Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3901) F-ECT$ válasza Anulu79 (#3893) üzenetére


F-ECT$
titán

Az sgs2-n az új romokkal már csak a hátlap melegedik, a kijelző nem.

Dive ever, work never.

(#3902) CrAck69 válasza Nikk (#3888) üzenetére


CrAck69
senior tag

memóriakártyáról?
mekkora volt a mérete a fájlnak?

Egyszer fenn....

(#3903) Nikk válasza CrAck69 (#3902) üzenetére


Nikk
senior tag

Memkariról jah. A prohardveres ASUS OPlay teszt tesztvideóit használtam. Ha gondolod kerítek nagyobb vidit is, de szerintem azt is vinni fogja ugyanis streameli a quictimeot a rendszer, ergo fileméretfüggetlen... :)

Jah és 180MB... ;)

[ Szerkesztve ]

DIGIC

(#3904) kokler válasza zzola (#3882) üzenetére


kokler
aktív tag

Zolar: A legújabb frissítésben javítottak a hangerőn a Sensation-nél!

Navigációra pedig nyugodtan ajánlom a Navigon-t, már Desire-n is azt használtam és teljesen megfelel országon belül is :DD

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#3905) zzola válasza kokler (#3904) üzenetére


zzola
félisten

Hát nekem a javított is halknak tűnik-sajnos...

(#3906) kokler válasza zzola (#3905) üzenetére


kokler
aktív tag

Halkabb, mint a Desire, de nekem az is hangos volt :))

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#3908) Joe1985


Joe1985
tag

7500 Ft-ért az egész burkolatot cserélhetitek, ha karcos lesz. Szerintem így semmi értelme venni tokot. Kérdés, hogy ez milyen minőség...

Sensation battery cover

[ Szerkesztve ]

(#3909) Anulu79 válasza Xaels (#3898) üzenetére


Anulu79
addikt

Kikattanni kikattan de onnantól tovább nem jön ki.

(#3910) zzola válasza Anulu79 (#3909) üzenetére


zzola
félisten

Finoman próbáld meg kihúzni, nekem is nehezen jött ki!

(#3911) Anulu79 válasza zzola (#3910) üzenetére


Anulu79
addikt

Próbáltam finoman meg erősen is de nem adta meg magát. :)

(#3912) zzola válasza Anulu79 (#3911) üzenetére


zzola
félisten

:W

(#3913) Anulu79 válasza zzola (#3912) üzenetére


Anulu79
addikt

Siker! Kijött! :)

(#3914) zzola válasza Anulu79 (#3913) üzenetére


zzola
félisten

Ez nem lehet egyedi dolog, hogy ilyen nehezen jön ki...
Gratula! :D

(#3915) Anulu79 válasza zzola (#3914) üzenetére


Anulu79
addikt

Beraktam egy másik kártyát mert valamit meg kellett néznem és az is nehézkesen jött ki. De a lényeg, hogy kijött. :)

(#3916) szasz1


szasz1
tag

Csak én nem találom, vagy tényleg nemlehet úgy szerkeszteni a névjegyzétek a HTC Syncel mint a nokia pc suitejával? ha nem akkor milyen progit ajánlotok erre?

(#3917) scapegt válasza szasz1 (#3916) üzenetére


scapegt
senior tag

Nem kell progi, ott a gmail :) ott atirod, aztan sync.

(#3918) szasz1 válasza scapegt (#3917) üzenetére


szasz1
tag

De nem minden contactomnak van gmailje, épp ez a baj hogy van a névjegyzék a most új telomban megint, amiben vannak nevek 6-10x benne :D érzi ő hogy egy a tag, de mégis 6-10 bejegyzés van a telkönyvben, múltkor átírtam kézzel telón de most nemakarok ezzel szarozni órákat :D

(#3919) szasz1 válasza scapegt (#3917) üzenetére


szasz1
tag

Jahogy jah :D meglátszik még newbie vagyok android téren :D köszi

(#3920) Nikk


Nikk
senior tag

Hehhe... Most vay azért nem.ír ide szinte senki, mert mindenii rettenetesen elfoglalt, vagy azért mert tökéletes a kütyü és nincs mit írni róla... :P

DIGIC

(#3921) Criton válasza Nikk (#3920) üzenetére


Criton
veterán

minden tökéletes :)

(#3922) scapegt válasza szasz1 (#3919) üzenetére


scapegt
senior tag

Ezek szerint sikerult? :)

(#3923) szasz1 válasza scapegt (#3922) üzenetére


szasz1
tag

Most küzdök vele, onnantól hogy átírom a googlet és nyomtam egyet a telefonon hogy syncronizálás most onnantól jónak kéne legyen? mert még így is van amiből van több stb :(

