Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4201) knyitogato válasza hallerlaller (#4196) üzenetére


knyitogato
őstag

Ezért nem téptem ki, hanem rendeltem nfc nélküli hátlapot háromezerért :) tartalék nem jön rosszul amúgy sem belőle.

Deetzh: jó döntés. És egy a lényeg, ha megjön, ne a hibákat keresd, hanem lakd be, élvezd ki. Pl. annak ellenére, h nem HD, szerintem eszméletlen szép videókat csinál - nappal teszteltem - , talán SGS2-nél láttam ilyet még. Nem is értem.

[ Szerkesztve ]

(#4202) Deethz


Deethz
csendes tag

Az lesz knyitogato :D

Köszönöm mindenkinek a sok segítséget ma/tegnap, bocs ha idegesítő voltam néha (mindig)
:B :R

[ Szerkesztve ]

(#4203) hallerlaller válasza mgTerminator (#4200) üzenetére


hallerlaller
addikt

ha az nem is, de ezt mindnképp ajánlom: www.j-walk.com/other/wifispray/

:DDD én ezt használom, csak ajánlani tudom!

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#4204) mgTerminator válasza hallerlaller (#4203) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hát igaz nem olvastam el, de ez nagyobb hülyeségnek hangzik mint amit én linkeltem :D

(#4205) nexusking


nexusking
aktív tag

Az ilyesmi dolkolòk ùgy màr nem mûködnek, ha a telon van pl szilikontok?
vagy van egyàltalàn olyan dokkolò, ami muxik tokkal?

(#4206) Lara1


Lara1
csendes tag

Szombaton vettem a telefont van vagy 7 db pixelhiba ami nagyon világit ha ma visszaviszem benne van a 3 napba kicserélik vagy szervízbe küldik (Extreme Digital)?Mivel lehet visszazárni a bootloadert a garancia miatt?

Samsung Galaxy S2 Turkbey V.26

(#4207) DemonDani válasza Slukkica (#4167) üzenetére


DemonDani
addikt

üzemidő?
1-2óra? :DDD nagyon komoly ez a pontszám, de lehet nem lenne simább a rendszer futása mint az én gyárim+ADW EX rendszeré.
SGS+MIUI elvérzett ellene, a srác csak hebegett mikor látta hogy bizony lassúcska az övé az enyém után ;]

(#4206) Lara1
te sem vagy egy halasztgatós tipus :DDD 3 napos sincs de már bootloader nyitva

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4208) Dzsuri89 válasza Lara1 (#4206) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Ugyanazokkal a lépésekkel, ahogy kinyitottad csak a parancs zárásnál a kövezkező legyen:
fastboot oem lock

(#4209) knyitogato válasza Lara1 (#4206) üzenetére


knyitogato
őstag

72 órás hiba, cserélni kell.

(#4210) DonMedve válasza mgTerminator (#4195) üzenetére


DonMedve
addikt

Szerintem nincs ellene,csak nem akarja buherálni.Mondjuk Én személy szerint,kipróbáltam mindegyiket,Cm7 Nightly-t,MIUI-kat mindegyikből többet,különböző kernelekkel,de a vége mindíg az,hogy kikötök az alap rendszernél.Mint előbb írtam,annyira folyékonynak,gördülékenynek egyiket sem éreztem mint az alap androidot.Lehet bennem van a hiba,de ez van.Két dolog amit hiányolok az alap androidból,a módosítható energiawidget a notificationba,de még ha a sima módosítható lenne azzal is megelégednék,meg a restart lehetősége.A többi nem hiányzik.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#4211) Slukkica válasza DemonDani (#4207) üzenetére


Slukkica
őstag

DemonDani:(#4206) Lara1
te sem vagy egy halasztgatós tipus 3 napos sincs de már bootloader nyitva.

Nekem kb 10 percig volt zárt ;]

ÁÁÁÁÁ 1-2 óránál jóval több. :D

Nem igazán a leghosszabb üzemidő volt a célom :DD Majd lehet az is eljön és ahhoz is csinálok egy tweak pakkot.

