Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11801) szilu7 válasza Quqesz (#11800) üzenetére


szilu7
senior tag

Ki az a mindenki? :U A Huaweinél a CES-en bemutatott telefonra gondolsz? Mert azt még sokára tudjuk megvenni...
Egyébként nekem csak fogyasztási gondom volt az ICS-sel, más hibát eddig nem tapasztaltam. A képernyőforgatás kikapcsolása egyelőre megoldotta a gondot. Nem a legkényelmesebb, de ezzel még bőven tudok együtt élni. Máskülönben nagyon tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#11802) keyol válasza szilu7 (#11801) üzenetére


keyol
aktív tag

Azért szerencsésebb lett volna ha elsőre jó minden, mert most a kiadott ICS-vel szarakodnak és nem a progikkal,játékokkal amik egy része nem megy rajta.Azokat kellene már optimalizálni....

[ Szerkesztve ]

(#11803) szabeska válasza keyol (#11802) üzenetére


szabeska
addikt

A progikat és játékokat nem a google optimalizálja, hanem a játék és programkészítők...már régen megkapták a forráskódot. A google-nek szerintem semmi köze ahhoz ha valami nem fut ics alatt...

F1

(#11804) Quqesz válasza szilu7 (#11801) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Igen rá (+Honor),de a Transformerre is gondoltam(12-étől),vagy a SGSII (Kies-ből 4.0.1 és 4.0.3) pl :F

Nem az a baj,hogy voltak bugok,hanem lassan 4 hete semmi infó gogli részéről hogy "bocs emberek ez meg ez volt,de toljuk és nemsokára jövünk frissítéssel".Én pl nem kaptam ota-t,de itt figyel a gépen a frissítés.Nem igazán akarom felrakni amíg meg kell alkudi vmilyen szinten hogy "ezt kapcsoldi hogy nem szívja az akksit". :W Nem tudom én visszacsinálni,és nem is akarok mókányolni(tudom van aki ezt élvezi,tegye).
Emellett örülök, hogy neked megy jól és remélem így is marad. :))

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#11805) szilu7 válasza Quqesz (#11804) üzenetére


szilu7
senior tag

Teljesen jogos az elvárásod. De azért ez egy nagy verzió váltás volt, így hogy összeolvasztották a tabletes és telefonos verziókat. Az SGS II sem egy fáklyás menet, mindenféle kiszivárgások, béta, nem béta, tele van bugokkal stb... Követhetetlen.:(
A transformeres tapasztalatokra kíváncsi leszek.

(#11806) Nescafé


Nescafé
őstag

Sziasztok
Ez a factory reset mit csinál pontosan a telóval.
Mikor kapcsolom ki a telót akkor a háttérbe vaalmi sajnáljuk felirat van,de nem látom mivel van a baja.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#11807) szabeska válasza Nescafé (#11806) üzenetére


szabeska
addikt

Visszaállít mindent gyári állapotba, persze megőrizve az éppen feltelepített romot. mindent töröl. Szerintem ez megoldja a problémát, bár nem tudom, egy program okozza, vagy rendszerhiba.

[ Szerkesztve ]

F1

(#11808) Nescafé válasza szabeska (#11807) üzenetére


Nescafé
őstag

Akkor azt jelenti mindent ujra kell telepitenem.ha ezt megcsinálom?

 iPhone 15 Pro

(#11809) PowerBuldog válasza Nescafé (#11808) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Igen

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#11810) Nescafé válasza PowerBuldog (#11809) üzenetére


Nescafé
őstag

Köszönöm:-)
Majd megcsinálom annyira nem zavar megy minden jol csak mikor kapcsolom ki akkor a háttérbe sajnáljuk felirat de nem is lehet látni mit ir.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#11811) knyitogato válasza szilu7 (#11805) üzenetére


knyitogato
őstag

Én azt mondom, akkor legyen OTA újra, ha már teljesen jól működik az ICS a Nexus S-en...

más: ahogy látom, elég drágán mérik most a használt Nexus S-eket :) Tartja az árát.

[ Szerkesztve ]

(#11812) szabeska válasza knyitogato (#11811) üzenetére


szabeska
addikt

Ahogy néztem, más telefonokkal is ez a helyzet :) Mindenesetre bőrtokban tartom, ha meg kell válnom tőle, szép állapotban legyen :)

F1

(#11813) _NCT válasza szabeska (#11812) üzenetére


_NCT
őstag

Én mást tartok bőrtokban hehe ;]

Viccet félretéve szerintem nem is megy ennek a telefonnak az ára nagyon 60-55 alá újonnan, használtan meg mindenki úgy adja és annyiért amennyiért akarja. Következő telefonom is Nexus lesz az tuti.

