

(#6885) kokler válasza #54715584 (#6884) üzenetére


kokler
aktív tag

Nézzed meg, hogy a régió kódja milyen: HTC Europe east HU, akkor az a verzió, amit fent írtál teljesen OK.

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#6886) #54715584


#54715584
törölt tag

Közben van egy kis bizonytalanságom. A topciban CID-ekről beszélnek, és variálják a leírást. S-OFFot és ROOTot csináltam, máshoz nem nyúltam, nem tudok róla, hogy a CID megváltozott volna. Viszont ha vmi nem stimel, brickelem a telót.
Csinált már vki S-ONt?

(#6887) joey04 válasza keIdor (#6787) üzenetére


joey04
titán

A főzött romoknál sokszor látom, hogy van valamiféle GPU gyorsítás. Ez mennyit dob a dolgon, és mi ennek a háttere, hogy érték el? Van erről valami infó?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6888) Zirowe válasza joey04 (#6887) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Itt többféle romfüggetlen tweakelést is találsz.

Igazából én nem nagyon vettem észre különbséget, viszont a linkelteket se próbáltam még.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6889) MerLinh válasza joey04 (#6887) üzenetére


MerLinh
senior tag

build.prob-ban irkáltak bele...úgy lett engedélyezve

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#6890) keIdor válasza joey04 (#6887) üzenetére


keIdor
titán

Nem tudom, mert egyelőre nem főzött romolok.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6891) randras válasza P1eTr0 (#6844) üzenetére


randras
veterán

PowerAMP.

Seth: Opera Mini.

Monstre: S-ON-t csináltam már, miért? A CID átírás szintén főzött ROM-ok alapfeltétele...

[ Szerkesztve ]

(#6892) Zirowe válasza randras (#6891) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Miért lenne az?
Ha minden igaz, a cid-et csak a gyári romok szoktak ellenőrizni, azok átveréséhez kell a goldcard vagy a supercid.
De a főzött romok nem ellenőrzik, mert semmi értelme nem lenne.

Amúgy a sensation s-offja nem rak fel super cidet, nekem is maradt az alap htc_032.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6893) #54715584


#54715584
törölt tag

Igen, ezen gondolkoztam én is. Akkor kell SuperCID, ha régiótól/szolgáltatótól független ROMot akarok felrakni, ugye?
Na most én semmilyen CIDezést nem csináltam, nem is emlékszem, hogy S-OFF vagy ROOT alatt bármi ilyesmit írt volta ki a teló.
Na most az XDA-n van 2-3 féle S-ON, 1-1 thread-en belül is változtattak a leíráson.
Most nem vagyok biztos abban, hogy pontosan milyen parancsokat kell lefuttatnom, mit kell feltelepítenem.

(#6894) #54715584


#54715584
törölt tag

Szóval kellene egy rendes leírás, ami alapján tudok S-ONolni rendesen, úgy, hogy nem brickelem a telót :)

(#6895) joey04 válasza Zirowe (#6888) üzenetére


joey04
titán

köszi. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6896) Fl4tl4nd3r válasza joey04 (#6895) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Sziasztok!
Rom csere után elég gyorsan merül az akksim van erre valami megoldás? :)

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#6897) brillians


brillians
csendes tag

Üdv!
2 év gyári garanciás Sensation-t hol tudok venni 130 ezer alatt?
Eddig XXLGSM-et néztem (124e), de ők levették a listáról. Tegnap a ZippZar (126e) is levette listáról, pedig ők is korrekt boltnak néznek ki. Találtam, olyat, hogy VIP-Tech (meg VIP-Technika - a kettő között gőzöm sincs, mi a különbség a választható készülékeket eltekintve), ahol 122ezerbe kerül, de nem tudom bízhatok-e bennük (eredeti doboz, minden tartozék, stb.). Ha az utóbbi webshopról tudtok jó véleményt írni VAGY ettől jobb oldalt ajánlani (lényeg, hogy 130e alatt legyen az ára +magyar nyelv), kérlek írjátok le! :)

("Poén", hogy a SpeedShop meg ma vette le a fekete színű 2 év garanciás változatot.)

Ui.: @!*%* várakozás, kikészít! Lásd: az első két boltból elfogyott... :(((

(#6898) #54715584


#54715584
törölt tag

S-ON-nál azt írják, hogy a telót charging módban kell csatlakoztatni. Ez elég? Nem Sync módban kellene?

Stock ROM az mit jelent?

[ Szerkesztve ]

(#6899) somaisten


somaisten
csendes tag

Van egy 2 hetes ilyenem, t-mobilban vettem, kell valakinek? Őszintén szólva nekem nem tetszik...
Vagyis, igazándiból az android nem tetszik, mivel külföldre utaznék, már vinni sem akarom magammal. Visszatérek az iphonomhoz /3gs/ pedig már azzal is tele volt a hócipőm,azért vettem ezt. De ez se jobb nekem.

[ Szerkesztve ]

(#6900) bbalika81 válasza brillians (#6897) üzenetére


bbalika81
aktív tag

viptech

teljesen rendben van, adjanak számlát és eredeti kis lakú HTC garancia jegyet kitöltve pecsételve!!!

most nézem külön írják a gyártói garisakat, úgy meg már 139 ezer...:(((((

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.