Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14501) kolosanyi válasza bajnokpityu (#14496) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hm. Lehet, hogy a frissítésekben kicsit elrontottak valamit. Sajnos nem tudom, mert nem használom, de akkor ezekszerint nem ajánlott az app. :R

(#14502) forintuser válasza Asbee (#14500) üzenetére


forintuser
őstag

Nem sok jót hallunk a nagy testvérről...o_O

Holnapkészítést vállalok.

(#14503) SP!T


SP!T
addikt

Galaxy Nexuson 1 hónap alatt eddig nekem is volt 2 random rebootom. Néha a sima Nexus S is rebootolt, de tény, hogy az elég ritkán. Meg az is lehet, hogy egy hibás app okozta.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#14504) lord.lakli válasza kolosanyi (#14494) üzenetére


lord.lakli
őstag

Régen amikor próbáltam akkor nagyon tetszett. Egy baj volt vele, hogy a t9 keresés ékezetes nevek esetén csak akkor működött, ha ékezetes betűt írtam, de az meg macerás volt.

(#14505) Dzsuri89 válasza SP!T (#14503) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nekem már gyári Gingerbread 2.3.6 és gyári ICS 4.0.3 alatt is újraindult a telefon véletlenszerű módon. Az tuti, hogy ICS alatt többször indult újra a másfél hónap alatt, mint az 5 hónap Gingerbread használatnál. Valamit nagyon elbas*hattak az ICS-ben... bízom a 4.0.5-ös frissítésben, hogy 99%-ig sikerül kijavítaniuk a hibát. :)

Valaki ma beírta, hogy az ismerősének eltűnt minden adata az SD-ről. Hallottam már Nexus S alatt is ilyet, de én még szerencsére nem találkoztam vele, meg azért időnként másolom PC-re a cuccokat az SD-ről, ha netán ilyen jelenség lépne fel nálam.

(#14506) volvoguy


volvoguy
addikt

Udv! Tudtok ajanlani olyan appot a Nexus S-emre (gyari ICS) ami jelez ha nem fogadott hivasom/SMS-em volt?
Vannak BLN appok, amik az erintogombokkal jeleznek (mivel ugye a Nexus-on nincs ertesitesjelzo LED) viszont ezekhez fozott Kernel kell vagy mennek gyarival is? Vmi tipp?:)

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#14507) forintuser válasza volvoguy (#14506) üzenetére


forintuser
őstag

Csak kernel cserével lehet.

Holnapkészítést vállalok.

(#14508) Slukkica válasza volvoguy (#14506) üzenetére


Slukkica
őstag

Olyan kernelt kell feltenned ami BLN funkcióval bír. gyári kernellel nem fog menni :)

(#14507) forintuser+1 :DD Megelőztél

[ Szerkesztve ]

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#14509) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Ajánlom a WP szerű dizájn kedvelőinek az ssLaunchert. Ők ezt "magazin" dizájnnak hívják, de igazából mindegy, elég pofás...
Továbbá azoknak, akik egy gyors, sallangmentes launchert keresnek: Zeam Launcher. Tényleg remekül van optimalizálva, stock ICS és sehol egy röccenés. :)

(#14510) knyitogato válasza volvoguy (#14506) üzenetére


knyitogato
őstag

Noled, bár az ICS-kompatibilitásáról nincs infóm, 2.3.6-on tökéletesen működik. Nem kell hozzá semmilyen mókolás.

[ Szerkesztve ]

(#14511) i.s


i.s
tag

Sziasztok, kaptam egy nexus s-t és mivel a MIUI ROM-okkal már a motorola defy- m kapcsán jó tapasztalatokat szereztem, úgy gondoltam a nexusra is tennék MIUI ROM-ot. Melyiket javasoljátok? Olvastam, hogy az alap MIUI-t tartják sokan jónak. Az melyik, mi az elnevezése, mert rengeteg MIUI ROM-ot találtam. Esetleg egy linket is tudna valaki mellékelni?
Jelenleg 2.3.6 ROM van az s-en, de olyan CM forma és az nekem nem annyira jön be.
Üdv: I

(#14512) RAID 2 válasza knyitogato (#14510) üzenetére


RAID 2
aktív tag

ICS-n is működik a NoLed.

(#14513) knyitogato válasza RAID 2 (#14512) üzenetére


knyitogato
őstag

Akkor ICS-en sincs jobb megoldás nála :) Én nagyon szeretem.