Reccenés, lassulás? ... Na annak nincs nyoma. :C

UI.: Persze abban igaza van annak aki azt mondja hogy a Quadrant értékek semmit nem számítanak! Én is így gondolom. A felhasználói élmény a lényeg.

Egyébként csak teszt erejéig járatom 1.44 perfomance módban a telót. Nem vagyok én a magam ellensége. Nincs pénzem másikra.
A normál hétköznapokban 1.00 ondemond-ban van.

UUI.: Ha van kedve más is kipróbálhatja, elméletileg nem feltétele a tweak pakknak a MIUI. Nem teszteltem ugyan, de menni-e kellene más rendszeren is.

[ Szerkesztve ]

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#4212) DonMedve válasza Slukkica (#4211) üzenetére


DonMedve
addikt

Alá kéne raknom a gyári rendszernek! ;] Kiváncsi lennék mit hoz ki belőle. :F

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#4213) jackbacsi87 válasza DonMedve (#4210) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

restartot meg lehet oldani.terminalba beírod hogy reboot

(#4214) DonMedve válasza jackbacsi87 (#4213) üzenetére


DonMedve
addikt

Túl sokat kell pötyögni! :B :DDD

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#4215) jackbacsi87 válasza DonMedve (#4214) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

:C :C ez jó :C :C

akkor próbáld meg a quick boot-ot, nem tudom milyen, de valahol ezt ajánlották

(#4216) DonMedve válasza jackbacsi87 (#4215) üzenetére


DonMedve
addikt

Próbáltam,de valahogy nem tetszett ahogy restartol.Rányomsz,azt csak úgy simán újraindul,mint amikor beszarik a rendszer,nem tudom érted e mire gondolok.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#4217) mgTerminator válasza Slukkica (#4211) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ez a kernel túl jónak hangzik hogy igaz legyen :D De főleg ez a rész:
WIFI module (erősebb vételi támogatás)

(#4218) mgTerminator válasza mgTerminator (#4217) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ki csinálja ezt a kernelt? Te is bele tudsz nyúlni Slukkica? Csak azért kérdezem mert elég szegényes mondjuk a procituning rész :D csak 1440MHz van és a feszültséget sem lehet állítani...

Nézdcsak, én azt javaslom hogy nézd meg EZT a kernelt ;) Látom nemrég jött ki egy újabb verzió, a 7.0-ás :D

De sajnos még mindig nemtom hogy melyiket érdemes feltenni, a CFS-t vagy a BFS-t :(

[ Szerkesztve ]

(#4219) jackbacsi87 válasza DonMedve (#4216) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

értem a problémát.

Újra raktam az eredeti rom-ot, és a superuser eltűnt. Ezt akarom most valahogy visszarakni, de idáig nem jött össze.ez alapján próbáltam, de windowsnál azt írja, hogy "waiting the device", oszt megáll.Linuxnál meg a "parancs ne található".
Ezen kívül az újrarakás óta ha hívnak, és hozzáérek a hangerőszabályzóhoz, elnémul a hangszóró. erre vmi ötlet?

(#4220) rionpulya válasza jackbacsi87 (#4219) üzenetére


rionpulya
tag

Az egy feature, hogy elnémítod a csengőhangot kicsöngés közben, a hangerőszabályzó érintésével. Nem hiba.

(#4221) jackbacsi87 válasza rionpulya (#4220) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

és ez alapból be van rakva?hol tudom kiszedni?

(#4222) DonMedve válasza mgTerminator (#4218) üzenetére


DonMedve
addikt

Nagyon egyszerű.Felrakod az egyiket,azt utána felrakod a másikat.Azt megnézed mi a kettő között a különbség. :) Amelyik tetszik,azt meghagyod.De amúgy miért nem kérdezed meg ott a fórumon?Vagy ninsc ott valami leírás mi a különbség a kettő között?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#4223) Dzsuri89 válasza jackbacsi87 (#4219) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Pár perc és küldök PM-et!

(#4224) Lara1 válasza Dzsuri89 (#4208) üzenetére


Lara1
csendes tag

ott akadok elhogy beíroma "fastbootoem unlock"parancsotés nemtörténik semmi" waiting for device"

Samsung Galaxy S2 Turkbey V.26

(#4225) Dzsuri89 válasza Lara1 (#4224) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nem jól írod be a parancsot, mert ez a helyes: fastboot oem unlock

Te nem visszazárni akarod?

