Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6601) #54715584 válasza keIdor (#6600) üzenetére


#54715584
törölt tag

;)

A Sense 3.5 alap háttérképét honnan lehet megszerezni? Rákerestem, de nem jártam sikerrel.

(#6602) sshr3kk válasza Something_ (#6577) üzenetére


sshr3kk
tag

Nem ekkora a kijelzőre van a Spiderman...

Az Order & Chaos amúgy sem menne, mert arra elő kell fizetni. Amikor megveszed kapsz 3 hónapot utána meg 2.99$ 3 havonta. Szóval nem hiszem, hogy kapcsolódna a játékszerverre előfizetés nélkül!

Live your life, like it's your last day!

(#6604) CrAck69 válasza scapegt (#6603) üzenetére


CrAck69
senior tag

Kb annyiért adod mint a boltban adják :)

Egyszer fenn....

(#6605) scapegt válasza CrAck69 (#6604) üzenetére


scapegt
senior tag

Nem kötekedésből, de mutass már egy HAZAI boltot ahol eredeti HTC gyári akkut kapsz 3.500,- Ft-ért.... :W

[ Szerkesztve ]

(#6606) S e t h válasza S e t h (#6565) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hahó?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#6607) Zirowe válasza scapegt (#6605) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nem kötekedésből, de szakmai topicban nem lehet hirdetni. :U

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6608) Zsolt2000 válasza scapegt (#6605) üzenetére


Zsolt2000
csendes tag

Nem kötekedés de ezt nézd: Link

Kb 10 dolcsi lesz a vége azaz = 2250-2500 forint körül és + 2 dollár a shipping azaz + 500 forint. magyarul 3000FT-ben megáll és ez zsír új. :)

És fontos 10 napon belül csönget vele a postás :)

(#6609) CrAck69 válasza scapegt (#6605) üzenetére


CrAck69
senior tag

minek hazai ha megvehetem külföldről is ? ;] :B

Egyszer fenn....

(#6610) Something_


Something_
őstag

Speedshopba kineztem magamnak aktiv brando autos tartot. Hasznal valaki ilyet? Be es kirakasnal nem kopik nagyon a telefon a rogziteseknel?
Amugy folia szukseges vagy a gorilla glass azt hekyettesiti, azaz nem karcolodik a kijelzo?

(#6611) mumk1 válasza S e t h (#6565) üzenetére


mumk1
addikt

A hibás pixelt leginkább alapos szemrevételezéssel lehet észrevenni, itt érdemes élni a 3 napos csere garanciával. (döglött pixeles azért nem sok volt eddig). Kikapcsolt állapotban nem ébreszt, sem ez, sem a többi droid. A legegyszerűbb ha repülőgép módba teszed, így senki nem zavar, a fogyasztás minimális és reggel ébreszt. A rootolás, bootloader kinyitás, hivatalosan, a HTC "engedélyével" végezve a garancia megvonásával/korlátozásával jár. Nem hivatalosan végezve könnyen megoldható és nyom nélkül visszaállítható, ha szervizbe kellene vinni. A porosodásra nem tudok mit mondani, nekem lassan fél éves lesz és semmi szösz, van akinek meg pár nap alatt porosodott.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#6612) bbalika81 válasza mumk1 (#6611) üzenetére


bbalika81
aktív tag

fólia bajban vagyok....
had kérdezzem már meg, hogy akinek van fólia a sensationon, az hol vette, és hogy helyezkedik el? minden irányban teljesen fedi az üveget?? keresztben nem hólyagosodik?

(#6613) mumk1 válasza bbalika81 (#6612) üzenetére


mumk1
addikt

Sok tapasztalatom nincs fólia témában, de tény hogy a széleinél hajlított üveg miatt nem könnyű tökéletesen feltenni. Brando nem véletlenül nincs hozzá. Úgy vettem észre, hogy a vékonyabb fóliákat könnyebb úgy felrakni, hogy ne maradjon alatta légbuborék, egy plasztik kártya és egy fél csepp víz tovább könnyíti a felrakást. Én kb. 4 hónapja tettem fel egy ilyen vékony fóliát és azóta tökéletesen áll rajta.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#6614) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Bricked kernel mellé érdemes felrakni a chainfire-t?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6615) pap


pap
senior tag

nah megjött nekem is a telcsim,überkirály :C

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#6616) zzola


zzola
félisten

Már régóta idegesít, nem tudom volt-e róla szó. Az a gondom, ha bekapcsolom a készüléken a GPS-t, a Skype offline-ra kapcsol, és úgy is marad...
Más találkozott már ilyennel?
WTF?

