Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13701) bajnokpityu válasza palesz53 (#13697) üzenetére


bajnokpityu
félisten

nálam már van voodoo is. valóban jót tesz a hangnak, gyári firm esetén is. no,nem lesz tőle audiofil cucc,de végülis szinte ingyé volt. neutront kénytelen voltam feltenni a poweramp helyett, valamiért bexart.
igazából a legnagyobb baja a belső dacnak,hogy 2-4kHz környékén sistereg,ezen nem tudnak a proggik sem változtatni.sőt,most még jobban kijön a gyengéje.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#13702) saviola55 válasza Dzsuri89 (#13699) üzenetére


saviola55
tag

Már 4.0.3at használok, fözött rom nem érdekel, a gyári natur nekem tökéletes.

Nekem amúgy gyári lejátszó is tökéletes, a hangszínszabályzóknak köszönhetően minden zene nagyon jól szól!
Ennek a neutron zenelejátszónak miben tud tüöbbet a fizetős változata?

[ Szerkesztve ]

(#13703) saviola55 válasza saviola55 (#13702) üzenetére


saviola55
tag

A box alkalmazást hazsnálja valaki?
Nagyon pöpec, 50 GB(!!!) tárhely, dropbox elbújhat mögötte:)
Csak egyvalamit nem találtam, pcre letölthető klienst, csak webböngészőből érhető el?

(#13704) palesz53 válasza saviola55 (#13703) üzenetére


palesz53
senior tag

na épp ezért ne bújjon csak el a dropbox... :-) az oké, hogy a box ad 50 gb-t, de asztali kliens nincs, csak webes (pontosabban pénzért van asztali is)... :-( ha az is ingyenes lenne, simán kinyírná a dropot...

bajnokpityu - nem várok egy telótól high-end hangminőséget, de a voodoo nagyságrendekkel korrektebb hangot ad, mint a gyári - hál'istennek! :-)

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#13705) Gabócza válasza palesz53 (#13704) üzenetére


Gabócza
senior tag

Meg úgy tudom, hogy ennél az ingyenes változatnál, hiába van 50GB tárhely, a fájlméret korlát továbbra is 100MB. Innentől kezdve már nem is annyira jó ajánlat. Legalábbis nekem biztos nem. Dropboxnál nincs fájlméret korlát...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#13706) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Kérdezte ma már valaki, hogy milyen beállításokat érdemes a Voodoo-ban megcsinálni.

Én is feltenném ugyan ezt a kérdést a jobban hozzáértő egyéneknek. :)

Én speciel csak a Bass Boost-t aktiváltam, hogy legyen jó mély hangzás, a többit nem igen vágom, hogy mire jó. Ezeknek mi lenne a tökéletes beállítási lehetőségük?
Valaki írja legyen szíves. :)

Köszönöm

(#13707) palesz53 válasza Dzsuri89 (#13706) üzenetére


palesz53
senior tag

anti-jitter, dac direct, hi-fi play mindenképp pipa...
öregedő fejjel nálam bass boost kikapcs maradt - meg nem normál méretű (zárt vagy nyitott) fejhallgatót kivéve (nem fülhallgató!), nem is várom el, hogy a pöttömke hangszórókból értékelhető mélyhangot megszólaltassanak...

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#13708) palesz53 válasza palesz53 (#13707) üzenetére


palesz53
senior tag

jav - nem hangszórókból, hanem csak hangszórók...

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#13709) bajnokpityu válasza palesz53 (#13708) üzenetére


bajnokpityu
félisten

melyik explorer programmal próbálkozzak,ha a data könyvtárban akarok átnevezni,törölni, felülirni?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#13710) Dzsuri89 válasza palesz53 (#13707) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Köszi szépen a választ.
A Bass Boost-on kívül amiket felsoroltál mind aktív alapból.

(#13709) bajnokpityu

Root Explorer vagy akár az ES File Explorer is tudja.

(#13711) FőDudu válasza Toobee (#13682) üzenetére


FőDudu
addikt

Miert jart volna?
Egy normalis fulessel nincs szukseg a hangkepbe torteno beavatkozasra.

