Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11651) Asbee válasza tommjee (#11646) üzenetére


Asbee
veterán

Elég jó képeket csinál szerintem, neten keress rá biztos találsz pár képet, akár ph-s tesztben. Amúgy stabil minden, stock romok is teljesen jól használhatóak, stabilitást és gyorsaságot is nézve.

(#11652) match123


match123
tag

Na meg egy utolso kerdesem lenne. Ha felteszem a stock 4.0.3at, ami ugye nehany telefonon bugos, akkor utana ota updatekent meg fogom kapni a kesobbi frissiteseket?

(#11653) Asbee válasza match123 (#11645) üzenetére


Asbee
veterán

Milyen böngészőt használsz? Lehet van rajta külön kilépés és akkor nem tarja memóriában. Érdekes mert gingeren nekem is nagyon sok alkalmazás volt és nem lassult nem volt gond vele egyáltalán.

Esetleg külön task killer nincs fenn?

[ Szerkesztve ]

(#11654) match123 válasza Asbee (#11653) üzenetére


match123
tag

Lrgtobbszor a gyarit, neha opera mobile-t.

(#11655) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Nem lehet valahogy 720p-s videót csinálni vele?

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#11656) tommjee válasza Asbee (#11651) üzenetére


tommjee
senior tag

Kössz az információkat ! A teszteknek nem annyira hiszek azért is kérdeztem itt rá a dolgokra ! :)

Jövőhéten meglesz majd írok róla pár szót hogy milyen a 2X után :)

(#11657) Asbee válasza tommjee (#11656) üzenetére


Asbee
veterán

Kíváncsi leszek mert nézegettem 2x-et is :D

(#11658) szabeska


szabeska
addikt

Engem is érdekelne, ha stock 4.0.3 van fent, vajon kapok-e értesítést telefonon a javított frissítésről :F

[ Szerkesztve ]

F1

(#11659) Asbee


Asbee
veterán

Ha stock akkor miért ne kapnátok?

(#11660) nexusking válasza Asbee (#11659) üzenetére


nexusking
aktív tag

Mert basszus már vagy egy hónapja meg kellett volna kapnunk, és már nagyon itt lenne az ideje, hogy végre beteljesítsék az igératüket, hogy a Galaxy Nexus után erre lessz először ICS OTA frissítés. :((( :((( :(((

(#11661) tommjee


tommjee
senior tag

Elég sokat olvastam erről az NFC-ről de még mindig van ami nem világos benne ! A telefon hátuljával letudom olvasni a bankártyámat mondjuk ? :B

(#11662) Asbee válasza nexusking (#11660) üzenetére


Asbee
veterán

Nem ezt kérdezték. Az ics már jó ideje jött ota-n csak szüneteltetik a visszajelzések miatt. Kb 20 szor le lett írva. Te valószínű nem voltál az elsők között, jelenleg pedig nincs ezért nem kaptál még.

[ Szerkesztve ]

(#11663) nexusking válasza Asbee (#11662) üzenetére


nexusking
aktív tag

Az meg egyértelmű, hiszen azért ota, mert a telefonodra magátol érkezik :U

(#11664) nexusking válasza tommjee (#11661) üzenetére


nexusking
aktív tag

Letudod, csak semmi értelme. Egyenlőre, ha ól tudom, csak azt a 10dollárt tudod felhasznlni vele, amit a goggle wallet-hoz adnak, mikor letöltöd marketről.

(#11665) Asbee válasza nexusking (#11663) üzenetére


Asbee
veterán

Látom még nem értetted meg a kérdésüket. Mindegy.

(#11666) szabeska válasza nexusking (#11663) üzenetére


szabeska
addikt

Ha csak fixelt frissítésről van szó, egyáltalán nem biztos hogy ota-n értesítést kapunk. Akkor lenne bizto az értesítés, ha mondjuk egy 4.0.4 jönne ki... vagy másik kernel, stb, más sorszámokkal.... Tehát a kérdést ezért tettem fel...

Ha ugyanezt, a mostani 4.0.3-at adják ki, ugyanezekkel a számokkal, mindennel, csak javítva, kapunk-e értesítést...ez a kérdés..

