Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13651) slice14 válasza saviola55 (#13650) üzenetére


slice14
veterán

van a google alat egy kis lakat? Dzsuri89 leírása alapján nyisd fel a bootloadert az visszaállítja a gyári álapotot, de az usbtárat is formázza.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#13652) saviola55 válasza slice14 (#13651) üzenetére


saviola55
tag

Melyik google alatt? Mikor bekapcsolom?

(#13653) Toobee válasza saviola55 (#13650) üzenetére


Toobee
veterán

Bootloader mod, majd felflasheled a cwm-et, es onnantol mindenki boldog. Nyugodtan hasznald a keresot, biztos raakadsz a leirasra, tobb verzio is kering a forumon.

https://barbieripnk.hu/

(#13654) forintuser válasza Toobee (#13653) üzenetére


forintuser
őstag

Vagy első hsz.Mindig segít... :C

Holnapkészítést vállalok.

(#13655) _NCT válasza saviola55 (#13650) üzenetére


_NCT
őstag

Hát az szívás...Már a bootloader-nél is újraindul? Rootolás után mi az hogy hülye Battery alkalmazást töltött le? :D Ha cmd-ből rootol-od, az nem fog neked semmilyen hülye battery alkalmazást letölteni, hacsak valami más módszert nem találtál neten, és esetleg hazavágta a telefonod...

(#13656) saviola55 válasza _NCT (#13655) üzenetére


saviola55
tag

A pár hozzászólással előbb linkelt módon rootoltam a telefonom és ott krédezte meg hogy kell-e az akus app, leokéztam, megvolt a rootolás elinditottam ezt az appot és utána káosz :W
Bootlanderbe elindul, de recoveryt választva 1-2 percig nem történik semmi, aztán megint csak elkezd újraindulni.
Erről a cwm flashelésről nincs valami szájbarágós leírás magyarul? Keresőbe eddig nem találtam.

(#13657) _NCT válasza saviola55 (#13656) üzenetére


_NCT
őstag

Pedig ott van az első HSZ-ben :)

[ Szerkesztve ]

(#13658) saviola55 válasza _NCT (#13657) üzenetére


saviola55
tag

Valóban, le is szedtem. És ennél a molnárpéter féle leírásnál nincs egyszerűbb?
Illetve a flashelésről leírás?

(#13659) Echoo válasza saviola55 (#13650) üzenetére


Echoo
senior tag

Na azt a battery alkalmazást, amit a rootolás után felkinál, azt még sosem próbáltam. Nem is kell a roothoz, mindig elutasitottam. Ezek szerint tilos ráklikkelni a root után UnlockRoot sw-ben. El kéne távolitani azt az alkalmazást, de az így nehéz lesz. Odin segíthet még. Bár a Recovery-ben nem fut telepített app, így ott nem restartolhatna!

Újrainditod a telót recoveryben. Letöltesz egy Odint, meg egy stock romot a samfirmware.com-rol. Betallózod az Odin megfelelő soraiba a fájlokat, és flash.

[ Szerkesztve ]

(#13660) saviola55 válasza Echoo (#13659) üzenetére


saviola55
tag

Ebben nincs benne midnen ami a flasheléshez kell?

(#13661) _NCT válasza saviola55 (#13658) üzenetére


_NCT
őstag

Hát ettől egyszerűbb szerintem nem kell. Meg legalább ebben látod mit csinálsz, mit csinál a telefon, nem pedig valami "varázsapp"-ot telepítesz, ami mint láthatod is szétszexuálja a telefonod.

Amúgy ezt a nandroit backup-ot ha vissza tudod tenni, az vissza teszi a gyári recovery-t is. Bár az előbb mondtad hogy nem tudsz belépni a recovery-be, szal nemtom ezt hogy akarod feltenni.

[ Szerkesztve ]

(#13662) saviola55 válasza _NCT (#13661) üzenetére


saviola55
tag

Hagyom a bánatba, holnap szervíz!
A bootlander zárva van úgyhogy csak nem pampognak, hogy belepiszkáltam..
Bootlandernél hiába választom a recoveryt, azután is újraindul a telefon..

[ Szerkesztve ]

(#13663) _NCT válasza saviola55 (#13662) üzenetére


_NCT
őstag

Végül is rootolva van a telefon? Mert amiatt is simán megtagadhatják a garanciális javítást, ha nagyon szőrözni akarnak. Bár gondolom úgy is meglátják majd, hogy mivel próbálkoztál, szóval tök8 :D De azért lehetőleg ne úgy menj be, hogy rootolni akartad a telefont :D

De próba cseresznye, legyen szerencséd!