Amúgy meg szerintem is inkább valami 4.1.0 lesz az ICS mire kijön. Elkapkodták, ez van. Na de gondoljunk csak bele a Vista esetébe, azt is elkapkodták, gyorsan ki kellett adni valamit :D Azután jött a W7 amit azóta is szeretünk,csodálunk,használunk :DDD

(#11814) hallerlaller válasza knyitogato (#11811) üzenetére


hallerlaller
addikt

az biztos, én fél éve vettem és árában tudnám még mindig eladni :)

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#11815) Wajk


Wajk
addikt

Hallottam rosszat/jót is a MIUI v4-ről. Valaki használja?
Valaki próbálkozik vele?

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#11816) hallerlaller válasza Wajk (#11815) üzenetére


hallerlaller
addikt

főznél belőle? :D

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#11817) tothir válasza _NCT (#11813) üzenetére


tothir
tag

Nekem - attól függetlenül, hogy meg vagyok vele elégedve - a következő telefonom wp lesz.
Az androidnál ez a széttagoltság nem tetszik, mikor is jelent meg az ics? Október, november.
Normális verzió pedig még mindig nicns a referenciakészülékre.
WP-nél megjelent a mango, 1-2 hét és az összes korábbi készülékre ment a frissítés.
Ettől függetlenül tökéletesen elégedett vagyok vele, nekem az ics van fent, amit kiadtak decemberben, aku időt érzem egyedül gyengébbnek 2.3hoz képest, de azt nagyon.
Egyébként nálam ics is képes megröcceni, igaz ez "csak" a felhasználói élményt rontja.
Idén még tuti nem cserélek, esetleg ha wp apollo rendszerrel nem jön ki valami olcsó készülék. Mondjuk másodtelónak ezt megtartom, főleg ha már csak olcsón lehet eladni.
amúgy az tényleg jó, hogy tartja az árát.

(#11818) szabeska válasza Wajk (#11815) üzenetére


szabeska
addikt

Engem is érdekelne, stabil-e vagy sem.. Talán a 2.1.6 stabilabb, vagy tévedek? Mindkettő fejlesztői változat. Vagy van különbség?

Ha nekem a miui.com - ról származó stabil 1.12.2 van fent, kapok értesítést, ha mondjuk kijön egy stable ics verzió?

[ Szerkesztve ]

F1

(#11819) _NCT válasza tothir (#11817) üzenetére


_NCT
őstag

Mielőtt megvettem a Nexus-t én is erősen agyaltam, hogy WP7 vagy Android. Android-ra esett a választásom mert:

- már ismertem, volt elődje
- Market kínálatával nehezen tudott volna a Store vetélkedni
- szeretek mókolni, szeretem ha minden kis gombot testre tudok szabni, habár a gyári 2.3.6-al elégedett vagyok :D
- már eléggé kiforott, WP7-re nem tudom h mangó alatt működik-e GPS program normálisan, elődjénél még nem igazán volt offline navi ( rIgo és társai)
- ez szubjektív, de jobban tettszik a rendszer felülete, mint WP7-nek.

WP7 előnyei számomra:

- baromi gyors, android képes megröccenni, míg W7 szinte soha
- ha egyszer megöregszem,nyugdíjba megyek és rozzant öregember módjára már csak konzverdobozból eszem a bablevest és a palacsintát is, akkor olyan telefont akarok majd, amit csak bekapcsolok, és úgy működik ahogy kell, semmi mókolás, nos akkor is talán ezt választom majd :D
- amit te is írtál, nem kell készülékenként hónapokat várni a frissítésre, viszonylag egységesen működik
- fejlesztéseknek köszönhetően mindenképp van jövője, gyorsan fejlődő rendszerről beszélünk, szerintem a W8-at is nagyon csinosan össze lehet majd hangolni a WP7-es telefonokkal