Hogy ertsd is: a gyenge fulesek valahol nem szolnak ugy ahogy szeretned.
Ezert mely/magas kiemelest csinalsz es egyeb hangkep buveszkedeseket.
Az en viszonylag draga fulesemmel erre nincs szukseg - a dolgok a helyukon vannak.
A johoz kepest kb csak rontani lehet a hangkepen.

Nem vagyok vajtfulu, de nem igenylem a DnB fele oriasi basszus kiemelest - es a fulesemben van eleg basszus is. A magasak is szep reszletezok - bar zenet nem a Nexuson szoktam hallgatni.

Ha annyira mobil eszkozon akarok zenelni, akkor van egy 120 gigas Ipod aminek a hang chipje joval jobb ezeknel - de van meg iPad2 is ha netan tenyleg arra kerulne a sor (meg egy 8 gigas Ipod touch is).

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#13712) Toobee válasza FőDudu (#13711) üzenetére


Toobee
veterán

Nem kotelezo kiprobalni, de pl anti jittet tudtommal nem a hangkepbe szol bele. Ez nem equalizer...

https://barbieripnk.hu/

(#13713) bajnokpityu válasza Dzsuri89 (#13710) üzenetére


bajnokpityu
félisten

ES nem megy ki az SD kártyáról nálam.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#13714) szilu7 válasza FőDudu (#13711) üzenetére


szilu7
senior tag

Ebben igazad van, csak a Voodoo nem egy equ. Nézz utána, mielőtt lebuzizod.
Esetleg kérdezd meg a fejhallgatós vagy DAC-os topikban, szívesen elmondja bárki.

(#13715) saviola55 válasza Dzsuri89 (#13710) üzenetére


saviola55
tag

Nálam se hozott nagy válzotást ha bekapcsoltam a bass bost-ot, de igy is nagyon jó!

FőDudu

10k-s xears fülesem van, hidd el elég nagy a változás és nem csak a hangszinekben, meg a méllyben.
Haveromnak is elég jó mp3 lejátszója van és fülese, de simán elveri, pedig ez ugye nem arra van kihegyezve.
Az meg kicsit vicces, hogy a voodoo csak lehúzza a minöséget ha jó fülesed van:)

[ Szerkesztve ]

(#13716) kolosanyi válasza Toobee (#13684) üzenetére


kolosanyi
veterán

De ha maga a kernel nem tartalmazza a modult, akkor épülhet akárhová, a hangzáson nem fog javítani. Én is megvettem, aztán kérdeztem a füles topikban, hogy hogy is van ez, mert a custom kernelekben levő voodoo sound eredményez változást, tényleg sokkal jobban szól, míg a stock kernelnél nem vettem észre semmit. Ezt többen meg is erősítették, tehát amennyiben tényleges javulást akarsz a hangzásban, akkor tegyél fel egy olyan kernelt, ami tartalmazza a modult. Egyébként nem bánom, hogy megvettem az appot, így egyrészt gyári kernelen is kaptam pár extra funkciót, másrészt támogattam a fejlesztőt, amit meg is érdemel, mert nagyon jó munkát végez.

Látom többen is írjátok az ellenkezőjét lentebb. Akkor most tényleg nem vágom, mert több ellentmondásos tapasztalat is van. :D

(#13701) bajnokpityu
A Neutron amúgy is jobban szól, mint a PowerAMP, jobban is paraméterezhető, illetve a crossfeed is jót tesz a hangnak bizonyos esetekben, bár ezt ízlése válogatja.
A sistergés meg ilyen sajnos, de ez a Wolfson WM8994 a legjobb mobilos DAC, ennél egyik piacon levőben sincs jobb. (Ugyanez van a szifonban is, meg jó pár felsős kütyüben.) Nekem megfelel így, nem vagyok igazi whitefül, de ha jobb forrás kell, az már valami céleszköz lesz, sajnos nem vagyok képben, hogy melyik hordozható lejátszó jobb. Pár tesztet olvasgattam, említenek nagyon jókat. :)

(#13711) FőDudu
Nem érted a lényegét. Ez nem olyan szoftveres gányolás, mint a HTC-féle Beats marhaság, egyszerűen a Samsung b@szott normális drivereket írni a DAC-hoz, ez a kis alkalmazás ezt hivatott pótolni.
A lentebb írtak meg némi sznobériára engednek következtetni már bocs. Azért, mert almás cucc, egyből jobb a DAC benne? :F
Az Apple ugyanezt a Wolfsont alkalmazta az iPhone 4-ben, meg jó pár iPodban is, akkor miért lenne jobb? Annyi a különbség, hogy gondolom ők írtak hozzá értelmes drivereket.