(#14514) Gabócza válasza i.s (#14511) üzenetére


Gabócza
senior tag

Én a MIUI.hu-ról szedtem annó a decemberi (ha jól tudom utolsó) GB alapú ROM-ot. Messzemenőkig meg vagyok elégedve vele, minden remekül működik, az üzemideje nálam hasonló használattal mint Defy esetén durván a duplája (1,5 vs 3 nap).
Ezt még kicsit megfűszereztem egy BLN-t támogató kernellel és kész a szinte tökéletes telefon... :D

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#14515) fokukac válasza Gabócza (#14514) üzenetére


fokukac
nagyúr

hi!
a gyári gingerhez képest duplája?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#14516) Gabócza válasza fokukac (#14515) üzenetére


Gabócza
senior tag

Nem, ahhoz a szintén GB alapú MIUI-hoz képest, amit anno a Defy-n használtam...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#14517) i.s válasza Gabócza (#14514) üzenetére


i.s
tag

Köszönöm a választ, azt hiszem akkor azt a MIUI ROM-ot leszedtem. A telepítéssel vannak gondjaim. A recovery menü nálam csak 4 sort tartalmaz
1reboot
2apply update from...
3 wipe data factory...
4wipe cache...

Szerintem ez így nem jó.

(#14518) slice14 válasza i.s (#14517) üzenetére


slice14
veterán

Custom cwm-re cseréld a gyárít. A bootloadert már felnyitottad? Az 1. hszben ott van néhány leírás. Mielőtt elkezdenéd olvasd át.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#14519) i.s válasza slice14 (#14518) üzenetére


i.s
tag

Ha a Lock State Unlocked azt jelenti, hogy nyitva a bootloader, akkor igen.
Hogy a szöszbe kell a custom-ra cserélni?
Próbáltam az első hsz alapján cwm-re átrnevezni tools mappába tenni, de a fastboot parancsra rendre csak azt írja, hogy nem futtatható

(#14520) slice14 válasza i.s (#14519) üzenetére


slice14
veterán

Mindent feltettét és bemásoltál?

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#14521) kolosanyi válasza i.s (#14519) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem gépelted el a parancsot? Épp ma reggel tettem fel a stock ICS-t bátyámnakbátyámnsk, a recovery flashelésnél vagy fél órát szoptam, mire rájöttem, hogy sorozatban elgépelem... :DDD

(#14522) i.s válasza slice14 (#14520) üzenetére


i.s
tag

Azt gondolom igen. Rootolva a platform tools mappába a fastboot bemásolva etc...
Elképesztően bonyinak tűnik. Törölni kellene mindent és talán előröl kezdeni?

(#14523) molnarpeter válasza i.s (#14519) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Igen, nyitva van. Tedd fel a miui zipjét a telóra, aztán a logoutomban ott van az SDK telepítés és a tcwm felrakása, azon belül FR, cache+advancedből dalvik wipe, aztán install zip :) Annyi, hogy az eszközkezelőben telepíteni kell a drivert, az benne van a teljes root leírásomban :)

mp

[ Szerkesztve ]

(#14524) i.s válasza molnarpeter (#14523) üzenetére


i.s
tag

Nos sikerült a cwm recovery telepítése pés ott volt a hiba, hogy az első hsz-ban az szerepel:
"4. lépés: Recovery telepítése

Kapcsold ki, majd -be a telefont Bootloader módban (hangerő fel+bekapcsoló gomb). Töltsd le a ClockWorkMod Recovery-t innen, és mentsd el a C:\androidsdk\tools mappába cwm.img néven. A Parancssorba írd be a következőt:
Én ide is tettem és nem működött. Ezt követően átmásoltam a platform-tools mappába és onnan sikerült egy szempillantás alatt.
I

(#14525) tome0001


tome0001
senior tag

Sziasztok. Melyik a legfrissebb 2.3.7-es android alapokon nyugvó miui rom? a PureMIUI 1.12.2? Köszi

(#14526) forintuser válasza tome0001 (#14525) üzenetére


forintuser
őstag

Igen.Az az utolsó GB alapú MIUI.

Már csak ICS lesz.Ha lesz.

[ Szerkesztve ]

Holnapkészítést vállalok.

(#14527) forintuser


forintuser
őstag

Új Slukk projekt.

Mindenki nézze meg.

Aki ért hozzá, nyugodtan segíthet.

Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

Holnapkészítést vállalok.

(#14528) Quqesz


Quqesz
nagyúr

hát ez az aksimérő is érdekes stock ics-ben.mióta újraindítottam a telot az android rendszer felugrott a legnagyobb fogyasztónak,de ha megnézem a legtőbbet nem ez volt ébren(pl os tőbbet volt).érdekes.....:) de bírja ugyan úgy az aksi.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#14529) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Gyerekek ez a Zeam launcher nagyon jó. Eszméletlen kevés erőforrással beéri és nagyon gyors. Ráadásul teljesen jól használható, egyszerű kis launcher, nem rég raktam fel, de megszerettem... :)

(#14530) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Dupla.

[ Szerkesztve ]

(#14531) RAID 2 válasza kolosanyi (#14529) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Én a Novát használom, Nekem az jobban bejön.

(#14532) molnarpeter válasza RAID 2 (#14531) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Szintén :)

mp

(#14533) drzsoo1


drzsoo1
aktív tag

Sziasztok!

Van valakinek tippje arra, hogy a kollégám Nexus S-e miért nem jelzi az ICS OTA frissítést? :F Jelenleg 2.3.6- os GB van rajta. Próbáltam a gsm kódokkal is, de azzal se talált semmit!