Eddig ennyi jött le. Mivel még csak 2x tudtam rendesen WP7-es telefont nyomkodni. Még az is lehet, h később megszeretem. De jelenleg az Android feature-ökben gazdagabbnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#11820) tothir válasza _NCT (#11819) üzenetére


tothir
tag

Igazad van, engem is a kevés alkalmazás riaszt még el wptől.
De mivel még a váltás odébb van ezért nem is érdekel egyenlőre:)
Apolloig azt hiszem semmiképpen nem érdemes váltani, majd esetleg utána, főleg ha lesz jóárasitott készülék is. Ami egyébként nem elképzelhetetlen, mivel év végén már a 2 magos procik nem lesznek nagy durranások, simán középkategóriás készülékekben is megjelenhet.
Én a nexus s-t is 62ért vettem t-s akcióban, kiegészitőkkel (aksi, tok, stb) 70ben van mondjuk, ennyit már nem szívesen adnék telefonért mégegyszer:) Igy a mostani wp telefonok se nekem szólnak. Reméljük az Ft elkezd erősödni és kicsit olcsósodik majd minden.

(#11821) _NCT válasza tothir (#11820) üzenetére


_NCT
őstag

Én 79.900-ért vettem idén karácsonykor :DDD

(#11822) Slukkica


Slukkica
őstag

A MIUI v4-es tapasztalat:
5 nap alatt 2 újraindulás
Lassabb az 1.12.2 -nél
A launcher picit laggol. Beállítva, nem.
Időnként gondolkozik de mem söprés után jó.
Tegnap-óta lámpa is van :)
Minden reggel megbízhatóan kelt.
Egyéb hibába nem futottam bele. Még :)
Voodoo, BLN, deep sleep, és egyéb dolgok mind mennek!
stb...

Ja lemaradt: netezni mobilon csak operával tudok mert a többi-t nem jellemzem mert nem lenne szép szó.

[ Szerkesztve ]

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#11823) i_said


i_said
csendes tag

Nekem van tapasztalatom WP7-es telefonnal, és határozottan merem állítani, hogy azalatt a rövid idő alatt 3 évet öregedtem...

[Tapasztalataimat megírtam egy cikkben is.]

Én nagyot csalódtam, és futottam venni egy nexust (útközben többször el is estem).

[ Szerkesztve ]

(#11824) slice14 válasza i_said (#11823) üzenetére


slice14
veterán

Annyira siettél Nexus-t venni, hogy összeakadtak a lábaid és elestél?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#11825) forintuser válasza slice14 (#11824) üzenetére


forintuser
őstag

Csak simán megrészegült az örömtől, hogy Nexus-t vehet. :C

Holnapkészítést vállalok.

(#11826) tonerz válasza forintuser (#11825) üzenetére


tonerz
aktív tag

Hiába ez a Nexus érzés, elszédülsz tőle :D

[ Szerkesztve ]

(#11827) szabeska


szabeska
addikt

Hahó! Valaki, akinek fent van az 1.12.2-es magyar miui, leírná nekem lefordítva, hogy mi található a kijelző beállítások -> haladó beállítások opció alatt? köszönöm!

a light sensor filter mit állít? és az allow lights to decrease?

[ Szerkesztve ]

F1

(#11828) i_said


i_said
csendes tag

valahogy így volt...
Hazafele, a nexussal a tatyómban már repültem:D

(#11829) tibz03 válasza i_said (#11823) üzenetére


tibz03
őstag

Ez a cikk - még ha erősen szubjektív is - megnyugtatott, hogy jól döntöttem, amikor az Omnia 7 - SGS/Nexus S közül az utóbbit (azon belül is a másodikat :) ) választottam. Bár még nincs a kezemben a teló, de hétvégén már én is nekiesek.

Lenne is két kérdésem: hogyan tudom megoldani, hogy vissza tudjam tenni a telóra a Gingerbread-et? Mivel most ICS van rajta, és ha jól tudom, ICS alá még nincs CWM.
Ezután pedig: ha újra vissza akarok térni ICS-re, akkor azt simán CWM-ből telepíthetem, és miután újraindult a teló, a CWM eltűnik belőle? :F (Remélem, érhetőek a kérdéseim. :B )

[ Szerkesztve ]

(#11830) Asbee válasza tibz03 (#11829) üzenetére


Asbee
veterán

Van CWM mindenre. Ha rootolva van a telód, akkor rom managerből mehet fel egy CWM onnan pedig ginger. Ha nem, picit bonyolultabb. CWM ha egy fájl nincs átnevezve akkor stock romon minden újraindítás után eltűnik. Később gingerről nem muszáj cwm, ha gyári romot teszel fel akkor gyári recoveryből is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#11831) _NCT válasza i_said (#11823) üzenetére


_NCT
őstag

Az a lényeg hogy a madár az ász :P :D

(#11832) tibz03 válasza Asbee (#11830) üzenetére


tibz03
őstag

És mindezen "gányolások" után (rootolás, CWM stb.), miután kiélveztem a ROM-cserélgetést, hogy tudok visszatérni a hivatalos, babrálásmentes ICS-hez? Odinnal kell telepíteni?

