Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13901) palesz53 válasza F_Gergely (#13900) üzenetére


palesz53
senior tag

telón a gmail appban a fiók beállításainál vedd ki a pipát a jelzés kérése elől...
(a szinkronizációnak ehhez semmi köze, a jelzést olyan elven kapod meg, mint az sms-eknél)

maximális hangerőn is halk a csengés? hmm...

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#13902) F_Gergely válasza palesz53 (#13901) üzenetére


F_Gergely
őstag

Köszi a tippet, kikapcsoltam remélem most már nem kavar be. Jobb szeretem a sima Email appot és ott a levélfiókjaimat egy helyen tudni.
Úgy értve hogy halk, hogy az előző készülékem jóval hangosabb volt, ennél pölö ha legkisebb hangra állítom az ébresztőt meg se hallom. A motorlát, legkisebb hangon is egyből meghallottam. A samsung meg közép tájon kezd el "szólni". Volt már ilyen halk telefonom majd valahogy megpróbálom megszokni, de nem értem miért nem lehet normális hangerejű hangszórót belerakni a telefonba, ami akkorát szól mint egy ágyú.

(#13903) noxon


noxon
őstag

Az ICS-ben komolyan nincs stopper? :Y vagy csak én nem találom...

We live in a simulated world...

(#13904) saviola55 válasza noxon (#13903) üzenetére


saviola55
tag

Ott a stopwatch app.

(#13905) forintuser


forintuser
őstag

Hú de megijedtem.

Neutron+woodoo+ hirtelen Headphone amplifier húzogatás= majdnem süketség.

Jegyzet magamnak.: Ne húzogassál semmit hirtelen. :DDD

[ Szerkesztve ]

Holnapkészítést vállalok.

(#13906) molnarpeter válasza F_Gergely (#13902) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Próbáld meg digitálisan hangosítani a hangokat (amíg nem recseg), gépen vmi programmal. Taláááán... :)

mp

(#13907) F_Gergely válasza molnarpeter (#13906) üzenetére


F_Gergely
őstag

igen nekem is ez jutott eszembe :)

(#13908) F_Gergely válasza forintuser (#13905) üzenetére


F_Gergely
őstag

ennyire hangos lett?

[ Szerkesztve ]

(#13909) hippo0315


hippo0315
senior tag

Ma felraktam a gyári 4.0.3-at eddig nagyon klassz.
Egy dolog nem tetszik csak, az aksi kijelzés, nem lehet valahogy százalék kijelzésre állítani?

(#13910) toto0569 válasza F_Gergely (#13902) üzenetére


toto0569
addikt

volume + (sound boost) v1.8.0.5. én is ezt használom, és jó... :C

(#13911) forintuser válasza F_Gergely (#13908) üzenetére


forintuser
őstag

Pöppet. :))

Holnapkészítést vállalok.

(#13912) F_Gergely válasza toto0569 (#13910) üzenetére


F_Gergely
őstag

Nem zenét hallgatni halk, hanem amikor csörög a telefon. Ez a progi arra is jó?

(#13913) toto0569 válasza F_Gergely (#13912) üzenetére


toto0569
addikt

arra írtam!!
:Y

(#13914) F_Gergely válasza toto0569 (#13913) üzenetére


F_Gergely
őstag

Köszi kipróbálom :R

(#13915) F_Gergely


F_Gergely
őstag

"A Cyanogen Mod 7 or MIUI ROM is HIGHLY recommended" - akkor ez azt hiszem nekem nem jó... :F

(#13916) toto0569 válasza F_Gergely (#13914) üzenetére


toto0569
addikt

+8-ig lehet neki adni,én is úgy használom + a winamp equalizerben a magas hangokat kiemelem.

(#13917) havri1


havri1
félisten

Helló!

Kernel cserénél kell valami cleaner?
SGS es haver kérdezte, hogy én mit használok.
Mondtam, semmit. Lehet ezért is vannak bugok?

havri

(#13918) forintuser válasza havri1 (#13917) üzenetére


forintuser
őstag

Ha biztosra akarsz menni, wipe cache, wipe dalvik cache.Kiveszed az akkut 2 percre.Visszateszed, telepìted a kernelt, ès mindenki örül.

[ Szerkesztve ]

Holnapkészítést vállalok.

