Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4401) xnace válasza Dzsuri89 (#4400) üzenetére


xnace
őstag

Galaxy S topikban is elég jó az 1. hsz. :)

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#4402) knyitogato válasza fateless (#4398) üzenetére


knyitogato
őstag

Soha nem lehet tudni, mi hasznos, ez egy szabad fórum. Olvasni sem kötelező.

(#4403) nexusking


nexusking
aktív tag

Kedves Fateless!
Rengeteg egyéni probléma van, ami lehet, hogy csak egy kis részletben különbözik azétól, aki már megoldotta és leírta a fórumba a megoldást, de ettől lehet, hogy egészen más rá a megoldás.
Ha téged nem is, de mást érdekelhet a telefonja állapota, és kinézete, és ebből is ezerféle van.
Én spec azt se tudom, mi az a rootolás, meg főzött rom..., de egy ideig nem is érdekel, ugyanis ez a telefon már magától is szinte "naprakész" lesz egy jó ideig.

Ez az 1. hozzászólásos dolog viszont jó ötlet.
Ez a galaxy s-es 1.hozzászólás baromijó. ilyen kéne ide is. ELOLVASNÁM! :))

[ Szerkesztve ]

(#4404) hallerlaller


hallerlaller
addikt

akinek gyári romja van az futtatna egy quadrantot és megnézné hogy a bolygótesztnél az fps olyan ~10 körül mozog esetleg textúrahiba is van a kisbolygó és a nagybolygó között?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#4405) szponzor válasza hallerlaller (#4404) üzenetére


szponzor
senior tag

Engem az érdekelne, hogy mennyi pontot kap gyári ROM-mal.

(#4406) slice14 válasza szponzor (#4405) üzenetére


slice14
veterán

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#4407) slice14 válasza slice14 (#4406) üzenetére


slice14
veterán

Hozzá teszem hogy a screenshot miatt eset le 6ra, amúgy 11 fps

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#4408) mgTerminator válasza fateless (#4393) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én teljes mértékben egyetértek veled! Én is elolvastam az egész topikot mikor megvettem a telót, és miért? Hogy ne kapjak lebaszást, hogy ez meg az már ki volt beszélve, de nem olvastam mást csak tokot meg fóliát... Csak azon csodálkozok hogy nem tokokkal meg fóliákkal álmodtam. Aki ennyire babusgatja a telefonját, az inkább tegye vitrinbe ahol por sem éri és gyönyörködjön benne! Ez nem egy kisbaba akit félteni kell a széltől meg a napfénytől! Félreértés ne essék, én is vigyázok a telómra, igaz még csak 20 napos de az ujjlenyomatokat leszámítva úgy néz ki mintha most vettem volna ki a dobozból.

Egyébként már valaki szólt hogy fejezzék be a tokolást meg fóliázás és fáradjanak másik topikba! Ha még1x meglátom, esküszöm megyek és szólok egy modinak mert a tököm tele van már a témával!

Egyébként megkerestem a topikot azoknak akiknek esetleg gondot okzona az előző oldalra visszakattintani: [link]

[ Szerkesztve ]

(#4409) mgTerminator válasza DonMedve (#4370) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én a matr1x kernelt használom, nekem eddig ez vált be a legjobban. Próbálgattam mást is de soknál nem működik a cifsmanager, nekem meg azért az fontosabb mint pl a procihúzás vagy gpu húzás...

(#4410) hallerlaller válasza slice14 (#4407) üzenetére


hallerlaller
addikt

és 3D játékok közben nem vettél észre textúrahibát, illetve a tesztnél a bolygók között? van rá megoldás, de csak ha zavar, mert rootolt telefon kell hozzá.
törölni kell a:
/system/lib/egl/libGLES_android.so fájlt, majd reboot és eltünik a textúrahiba, illetve felugrik rögtön 65fpsre a bolygótesztnél. zte blade tudott 30fps-t a bolygóknál.

slukk tweat packja is elvégzi ezt a törlést.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#4411) DonMedve válasza mgTerminator (#4409) üzenetére


DonMedve
addikt

Tudnál egy linket dobni melyiket használod?Én most az aláírásomban szereplőt használom,tegnap a bfs-t nyúztam,azzal valami nagyon ütős volt,minden pörgött, ondemandba volt,meg 1000MHz-en.Most Én is nyálazom őket. :) Lehet láma kérdés,de mi az a cifsmanager? :B
Másik kérdésem,hogyha kernelt cserélek,gondolom romot azért nem cserélsz,kell wipe-olni?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#4412) jofiucska


jofiucska
tag

Az miért van hogy azonos kiterjesztésü filmek közül az egyiket lejátsza a Moboplayer a màsikat nem?