[ Szerkesztve ]

(#13664) saviola55 válasza _NCT (#13663) üzenetére


saviola55
tag

Szeritnem nem látnak meg rajta semmit, mivel náluk isfolyamatosan újraindul majd a telefon.
Gondolom felraknak egy ilyen sima gyári 4.03at amit én is szeretnék de sok kedvem nicns szörözni.

(#13665) _NCT válasza saviola55 (#13664) üzenetére


_NCT
őstag

Gyári 4.0.3-at biztos nem, mivel még nincs is :DDD ;] Kapsz egy szép 2.3.6-ot meg egy ejnye-bejnyét jobb esetben.

(#13666) saviola55 válasza _NCT (#13665) üzenetére


saviola55
tag

Mondjuk biztos felküldik pestre, lesz 1 hét mire visszajön :W
De szerintem tuti megcsinálják, aki ért hozzá semmibe nem kerül, meg a bootlander zárva van, azt meg, hogy rootolt nem tudják megnézni, mivel addig nem jut el a rendszer :C

(#13667) jackbacsi87 válasza _NCT (#13644) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Na pont az ilyenek miatt próbálok meg én is minél kevesebb cuccot felrakni, nincs fenn pl. facebook app se. Van egy imo, amivel szépen elérem a gmail,facebook,skype chat részét, oszt jóvan. Böngészőn keresztül se facebookozok. Az esetek 80%ban chat-elek, 20%ban meg küldözgetem az idiótábbnál idiótább videókat, meg képeket :DD :DD

(#13668) bajnokpityu válasza saviola55 (#13656) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Ugyanazt csinaltam, battery mukodik,megis bodotta van.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#13669) saviola55 válasza bajnokpityu (#13668) üzenetére


saviola55
tag

Akkor nem tudom nálam mi lehetett a baj...
Ha gond lett volna valamivel, akkor eleve nem engedi rootlni nem?
ICS-re tetted fel?
A telefonhoz a drivereket honnan raktad fel?

[ Szerkesztve ]

(#13670) _NCT válasza saviola55 (#13666) üzenetére


_NCT
őstag

Azért ők ettől ügyesebbek hidd el :)

jackbacsi87: jaja én sem használok F*szbukot, max zenéket teszek ki, hogy később visszataláljak, de nagyon nem ásom bele magam a dolgokba, bár nincs rejtegetni valóm, de azért ez elég gyenge szöveg volt a Facebook-tól hogy " sms küldő alkalmazást tesztelnek", na persze. Ennyi erővel felnyomom valamelyik nagyobbacska cég védelmét, olvasgatom a leveleiket, esetleg nézem hogy ki mit csinál épp...És ha rájönnek, akkor én is azt mondom, hogy "csak teszteltem a védelmet". Persze engem kapásból lecsuknak több évre, mert nincsenek milliárdjaim, de a Facebook-nak mindent szabad. Szabad, mert senki nem olvassa a felhasználási és adatvédelmi feltételeket, amiben leírják ezeket... Én sem szoktam soha.... De nem is ott élem az életem....

[ Szerkesztve ]

(#13671) bajnokpityu válasza saviola55 (#13669) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Topiclakó pakkjából installtam a drivereket, és 2.3.6os gyárival próbálgattam.
voodoot ki használja?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#13672) Toobee válasza bajnokpityu (#13671) üzenetére


Toobee
veterán

Szerintem mindenki :D

https://barbieripnk.hu/

(#13673) bajnokpityu válasza Toobee (#13672) üzenetére


bajnokpityu
félisten

honnan érdemes leszedni?
erről nincs véletlen leirás?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#13674) Echoo válasza saviola55 (#13666) üzenetére


Echoo
senior tag

Péceli vagyok, ha ide eljut a teló, 10 perc alatt kész. Némi lelkiismeret-furdalásom van, mivel a root óta szarozik. Ha elbukod a garit, én tökön szúrom magam.

(#13675) saviola55 válasza Echoo (#13674) üzenetére


saviola55
tag

Nyugi, én válaltam be, meg szerintem bénáztam is el.
Gari reméljük nem bukik..
Jó lenne ha valaki lenne Tolna megyében és megcsinlná aztán a rootolást, nekem kellene az a voodoo:)

bajnokpityu

Lehet az volt a baj, hogy én ics-sel próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#13676) Echoo válasza saviola55 (#13675) üzenetére


Echoo
senior tag

Simán újra kéne flashelni ICS-sel, és kész. Sajnos a távolság miatt nem segíthetek, pedig megcsinálnám.