(#13919) havri1 válasza forintuser (#13918) üzenetére


havri1
félisten

Akksi kivétel még nem volt, de a többi igen.
Nekem ez a töltés alatti lagolás még nem tetszik.

havri

(#13920) vfeco


vfeco
aktív tag

Sziasztok!

Kijelző problémám akadt a szeretett Nexusommal.
Sajnos nem adja vissza a fotó, de a megjelölt helyen egy sárga folt keletkezett a kijelzőn.
Szerintetek ez garanciális probléma?
Ha igen, akkor nálam nyitva a bootloader és rootolva van (ICS).
Van lehetőség ezeket visszaálítani gyári állapotra?

köszi a segítséget :R

(#13921) forintuser válasza vfeco (#13920) üzenetére


forintuser
őstag

Olvass vissza pár oldalt.Leìrtam hogy mi a helyzet. ;)

Holnapkészítést vállalok.

(#13922) vfeco válasza forintuser (#13921) üzenetére


vfeco
aktív tag

Vazze... ugyanilyen foltom van nekem is.... a pics@... :S
Nézem a HSZ-eid, írd le légyszi miket és hogy állítottálvissza. (link is jó)
Tök rég rootoltam már és az SDK sincs már fent a gépemen. :)

Viszont vettem egy Nexus S-t amíg ez szervízbe van. :D Nekem nem kell másik teló.

[ Szerkesztve ]

(#13923) forintuser válasza vfeco (#13922) üzenetére


forintuser
őstag

Ezt feltolod a telefonra CWM-l.Az első hozzászólás alapján telepíted az SDK-t a gépedre. Zárod a bootloadert.És hívod a Samsung szervízet. :DDD

Holnapkészítést vállalok.

(#13924) vfeco válasza forintuser (#13923) üzenetére


vfeco
aktív tag

Köszi. :) Ez a ROM Stock ICS?

(#13925) F_Gergely válasza vfeco (#13920) üzenetére


F_Gergely
őstag

Na ja, samsung kijelző hiba, állítólag az S2-nél majdnem az összes készülék hibás....
Én remélem nálam nem lesz ilyen, mivel már nem garanciális igy ha ez a hiba kijön inkább eladom a fenébe.

A gombok megvilágítása nálatok is halvány fehér? Motorolán olyan volt hogy éjszaka kiégett tőle a szemed, nekem az jobban bejött mint ez... Nappal alig látni a gombokat erős fényben.

[ Szerkesztve ]

(#13926) forintuser válasza vfeco (#13924) üzenetére


forintuser
őstag

Ez a full gyári ROM.Ha feltolod, eltűnik a CWM.Csak a Bootloadert kell visszazárni, és kész is.

Holnapkészítést vállalok.

(#13927) forintuser válasza forintuser (#13926) üzenetére


forintuser
őstag

Letelt.Nem ICS, hanem GB 2.3.6.

Holnapkészítést vállalok.

(#13928) vfeco válasza forintuser (#13927) üzenetére


vfeco
aktív tag

Nem baj, úgyis már gondolkodtam, hogy vissza kéne tenni egy fasza Oxygen romot... az hasított eddig a leggyorsabban. :) Köszi mindent! :R

(#13929) F_Gergely válasza vfeco (#13928) üzenetére


F_Gergely
őstag

Na látom itt se szereti senki a gyári romokat, nálam 2.3.6 van fent, teljesen gyári, de semmi problémám nincsen vele, ha akarnék se tudnék belekötni. (jó egyedül az zavar ha hívnak előbb a keresztnevet majd utána a vezetéknevet írja ki a telefon, de nem tudom ezt miért nem lehet beállítani)

(#13930) tonerz


tonerz
aktív tag

Én Dec 17-óta használom az OTA ICS-t, az elején volt egy két alkalommal hogy eldobta a hálózatot illetve gyorsabban merült.
Teljes takarítás és újrahúzás után minden oké lett, kivéve a bizonyos alkalmazásoknál előforduló FC-t.

Aki meg WP7 fele kacsingat a support miatt azért szerintem várja meg a WP8 megjelenést, mert ha igazak a pletykák és nem lehet frissíteni a mostani W-s telókat az azért elég nagy koppanás lesz.

