Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#986) TeriYaki_ válasza TeriYaki_ (#747) üzenetére


TeriYaki_
csendes újonc

Na, hát akkor válaszolok a kérdésemre :D Igen, múlthét szombaton (10.-én) megérkezett. A hétvégén-hétfőn belaktam. iPhone 4S-ről váltottam, nagyon szerettem a telefonom, de azt kell mondjam ég és föld a különbség, a Honor javára (azért mentségként szóljon, hogy a 4S egy 2012-es konstrukció, és a sebességtől eltekintve még megfelelően működik).

Sokan leírták már előttem, ezeket csak megerősíteni tudom: Gyönyörű kijelző, ház, baromi gyors rendszer és ujjlenyomat-olvasó. Amit nem említenek mások, hogy a hangszórója is nagyon jól szól, kellően hangos, és jó minőségű, valamint fülhallgatóval is rendben van a hangzás. Egyelőre maximálisan meg vagyok vele elégedve, remélem, hogy legalább 2 évig tartja a szintet.

A "gyorsboltban" vásároltam hozzá szilikontokot, és egy üvegfóliát, amíg megérkezik távol-keletről a kinézett tok.
Jó bunkók voltak a rendelésátvételkor, kb. 2x kellett köszönni amire észrevették, hogy foglalkozni kéne a vásárlóval. Továbbá kinevettek amikor rákérdeztem, hogy hogyan érdemes feltenni az üveget. Amikor az egyikük meg akarta mutatni, hogy mi van a dobozban, el is vette tőlem, mert kiderült, hogy "jé ez pont selejt", úgyhogy hozott egy másikat. Jó kérdés, hogyha nem kérdezek rá, mit csinálok otthon a selejttel.
Az üvegfólia nem ér végig a telefonon se hosszában, se szélességében, ami ebből zavaró: Fehér háttér esetén az üveg peremén lehet nézegetni az RGB szivárványt. Akinek érkezik olyan üveg, ami legalább a kijelző széléig kiír, okvetlenül szóljon. :)

@mantequilla : Take your pills, man...

"Nincs a világon olyan probléma, amit ne oldana meg egy csésze kávé!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.