(#13717) saviola55 válasza kolosanyi (#13716) üzenetére


saviola55
tag

Szerintem addig kár modnani bárkinek is, hogy milyen a voodoo amig nem próbálta ki.
Nagyon megéri!
Ráadásul a fülem se megy tönkre, sokkal kisebb hangerőn, elkülönülnek a hangok szépen, mélly magas. Élvezhető na:)
Ja és itthon is inkább erről hallgatok zenét, nem az 5.1-es hangfalamról:)

[ Szerkesztve ]

(#13718) Dzsuri89 válasza bajnokpityu (#13713) üzenetére


Dzsuri89
őstag

A beállításokban engedélyezni kell a program számára a Root-ot, aztán majd csillag ikonnal ellátottFavourites-re nyomsz és az előugró ablakon pedig a / jelre.

[ Szerkesztve ]

(#13719) Quqesz válasza kolosanyi (#13716) üzenetére


Quqesz
nagyúr

nem kötekedésből,de mintha vki írta volna itt,hogy nem wolfson dac van a teloban.bár én is jobban örülnék neki(wolfson),mert az erölködömben is az van és jó darab....én nem voodozok,bár zenét is csak neten hallgatok.én sztem is sokat dob a hangminőségen egy eq(AnEq) ,de ha jó minőségű a fül v fejhallgatód akkor alapban sokat nem kell mókolni vele.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#13720) forintuser


forintuser
őstag

Na hívtak a Samsungtól.Holnap kapom vissza a készüléket.Holnap ismét referálok. :C

Holnapkészítést vállalok.

(#13721) saviola55 válasza forintuser (#13720) üzenetére


saviola55
tag

Te is tönkrevágtad?:)

(#13722) kolosanyi válasza saviola55 (#13717) üzenetére


kolosanyi
veterán

Na ja, majd ha kipróbálja, akkor feltűnik neki, ha meg nem, akkor nem.

(#13719) Quqesz
Pedig de, különben nem működne a Voodoo. Azt csak azokra a készülékekre írta meg Supercurio (a fejlesztő), amikben ez van. Az EQ meg ízlés dolga. Én nem szeretem, mert sokszor csak elrontja az egészet, de kénytelen vagyok használni én is. Az N3i-m nagyon mélykiemeléses, muszáj visszavennem belőle, illetve rátenni a középre, mert nem az igazi. A magasak viszont szépek. Sajnos egyelőre csak ezt a 10k-s Xears kategóriát engedhetem meg magamnak, de amint lesz önálló keresetem, beruházok egy komoly rendszerre (diákként azért nem olyan egyszerű), persze ott már nem is telefon lesz a forrás.

(#13723) forintuser válasza saviola55 (#13721) üzenetére


forintuser
őstag

Ha visszaolvasol, leírtam. :K

Holnapkészítést vállalok.

(#13724) saviola55 válasza kolosanyi (#13722) üzenetére


saviola55
tag

Fülesre ennyit költeni?:)
Szerintem a 10k-s xears-ek tökéletesek, egyébként gyári se volt rossz éppen, csak 3 hónap alatt tönkrtement nekem.:(

(#13725) saviola55 válasza saviola55 (#13724) üzenetére


saviola55
tag

Tényleg a hivatalos ics mikor jön nexus s-re?