Más dolog, hogy én úgyis friss, teljes telepítést végzek majd megint, recoveryből, stock-al, xda-ról...

Aki még nem tudja, itt követheti nyomon a változásokat, ha lesznek:

[link]

[ Szerkesztve ]

F1

(#11667) Nescafé válasza szabeska (#11666) üzenetére


Nescafé
őstag

A fixeltre várok én is.Jöhetne már valami hir róla.

 iPhone 15 Pro

(#11668) DonMedve válasza szabeska (#11666) üzenetére


DonMedve
addikt

Arra mérget vehetsz,hogy nem ugyanazzal a buildszámmal fog jönni.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11669) verser233


verser233
senior tag

Aki szeret custom rom verziókat használni, annak tudom ajánlani EZT

notifaction-ben a fontosabb kapcsolókat be lehet rakni, google search sáv eltűntethető, gyors, nincs force close.stb........

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#11670) Dzsuri89 válasza match123 (#11634) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Több hónapja olvasom, irkálok ide a Nexus S fórumára, de hogy ilyenre még senki nem panaszkodott az tuti biztos, főleg nem gyári 2.3.6.-tal, mert szerintem a legtöbb telefon közül ez az egyik legjobban használható készülék gyári ROM-mal. Augusztusban vettem a telefont és 95%-ban gyári rommal használtam és a minimum volt 100 MB RAM-om.
ICS alatt kb. 40 MB-tal kevesebb a memória, mint 2.3.6. alatt. Én a helyedben csinálnék gyári 2.3.6. alatt egy gyári visszaállítást és utána megnézném, hogy mi a szitu a telefonnal.
Lassú a telefon a mindennapi használatban? Szerintem egyáltalán nem lassú, bőven megállja még egy jó ideg a helyét a piacon.

(#11671) szabeska válasza DonMedve (#11668) üzenetére


szabeska
addikt

Remélem igazad van, és azt is, hogy minden flottul megy majd a frissítés után :) És nem csapják össze újra a rendszert... :U

[ Szerkesztve ]

F1

(#11672) szabeska


szabeska
addikt

Van egy kérdésem, egy fájlkezelő progival lementettem az appok apk fájljait tárhelyre, de rendszer újrahúzás után, ha feltettem őket, a market nem észlelte, hogy bármi is telepítve lenne, ennél fogva frissítési értesítést sem kapok hozzájuk. Tudtok olyan cuccot, amivel root meg minden ilyesmi nélkül tudok lementeni appokat úgy, hogy utána a market"lássa"őket?

F1

(#11673) nexusking válasza Dzsuri89 (#11670) üzenetére


nexusking
aktív tag

Saját ákategóriájában még mindig nincs vetélytársa szerintem.

Engem az érdekelne, hogy mikor lesz olyan ICS frissítés, ami magátol érkezik a telefonra, és nem kell hozzá rottolnom, meg töltögetnem mindent. Szóval leginkább ezért zavar. Amugy már rég letöltöttem volna valami nem hivatalos ics romot. :W :W

(#11674) nexusking válasza szabeska (#11672) üzenetére


nexusking
aktív tag

Én mondjuk nem mentettem le meg ilyenek, de volt nekem is már hogy gyári visszaállítás után mikor felraktam pár appot, nem írta őket a market. Csinálj rebootot, ha ez nem segít, próbáld azt, hogy az alkalmazásoknál a marketről eltávolítod a frissítéseket(ugyis magátol visszafrissíti). Nekem a kettő közül valamelyik megolddotta a problémát.

(#11675) match123 válasza Dzsuri89 (#11670) üzenetére


match123
tag

Most feltettem egy 4.0.3-at, egyelore ugy nez ki hogy jobb. A memoria meg igy is 40-60 mega kozott van, de legalabb nem olyan lassu. A gyari bongeszoben ez az elmosodasos bug eleg ciki :)

(#11676) eeXaa válasza match123 (#11634) üzenetére


eeXaa
addikt

...tuti, hogy valami gáz van... vidd vissza a telót az üzletbe...