Visszazárás: fastboot oem lock

Ezt olvasd át: Leírás

[ Szerkesztve ]

(#4226) DonMedve válasza Lara1 (#4224) üzenetére


DonMedve
addikt

.

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#4227) havri1


havri1
félisten

Ma másodjára forul velem elő, hogy nézem a telefont, és "X nincs szolgáltatás" üzenet vár a taskbaron.
Úgy ahogy van, elfelejtette a gsm hálózatot. Csak restart segített...Vodafone BP II. kerület..

havri

(#4228) mgTerminator válasza havri1 (#4227) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ez teljesen normális, már ígyis túlteljesít a telefon, és ami a legfontosabb hogy isten őrizz hogy valaki szervizbe vigye! :D
Ez végülis csak egy 70ezres telefon, alig több mint 1 havi fizetés, ne legyenek már ilyen nagy elvárásaitok hogy "telefonálni egy telefonnal" xD Ez annyira olcsó hogy más csak ilyennel törli a seggét… :D

Én szerdán adom be, mert én se vagyok teljesen normális :D

[ Szerkesztve ]

(#4229) Lara1 válasza Dzsuri89 (#4225) üzenetére


Lara1
csendes tag

De vissza akartam de nem sikerült úgy irtam ahogy te írtad de nem megy.

Samsung Galaxy S2 Turkbey V.26

(#4230) slice14 válasza mgTerminator (#4228) üzenetére


slice14
veterán

A wifit leszámítva ez egy nagyon jó telcsi. Főleg ennyi pénzért. A wifi meg nem annyira vészes szerintem.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#4231) hallerlaller válasza mgTerminator (#4218) üzenetére


hallerlaller
addikt

na néztem a matr1x 7-es kernelt is, nekem a cfs-ek jobban bejönnek, viszont az csak trinity kernelek-nél a bolygótesztnél 65fps-re beáll mint a cövek, matr1x kernelek meg 56-on vannak. Viszont ezeknél az új kerneleknél megszűntek a textúrahibák bolygótesztben(nekem volt) szóval itt valami előrelépés történt mindenkinél.

találtam is egy jó tinity kernelt ami max 1312MHz-en működik ~4500-akat dobál és stabil vele a telefon. Jelentem teljesen folyamatos mint egy wp7 vagy ios.

am most olvasom valaki egy régebbi trinityvel +cm7 kang rom felhúzta 1500+ra és 6000+ a quadrant :DDD azállatja

nekem 1400-on nem fut végig a quadrant se, lefagy majd reboot :B sztem ez már belerakott vízhűtést is vagy szobai ventillátor tetején van a telefon.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#4232) nexusking


nexusking
aktív tag

#4205-re valaki valamit?

(#4233) slice14 válasza nexusking (#4232) üzenetére


slice14
veterán

Passz, dokkolós töltőt szeretnél venni?

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#4234) nexusking


nexusking
aktív tag

deadpixel testtel talàltam kb 5-6rossz pixelt fekete hàttér elõtt, egyik sem egmàs mellett. szerintetek érdemws reklamàlni érte?
igen, olyat, amiben àll a telefon, ebbøl gondolom nincs olyan sok fajta. szøval tokkal is belefér?

[ Szerkesztve ]

(#4235) ricsi0307 válasza hallerlaller (#4231) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Hogy kell rajta kernelt cserélni?Én most Super OSR romot használok ezen is lehet?Hol lehet letölteni őket.Bocs de ehez nem értek csak a komplet Romok felrakásához.

(#4236) hallerlaller válasza ricsi0307 (#4235) üzenetére


hallerlaller
addikt

simán felflasheled recoveryből mint a romot, itt nézz körül amelyik fórum előtt a [KERNEL] van, azokba lesznek, én most a trinitykkel kísérletezek: [link]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#4237) RexpecT


RexpecT
addikt

Valaki használ itt bluetooth headsetet?
Néztem egy ilyet ez egész jónak néz ki, és nem is vészes az ára, gondolom lehet Androiddal is használni.