(#6617) MerLinh válasza Zirowe (#6614) üzenetére


MerLinh
senior tag

Ezt hogy érted, használható vele, nem ütközik egymással. Én használtam úgy gondom nem származott belőle
Érdemes ha tegras játékokat akarsz játszani =P nekem nem változott semmit vele =)

Zolar: nekem ilyen gondom nem volt mikor használtam skype-ot

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#6618) Zirowe válasza MerLinh (#6617) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nem úgy, hogy ütközik-e egymással, hanem hogy érdemes-e felrakni.:)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6619) mumk1 válasza MerLinh (#6617) üzenetére


mumk1
addikt

Csak ezért megéri. :D

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#6620) bbalika81 válasza mumk1 (#6613) üzenetére


bbalika81
aktív tag

tudsz abban segíteni hol vehetek vékony fóliát?

(#6621) mumk1 válasza bbalika81 (#6620) üzenetére


mumk1
addikt

Ebay-en találsz tonnaszámra, max 2$/6db.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#6622) Zirowe válasza bbalika81 (#6620) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Kicsit drágább, de én a mattra esküszöm: tartósabb, és kevésbé gyűjti a mocskot.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6623) Zsolt2000


Zsolt2000
csendes tag

És milyen az eredeti HTC fólia? Valaki próbálta már?

(#6624) zzola válasza Zsolt2000 (#6623) üzenetére


zzola
félisten

Én próbáltam.
Jellemzői:
-drága
-2 darab van benne

Nekem egyiket sem sikerült jól felhelyezni...

(#6625) Zsolt2000 válasza zzola (#6624) üzenetére


Zsolt2000
csendes tag

Igen, láttam hogy nagyon drága és hogy 2 darabos igazából a minőségére illetve a tartósságára lenék kíváncsi. Igazából nem tudom hogy 5k-ért csak a nevet veszem meg vagy tényleg jó is az a cucc.

(#6626) S e t h válasza mumk1 (#6611) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi.

Mostanra értem a végére a több mint 6000 hozzászólásnak és mostanra elbizonytalanodtam.
Ugyan nem tudom hány tulajdonos látogatja aktívan a fórumot, de kissé soknak tűnik már nekem is a garanciális javítások száma.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#6627) iendre válasza Zsolt2000 (#6623) üzenetére


iendre
csendes tag

nekem fent van!

Egyedül ez maradt fent, illetve ment fel rendesen.
Van a kijelző bal felső sarkától a közepe felé egy érzékelő, ez a fólia nem takarja el. Méretben is jó hozzá, alul felül.

de nem került 5000-be

(#6628) Something_ válasza S e t h (#6626) üzenetére


Something_
őstag

Nekem 2 napja van meg, szóval nem sokat ér a szavam, de sztem szenzációs ketyere! Egyszerűen gyönyörű, szép, jó.
Nem akarok más gyártót lefikázni, de nem egy sablonos nokia és nem egy tömeg samsung.

Így 2 nap után amitől félek, hogy nehogy megkopjon ez a gyönyörű telefon (nem fogom elcsúnyítani egy nagy teljes szilikontokkal, szerintem majd kap egy bőrtokot, csak akkor már nem csak nagy lesz, hanem vastag is:D)
Ami nem tetszik, hogy a töltő kábel elég rövid és elég sokat van ugye töltőn:D

Azt azért vedd figyelembe, hogy itt elég sokan a telefon 120%-át kihasználják, szóval nyüstölik elég rendesen, nem tudom, hogy te hogy fogod használni a telefont, de sok függ tőle..

[ Szerkesztve ]

(#6629) Zsolt2000 válasza S e t h (#6626) üzenetére


Zsolt2000
csendes tag

Szerintem inkább 5-6-7 nagyobb hangú illető vette el a kedved hisz ha megnézzed a tulajdonosok 80 ha merész akarok lenni akkor 90-ban meg vannak elégedve a készülékkel. Ez egy olyan dolog hogy még a legjobb cucc és tönkre megy de ennek van jó oldalai is.