(#3924) szasz1 válasza szasz1 (#3923) üzenetére


szasz1
tag

Már csak azt kellene megoldani, hogy amit begyűjt mindenhonnan contactot, facebook stb stb :) azokat is tudjam szépen szerkeszteni :D mert az még mindig nemmegy a telszámok, meg a gmailes mailcímek már megvannak, de még az fb hiányzik :D

(#3925) kokler válasza Nikk (#3920) üzenetére


kokler
aktív tag

Mindenki nyakig ül a hideg vízben, fején a szalma kalappal és a Sensation nem vízálló... :DD

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#3926) CrAck69 válasza kokler (#3925) üzenetére


CrAck69
senior tag

Vagy nincs Roaming kapcsolata xD
és így nem tud netezni külföldről :C

Egyszer fenn....

(#3927) kokler válasza CrAck69 (#3926) üzenetére


kokler
aktív tag

Hát én most legfeljebb direkt a tengerbe mennék (nem a partra) vagy fel a Svédekhez ;)

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#3928) CrAck69 válasza kokler (#3927) üzenetére


CrAck69
senior tag

sajna én még nem voltam külföldön :)

Egyszer fenn....

(#3929) Xaels válasza CrAck69 (#3928) üzenetére


Xaels
félisten

Sajnos én sem, de tervezem, hogy egyszer kimegyek a HTC őshazájába körülnézni :K

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3930) scapegt válasza szasz1 (#3923) üzenetére


scapegt
senior tag

Az lehet a gond, h mutatjaa telkonyv a telon azosszes kontaktodat. Szurd le a beallitasoknal h kiket mutasson. Nekem is voltak kettozesek v akar 3x is szerepelt vk a telkonyvben, aztan csak azokat mutatja most akik a gmailban vannak. Ott ird beakik kellenek, a tobbit tuti Fb-rol meg innen-onnan szedi.

(#3931) keIdor válasza Xaels (#3929) üzenetére


keIdor
titán

Annál százszor szebb helyek vannak itt Európában is. Ráadásul olcsóbb...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3932) Xaels válasza keIdor (#3931) üzenetére


Xaels
félisten

Európában a Skandináv félsziget meg az Alpok amiket meg akarok majd nézni, de Taiwan is nagyon különleges és rengeteg látni való van. Na meg az emberek annyival másabb szemlélet szerint élnek.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3933) keIdor válasza Xaels (#3932) üzenetére


keIdor
titán

Hát mindkettő gyönyörű, de akkor már a Francia Riviérát se hagyd ki, mondanom se kell mennyi gyönyörű hely van még Spanyolországban, Olaszországban és Görögországban is, meg a közeli Horvátországban. Sok-sok sziklás tengerpart.
Mondjuk engem Ázsia nem nagyon vonz, csak Thaiföld, inkább Észak-Amerikába mennék ha annyi pénzem lenne ott még nem voltam.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3934) kokler válasza keIdor (#3933) üzenetére


kokler
aktív tag

OFF ha lehet kérni :U

Idén sikerült eljutni Pisa-ba. Hát egyszer érdemes mindenkinek és még olcsó mobilnetjük is van :))

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#3935) Xaels válasza keIdor (#3933) üzenetére


Xaels
félisten

Nyugat EU nem vonz egy cseppet sem az Alpokat kívéve, a Franciáktól egyenesen feláll a hátamon a szőr, pedig párom minden áron oda akar menni :DDD Görögök, Horvátok, Olaszok sem vonzanak.

Észak Amerikában a favorit Alaszka.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3936) keIdor válasza kokler (#3934) üzenetére


keIdor
titán

Jogos! Bocsi, reggel van meg 3G. Egyetértek, Pisa se semmi.

Xaels: Látom akkor északi beállítottságú vagy.:D Ami nem baj, mert én is imádom a hegyeket, de a sziklás tengerpartot is, na de ez nagyon off szóval fejezzük be.:D

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3937) kchris78 válasza keIdor (#3933) üzenetére


kchris78
veterán

igazad van, észak USA-t érdemes megnézni, én idén ejtettem meg (keleti part) és ha nem is élne ott az ember de érdemes ellátogatni a főbb helyekre, úgy már másképp nézel egy amcsi filmet hogy már volt ott az ember :) (minden filmben pl NYC-ből elég sokszor ugyanaz a helyszín..). Annyira sok pénz nem kell hozzá, repjegyet akcióba, szállás annyira nem húzós ha nincsen az embernek extra igénye, kaja meg mint itthon (és itthon is enne az ember ugyanazon idő alatt).