(#11677) EZ Roller


EZ Roller
csendes tag

Sziasztok! Nekem van egy olyan hatalmas problémám, hogy 4.0.3. frissítés után, majd többszöri reinstallt követően sem tudom működésre bírni a GPS-t, valamint nem fut a Viber azóta. Utóbbi kritikus probléma külföldi beszélgetések miatt... Van erre megoldás, ha nincs akkor a korább Android verziót vissza lehet állítani egyszerűen? Köszönöm....

(#11678) szabeska válasza match123 (#11675) üzenetére


szabeska
addikt

Az sem mindegy, mivel nézed a szabad memóriát. Én system info-val néztem de az is foglal valamennyit, tehát nem valós az adat. ha a telefon menüben nézed a futó alkalmazások alatt, akkor már reális adatot kapsz. Nekem ott 100 mega simán szabad :) Sőt, most hogy megnéztem, 162 szabad :D Alapállapotban. Bár hozzáteszem, sok appom és szolgáltatásom eleve le van tiltva, szám szerint 20 dolgot tiltottam le, ami gyárilag a telón van...

[ Szerkesztve ]

F1

(#11679) match123 válasza szabeska (#11678) üzenetére


match123
tag

Valoban. A widget amivel neztem, azt mondja hogy 85 mega szabad, a settingsben mar 123. Remelem ez az ICS mar jo lesz.

(#11680) szabeska válasza EZ Roller (#11677) üzenetére


szabeska
addikt

Már dolgoznak az ics kompatibilis viber verzión a készítők. gps nálam megy.

próbálj meg stock rom-ot feltenni, ne az ota-t. ezzel csak annyi a gond, hogy ics alatt nem megy a recovery, ahonnnan a stock zip-et telepíthetnéd. tehát ha vissza akarsz térni 2.3.6-hoz, akkor odin-al fel kell flashelned a 2.3.6-ot, hogy a 2.3.6 alatt működő recovery-ből felhúzd a stock ics-t... :O

[ Szerkesztve ]

F1

(#11681) nexusking válasza szabeska (#11678) üzenetére


nexusking
aktív tag

Nekem stock 2.3.6-nál ha mindent bezárok, ami nem alap dolog, a futo alkalmazásoknál, akkor 198 mb marad szabadon, általában 150-130 szokott lenni.

#11675: akkor lehet, hogy mégis jobb, hogy nem jutott nekem a multkori ics gyári frisssítésekből? :F

[ Szerkesztve ]

(#11682) Dzsuri89 válasza match123 (#11675) üzenetére


Dzsuri89
őstag

A sima gyári 4.0.3. alatt alap alkalmazásokkal, szóval semmit nem telepítettél fel úgy 40-60 MB? :O
Nem lehet, hogy a tiedbe rossz memória chipet raktak? xD :D :D

Viccet félre téve komolyan ennyi a szabad memóriád, ha beállítások/alkalmazások/futó fülön nézed? Nekem gyári állapotban 2.3.6. alatt bőven 200Mb felett volt ICS alatt meg 180-190MB úgy emlékszem.

Lehet kifogtál egy memória hibás darabot, azt vidd vissza a boltba vagy szervizbe, ahogy előttem is tanácsolták.

(#11683) EZ Roller válasza szabeska (#11680) üzenetére


EZ Roller
csendes tag

THX! Ettől tartottam leginkább, hogy ez a metódus minden, csak nem egyszerű számomra :) Nem tartom amúgy indokoltnak, h egy átlag usernek ilyen szinten kelljen a telefonjába belenyúlnia ahhoz, hogy működjenek azok az alap funkciók ,amiért megvette a készüléket :S Ilyenkor mindig visszasírom a butatelefonjaimat... :D

(#11684) Quqesz


Quqesz
nagyúr

A jövö héten indul a 2012 CES, lehet hogy erre tartogatja a javított ICS-t a gogli, mint nagy bejelentést?????