(#13931) saviola55 válasza F_Gergely (#13929) üzenetére


saviola55
tag

Nekem gyári ics van fent, én se fogok romolni az biztos, már csak azért se mert nem értek ezekhez a dolgokhoz.
Ha egy fórumtárs nem siet a segítségemre, akkor szervizbe adtam volna a telefonomat. De szerencsére sikerült a rootolás:)
Reméljük jővő héten jön végre a jó, javított ics. Akuidő is reméljük jó lesz.

tonerz

Szerintem lehet majd frissíteni a mostani telefonokat, ezt nem engedheti meg magának a microsoft.
WP8-ig én midnenképpen várok, márcsak az olcsóbodás és a microsd kártya miatt is.
De szerintem 1 év múlva mikor belépek a wp felhasználók közé, akkro se fogom eladni a nexus s-t, márcsak azért se, mert apróért nincs kedvem, meg zenéthallgatni, navigálni még nagyon jó lesz.
Van egy érzésem wp-nél nem fogok warez navigációt használni, ott keményen perkálni kell:)

[ Szerkesztve ]

(#13932) knyitogato válasza F_Gergely (#13925) üzenetére


knyitogato
őstag

S2-nél én még ilyen foltot nem láttam, amit itt a két olvtárs linkelt.

(#13933) kolosanyi válasza F_Gergely (#13929) üzenetére


kolosanyi
veterán

Azért nem tudsz belekötni, mert nem lehet. Az a Legstabilabb ROM, ami csak létezik. Minden működik, úgy ahogy az kell. :)

(#13934) F_Gergely válasza tonerz (#13930) üzenetére


F_Gergely
őstag

Nekem volt windowos telefonom, nehéz lenne összeszámolni őket.
Azért érdekes, hogy mikor az első windows-os telefonom megvettem, mindenki csak nevetett és kaptam a különböző beszólásokat ("windows teló? háh és csináltak neki ctrl+alt+del kombót is? mert anélkül nincs windows"). Aztán persze fejődött ez az egész. Már akkor látszott hogy a symbiannak nincsen túl sok jövője. Azt sajnálom hogy a microsoft ilyen irányba vitte ezt az egész telefonos rendszer dolgot, nekem ez egyáltalán nem jött be. Viszont az android nagyon. Kellett egy kis idő mire megbarátkoztam vele, és megtaláltam a szükséges programokat (outlook szinkronizálás, - google fiókot én nem használok). De nem köt semmihez, mig windows esetén olyan megkötések lettek... Meg a programok a másik, andoridnál felhúzok a marketre és töltöm ami kell, windowsnál meg nagyon kevés a programok száma.
Mindenkinek más az amire szüksége van, amit keres, én sose moddoltam telefont, nem tetszett eladtam jött egy másik.

Kíváncsi leszek milyen lesz ha újra kiadják a már visszavont ICS-t a nexusra :)

knyitogató
én ezt olvastam

[ Szerkesztve ]

(#13935) saviola55 válasza F_Gergely (#13934) üzenetére


saviola55
tag

Én már többször elmondtam, hogy a wp szerintem az átlagfelhasználók között fog hóditani, méghozzá az egyszerűségével. Mondom ezt, úgy, hogy szerintem az nadroidis teljesen átlátható számomra akkor is az volt mikor elöször tapsikoltam.
Ezt egyébként olyanoktól is hallottam, akik androidot használnak és szenvednek vele és megnéztek egy wp-s telefont. A mókolhatóság meg csak az emberek elenyésző részét érdekl, itthon kb annyi embert amennyi ezeket a fórumokat látogatja.
Szerintem wp8 idején lesz egy jó 40-50e Ft-os készülékajánlat, mondjuk nem csak huawei vagy zte gyártóktól, akkor be fog törni wp.
Én nagyon remélem, hogy a gyártók wp esetében nem mennek el a hardver hajszolásába és átlagos 1 GHz-es 1 magos procit is belepakolnak majd jővőre egy új készülékbe. Kicsit vicces lenne, hogy asztali win8 elkegyeg 1 GHz-es egymagoson és 1 GB Rammal, mig wp8nak nagyobb lenne a hardverétvágya. Persze tudom ez útóbbi arm, de akkor is.