(#4413) havri1 válasza hallerlaller (#4404) üzenetére


havri1
félisten

9-11 közt van, és van text hiba.

havri

(#4414) Dzsuri89 válasza hallerlaller (#4410) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nekem már az is fura, hogy az egész teszt alatt kilóg a képernyő alján a mérősáv.
Ezzel együtt textúra hiba is jelentkezik, de megcsinálom amit írtál kíváncsiságból.

Megcsináltam és valóban felugrik 60 FPS fölé. :)

Köszi a tippet!

[ Szerkesztve ]

(#4415) Slukkica


Slukkica
őstag

Van új: Market 3.1.5

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#4416) slice14 válasza Slukkica (#4415) üzenetére


slice14
veterán

Igen, frissült is rendesen...:R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#4417) havri1


havri1
félisten

Utorrent remote-t nem használja valaki?
Ez egy kliensprogram az utorrent3-hoz.
Torrent hozzáadással van problémám. Nem tudom, hogyan lehet a már letöltött torrent filet hozzáadni a klienshez. Csak URL-ből akarja..De azt meg hogy? Egy zárt trackerről URL-el?

havri

(#4418) mgTerminator válasza DonMedve (#4411) üzenetére


mgTerminator
veterán

Tessék, ittvan a Matr1x kernel

A cifsmanager olyan progi, amivel a gépeden megosztott mappát fel tudod csatolni a rendszerbe és a teló úgy érzékeli mint egy másik meghajtó kb, de te csak azt a mappát látod és a tartalmát. Így pl tudsz zenét hallgatni, filmet nézni úgyis h nem másolod fel a telóra. Vagy ezzel tudsz még fájlokat is mozgatni.

Ha kernelt cserélsz nem kell semmit csinálni csak egyszerűen felrakod és kész. Úgyis felülírják egymást a fájlok.

Ja egyébként azzal a kernellel amit te használsz, nekem az volt a bajom hogy nem ment a cifs...

CifsManager

[ Szerkesztve ]

(#4419) hallerlaller válasza havri1 (#4413) üzenetére


hallerlaller
addikt

na akkor neked is javaslom a (#4410)-ben leírtakat, én nova 2 -nél vettem észre néhol textúrahibát.

nexus s-re valók tokokról mehet itt a diskurzus, csak a fóliák invisible shield meg a bubimentes felrakás mehetne itt, szerintem semmi köze egy adott telefonhoz, összes fórum tele van szemetelve ezekkel. :U

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#4420) DonMedve válasza mgTerminator (#4418) üzenetére


DonMedve
addikt

Nagyon köszi.Te melyiket toltad fel?CFS-t vagy a BFS-t?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#4421) knyitogato válasza mgTerminator (#4408) üzenetére


knyitogato
őstag

Emiatt hiába szólsz,nem offtopic tudtommal a teló tulajainak párbeszéde a telóról.

[ Szerkesztve ]

(#4422) mgTerminator válasza DonMedve (#4420) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én eddig a CFS-t raktam fel és használtam, de próbáld ki mind2őt. Leírták a topikban hogy melyik mire jó.

knyitogato: Ilyen alapon azt is kitárgyalhatnánk hogy mennyi az uborka a teszkóban, mert nexus s tulajok vagyunk.
Na hagyjuk már az ökörségeket és beszéljünk komoly témákról... Aki erre képtelen, az menjen a fóliázós topikba! Köszönöm!

(#4423) havri1 válasza hallerlaller (#4419) üzenetére


havri1
félisten

Igazából a teszten kívül máshol nem észleltem, de megnézem a hsz-t, köszi!
Szerk.: Ahh, rootolni kell, még mindig nem estem neki. Sok minden van a tellón, le kéne mentenem :)

[ Szerkesztve ]

havri

(#4424) hallerlaller válasza havri1 (#4423) üzenetére


hallerlaller
addikt

ha nem vetted észre akkor végül is nem fontos, csak gondoltam megosztom :)

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#4425) DonMedve válasza mgTerminator (#4422) üzenetére


DonMedve
addikt

Értelek!Köszi,kipróbálom,mondjuk a tapasztalat az,hogy a BFS gyorsabbnak hat.Tegnap a netarchy BFS volt fennt,hát valami brutálisan ment.A CFS kicsit nyugisabb.De ugyanez volt slukk által ajánlott trinity kernellel is.Az is BFS és rendkívül gyors,bár a netarchy gyorsabbnak érteztem,persze mindezt CM7 alatt.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#4426) knyitogato válasza mgTerminator (#4422) üzenetére


knyitogato
őstag

Tévedsz,az ubinak semmi köze a készülékhez.