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#11685) eeXaa válasza EZ Roller (#11683) üzenetére


eeXaa
addikt

...ha átlagjúzernek tartod magad, akkor várj a hivatalos (jav.) frissítésre... nem kell már sokat várni...
....(mellesleg én is ezt teszem ;) )

[ Szerkesztve ]

(#11686) verser233 válasza match123 (#11675) üzenetére


verser233
senior tag

Elmosoódásra: Igen iCS alatt ez benne van és még nem jött rá fix, de ha leszeded marketból az opera mobile-t akkor nem lesz ezzel sem már gondod, és még gyorsabban is tölt be.

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#11687) DonMedve válasza szabeska (#11680) üzenetére


DonMedve
addikt

Odinnal??? :Y Minek?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11688) match123 válasza verser233 (#11686) üzenetére


match123
tag

Vegulis nem olyan zavaro. De egyebkent minden tekintetben jobb a rendszer, memoria is van, nem dobal ki semmit, es gyors (androidra jellemzo akadasok vannak nagy ritkan, de nem zavaro).

(#11689) szabeska válasza DonMedve (#11687) üzenetére


szabeska
addikt

én így oldottam meg magamtól, samfirmware.com, de persze létezik többféle megoldás :) Ha van egyszerűbb tipped nem rootolt telefonra, 2.3.6 downgrade-hez, akkor várom az ötletet, hátha kevesebb szívással is meg tudom oldani, ha sor kerül rá :)

[ Szerkesztve ]

F1

(#11690) szabeska válasza Quqesz (#11684) üzenetére


szabeska
addikt

Nem hiszem, hogy egy elcseszett frissítés kijavítása olyan nagy bejelenteni való lenne, hogy a ces-en tennék ezt meg :DD

F1

(#11691) PowerBuldog válasza szabeska (#11690) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ki tudja, lehet azonnal itt lesz a 4.1 :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#11692) Quqesz válasza szabeska (#11690) üzenetére


Quqesz
nagyúr

De ezzel a verzióval megjelenni is ciki,hátha addigra összevakarnak vmit,drukkoljunk....:)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#11693) _NCT válasza nexusking (#11664) üzenetére


_NCT
őstag

És melyik bankkártyát tudod leolvasni és hogyan? Nekem ez nem világos. Elvileg Wallet csak a Citi Mastercard-ot szereti és a Google Prepaid kártyát (+ ugye a US-ben használatos gift és egyéb kártyákat). Akkor most melyik program tudja beolvasni az én Mastercard OTP-s mezei kártyámat? Az oké, hogy tudom a prepaid kártyámat feltölteni.

(#11694) mgTerminator válasza _NCT (#11693) üzenetére


mgTerminator
veterán

Az nfc nem bankkártya leolvasásra való... Mit olvastatnál le róla? Az NFC-vel és a wallettel bankkártyaként tod használni a telót.

(#11695) _NCT válasza mgTerminator (#11694) üzenetére


_NCT
őstag

Ezért kérdeztem, mert nem tudom. Eddig én is úgy tudtam, h csak tag-ek beolvasására való + ugye wallet-on keresztül fizetésre. A két kolléga ezen és ezen hozzászólását olvasva fogalmazódott meg bennem a kérdés :)) Ezek szerint félreértettem. :R

(#11696) forintuser válasza verser233 (#11669) üzenetére


forintuser
őstag

Felraktam a ROM-t.Pár nap múlva referálok.

Holnapkészítést vállalok.

(#11697) DonMedve válasza szabeska (#11689) üzenetére


DonMedve
addikt

Én CWM-el oldottam meg,bár nekem nyitva a bootloaderem.
Esetleg priviben el tudnád küldeni,hogy kell használni?Mert maga a progi meg is van csak nem tudom,hogy kell,meg mit hova. :B

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11698) Pistabaaa válasza BoB (#11650) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Akkor véletlenül nem eladó a hátlapod? :P

(#11699) frisco


frisco
aktív tag

Böngésző ügyben: kipróbáltam ezt a böngészőt, nekem eddig ez tetszik a legjobban, egyesíti az Opera előnyeit (hátrányai nélkül) és a Dolphin HD gazdag felszereltségét.
Boat browser

(#11700) gilfoyle válasza frisco (#11699) üzenetére


gilfoyle
őstag

Most kiprobaltam en is, rendereles ugyileg ugyanolyan mint a beepitett. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.