Egy példa a részemről igaz nem telefonos. 3 éve vettem egy 900GTX+-ot bruttó 65-ért 3 év garival kb 4-5 hónapja bemondta végleg az unalmast. A szerviz közölte hogy sajnos nem cserélhető és cserélik nagyon lesápadtam először és utána mondta a szerviz hogy 65 forint értékű kártyát kapok így lett 460GTX OC-m. 1 forint ráfizetés nélkül.

Ugyan ez a mobil is ha valami elromlik újat kapsz így az új, és az új mindig jobb mint a régi :)

Lehet én látom rosszul a világot :)

(#6630) MerLinh válasza Zsolt2000 (#6629) üzenetére


MerLinh
senior tag

Itt azért más, videokartya kb nem javítható alkatrész cserével.:) itt azért cserélhető a főbb komponensek

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#6631) Zsolt2000 válasza MerLinh (#6630) üzenetére


Zsolt2000
csendes tag

Értelemszerű, de ebből azt hoznám ki hogy ha valamit a telőbán is cserélnek az azzal csak jobb lehet, és természetesen költség mentesen.

(#6632) S e t h válasza Zsolt2000 (#6629) üzenetére


S e t h
nagyúr

Van benne igazság amit írsz, mivel ha kibukik vmi hiba ott a csere, viszont jelenleg egy négy éves symbianos rendszert használok még, amelynek sosem volt gondja és ezért ijesztő kissé számomra a sok bug.
Mondhatni ez lesz az első lépésem az android világába és amennyire belebolondultam a sensationba, most annyira kacsintgatok másfelé, hogy egyáltalán milyen más alternatíva lehet ezen kívül.Mondhatni szinte semmi, amit ebben a topikban olvastam az galaxy s2-ről, az szintén nem kedveltette meg velem és a kijelző felbontása is gyengébb.

A kijelző felbontása az elsődleges amiért sensationre esett a választásom plusz a burkolat, ami később mint kiderült nem is annyira jó, mert elősegíti a porosodást.

Én elsősorban netezésre, időnként filmnézésre használnám, de ami még fontos szempont és itt nem is nagyon láttam ezzel kapcsolatban hozzászólást, létezik-e rá e-book reader program, mivel ha a szituáció úgy engedi akkor olvasgatnék is.

Hgabor89:
Ami még fontos lenne az akku készenléti ideje, nem tudom van -e olyan rom, ami meghosszabbítja ezt, mert szintén nagyon gyengének mutatkozik ebben a sensation.
A játékok viszont jobbára ki vannak lőve nálam.

Apropó, van rá kiforrott navi?

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#6633) #54715584 válasza S e t h (#6626) üzenetére


#54715584
törölt tag

Szerintem ne vegyék el a kedvedet a többiek :)

Nálam pozitívumok: lényegében a Sense volt a döntő, és az még csak jobb lesz majd a 3.5-ös verzióval. Gyorsan működik, nálam nem akadnak a programok, akkor sem, ha 4-5 dolog fut a háttérben. Általában 100-130 körül van a szabad memóriám, de akkor is, ha le van terhelve a gép. A net gyors nálam, nem csak wifivel, a belső böngészővel meg vagyok elégedve, a hangerő nekem elég, szépen szól. A lejátszó viszi az avi fileokat is, de nem mindet. Dice player fizetős, viszont döcögés nélkül viszi a 720p-s mkv fileokat is, felirattal is, giga méreten felül is. Nekem éppen kényelmesen fekszik a kezemben, jó a fogása, reagál minden érintésre. Automatikusan frissíti a telepített programokat vagy ha nem, értesítést küld. Fóliát-tokot nem használok, nem is karcolódott még meg, pedig már leejtettem, és próbáltam karcolgatni is a kijelzőt... :D

Negatívumok nálam: porosodik, hetente szétszedem, hogy kitisztítsam, bár még nem érzem macerásnak. Természetesen szépen gyűjti az ujjlenyomatokat, de már megszoktam, törölgetem is :) Volt idő, amikor fb nem frissített rendesen, ezért lemaradtam pár levélről, vagy a levelek nem frissültek időben a beállított értékek ellenére, bár ezek a dolgok már elmúltak. Ad-hoc újraindulás nálam csak 2x volt az elmúlt egy hónapban, a második pont rootolás után :) Nekem az a parám, hogy az USB-s töltő miatt egyszer csak majd letörik a csatlakozó pöcök, de egyelőre bírja még.

Ha pedig beállítasz mindent a telódon, az akksival sem lesz gondod, de tuti, hogy naponta kell tölteni. Részben ezért is várom az Android 2.3.5-öt legalább, abban van alvó mód, és nem kell manuálisan állítgatni dolgokat.