(#13677) jackbacsi87 válasza Echoo (#13676) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Távolság????Olyan nem létezik!Teamwiewer fel a gépre, és mehet a bűvészkedés!! :C

(#13678) Echoo válasza jackbacsi87 (#13677) üzenetére


Echoo
senior tag

Azt én csak az OEP-es ProDoki sw-vel használom, ha már nagyon tele a hócipőm a TB azonosítókkal.

(#13679) FőDudu válasza Toobee (#13672) üzenetére


FőDudu
addikt

Van akinek normalis fulese van :)
Kb dragabb a telefonnal.

Azon csak ronthat az ilyen vodobuzisag....

FőDudu

(#13680) Asbee


Asbee
veterán

Ha valakit esetleg érdekel és nem találta Nexusbeam 4.1.0-t feltettem ide
Szerintem legjobb ics.

(#13681) Nundee K. válasza Asbee (#13680) üzenetére


Nundee K.
tag

Azért a CyberGR-MOD féle cuccok se rosszak! :DDD
Majd' egy hónapja használom a V5-öst, teljes megelégedéssel.

[ Szerkesztve ]

(#13682) Toobee válasza FőDudu (#13679) üzenetére


Toobee
veterán

Vodobuziságból ítélve még nem járt a telefonodon az app, vagy tévedek?

https://barbieripnk.hu/

(#13683) kolosanyi válasza bajnokpityu (#13671) üzenetére


kolosanyi
veterán

Szerintem is mindenki, aki rootolta. Viszont azt hozzá kell tennem, hogy önmagában az app nem javít a hangzáson, csak birtokába jutsz pár olyan feature-nek, amit gyárilag nem tud a telefon (pl felvételnél a hangerő állítás, így akár koncert közben is videózhatsz, nem lesz okádék a hang, persze a mélyek elvesznek). Ahhoz, hogy hallható különbség legyen fel kell rakni egy olyan kernelt, amiben van Voodoo modul, viszont akkor én úgy voltam vele, hogy koppant az áll, meg azt kérdeztem magamtól, hogy miért is nem így hallgattam eddig a telefonon a zenéimet. (Hozzá még felraktam egy Neutron Music Playert, az összes közül ennek a legjobb a hangja.) Nagyon szépen rendbeteszi a magasakat, közepeket, sokkal jobban részletez az egész cucc, és szerintem a mélyek is pontosabbak lesznek. Szóval kb mindenen javít ha olyan kernelt teszel fel... :D

(#13679) FőDudu
Szerintem tegyél egy próbát, mert már a gyári fülessel is hallható a különbség.

(#13684) Toobee válasza kolosanyi (#13683) üzenetére


Toobee
veterán

Nem pont az a lényege a Voodoo Plusnak, hogy beépül a gyári kernelbe? Mert de.

https://barbieripnk.hu/

(#13685) forintuser válasza Toobee (#13684) üzenetére


forintuser
őstag

Én stock kernelben nem láttam még woodoo támogatást. :U Csak mòkolt kernelekben.

Holnapkészítést vállalok.

(#13686) Toobee válasza forintuser (#13685) üzenetére


Toobee
veterán

Én megvettem a plus-t. Annak nem az a lényege, hogy rootolt, gyári kernelbe beépül? Eddig úgy tudtam :D

https://barbieripnk.hu/

(#13687) forintuser válasza Toobee (#13686) üzenetére


forintuser
őstag

Hát ha te megvetted, biztos jobban tudod.Legyen neked igazad. :B :K

De stock kernellel együtt akkor sem láttam még.

[ Szerkesztve ]

Holnapkészítést vállalok.

(#13688) Toobee válasza forintuser (#13687) üzenetére


Toobee
veterán

Igen, mert az ingyenes verzió nem megy minden kernellel, főleg nem gyárival. Én, ha tehetem, akkor megvásárlom a programokat, ezért ezzel is így tettem. A fizetős megy gyári kernellel is, de csak root jog adása után.

https://barbieripnk.hu/

(#13689) forintuser válasza Toobee (#13688) üzenetére


forintuser
őstag

Legyen.Okosabb lettem általad. :R

Holnapkészítést vállalok.