(#4238) havri1 válasza RexpecT (#4237) üzenetére


havri1
félisten

Én igen, csak azzal gyakorlatilag. Nokia 104, alsó kategória, teljesen jól működik vele.

havri

(#4239) ricsi0307 válasza RexpecT (#4237) üzenetére


ricsi0307
senior tag

És nekem melyik kell?Van három féle:cm7,bionix,stock.Gondolom a legutolsó az és akkor letöltöm ráteszem sd-re majd recovery-ből telepítem ugye?

(#4240) RexpecT válasza havri1 (#4238) üzenetére


RexpecT
addikt

Stereo headsetre gondoltam, de ha a simával működik akkor gondolom a sztereót is kezeli.

(#4241) mgTerminator válasza hallerlaller (#4236) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ha találsz valami jó kernelt akkor oszd meg velünk :D

Slice14: Nekem a gsm része is elég gyenge…

(#4242) -axxon-


-axxon-
tag

MUI 1.9.9. rom miért akar frissülni 1.9.16-ra?

Mindegy, milyen nehéz volt a tegnap, ma mindent újrakezdhetsz.

(#4243) feka007 válasza nexusking (#4234) üzenetére


feka007
nagyúr

Nekem is látni 3-at, de teszten kívül észrevehetetlen. Meg amúgyis leszarom

(#4244) Slukkica válasza -axxon- (#4242) üzenetére


Slukkica
őstag

Azért mert az a legfrissebb verzió.

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#4245) pzoley válasza mgTerminator (#4218) üzenetére


pzoley
őstag

A kernel-lel kapcsolatban a kettő között a lényeges különbség, hogy a CFS az valós multitaszk módban működik, tehát azonos időszeleteket kap minden futó alkalmazás, az is ami a háttérben fut. A BFS viszont az éppen futó, és látható programot támogatja jobban, a háttérben futók rovására. Ezek alapján válaszd a kernelt, ne a cpu freki alapján, mert alap frekin is nagyon gyors a teló.

(#4246) -axxon- válasza Slukkica (#4244) üzenetére


-axxon-
tag

ahh, a verzió számból nem arra következtettem.
más, épp most toltam fel az előbb említett 1.9.9-et, és a titánium, és mybackup is panaszkodik hogy nincs rootolva a teló.
pedig van.
mi az oka?

Mindegy, milyen nehéz volt a tegnap, ma mindent újrakezdhetsz.

(#4247) mgTerminator válasza pzoley (#4245) üzenetére


mgTerminator
veterán

Köszi! Nem húzom a procit egyébként, tényleg nincs változás ha húzom vagy ha 1GHz-en megy... Viszont nem könnyítetted meg a dolgom, mert így sem tudom hogy melyiket lenne célszerű felrakni... Te mit javasolsz?

(#4248) gilfoyle válasza nexusking (#4234) üzenetére


gilfoyle
őstag

Nekem 2-3 subpixel vilagos fekete hatter elott, de csak sotetben venni eszre. Nappal v neonfenynel eselytelen, csak ha tudod mit keress.
Ma jart le a 72 ora, nem vittem vissza mert minden mas jol mukodik.
Nemtom ez segit-e rajtad. :)

(#4249) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Egyébként a vájfájra visszatérve, a hotspot az nagyon jó... Sőt... Ha ilyen jól fogná a jelet, azt mondanám hogy a legjobb a "szakmában" :D hozzáteszem NFC-s hátlappal...

(#4250) hallerlaller válasza mgTerminator (#4241) üzenetére


hallerlaller
addikt

amit linkeltem [DER KERNEL] kezdetü topikban vannak a trinity kernelek, mindennapi használatra jó egy 1100as vagy 800 underclock de gpu overclock, aztírják jót tesz az üzemidönek, most ezeket próbálgatom, illetve vannak még a matr1x ujabb 7.0 kernelek másik topikban azokmeg fokozatosan állìthatók 1300-1200-1100-800 stb ha sürün állítgatod.

(#4242 ) -axxon-

az utolso két szam a kiadás dátuma, tehát 9.9 az szept9 a 9.16 az szept16

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.