(#4427) mgTerminator válasza knyitogato (#4426) üzenetére


mgTerminator
veterán

Mert a toknak meg fóliának oly nagy köze van, hogy 3000 oldalon keresztül tárgyalni kell a mai napig...

(#4428) mgTerminator válasza DonMedve (#4425) üzenetére


mgTerminator
veterán

A BFS azért hat gyorsabbnak mert azt a processt részesíti előnyben a rendszer amit éppen használsz. A CFSnél meg mindegyik processnek ugyan akkora a prioritása. Lehet hogyha megjön a telóm felteszek én is egy BFS-t... Mondjuk akkor a zenehallgatás közben netezést el kell felejteni :U

Egyébként vannak olyan kernelek amik a GPU-t is tuningolják. Nekem azzal megint csak az volt a gondom hogy nem ment a Cifs... Nemértem miért kell a GPU-t is tuningolni amikor a GS-ben ugyan ez a hardver van és ott minden sokkal jobban muzsikál... A GS gyárilag darálja a fullhd-t meg minden szart, több rá a hd játék is mint erre, na de miért???? :W amikor ugyan az a hardver...

[ Szerkesztve ]

(#4429) Lara1


Lara1
csendes tag

3G hálózat eldobálás ellen ezt megcsináltam és nem dobálja netezés közben akit érdekel ezt kell megcsinálni:
1, Open "Root Explorer" and mount R/W. 2, Go to "system" and you will find there is a file name "build.prop". 3, Right click (By holding at the file) and there is menu pop out. 4, Scroll down and select edit in Text Editor. 5, Type in those few line of words below into the last line of the text.

ro.ril.hsxpa=2
ro.ril.gprsclass=1
ro.ril.hsdpa.category=16
ro.ril.hsupa.category=8

6, Save the file and reboot your phone TWICE.

Samsung Galaxy S2 Turkbey V.26

(#4430) mgTerminator válasza Lara1 (#4429) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ha ennyi az egész akkor a gugli miért nem csinálja meg?

(#4431) DonMedve válasza mgTerminator (#4428) üzenetére


DonMedve
addikt

Köszi,tudom,hogy melyik milyen,olvastam pzoley hsz-t,amit nagyon köszönök neki mert Én is kiváncsi voltam mi a különbség a kettő között.Olvasom a topikot,csak Én már túlléptem a tok/fólia mizérián így igazán nem tudtam érdemben hozzászólni,a fórum életéhez.

Namost visszatérve a kernelre,igazából a véleményedre voltam kíváncsi melyikkel mi a tapasztalatod.Amúgy miért nem viszi a HD-t?Szerintem viszi,meg szerintem játék is van rá,mondjuk ez engem annyira nem érdekel,mert sem HD-t nem nézek a telón,sem nem játszok,arra ott a konzol meg a PC.De a filmet kipróbálom.

Lara1 hsz-éhez meg annyit,hogy nekem nem szórja a mobilnetet,engem a wifi érdekelne.Mert azt viszont néha eldobja,vagy a router szórja le a telót?! :F

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#4432) Lara1 válasza mgTerminator (#4430) üzenetére


Lara1
csendes tag

Próbáld ki nekem itt a boltba mindig dobta netezés közben a 3G-t most tökéletes.

Samsung Galaxy S2 Turkbey V.26

(#4433) mgTerminator válasza Lara1 (#4432) üzenetére


mgTerminator
veterán

Most szervizben van a telóm...

DonMedve: A HD-t viszi, de abból is csak az mp4-et. A fullhd esélytelen, mondjuk nem mintha fullhdt akarnék nézni rajta... Játszani meg azért nem játszok, mert nincs játékom rá :D

[ Szerkesztve ]

(#4434) hallerlaller válasza Lara1 (#4429) üzenetére


hallerlaller
addikt

az akksi kijelzés problémára is láttam valami ilyesmi megoldást xda-n, csak most nem találom, nem tudod véletlenül hol van?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#4435) knyitogato válasza Lara1 (#4429) üzenetére


knyitogato
őstag

és ez konkrétan jó a 3g csökkenésre is?

(#4436) Lara1 válasza hallerlaller (#4434) üzenetére


Lara1
csendes tag

Aksi kijelzés gondra a megoldá a Nexus S Charger nevü program (Market).