(#13726) slice14 válasza saviola55 (#13725) üzenetére


slice14
veterán

Már kijöt, csak visszajelzések miatt leállították az ota-t.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#13727) Dzsuri89 válasza saviola55 (#13725) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Várhatóan 2012-ben. :D

Ez egy igen jó kérdés, de már nagyon húzzák az egészet. Amit te használsz az is hivatalos, csak pár nap után visszavonták a felhasználók problémázásai miatt. Ez idáig nem nagyon érdekelt, hogy mikor jön a javítás, de már én is igényt tartanék rá...

Slice14 megelőzött. :)

[ Szerkesztve ]

(#13728) Quqesz válasza kolosanyi (#13722) üzenetére


Quqesz
nagyúr

na annak örülök,mert a wolfson tudtommal jó minőség.hurrá!nekem egy sennheiser hd407 fejhallgatóm van és 6k volt a madarasban.nagyon jó és remek a bass.amíg audio fx widgettem volt pl a bass off volt és a 60hz-es gomb szebb basszust csinált ezen a fejhallgatón.az aneq-ban nincsen bass gomb.nem ismerem a voodot,de alapon sem gáz a hang sztem(pedig cseszegetnek a white fül hülyeségem miatt).kicsit a zenelejátszó hangereje kevés nekem.viszont a tunein hangja jó.sztem...
új ics? hmmmm hát ez jó kérdés.....azt vettem észre mindenki aki most kiad ics frissítést a 4.0.3-at adja ki(asus,motorola)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#13729) Essien


Essien
aktív tag

hali! Srácok vki használ ics-t aki telenoros ? már felraktam a gyárit ,most a cyberGR-t és egyiksem hajlandó mms-t küldeni . Találkozott már vki ilyen problémával? Ha igen akkor van megoldás? Kössz Üdv :Essien

(#13730) csabibmx válasza Essien (#13729) üzenetére


csabibmx
tag

Gyári Ics-em van és Telenor de kb. soha nem küldtem még mms-t. :N
Viszont rémlik,hogy volt már ilyesmiről szó ami kompatibilitási problémák miatt van.
Valahogy az mms rendszer nem olyan kidolgozott mint az sms. :U

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#13731) Essien válasza csabibmx (#13730) üzenetére


Essien
aktív tag

Nem próbálnád ki ?Kiváncsi vagyok hogy ez nálam áll csak fent vagy mindenkinél..

(#13732) szilu7 válasza Quqesz (#13719) üzenetére


szilu7
senior tag

Wolfson WM8995. Ugyanaz, mint a legtöbb almás cuccban, kivéve az újakat. De a hírek szerint az Iphone 5-nél megint visszatérnek a Wolfsonhoz.
A legfontosabb feature-ök, ami nem EQ:
- Az analóg erősítő rész állíthatóvá válik, ami alaphelyzetben konstans volt. Innentől nem digitális a hangerőszabályzás, így megmarad a dinamika. Képes lesz komolyabb fejeseket is meghajtani. Nálam elboldogul AKG K500-zal, és Sennheiser HD580-cal is. Az analóg részt valószínűleg biztonsági okokból korlátozták, mert egy érzékenyebb fejest elképzelhető, hogy haza lehet vele vágni.
- A saját belső órajelét használja a digitál-analóg konverzióhoz (anti-jitter), a rendszer órája helyett. Precízebb lesz a konverzió.
- 128x túlmintavételezés (Hi-fi play)
- Kikerüli az analóg mixert (DAC direct), ami elvileg alacsonyabb torzítást eredményez.
Ezek vannak alapból aktiválva telepítés után. Ha valaki csak feltelepíti, és nem állítgat, már nagyon sokat nyert vele.

(#13733) Quqesz válasza Essien (#13731) üzenetére


Quqesz
nagyúr

nekem is rémlik,nézd meg a beállításokat asszem apn meg a kapcsolati webcímet kell megnézni(én lenni voda)a hálózati kapcsolatoknál(nekem pl ott van vodafone mms és a szervercím)

szilu7
hmmm jogos érvek!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#13734) csabibmx válasza Essien (#13731) üzenetére


csabibmx
tag

Kipróbáltam de nálam sem csinál semmit.
Azt írja küldés de nem érkezik meg.
Így biztos nem egyedi a problémád.
GB-n működött rendesen amúgy?