Azt hiszem hirtelen így ennyi részemről, bár biztosan kihagytam pár dolgot. :) Ki is hagytam, hogy nálam a GPS is jól működik, bár annyira sokat még nem használtam.

Én 11 év után váltottam Symbianról, és egyáltalán nem bántam meg. Ezért lett ez a teló a választásom a Sense miatt, mert az alap Andoridtól én nagyon idegenkedem.

Van benne Reader / Polcom, lapozható formában tudod olvasni az e-könyveket. ;) De marketről tudsz letölteni is.

[ Szerkesztve ]

(#6634) Something_ válasza S e t h (#6632) üzenetére


Something_
őstag

Navit még csak egy helyben használtam, nagyon gyorsan megtalálta a jelet, megkockáztatom, hogy gyorsabban, mint a Mio PNA. Nincs még autós tartó, de lehet, hogy majd ki fogja váltani a PNA-t. Meglátjuk, hogy szuperál.

Aksi idő? Bocs erről nem nyilatkozom, mert 2 napja van meg, azóta le sem raktam:D Konkrétan kiváltotta a PC-t netezés szempontjából:) Lehet, hogy csak az újdonsága varázsa, de nagyon élvezem. Ez előtt egy 6500 classic volt, ami 10 napig bírta aksi időben, előtte egy Nokia N97, ami csak 1 napig, de az fagyott, meg minden. Ehhez képest az egy rakat szar volt:) Eddig 3x indult újra a Sensationben a Sense, de most tesztelgetem és gondolom kap terhelést:)

Aksi időt sztem ki tudod húzni, ha kilövöd a widgeteket a főképernyőről.. de nekem jelen pillanatban kint van egy csomó minden. Ha itthon vagyok és fele alatt van akkor majd megy a töltőre (vagy majd kap egy dokkolót), ha autóban akkor autós töltőre és tartóba.

Ilyen tartót használ valaki? Nem kapik tőle a telefon ki és bevételnél, ahol rögzül a tartóhoz?
[link]

Csatlakozom monstre, nekem is a döntő szempont a Sense volt, plusz az anyagkidolgozás, egyedi az egész telefon. Ha a belső értékeket néztem volna, veszek egy SGS2-t. De az kinézetre, minőségre, plusz sima androiddal nagyon nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#6635) S e t h


S e t h
nagyúr

Köszönöm a reakciókat, elképzelhető, hogy még jelentkezem, mert ha megvenném a készüléket, akkor az nagy ugrás lesz az új rendszer világába. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#6636) #54715584


#54715584
törölt tag

Másfél hónapja kezdtem nézegetni a telókat, akkor 3 db 2 magos volt a piacon. A HTC és a Sense megvett kilóra, ezért döntöttem mellette. SGS2-es ismerőseim meg az ő telójukra büszkék, az ájfónosok meg megint csak a sajátjukra.
Jó hogy utána olvastál a dolgoknak, le a kalappal, hogy végignyálaztad a fórumot. Nézd át párszor a specifikációkat-teszteket is, hogy mi van belül, mit tud a teló, ezeket nézd meg különböző oldalakon, ha tudsz angolul, érdemes angol nyelvű teszteket is elolvasnod, aztán dönts amellett a teló mellett, amelyikhez a szíved húz :D
Az enyémnek lelke van, az tuti :D

Jah és az akksi: sosem elég. Bármilyen telót is veszel, tényleg nyálazd át a beállításokat, mert lehet velük "spórolni". Bár én azt mondom, amennyien heavy userek vagyunk, már az is nagyon jó dolog, hogy 1 napig húzza az akksi :) Persze Angry birds-el simán lemeríted 2 óra alatt :D Ja igen, olyankor melegszik is az akksi rendesen. Alapban olyan 27 C° körül van, "forrón" meg 40 C°

[ Szerkesztve ]

(#6637) scapegt


scapegt
senior tag

Ha meri vk, vegye meg hong kongbol, biztos eredeti. De tudjatok mit? Valakinek ingyen odaadom, jo? Ha mar ennyire kotekedni tudtok csak..ha meg nem kell senkinek, kidobom a kukaba az eredeti htctol kapott akkumat.