(#13690) saviola55


saviola55
tag

Na tegnap este teamviewer segítségével Echoo olvtárs megcsinálta a telefonomat, annyi volt az egész, hogy úgy rootoltam, hogy nem volt nyitva a bootlander. Kérdésem, az lenne, hogy most nyitva van, igy garanciánál lehet csak gond, viszont frissítéseket meg fogom kapni telefonhoz igaz? Voodoo-t meg is vettem, nagyon jó kis cucc, igaz neutron playert még nem próbáltam vele, de ma azt is kipróbálom :DDD
Voodoohoz milyen beállításokat javasoltok amúgy?

(#13691) Dzsuri89 válasza saviola55 (#13690) üzenetére


Dzsuri89
őstag

A Bootloader állapota nem befolyásolja a frissítéseket.

(#13692) slice14 válasza saviola55 (#13690) üzenetére


slice14
veterán

Viszont ha frissítés jön, akkor telepítés után újra kell rootolni a telefont.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#13693) saviola55 válasza Dzsuri89 (#13691) üzenetére


saviola55
tag

Király.
Akkor remélem garanciális problémám se lesz és midnneki boldog:)
Egyre jobban tetszik ez a voodoo, igaz gyári lejátszóval használom egyenlőre.

slice14

Viszont ha megvan ez az egy kattintásos rootoló cucc, akkor simán megy a rootolás.

[ Szerkesztve ]

(#13694) Dzsuri89 válasza saviola55 (#13693) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Ahogy írta előttem Slice14 is, majd újra kell rootolni a készüléket.

Visszazárni se nagy kunszt a Bootloadert, csak meg kell csinálni a leírásomban található lépéseket. Szerintem eléggé szájbarágósan leírtam képekkel együtt.

Amúgy üdv a klubban. :D Mikor megvettem a telefont másnap már szervizbe vittem, mert elbas*tam egy felesleges boot.img betöltésével és újraindult állandóan. :D Utólag simán meg tudtam volna csinálni, de akkor még nem voltam képben a témával.

(#13695) saviola55 válasza Dzsuri89 (#13694) üzenetére


saviola55
tag

É ntuti nem zárom vissza a bootlnadert, szerintem az volt az újraindítás hibaforrása..

(#13696) Dzsuri89 válasza saviola55 (#13695) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Ott valami mást rontottál el, mert egy sima parancstól nem fog olyan dolgokat művelni a készülék, amit nálad csinált. Én már 2-szer zártam vissza fél év alatt és semmi baja.
Arra az esetre írtam a Bootloader visszazárást, ha netán gond lenne a készülékkel és szervizbe kéne vinned.

(#13697) palesz53


palesz53
senior tag

voodoozzunk még picit... :-)
igen a sound plusnak pont az a lényege, hogy gyári kernellel megy...

voodoo ota rootkeeperrel van vkinek tapasztalata? tényleg működik?

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#13698) saviola55 válasza Dzsuri89 (#13696) üzenetére


saviola55
tag

Aha, hát reméljük nem lesz. Mindenesetre azt hittem a rootolás megmarad most már, új verzió telepítáésénél is megmarad, de legalább a bootlander nyitva marad majd , mert azt volt nehéz kinyitni:)
Mitlyen appokat érdemes amúgy feltenni amiket gyáriba eddig nem lehetett?:)

palesz53

Ezt én is tanusíthatom, root van a telefonomon csak és emgvettem a plust, és örülök, hogy megvettem:) Xears fülessel isteni jó!

[ Szerkesztve ]

(#13699) Dzsuri89 válasza saviola55 (#13698) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Titanium Backup mindenképpen hasznos, mert azzal minden alkalmazást ki tudsz menteni a beállításaival, játékokat mentésekkel, tudsz törölni rendszer alkalmazásokat vagy esetleg lefagyasztani őket.
A Voodoo is tudtommal root-ot kér. :)
ES File Explorer is tud root joggal a rendszerben kutakodni, de ilyen program még a sokak által kedvelt Root Explorer is.

Ha gyári visszaállítást csinálsz egyszer vagy kedvet kapsz egy kis főzött romra, netán 2.3.6-ról áttérsz 4.0.3-ra, akkor pár érintéssel visszavarázsolhatod a programjaidat, nem kell sok időt elpazarolni a marketes letöltéssel, meg tényleg a beállításaik is megmaradnak.

[ Szerkesztve ]

(#13700) saviola55 válasza Dzsuri89 (#13699) üzenetére


saviola55
tag

Igen, a voodoo azt kér, máskülönben nem is rootoltam volna a telóm.
Erre a titanium cuccra úgy érzem nincs szükségem, na lehet csak a voodoo kedvéért rootoltam a telefonom:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.