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#13735) bajnokpityu válasza szilu7 (#13732) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Valami erositot csak hasznalsz?
Nekem K500,701 van, ezek nek kell erosito, kulonben mosott dinanikatlan lesz.
zenelni sztem nagyon kell dac is.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#13736) Essien válasza csabibmx (#13734) üzenetére


Essien
aktív tag

Minden be van állítva. Köszönöm hogy megnézted ugyanez nálam is küldés de sosem küldi el. igen GB alatt ment rendesen :) ezt nem értem hogy ba..ták el így mert most utána néztem picit és szinte mindenhol problém :S Köszi mindenkinek a válaszokat ,tanácsokat ! üdv

(#13737) Essien


Essien
aktív tag

nexusbeam-et vki belinkelné mert az xda-n nem megy a link. kössz :)

(#13738) szilu7 válasza bajnokpityu (#13735) üzenetére


szilu7
senior tag

Használok persze. Csak jeleztem, hogy Voodooval képes meghajtani hangerő tekintetében. A K500 tényleg nem egy élmény, viszont a HD580 meglepően korrekt róla. Egyébként gyakran használom ETA200-zal a K500-hoz, DAC-ként nekem bejön.

(#13739) _NCT


_NCT
őstag

Ma Media-ban megtapicskoltam egy Lumia 800-at. Hááátthhh vegyes érzelmeim vannak. A sebesség és a rendszer nagyon egyben van, megy mint a karikacsapás minden, viszont az anyagminőség, és úgy maga a telefon kinézete nagyon nem fogott meg. Kapásból a szemem szúrta az a 3.7-es kijelző, 4" Nexus után már szinte kicsinek tűnt :D Viszont a Nexus anyagminőségre és főleg kinézetre nálam még mindig 5 csillag. Kicsit sem vonzott a váltás, pedig azt hittem elcsábít a WP7 de nem.... Még mindig azt mondom BestBuy a Nexus.

Maradok én a kis takonyződ robotomnál még jó pár évig azt hiszem.....

(#13740) saviola55 válasza _NCT (#13739) üzenetére


saviola55
tag

Én is gondolkodok wp-n, de idén még biztos nem cserélem le nexus s-t, főleg ha megkapjuk rá a jelly bean-t is.:)
Remélem ez nem csak állom marad :DD
Nekem mindössze 2 dolog hiányzik nexus s-ből, az egyik lehanyagolható, a rádió, a másik viszont a micro sd kártyahely, nekem nagyon kellene, most is 12 GB zene figyel a tekefonon.
Ez a tárhely nekem éppen éppen elég:)

[ Szerkesztve ]

(#13741) knyitogato válasza saviola55 (#13740) üzenetére


knyitogato
őstag

"ha megkapjuk rá a jelly bean-t is"

Én már az ICS-nek is örülnék, ígylassanmárciusban ... :F

(#13742) bajnokpityu válasza szilu7 (#13738) üzenetére


bajnokpityu
félisten

huh,nekem sem eta,sem a nexus nem képes élményt okozni, de ahogy ma fogalmaztak, el vagyok kényeztetve :)
1nek jó a nexus,munka közben elválasztónak. voodoo nélkül tényleg vétek hallgatni, de ennyi.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#13743) FőDudu válasza kolosanyi (#13716) üzenetére


FőDudu
addikt

Nem vagyok vajtfulu, csak szeretem a zenet. Sok hozzaerto szerint a regebbi (vinyos) Ipodokban levo hangchip jobb minoseget eredmenyez mint az iPod touch/iPhone szeriak. Az iPad-et nem tudom, nem ma volt errol szo (1-2 eve olvastam, hogy a vajtfuluek inkabb veszik a regbbi ipodokat (akar hasznaltan is) az uj keszulekek helyett. Nekem a kovetkezo fej/fulhallgatoim vannak: Sennheiser HD414SL, Beyerdynamic DT990Pro, Akg k141, Klipsch Image X10

Majd kiprobalom - feltoltom ugyanazokat a zeneket mindegyik lejatszora es meghallgatom a kulonbozo eszkozokon. Rakotom majd a lejatszokat par Genelec studio monitorra - azok is kihozzak a kulonbseget. Van meg par Bose L1 is a kornyezetemben - azok is durvan tudnak szolni.