(#3938) Xaels válasza keIdor (#3936) üzenetére


Xaels
félisten

Sajnos/nem sajnos nemigazán tudok mit írni a telefonról. Tökéletesen működik, minden a helyén van, tényleg nem tudok mibe belekötni. Már csak valamelyik nap azt a Heroes portot akarom rajta kipróbálni, mert a 6. rész demojától teljesen rákaptam megint, bár most a Deus Ex lesz az első számú közellenség :D

Igen főleg északi beállítottságú vagyok, nem bírom a meleget, Novemberi gyerek vagyok nah :DDD Zenében is főleg ők tudnak olyat alkotni amit nem tudok megunni(mármint a Skandináv vidékiek).

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3939) keIdor válasza Xaels (#3938) üzenetére


keIdor
titán

Ha minden jól megy októberben veszek egy Sensation-t mikor hazajöttem, csak azt nem tudom még, hogy érdemes-e megvárnom a 720p mobilokat. Mert szerintem egyébként csak jövőre jönnek, mindig akkor van nagyobb vérfrissítés. Ha igaz a tavasz, akkor Sensation. :K Bár eshetne az ára mert elég drága még mindig, nekem legalábbis. Nekem nem jön be a Deus, nem tudom mik azok a 94%-os értékelések. :F

kchris78: +Kanada. :K

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3940) Xaels válasza keIdor (#3939) üzenetére


Xaels
félisten

Én még 160-ért vettem, ahhoz képest már szépen leesett az ára, bár tényleg nem olcsó jószág és szerintem nem nagyon fog már esni maximum a szolgáltatóknál rabsággal. Az IFA-ra meg a HTC nagy parádéjára én is kíváncsi vagyok Szeptemberben, de nem hiszem, hogy most egy darabig váltani fogok. Ennél többet a számomra fontos funkciókban 720p-s kijelzővel sem tudna többet nyújtani.

A Deus Ex nagyon jó lett szerintem. Nem próbáltam a kiszivárgott BETA-t így csak a teljesről tudok nyilatkozni amit ma reggel aktiváltak a Steam-en. Nehéz, gondolkodós és sok lehetőséget felvonultató játék. Az optimalizáció is jó lett és bár az átvezető videók nem a legszebbek amiket láttam eddig(kivéve a főcím videó a műtét jeleneteivel), de maga a játék iszonyatosan szép. Single-ben mindenképpen szerintem eddig az év játéka.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3941) rgeorge


rgeorge
addikt

Sziasztok! A tárcsázóban ki lehet valahogy kapcsolni a tárcsázó-hangokat? Nem találok erre vonatkozó beállítást.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#3942) szirtesp válasza rgeorge (#3941) üzenetére


szirtesp
tag

setting/sound settings/feedback résznél az első - Audible touch tones

Boccs, az angolért, csak nem tudom hogyan mondják pontosan magyarul.

[ Szerkesztve ]

(#3943) rgeorge válasza szirtesp (#3942) üzenetére


rgeorge
addikt

Ó hogy a fordítónak legyen mozgalmas a napja... Magyarul ez: Hallható érintési hangok, számgombok lenyomásakor hang lejátszása.
Köszönöm.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#3944) szirtesp válasza rgeorge (#3943) üzenetére


szirtesp
tag

Szívesen!

Más
Az lehet ha berakom szilikon tokba, akkor elmegy a térerő, míg előtte 3 pálcika volt?

(#3945) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Nekem is a hangokkal van bajom. Hol tudom azt kikapcsolni, hogy ha a telefon visszajön készenlétből, akkor ne adjon hangot?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#3946) Gh0sT válasza Criton (#3598) üzenetére


Gh0sT
addikt

Normális egy ilyen toknál, hogy a telefon kilóg belőle néhány millimétert?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#3947) szirtesp válasza Gh0sT (#3945) üzenetére


szirtesp
tag

setting/sound/feedback alatt 3-ik - screenlock sound be van pipálva? ha igen az a ludas

(#3948) jani220 válasza szirtesp (#3944) üzenetére


jani220
csendes tag

Nalam nem valtozik a terero ha berakom a szilikon tokba, viszont a wifi egy kicsit gyengul.

(#3949) Criton válasza Gh0sT (#3946) üzenetére


Criton
veterán

Szerintem normális. Valamint HTC is mondta, hogy ez a tok Sensationhőz teljesen tökéletes.
A "gyári" amit konkrétan ennek a telefonnak csináltak, szerintem az életben nem fog kijönni, mert minden alkalommal csak tolják a dátumot...

A néhány mm szerintem elmegy, nekem is kilóg egy picit.
Az a tok van akkor neked is mint nekem?

(#3950) Gh0sT válasza szirtesp (#3947) üzenetére


Gh0sT
addikt

Semmi nincs bepipálva.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.