(#13936) Quqesz válasza saviola55 (#13931) üzenetére


Quqesz
nagyúr

nekem rendben az ics, a wifi stabilabb,a gps gyorsabb,stabilabb lett gb-hez képest.nekem jobba tetszik gb-hez képest ics,de tényleg kellene olyan verzió aminek mindenki csak örül és nem a haja hullik.persze mindez gyári környezetben. a wp-ről meg sztem majd kiderül milyen ha jobban elterjed,de sztem megvan minden esélye úgy mint rég az androidnak.nagy cég áll mögötte és egyelőre jobban kezelik az ügyfélproblémákat.a kinaiakat meg nem szabad leírni,mert nagyon belehúztak.ezek már nem a kínai gagyi.lásd mwc.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#13937) saviola55 válasza Quqesz (#13936) üzenetére


saviola55
tag

Persze, tapsikoltam már én is zte skate-et, teljesen rendben van, nem beszélve ezekről az új 2 és 4 amgos szörnyekről, csak azért az emberek számára nokia jobban csengő név és marad is szerintem még egy darabig.
De szerintem wp8 megjelenésével samu és lg is támadásba fog lépni.

(#13938) Quqesz válasza saviola55 (#13937) üzenetére


Quqesz
nagyúr

a nokia érdekes eset.sokáig nem volt nekem majd amikor lett tényleg eskü rá.viszont most már sokat esett és nem csak a részvénye.c6-01van ismerősnek és anyrém(+külső hangszoro meghalt).a férje n8-ast vett,kb 2 hónap után adta el,lekopaszodott tőle.a híres megbízhatóság mostmát csak legenda.de a samu sem sokkal jobb,főleg mióta nagy az arcuk.abban teljesen igazad van,minden gyártónak lesz szerintem w8 mobilja.(asszem zte-nek is van).meglátjuk mit hoz a jövő......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#13939) knyitogato válasza F_Gergely (#13934) üzenetére


knyitogato
őstag

Ezeréves hír,romfrissítés megoldotta.

(#13940) F_Gergely válasza knyitogato (#13939) üzenetére


F_Gergely
őstag

csak a sarga kijelzorol jutott eszembe.

(#13941) hippo0315


hippo0315
senior tag

Segítséget szeretnék kérni, a gyári 4.0.3 rom-nál hogyan oldható meg, hogy a hasáb alakú aksi kijelzés százalékos legyen? Van erre valami mód? Vagy legalább számmal legyen kiírva a töltöttség.

(#13942) Asbee válasza hippo0315 (#13941) üzenetére


Asbee
veterán

Gyárinál max olyat tudsz, hogy másik appal a notibarban lesz egy +százalékos akksi kijelzés is.

(#13943) slice14 válasza hippo0315 (#13941) üzenetére


slice14
veterán

Fancy widget azt is megoldja, legalábbis a widgetten kiírja az aksi állapotát.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#13944) Quqesz


Quqesz
nagyúr

hát mostmár tényleg kezd meghülyülni a gogli
m.mobilarena.hu/hir/megerositette_a_jelly_bean_erkezeset_az_asus.html

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#13945) hippo0315 válasza Asbee (#13942) üzenetére


hippo0315
senior tag

Ezen gondolkodom Én is, viszont most felmerült egy kérdés, az elixir2 tud-e ilyet?

(#13946) Asbee válasza hippo0315 (#13945) üzenetére


Asbee
veterán

Szerintem nem, igaz nem használtam még. Úgy tudom ehhez a százalékos akksikijelzéshez mélyebben kell belenyúlni a rendszerbe. Nem csoda, hogy komolyabb custom romok tudják csak alapból.

(#13947) F_Gergely válasza Asbee (#13946) üzenetére


F_Gergely
őstag

2.3.6 tudja szazalekban is, legalabbis kiirja a kezdokepernyon.

(#13948) Asbee válasza F_Gergely (#13947) üzenetére


Asbee
veterán

Az oké, csak itt notibarost kellene cserélni.

(#13949) hippo0315 válasza Asbee (#13948) üzenetére


hippo0315
senior tag

Vagy cserélni, vagy az se baj ha megjeleníti valahol a csíkon. :B

(#13950) hallerlaller válasza Asbee (#13948) üzenetére


hallerlaller
addikt

Launcher7 tud ilyet esetleg. bár az meg nem mindenkinek tetszik

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.