Mind szigoruan linearban lesz - en nem turkalok bele a hangkepbe.

Laikuskent eleg erdekesen hangzik hogy a gyarto nem irt normalis drivert a DAC-hoz es ezt jokepu programozok megtettek helyettuk... Kicsit hihetetlenul hangzik.

Majd postolom az eredmenyeket.
Most meg egy hetig szabadsagon vagyok - szoval a tesztek kb marcius 7 utan varhatok.

FőDudu

(#13744) forintuser válasza FőDudu (#13743) üzenetére


forintuser
őstag

Azon csodálkozom, hogyha ennyi "i-s" cuccod van, mit keres nálad zöld manó?Hogy-hogy nem almába haraptál?

Holnapkészítést vállalok.

(#13745) FőDudu válasza forintuser (#13744) üzenetére


FőDudu
addikt

Nem hulyultem meg, hogy Apple cuccokatr vegyek.
Ipodot kaptam, touchot nyertem, iPad meg ceges :)

Korlatozzak a kurva anyjukat ne engem...

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#13746) szilu7 válasza FőDudu (#13743) üzenetére


szilu7
senior tag

Normális a driver, csak nem használja ki az összes feature-t.
Kaptak egy jó árat, egy jó minőségű DAC chipre, aztán megcsinálták a kötelezőt. Minek fektessenek bele energiát, ha a felhasználók nagyobb részét ez nem izgatja? Illetve az analóg rész piszkálása veszélyes lehet az érzékeny fejesekre, ahogy már írtam. IEM-hez ráadásul teljesen elég a teljesítmény Voodoo nélkül, és a hangminőség is felveszi a versenyt a kategóriatársakkal.
Igen, azért szeretik a régebbi Ipodokat, mert abban még ugyanez a Wolfson DAC van, az újakban már nem.:)
bajnokpityu: eltérő az ízlésünk, de ez számomra már a fejes topikban is kiderült. :)

(#13747) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Szóval ez még mindég egy telefon. az hogy mindenben nem kiváló az nem baj.az jó hogy fejlesztik a negatívumokat,de sztem ne essünk túlzásba.zenére,gps-re,fényképezésre nem ez a legtutibb szerkezet,de megállja azért a helyét minden szinten. :R amúgy megnéztem még anno és a nokia 5800 és a voda 845 is bőven lemaradt hangban mögötte ugyan azon a fülesen. :K hangzás terén meg mindenkinek más az izlése,ezen kár is agyalni. :P :)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#13748) kolosanyi válasza szilu7 (#13732) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mea culpa rosszul emlékeztem. :R Viszont a Nexusban lévő típusszáma nem 8994? Én úgy tudom, de ezek után nem vagyok benne biztos.

(#13743) FőDudu
Ezzel én is így vagyok, csak sajnos nekem nincs lehetőségem ennyi mindenen hallgatni. Mindenesetre érdekelne egy ilyen teszt, kíváncsi lennék tapasztaltabb emberek véleményére, persze a Nexust szerintem Voodooval is meg kell hallgatni. Persze a linear az alap ilyenkor, én is csak a saját fülesem gyengéit igyekszem korrigálni.
A driveres dologról meg annyit, hogy Szilu nagyon jól leírta, hogy mit csinál a Voodoo. Így kellett volna gyárilag kiadni a samsungéknak, nem pedig bénázni vele.

[ Szerkesztve ]

(#13749) szilu7 válasza kolosanyi (#13748) üzenetére


szilu7
senior tag

Én is elszúrtam. :B
Samsung: WM8994
Apple: WM8995
Elnézést, a többi infó elvileg helytálló. :DDD

(#13750) FőDudu válasza kolosanyi (#13748) üzenetére


FőDudu
addikt

Kiprobalom majd a Voodoo-t is. Most ugyis ez a kernel van fent:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1420912

Szoval alapbol ott a voodoo. Csak nem szoktam ezen zenet hallgatni.

FőDudu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.