(#11833) Asbee válasza tibz03 (#11832) üzenetére


Asbee
veterán

Nem kell Odin. Mindent recoverybõl kell, annyi hogy a gyári romot teszed vissza. Xda-n fennvan mindelbõl a gyári, csak azt felteszed ès kész is.

(#11834) Asbee válasza tibz03 (#11832) üzenetére


Asbee
veterán

-

[ Szerkesztve ]

(#11835) Asbee válasza tibz03 (#11832) üzenetére


Asbee
veterán

Mobilról vagyok és 3 szor küldte, bocs

[ Szerkesztve ]

(#11836) tommjee


tommjee
senior tag

Megvan a nexus S-em arròl írok:)

(#11837) keyol válasza tommjee (#11836) üzenetére


keyol
aktív tag

Gratula.Szerintem nem bánod meg... :D

(#11838) tibz03 válasza Asbee (#11833) üzenetére


tibz03
őstag

De ha nem akarom, hogy megmaradjon a CWM? Vagy ha megmarad, akkor is kapni fogom az OTA frissítéseket?

(#11839) hallerlaller válasza tibz03 (#11838) üzenetére


hallerlaller
addikt

1. hsz ;)

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#11840) Dzsuri89 válasza tommjee (#11836) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Tárgytalan, mert miután kiraktam, utána láttam egy oldallal vissza a kérdésemre a választ.:)

[ Szerkesztve ]

(#11841) tibz03 válasza hallerlaller (#11839) üzenetére


tibz03
őstag

OK, az első kérdésem kilőve, de a második akkor is él, és ha már be tudtad pötyögni, hogy 1. hsz., nem sokkal telt volna több energiába megírni egy 3 szavas választ sem. :U

(#11842) keyol válasza tibz03 (#11841) üzenetére


keyol
aktív tag

kapni fogod a frissítést.

(#11843) tibz03 válasza keyol (#11842) üzenetére


tibz03
őstag

Ok, köszönöm. :)

(#11844) Essien


Essien
aktív tag

sziasztok , vki megtudja mondani hogy ics alatt miért nem tudok mms-t küldeni és fogadni? (telenor)

(#11845) kerdig


kerdig
csendes tag

Én meg a névjegyeket nem kapom meg.: (

Xiaomi 5s plus

(#11846) volvoguy


volvoguy
addikt

Amit nem találtam meg az ICS-ben, hogy a zenelejátszóban nem tudok dalokat csengőhangnak kiválasztani, ez elég fájó pont. Vmi tipp? Vagy minden számot másolgassak be a "Ringtones" mappába? Ez volna a "logikus" eljárás?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#11847) Asbee válasza volvoguy (#11846) üzenetére


Asbee
veterán

Tone picker-t ajánlom én is azt használom erre.

(#11848) csabibmx válasza volvoguy (#11846) üzenetére


csabibmx
tag

Nem kell mindet átmásolni csak amit csengőhangnak akarsz használni. :DD
Egyébként ha jól tudom ez minden androidos rendszeren így működik verziótól függetlenül.

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#11849) SP!T válasza tibz03 (#11838) üzenetére


SP!T
addikt

Ha feltolsz egy CWM-et, majd egy gyári full Ginger romot wipe után felraksz, első indításnál a tiszta rom törli a CWM-et és gyári recovery lesz újra. Sőt "fastboot oem lock" parancsal vissza is tudod zárni a telefont és olyan mintha, most vásároltad volna a boltban.

Én most ICS-t GLaDOS 2.7 kernellel, voodoo color és sound-al használok. Nagyon perfekt lett a teló. Már az újraindulások is megszűntek hívás közben. :B

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#11850) keyol válasza csabibmx (#11848) üzenetére


keyol
aktív tag

hát ez nem így van :N
Mármint nem minden android rendszer ilyen...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.