Köszi

[ Szerkesztve ]

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#14534) arni1


arni1
aktív tag

valaki tud ajánlani zenés dokkolót nexus s-hez? márka nem számít, ár/érték arány legyen minél magasabb!

múlt héten besárgult a kijelzőm bal felső sarka(másnál is volt már probléma), beregisztráltam a mysamsung-hoz, jött a futár, elvitte(szerdán), ma pedig már vissza is hozta. minden korrekten zajlott, szóval bárkinek bármilyen baja van, az inkább ezt a szolgáltatást válassza mint a szolgáltatóit.

(#14535) molnarpeter válasza drzsoo1 (#14533) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Mert visszavonták. A keresővel megtalálod, hogyan lehet kézzel felrakni :)

mp

(#14536) Quqesz válasza arni1 (#14534) üzenetére


Quqesz
nagyúr

sztem vegyél egy 3.5 jack dogós csatlakozókábelt és mindenre szinte rákötheted(pl kocsi,hifi,stb).olcsóbb is.....
drzsoo1
mert visszavonták,csak manuálisan megy v vártok pár hetet és lesz megint(bár erre nem tenném a nyakam).

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#14537) keyol


keyol
aktív tag

Sziasztok.Tud valaki ajánlani egy frankó kernelt gyári ICS alá?Köszi

(#14538) szponzor válasza keyol (#14537) üzenetére


szponzor
senior tag

(#14539) keyol válasza szponzor (#14538) üzenetére


keyol
aktív tag

köszi,kipróbálom :)

(#14540) i.s


i.s
tag

Tudnátok javasolni olyan billentyűzetet, ami magyar kiosztású és nem 76 karakter után töri meg az sms-eket?
Az anysoft keyboard-dal próbálkozom, de nem jó. Próbáltam még a smart keyboard pro-t de szintén 76 krakter után töri az sms-t.
S.I

(#14541) Gabócza válasza i.s (#14540) üzenetére


Gabócza
senior tag

Ez elsősorban nem billentyűzetfüggő, az SMS szabvány miatt van. Ha mindenképp ékezetet akarsz írni egy SMS-be, akkor balra dőlő ékezeteket használj...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#14542) i.s válasza Gabócza (#14541) üzenetére


i.s
tag

Köszi a választ. Ezt a lehetőséget ismertem, csak azt hittem, hogy mivel a nexus is magyar támogatással került a hazai piacokra alapból van benne magyar ékezetes karakterek támogatása. Úgy mint az se több telefonjában is, mint pl. neo-ban etc...
S.I

(#14543) Sifre válasza i.s (#14540) üzenetére


Sifre
senior tag

Valóban ez üzenetküldő program hibája. Próbáld ki a Handcent SMS-t, kicsit hosszadalmas testre szabni, de automatán forgatja az ékezeteket.

(#14544) orrlyuk


orrlyuk
aktív tag

Gyorsba kérdezem a kollégákat: ICS alatt, ha gyakran előfordul, hogy csörög, a képernyő nem reagál, lezárom, kinyitom és így, másodikra fel tudom venni - az ROM, kernel, vagy egyéni szerencsétlenség?

Most a legújabb 4.0.4 alapú pixelrom van fenn, kernel - ami hozzá jár (?).

Köszi!

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#14545) forintuser válasza orrlyuk (#14544) üzenetére


forintuser
őstag

Volt fent Pixel ROM, de az általad leírt hibával nem találkoztam.
:U

Holnapkészítést vállalok.

(#14546) Senhi válasza orrlyuk (#14544) üzenetére


Senhi
aktív tag

Nálam is előfordul néha, alap rootolt rom-mal. Elég idegesítő és pár napja olyan is volt, hogy semmire nem reagált, csak csöngött lezárt állapotban. Akksi kivétel segített...

(#14547) HaZse


HaZse
őstag

Sziasztok.

Melyik progival lehet megnézni, hogy melyik app van a legtöbbet használatban? Mert valamelyik app miatt a telefonom melegszik és az akksit is vagy 2x olyan gyorsan meríti.

A BLD-t a megfelelő kernel esetén csak az NST-vel lehet kikapcsolni?

A CM9-es Nightly 20120315-ös 3.4-es verzió van fent. Melyik ehhez a legjobb kernel, amiben van BLD?

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#14548) orrlyuk válasza forintuser (#14545) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Köszönöm. Kernelt cseréltem, elég régóta ugyanaz volt. Hátha ez segít...

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#14549) kolosanyi válasza HaZse (#14547) üzenetére


kolosanyi
veterán

Akkumlátorhasználatnál simán kijelzi százalékos arányban a megoszlást.

[ Szerkesztve ]

(#14550) HaZse válasza kolosanyi (#14549) üzenetére


HaZse
őstag

Azt látom (beállítások->akkumulátor), de olyat keresek, ami esetleg részletesebben mutatja.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.