(#6638) Something_ válasza scapegt (#6637) üzenetére


Something_
őstag

Nekem johet postan:D

(#6639) #54715584


#54715584
törölt tag

Jah, és ami vicces, mióta meg van a teló, nem is használtam a bluetoothot, mert ha fél méterre voltunk is egymástól, akkor is megoldottuk e-mailben a fileok cserélgetését :D

scapegt nyugi, hamarosan biztosan el tudod adni :)

(#6640) CrAck69 válasza Something_ (#6634) üzenetére


CrAck69
senior tag

Ez a tartó, ebay-en olcsóbb
kb 1000ft :)

@scapegt
ez rendes dolog tőled de ingyen ne add oda :)
eladható ez, várj vele.

[ Szerkesztve ]

Egyszer fenn....

(#6641) Something_ válasza #54715584 (#6639) üzenetére


Something_
őstag

En tegnap a regi nokiara racsatlakooztam bt-n es az osszes nevjegyet athuzta egyben, egy perc alatt.

(#6642) Bátor75 válasza Zsolt2000 (#6625) üzenetére


Bátor75
tag

Én még nem próbáltam felrakni, de van egy bontatlan csomag.
Innen származik: :DD

99 péz volt :C

Most ez van fenn:
Terrapin
Ez elég jó, csak a széleken pöndörödik fel kb. 1mm-t.

Xiaomi MI3 W & Chuwi VX1 & Lenovo S850

(#6643) Bátor75 válasza CrAck69 (#6640) üzenetére


Bátor75
tag

Én ezt a tartót használom.
Ez sem volt drága, és még hűl is a teló ha sokat megy a navi :D

Xiaomi MI3 W & Chuwi VX1 & Lenovo S850

(#6644) CrAck69 válasza Bátor75 (#6643) üzenetére


CrAck69
senior tag

azt én is néztem, de ő olyat linkelt csak 3.5x drágábban :)

Egyszer fenn....

(#6645) Something_ válasza CrAck69 (#6644) üzenetére


Something_
őstag

Amit te linkeltel az 30 nap mire itthon van, nem? Az kicsit sok nekem, azoval itthon veszek majd.

(#6646) Bátor75 válasza Something_ (#6645) üzenetére


Bátor75
tag

Nem akarok hülyeségeket írni, de nekem tőle megjött asszem 12-13 nap alatt.
A gyári dual USB autós töltőm (másik eladótól, de szintén Hong Kongból) meg ja,
volt majdnem 1 hónap mire idért. Ennek az eladónak anno már írtam is, hogy hol van
a cucc, a válasz az volt, hogy majd akkor izguljak, ha nem ér ide 43 munkanap alatt :Y
Úgyhogy ha gyorsan kell akkor vedd meg itthon
Szerintem ez nagyban függ a szerencsétől, mert ha befér még az induló konténerbe
akkor itt van viszonylag hamar, ha meg nem akkor meg kell várni a következő konténer
indulását. Gondolom én, habár nem vagyok postás. :))

Xiaomi MI3 W & Chuwi VX1 & Lenovo S850

(#6647) Zirowe válasza Bátor75 (#6646) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ne dőlj be a 43 munkanapos dumának, mert az ebay protection csak 45 napig igényelhető, és ez nem csak a munkanapokra korlátozódik.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6648) Bátor75 válasza Zirowe (#6647) üzenetére


Bátor75
tag

Ismét tanultam valamit :) Köszönöm.
De már "régen" megjött a cucc, bőven a 45 napon belül.
Szerencsére.

Más: mennyire jött be neked az RCMix? Nekem 1 nap után elég jónak tűnik.
Volt 63 perc telefonálás, 4-5 sms, kb. 20-25 perc filmnézés, kb. ugyanennyi net, olvastam kb. 1/2 órát könyvet, és full töltésről estére 36 %-ra ment le.
Még más: a bsplayer bevált, köszi a tippet.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI3 W & Chuwi VX1 & Lenovo S850

(#6649) #54715584


#54715584
törölt tag

Vki linkelt egy bárányos játékot. Hát te jó ég ez mennyire jóóó :) Próbáljátok ki :D

(#6650) S e t h válasza scapegt (#6637) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mivel neked van tapasztalatod a samuval és a htc-val kapcsolatosan is, szeretném megkérdezni ,hogy mit értettél pontosan azon, hogy a samu aksija sokkal jobb?
Számszerűen ezt ki tudod fejezni?Persze csak kb. ugyanazon igénybevétel melletti összehasonlításnál.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.