Samsung Galaxy S2 Turkbey V.26

(#4437) hallerlaller válasza Lara1 (#4436) üzenetére


hallerlaller
addikt

höjj, ez bekapcsolva hagyja a wifit meg a kijelzőt valami elegánsabbra gondoltam. A beállításoknál régen is találtam olyat h töltés közben bekapcsolva hagyja a kijelző és úgy már sikerült 100ra tölteni.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#4438) nexusking


nexusking
aktív tag

igy már nem éri meg az a 4-5% :N

(#4439) mgTerminator válasza hallerlaller (#4437) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nekem eddig is úgy volt beállítva hogy a wifi ne kapcsolódjon ki ha töltőn van, de sose ment fel, csak max 96ig...

(#4440) knyitogato válasza mgTerminator (#4439) üzenetére


knyitogato
őstag

Én, ha este töltőn hagyom, 96-ig megy fel, ha utána reggel még kicsit netezek (1-2 website), akkor 97-ig tornázza fel magát... :D

[ Szerkesztve ]

(#4441) feka007


feka007
nagyúr

Király a GPS a telóba, Sports Trackert bekapcsoltam menet közbe bringán, simán zsebbe 1 és negyed óra alatt és egyszer nem talált jelet az út során. :((( A wifi elmegy, de a gps használhatatlan szar.. Nem tudom mi legyen, nem ezt vártam.

[ Szerkesztve ]

(#4442) mgTerminator válasza feka007 (#4441) üzenetére


mgTerminator
veterán

Először meg kell hogy találja a műholdat! A zsebedben 1 az hogy árnyékolva van, a másik meg az hogy mozgásban voltál, tehát jól megnehezítetted a dolgát. Nem biztos hogy ettől még használhatatlanul szar. Tényleg nem a legpontosabb, mert én is többet vártam tőle, de egy picit túlzás amit írsz.

(#4443) feka007 válasza mgTerminator (#4442) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát ez hülyeség már bocs, kocsiban is talál egy valamirevaló gps jelet menet közben pár perc alatt, sőt még repülögépen is kell, hogy találjon, ez nem úgy működik, hogy megyek 25-tel és akkor már kiszaladnak a műholdak alólam. N85-öm az isten háta mögött is talál. Ez ha talál, akkor is megszakad pár percenként menet közbe. Bátyám ment mellettem SGS2-vel, övé mérte végig, és ugyanakkor ugyanott kapcsolta be
1 mm-nyi szövet nem sokat befolyásol rajta, kb. annyit mint a markom.

Szóval ez a gps vevő egy nagy rakás fos :K

[ Szerkesztve ]

(#4444) tome0001


tome0001
senior tag

Sziasztok. Az miert van h a billentyuzettel nem tudok hosszu ö betut irni, amikor magyarra van allitva a billentyuzet? Varom segitsegeteket. Koszi

(#4445) mgTerminator válasza feka007 (#4443) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nekem is csalódás ez a telefon, mert az androidon kívül semmiben nem jeleskedik, főleg ennyi pénzért... Reménykedjünk benne hogy egy lap csere megoldja a problémát ;)

(#4446) RexpecT


RexpecT
addikt

Komolyan, ha nem lenne ilyen telóm akkor a hozzászólások alapján biztos nem venném meg, de szerencsére van, és elégedett is vagyok vele :).

[ Szerkesztve ]

(#4447) nexusking


nexusking
aktív tag

Nekem ma Petőfi-híd közepén nem talált jelet... :F

Kipróbáltam ezt a handcent-es dolgot, nem töltöttem le hozzá a magyar nyelvet. Nekem jól számolja az ékezetes betűket is, kivéve az é-t ás a pontos a-t, ezeknél a max karakterszám 160-ról 70-re ugrik!?!? :Y :(((

(#4448) nexusking


nexusking
aktív tag

Mobo video playert használok, és ha új vidit másolok a telefonra, utána ezt írja ki: Warning: No sdcard detected!
Application can not run normally
Csak akkor jó megint, ha ki-be kapcsolom a telefont.
Ezzel most mit kezdjek?

(#4449) kali8n válasza nexusking (#4448) üzenetére


kali8n
tag

Előtte lehúztad a kábelről a telefont? :)

(#4450) lord.lakli válasza feka007 (#4441) üzenetére


lord.lakli
őstag

Az elmúlt egy hétben minden nap reggel és este használom és nem vettem semmit észre. Autóba beszálláskor bekapcsolom a 3G-t, majd a GPS-t és indítom a waze-t. Egyből talál jelet. Most kipróbáltam GPS test-el. Bekapcsolás után pár másodperccel látott 10 holdat az emeletes ház teraszán. Tíz perc alatt egyszer ment le 6 holdig, átlag 8 volt. A pontosságra 10 métert írt ki. Nálad hogyan működik? A mobil netet beszoktad kapcsolni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.